środa, 14 listopada 2012

Po tym tygodniu, 3-cio wymiarowe Istoty nie kontrolują

Witam wszystkich!

To dość radosny i optymistyczny przekaz Brendy Hofman, zapowiada kluczowe przesunięcie w tym tygodniu. Przekaz jest z 12-go, ale opublikowany dzisiaj.


Po tym tygodniu, 3-cio wymiarowe Istoty nie kontrolują

Drodzy,

Staliście się bardzo biegli w skakaniu między wybuchami energii i dostrajaniem waszych fizycznych, emocjonalnych i duchowych ciał odpowiednio. Teraz jesteście gotowi do następnej fazy – zaćmienia słońca.

Mówiliśmy podczas wczorajszej audycji (www.BlogTalkRadio.com / brenda-Hoffman) , że tworzycie przesunięcia energii i stale dostosowujecie się do nich. Dzisiaj pragniemy wam przypomnieć, że podczas tworzenia przesunięcia energii, robiliście tak - przynajmniej do tej pory - na poziomie podświadomości. Ktoś ogłosił datę, np. wczorajsze 11/11, i inni ścigają się tworząc informacje o tym co ma się zdarzyć i dlaczego. Jesteście zjednoczeni jako jedno na tej arenie.

W tym tygodniu przesunięcie jest inne. Nawet jeśli je stworzyliście  tym, że zachęciliście energie, aby płynęły przez wasze istoty, to ten wybuch energii zmieni wasz świat, jaki znacie.

Przed tą zmianą, wy i wasz świat zmieniał się w ułamkach i kawałkach. Oczyszczając narożnik, otrzymując bity wiedzy lub dzieląc się doświadczeniami radości. Teraz jesteście wystarczająco silni - tak jest też w przypadku ziemi – na te znaczące zmiany z małymi lub bez przestojów.

Do końca tego tygodnia, najprawdopodobniej doświadczycie przesunięcia, które będziecie pamiętać o wiele bardziej niż poprzednie zmiany. To trochę jak mieć katar w porównaniu z grypą.

Jak ta zmiana wpłynie na was? Tego nie możemy powiedzieć, gdyż poruszacie się w swoim własnym tempie. Ale będziecie inni. Nawet jeśli nie zauważycie różnicy natychmiast, wkrótce okaże się, że myślicie i zachowujecie się inaczej.

Nie będziecie już chcieli być wśród ludzi, którzy sprawiają, że czujecie się źle. Być może myślicie, że tacy ludzie są odbiciami waszych obaw.

Usunęliście swoje obawy - zarówno osobiste jak i globalne.


Pracowaliście sumiennie przygotowując się do tej zmiany. Stworzyliście 2012 jako rok Waszego przejścia z trzeciego do wymiaru czwartego i poza niego. Pierwsze 10 1/2 miesiąca 2012 było przygotowaniem się na ten tydzień. Pod koniec grudnia, wzniesiecie się (jak niektórzy to nazywają - nawet jeśli pozostaniecie na ziemi) i Nowa Ziemia będzie mocno na miejscu.

Pomyślcie o tym tygodniu jak o instalacji waszego nowego dysku twardego. Posunęliście się tak daleko, jak mogliście z waszym starym komputerem / Istotą Starego Wieku. Aby Przejść od Starego do Nowego Wieku w fizycznej formie, potrzebujecie mieć pewność, że trzeci wymiar utrzyma trochę komfortu dla Was. Więc przeszliście swój strach i staliście się znudzeni życiem na ziemi, takim jakie było przez wieki.

Nie będziecie się nudzić na koniec tego tygodnia.


Gdyż odkryjecie iskierki, nowe podniecenie, które odciąga was coraz dalej od konieczności bycia opiekunem Starego Wieku, ofiarą lub zewnętrznie kierowanym handlarzem mocy.


Jako Lightworkers, doświadczycie tego niemal przytłaczającego przejścia szybciej niż ci, którzy pozostają wytrwali w potrzebie bycia w trzecim wymiarze. Nie będziecie mieli dużego zainteresowania w ich gniewie, "żałosnych zabawach" lub lękach. To będzie tak, jak gdyby machnięcie magiczną różdżką nad waszą istotą i wszystko, o czym marzyliście przychodzi razem  w radosnym opakowaniu.

Wygracie na loterii, znajdziecie nowego partnera lub przeniesiecie się do idealnego domu? Być może. Ale bardziej pociągająca będzie WIEDZA, że nie jesteście już w trzecim wymiarze. Będziecie błyskali i połyskiwali wewnętrznie i zewnętrznie. I będziecie straszyć tych ludzi, którzy nie mogą lub nie chcą zrozumieć, że nie jesteście z trzeciego wymiaru.
Będą starali się ustalić, w jaki sposób jesteście różni i nie zrozumieją. Trochę tak jak niektórzy z was widzą piękną tęczę, a inni bałagan po burzy. Nawet ci solidnie w trzecim wymiarze nie zobaczą waszej tęczy, Wasza postawa uczyni, że będą się czuli źle.

Co ta zmiana oznacza dla tych, którzy po prostu wchodzą w Nowy Wiek? Będą oni bardzo dobrze się czuli a wami, ale nie koniecznie będą rozumieć dlaczego. Pełne spektrum po tym tygodniu będzie: Wy - tęcza, inni posuwający się w waszym kierunku, i jeszcze inni tylko widzący bałagan po burzy.

Jak ziemia zmieni się ogólnie? Będzie więcej podziałów, niż bywało w przeszłości. Niekoniecznie w kategoriach politycznych - gdyż wielu polityków jest w zestawie tęczy, a inni są oczarowani tymi, którzy są. Zamiast tego różne grupy nie będą czuły się dobrze w interakcji ze sobą. Ci, którzy chcą kontynuować w bólu nie będą chcieli być w pobliżu tęczy Nowego Wieku, gdyż jej radość i ekscytacja będzie dla 3-cio wymiarowych istot bardzo niewygodna.
Niektórzy z was z zestawu tęczy obawiają się, że ci, które pozostają solidnie w trzecim wymiarze skrzywdzą was fizycznie, emocjonalnie i duchowo. To tylko myślenie Starego Wieku i wspomnienia. W ciągu ostatnich kilku wieków, rzeczywiście dawaliście 3-cio wymiarowym istotom prawo umniejszania waszej radości. Tak już nie jest ten przypadek.

W tym tygodniu przesunięcie zmieni wzorce energetyczne poza cokolwiek, co możecie sobie wyobrazić.

Jako lightworker, możecie starać się być w złym humorze, smutni lub w bólu, ale takie uczucia nie będą trwać długo, gdyż nie są one już waszym punktem zainteresowania. Zbyt wiele błysków światła będzie wewnątrz waszej istoty, aby utrzymać słabą postawę. Będziecie tańczyć z radości, tylko dla grymasu osób pozostających trwale w trzecim wymiarze i starających się ograniczać wasz entuzjazm. Będą wam mówić, bądźcie cicho, postępujcie zgodnie z zasadami, bądźcie ostrożni i kontynuujcie w bólu i smutku – doświadczając wszystkiego, ale nie radości.

Ten tydzień jest punktem krytycznym. Potem już trzeciowymiarowe istoty nie kontrolują Was, ani Ziemi.


Poprzednio podtrzymywaliście wasze wierzenia Nowego Wieku / Nowej Ziemi mimo przebojów z tymi z zewnętrznie sterowaną mocą lub trzecim wymiarem. Po tym tygodniu, nie będziecie musieli ograniczać swojej miłość życia, radości i entuzjazmu, bo jesteście teraz liderami w myślach, uczuciach i działaniach.

Być może niektórzy z Was pamiętają, jak wielu było oburzonych, kiedy gwiazdy rocka z lat 60-tych zaczynały nosić nietypowe ubrania i pozwalały ich włosom rosną dłuższymi, niż było to do zaakceptowania. Powoli takie wygląd stał się normą dla gwiazd rocka, jak i wielu dorosłych.

Powoli (w umyśle) przeszliście do tego tygodnia fenomenalnego znaczenia w tym przesunięciu Nowego Wieku. Jesteście dzisiejszymi gwiazdami rocka / ustawiaczami tendencji. Jesteście tymi, których inni będą naśladować i podziwiać.

Witamy w Nowym Wieku w całej jego chwale i całym blasku. Ci z trzeciego wymiaru są przestarzali i staroświeccy.

 Co się z tym trzeciego wymiaru? Nic innego, jak to, że ich znaczenie zostanie zmiecione na bok rozpoczęciem w tym tygodniu. Tak będzie. Amen.

14 listopada 2012
Channeler: Brenda Hoffman
www.LifeTapestryCreations.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz