sobota, 6 czerwca 2015

Wiadomości od Mateusza: Trzęsienie ziemi w Nepalu, Illuminaci i Miłość.

Witam wszystkich!

Kolejne wiadomości Mateusza, myślę, że większych rewelacji tu nie ma, większość tych poglądów i opisów znamy, ale czytelnicy zapytują.


Wiadomości od Mateusza: Trzęsienie ziemi w Nepalu, Illuminaci i Miłość.

23 maja 2015
Channeler: Suzanne Ward

Z kochającymi pozdrowienia od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Pomówmy najpierw o trzęsieniach ziemi w Nepalu w kontekście osobistego i planetarnego wznoszenia. Matka Natura rozprasza negatywność produkowaną głównie przez rozlew krwi i straszne, tragiczne warunki, w których wielka liczba waszej ludności żyje. Jeśli negatywność mogłaby się gromadzić, to zakłóciłoby delikatną równowagę Ziemi i niekorzystnie wpływało na przebieg jej wzniesienia; aby to wykluczyć, to ona jest za pomocą wstrząsów, drżenie, wybuchów wulkanów i gwałtowne burze uwolnią negatywność, która się gromadzi.

Na poziomie osobistym, trzęsienia ziemi w Nepalu pozwala to tysiącom dusz zakończyć ich umowy i wznieść się duchowo i świadomie. Taki jest cel każdej duszy, i podczas tego bezprecedensowego czasu we wszechświecie, tłumy robią skok na okazję, aby zakończyć karmiczne lekcje tylko w jednym życiu, zamiast w wielu. Wiedząc, że wielkie trzęsienie w tym kraju może spowodować wiele ofiar śmiertelnych, dusze, które chciały zrównoważyć inne żywoty żyjąc skromnie i chciały umrzeć w wypadku wybrały się tam ucieleśnić; wiele więcej wybrało doświadczyć bólu i ekstremalnych trudności nieodłącznie związanych z następstwem katastrofalnego katataklizmu.

To jest też tak, że te wydarzenia zakończyły życie niektórych osób, których umowy dusz nie zostały zakończone, albo nie zawierały tego rodzaju zakończenia. Im są przyznawane trzy wymienione w naszej ostatniej wiadomości opcje, wraz ze wszystkimi innymi, którzy zginęli, otrzymali indywidualną i czułą opiekę, po przybyciu w Nirvana. Tacy, którzy przybyli na skutek zdarzenia są uzdrawiani zarówno psychicznie lub odzyskują ich ciała eteryczne i wzmocnienie w niestandardowych ośrodkach leczniczych w Nirvana; inni podjęli aktywne, spełniające życie w świecie ducha. Trudna sytuacja pogrążonych w żałobie rodzin i przyjaciół, którzy mieszkają pośród masowego zniszczenia jest łagodzona przez promieniowanie światła z Nirvana i odległych cywilizacji i światła wylanego z modlitwami, współczuciem i bezpośrednią pomocą na Ziemi.

Nadchodzi czas, gdy dusze wybierają życie na Ziemi, nie aby zakończyć lekcje karmiczne trzeciej gęstości, ale dla radości z życia we wspaniałym, najpiękniejszym świecie, w którym manifestacja swoich wielowymiarowych jaźni – jest poza waszymi wyobrażeniami świetności. Ukochana rodzino ziemska, na poziomie duszy pamiętacie, jedynie świadomie zapominacie, że świat, w którym wszyscy żyją spokojnie w zgodzie z naturą; gdzie wszyscy wiedzą, że każda dusza, w tym wszechświecie jest unikalną, niezależną, nienaruszalną istotą, wiecznie połączoną ze wszystkim w istnieniu. Możecie myśleć o każdej i wszystkich duszach, jak o kroplach wody, która zachowuje swoją wartość samą w sobie, gdy łączy się z niezliczonymi innymi kroplami w morzu Kosmicznej Kreacji.

W tej chwili jednak, wasz świat jest nękany przez zawzięte próby Iluminatów, aby utrzymać swoje ekonomiczne, polityczne i wojskowe zasoby. Pole energetyczne potencjału Ziemi tętni działalnością, o wysokiej wibracji światła, wirujące wokół serpentyny światła i niskie wibracje ciemności, walka trwa i poza sceną rozmowy się toczą. Nawet gdy moc Iluminatów została osłabiona poza jakąkolwiek możliwość powrotu, wybuchy kompatybilnej z nią energii trzymają ich nadal.

Nic w tej dziedzinie nie jest statyczne, jest ciągły ruch, zgodnie z energią niezmierzonej liczby myśli, uczuć i działań posyłanej od każdej duszy na Ziemi. Jeśli ciemne umysły i serca mogą zebrać kolejne wybuchy energii, spadek ich działalności jest absolutnie zapewniony, ale będzie na bieżąco działo się w zrywami; zwiększenie światła zapewni, że kiedy upadek się zacznie, to będzie coraz szybszy w dół. Lightworkers, utrzymujcie blask waszego światła!

Do wszystkich, którzy zapytali, kto będzie następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych - nie wiemy. Działalność w zakresie potencjału, który odnosi się do osób, teraz w wyścigu i ci, którzy mogą wejść pochodzą z mediów, a nie z wyborców i kolejne objawienia będą miały wpływ na ta , którzy kandydaci naturalnie wpłyną na decyzje wyborców.

Czy organizacja Illuminati jest odpowiedzialna za cały ból i cierpienia w świecie, czy niektórzy z tych złych ludzi, działają na własną rękę? Mimo, że powstrzymujemy się od przypisywania „zła” do osób, ale raczej do ich czynów i gdy niektóre osoby w obrębie i poza Illuminati rzeczywiście działają według własnych obłąkanych ciemnych tendencji, „operacje” Illuminati, można powiedzieć, są odpowiedzialne za wszystkie wojny, główne podziały, zubożenia i szalone oszustwa i korupcję w ciągu ostatnich 265 lat lub więcej, gdy nazwa Iluminaci powstała. Została ona zastosowana przez osoby w Bawarii, które czuły, że są najbardziej inteligentni, wykształceni i zdolnymi osobami na świecie, „oświeconymi” i w ich wyniesieniu siebie, czuli się uprawnieni do kontrolowania życia wszystkich innych.

Ponieważ ich liczba wzrosła, tak samo i ich wpływ na rządy krajowe, religię, gospodarki i handel. Użyli rewolucję przemysłową na ich korzyść, gdy dziesiątki lat minęło, oni zrobili to samo z kolejnymi wynalazkami i zasobami naturalnymi naszej planety. Ostatecznie ich kontrola objęła cały glob i obejmowała wszystko, co ma wpływ na życie w waszym świecie, od edukacji, rozrywki i mediów głównego nurtu; produkcji żywności, produkcji dóbr, bankowości i rynku akcji do systemów prawnych i wymiaru sprawiedliwości; rozwoju broni dla sił zbrojnych i służb wywiadowczych; ochrony zdrowia i przemysłu farmaceutycznego i chemicznego, opodatkowanie płac i transportu.

Jednak w żadnym wypadku nie byli pierwszymi używającymi obezwładnienia mas - oni budowali system na fundamencie kontroli populacji w rękach nielicznych. Dwa tysiące lat temu to były głowy kościoła i państwa, którego koncentracja władzy rosła przez wieki przez papieskie dekrety i zaaranżowane małżeństwa w obrębie rodzin królewskich w Europie. Kontrola została wzmocniona poprzez rozwój włoskich Borgia i dynastię Medyceuszy „ w bankowości i handlu; pojawienie się protestantyzmu; i przez budowanie brytyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego i portugalskiego imperium przez kolonizację podbijanie innych krajów lub unicestwienia rodzimych populacji. Wkrótce gdy kolonie wygrały swoją niezależność od rządów brytyjskich, kontrola Europejska przekroczyła Atlantyk i przeniknęła do rodzących się Stanów Zjednoczonych; i w 1913 Akt powstania Rezerwy Federalnej cementuje chwyt tego kraju przez „czarnych” w gospodarce międzynarodowej.

Ale żądza władzy i bogactwa rozpoczęła się na długo, długo przed spisaną historią, kiedy ludzie z Lyra stali się pierwszymi mieszkańcami na tej planecie. Weszli bez zgody z Rady Intergalaktycznej i wydobywali złoto i bez pytania o pozwolenie Rady, ponieważ nie chcieli dzielić się odkryciem z innymi cywilizacjami. W ten sposób energia wyższości, chciwości, zdrady, bezprawia i dominacji, która istnieje w świecie, dziś przybyła eony temu w liniowym czasie planety.

Mówiąc jeszcze o Illuminati, zostało utworzone jako tajne stowarzyszenie i nigdy nie było „formalnie” organizacją członkowską z rejestracją członków. Większość ludzi, którzy robią licytacje dla tych na górze może nawet nie wiedzieć, że nazywają się Illuminati i nie mają pojęcia, że oni wspomagają bezwzględnych wyzyskiwaczy ludzkości. Ponieważ najpotężniejsi w ich szeregach nigdy publicznie nie mówili o sobie jako o Iluminatach i nie potwierdzali globalnego wpływu, którą posiadają, gdy ich naganną działalność zaczęto odkrywać, „grupa” została uznana za „Kabał” , elity lub rząd cieni odpowiedzialny za New World Order (NWO) lub jeden rząd światowy.

Przez jakiekolwiek desygnacje, osoby te kontynuowały to, co wprawiono w ruch dawno temu, zgubny marsz ku dominacji nad światem. Oni nie mają sumienia, bo są pozbawieni światła z wyjątkiem iskry, która jest ich siłą życiową, i tylko wtedy, gdy ich pustka zostanie wypełniona światłem będą mogli „zobaczyć światło” i zaprzestać ich ciemnej działalności.

Gdyż wszystkie te działania które przez wieki pozwoliły miliardom dusz, zakończyć kontrakty duszy i ewoluować, Gaia jest zmęczona, jej planetarne ciało jest karmiczną karuzelą na okrągło i radzeniem sobie z negatywnością, jaką ono tworzy. To dlatego lightworkers na ochotnika opuścili życie pełne radości w duchu i w zaawansowanych cywilizacjach i świadomie przyszli na Ziemię. Wiedzieliście, że możecie zapomnieć o ojczyźnie; nowe gęste ciała będą podatne na uszkodzenia, choroby i dolegliwości; będziecie żyć w świecie przemocy, strachu, nędzy, bigoterii, chciwości i innych wrodzonych ciemności w cywilizacji trzeciej gęstości. Jednak przyszliście! Bo także wiedzieliście, kiedy zgłaszaliście się na ochotnika, że wasza miłość światła pokaże ludziom na Ziemi drogę, aż do zatrzymania tej karuzeli.

Wiele z naszych wiadomości obejmowało tę miłość -taką samą energię jak światło, po prostu wyrażoną inaczej- która jest kluczem do rodzaju świata, jaki przyszliście pomóc współtworzyć. Chociaż słowa „miłość” i „światło” są często używane w różnych formach we wszystkich językach Ziemi, większość ludzi nie wie, że ta energia jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie. Wy wiecie, ale z liniowym czasem mijającym tak szybko, możecie żyć w zbyt szybkim zgiełku, aby zastanowić się, jak szybko i łatwo wysyłać nadal miłość - światło w obfitości.

Poprosiłem mamę o skopiować naszą rozmowy, gdzie to omówiliśmy 20 lat temu.

[To pochodzi z rozdziału „Miłość w życiu codziennym” w zmienionym wydaniu „Oświecenia Nowej Ery”]

Matthew, myślałam, że kochając ludzi, wysyłasz do nich światło automatycznie, ale teraz zastanawiam się czy istnieje coś więcej.

Matko, masz rację, że uczucie miłości dla kogoś przenosi światło do tej osoby, ale masz też rację sądząc, że może być więcej. Tak więc, nawet jeśli nie jest to konieczne, aby zrozumieć proces „wysyłania”, aby był on skuteczny, wytłumaczę jak to działa.

Światło jest w twoim duchu, uczucie jakie opisujesz, gdy coś jest lekkością serca dając ci radość lub pamiętasz coś, co było dla ciebie specjalne. Pomyśl, jak się czujesz, gdy jeden z twoich psów przychodzi powąchać Ciebie lub słyszysz jedną z ulubionych symfonii lub widzisz piękny zachód słońca, to tak, jakby cała twoja jaźń się zapalała, i to się dzieje. Jesteś rzeczywiście pełna światła, po prostu przez doświadczenie. Światło przychodzi z twojej duszy, łączy się z twoim umysłem i przepływa przez organizm produkując piękne uczucia i inspirujące Aha! Nie musisz nic robić aby mieć te uczucia, a to, co je wywołało nie musi dokonywać żadnych szczególnych starań, aby stworzyć twoje uczucia - po prostu będąc otwartą na światło, masz je!

Światło - nazwijmy je miłość, bo to, o czym tu naprawdę mówimy o przejściu od jednej - do drugiej osoby, nie różni się przyczyną i skutkiem, ale możesz chcieć zainicjować to poprzez skupienie się na kimś. Gdy to zrobisz, natychmiast wibracje twoich myśli i uczuć docierają do tej osoby. Energia przepływa od ciebie z myślokształtem intencją i intensywnością i ten środek wysłany w postaci miłości przychodzi bezpośrednio pod „adres energii” który chciałaś. Nie może być „fałszywego adresu”, ponieważ cel i uczucia są zupełnie jasne. Odbiorca nie będzie świadomy tego, oczywiście, ale dusza odbiorcy jest świadoma „dostawy”.

Myślę, że rozumiem, Mówiłeś o „wrażliwości”, ale na światło, nie jestem pewna, co to oznacza. Skąd możemy wiedzieć, czy odbieramy światło i jak możemy wykorzystać to w życiu codziennym?

Większość po prostu stwierdza, mamo, że być otwartym na światło umożliwia duchową jasność, która wykracza poza ograniczenia trzeciej gęstości. Należą do nich uprzedzenia i nienawiść różnic, działanie z chciwości, osądzania innych za swoje wybory, trzymanie urazy lub pragnienie zemsty, poprzedzane bezwzględnością i oszustwami i kłamstwami, kontrolowaniem życia innych osób i zaprzeczaniem ich wolnej woli, ślepym naśladowaniem dogmatów lub rozkazów, kiedy instynkt mówi, że nie są one oparte na pobożności. A największym z wszystkich ograniczeń trzeciej gęstości jest strach, właściwie wszystkie te inne negatywne emocje i działania, o których wspomniałem wynikają z lęku.

To jest logiczne myśleć, że przez zmianę niektórych z tych negatywnych obszarów, stajesz się otwarym na światło i rośniesz duchowo. Pozytywne zmiany na pewno są postępem, ale nie do tego stopnia, jak można pomyśleć, jeśli nadal czujesz strach dotyczący sytuacji osobistej lub światowych. Duchowy wzrost uczy żyć bez strachu, ucząc się w pełni ufać w niezrównaną moc miłości.

Co do „codziennego” wykorzystania światła Matko, powiedzmy miłości tutaj - sposoby są nieograniczone. Jednakże słowo „miłość” jest tak powszechnie stosowane, że można powiedzieć, że jest nadużywane, jak „Kocham karczochy” lub „Kocham tę piosenkę.” Więc najpierw mam zamiar powiedzieć, co to jest miłość i czym nie jest.

Jedzenie i rozrywka mogą dać wiele przyjemności, a ja na pewno nie poniżam przyjemności, które podnoszą na duchu, ale nie są one miłością.

Nie jest też nią miłość fizyczna przyciągająca jedną osobę do drugiej osoby, która prowadzi do niepokoju o długoterminowe bezpieczeństwo w związku. Miłość nie jest kontrolowaniem partnera, nie jest litościwa i nie martwi się rodziną lub przyjaciółmi, to nie jest sukces zawodowy, to nie jest majątek. Miłość nie jest zależna od sławy, statusu społecznego, zamożności finansowej lub opinii innych o Tobie.

Miłość nie jest krucjatę za twoje przekonania lub prozelityzm. Miłość nie wymaga zrozumienia nauk duchowych i doświadczanych mistycznych składników karmy, czy kontinuum, które obejmuje cały czas i przestrzeń, jednocześnie, czy praw wszechświata.

Więc, co to jest miłość? W najprostszych słowach, miłość jest dzielenie się Boga z całą jego Kreacją. Miłość jest siłą uzdrawiającą wszechświat. Miłość jest w duszy i potrzebuje tylko twojego pozwolenia dla tych wrodzonych doznań kochania innych i odbieranie ich miłości do Ciebie. Miłość nie ma żadnych ograniczeń, żadnych granic swojej pojemności.

W wypowiedzi, miłość traktuje innych z życzliwością, sprawiedliwością, uczciwością, współczuciem, uczynnością, troską i szacunkiem. Jeśli można powiedzieć, że miłość ma „składniki”, to te wymienione, to tylko niektóre ze składników boskiej ekspresji w akcji.

Wiedza, że Ty i Bóg i każda inna z kreacji Boga są nierozdzielne, jest miłością. Wiedza, że Ziemia jest czującym, świadomym siebie życiem i poszanowaniem wszystkich jej form życia jest miłością. Zdając sobie sprawę, że nikt nie może znać innych na poziomie duszy i dlatego ich nie osądza , ale raczej nie toleruje działania postrzeganych jako szkodliwe, jest miłością.

Słuchanie własnej boskiej jaźni jest miłością. Przeżywanie takiego życia, które rodzi kochanie siebie jest miłością. Uczucie radości, gdy widzisz, że w innych jest miłość. Robienie czegoś, co przynosi radość innym jest miłością. Przebaczenie sobie i innym jest miłością. Udostępnianie zasobów z pełnym sercem jest miłością. Dobre uczynki, nie związane oczekiwaniami są miłością. Poczucie pokoju serca i umysłu jest miłością. Cichy dreszcz widząc zachód słońca lub słysząc pieśń ptaka jest miłością, a uśmiech jest jednym z najprostszych i najbardziej promieniujących wyrażeń miłości.

W niektórych lub wszystkich tych przypadkach, i wielu innych, które mogą wystąpić, instynktownie wiesz, że to jest miłość w działaniu, manifestujesz swoją miłość Boga. Mamo, ja nie sądzę, żebym powiedział ci coś w tym coś zaskakującego. Ale może to dobrze jest mieć jakieś odniesienia jako światło przewodnie w tych czasach, kiedy może wydawać się, że ciemność przysłania wspaniałe mnóstwo miłości w waszym świecie.

Dziękuję, mamo. Drodzy bracia i siostry, proszę nigdy nie ulegać wątpliwości, nawet na chwilę w swoje znaczenie w ruchu waszego społeczeństwa w kierunku rozkwitu Złotego Wieku na Ziemi w całej pełni. Honorujemy waszą wytrwałość w tej zasadniczej służbie dla Gai, a nasza bezwarunkowa miłość jest z Wami na każdym kroku tej podróży.
____________________________

Miłość i pokój
Suzanne Ward

suzy@matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz