sobota, 1 sierpnia 2015

Arkturianie: Wolność, Wybór, święto Niepodległości.

Witam wszystkich!

Ten przekaz parę dni już ma, ale materiał, choć pod kątem Amerykanów i Święta Niepodległości ma wiele aktualnych przesłań również dla nas, zwłaszcza w kwestii wyborów i wolności.


Arkturianie: Wolność, Wybór, święto Niepodległości.

Channeler: Marilyn Raffaele
05 lipca 2015


Pozdrowienia po raz kolejny, Kochani.

Pragniemy wam wyjaśnić, ponieważ tak wiele dzieje się na głębszych poziomach, że musicie być przygotowani na zmiany, które wkrótce zamanifestują się na Ziemi w wielu dziedzinach.

Coraz bardziej intensywne energie przemian i oczyszczania przynoszą fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe zmiany nie tylko dla jednostek, ale także dla Gai , która jest żyjącą duszą, a nie kawałkiem zlepionego pyłu.

Ta informacja nie jest dawana, aby powodować strach, ale po prostu, aby pomóc Wam zrozumieć, że pewne zdarzenia są istotne i konieczne dla ewolucji ludzkości. Wiedzcie, że zawsze, zaangażowani w wydarzenia na Ziemi zgodzili się na głębszych poziomach, aby być częścią tego doświadczenia.

Nigdy nie zapominajcie, że nie jesteście tylko ciałem i krwią, ciałem fizycznym mieszkającym na planecie. Dużo czasu upłynęło, aby ludzkość zrozumiała, przyjęła odpowiedzialność i zaczęła naprawiać szkody, jakie odniosła Gaia i wszystkie jej formy życia w imię chciwości.

Ponieważ coraz więcej ludzi się budzi, zmiany są nieuniknione, ale często przyjmują formę katastrofy lub jakiegoś katastrofalnego wydarzenia dla ludzi, którzy nadal kwestionują te rzeczy i pytaniem jest, czy pieniądze są warte ciągłego niszczenia życia, w tym wody i powietrza?

Gdy zmiany mają miejsce na Ziemi, uczcie się płynąć z nimi, a nie opierania się lub starania się utrzymać status quo w przekonaniu, że "stare dobre czasy" były lepsze.

Stany Zjednoczone obchodzą święto wolności w tym czasie. Czy naprawdę zrozumieliście wolność, czy nadal wierzycie w to, co się wam mówi się o tym, jak wolni jesteście? Rozejrzyjcie się wokół siebie, drodzy, i obserwujcie, jak społeczeństwo stopniowo pozwoliło sobie pozbawić siebie wielu swobód pod pozorem utrzymania bezpieczeństwa. Strach jest skutecznym środkiem kontroli. Potrzebujecie tej zasady, aby być bezpiecznymi, prawda ...? To jest NOWY CZAS.

Kwestionujcie wszystko, co dotychczas przyjęliście bez wątpienia w przekonaniu, że ktoś u władzy musi wiedzieć, co jest najlepsze dla Was. Jesteście w punkcie, na drodze swojej ewolucji, w którym musicie odzyskać moc i zaufanie, nieświadomie oddane.

Zacznijcie od uczenia się ufać swoim wewnętrznym wskazówkom i nie działać jak lemingi ślepo podążając za ślepym liderem nad urwiskiem. To jest czas dla ludzi wszystkich krajów, aby przestać machać flagami i krzyczeć: "Mój kraj, dobry, czy zły, to mój kraj." Nadszedł czas, aby przenieść się w świadomość Jedności wszystkich ludzi. To NOWY CZAS.

Jako rezultat wielu wcieleń życia w trzeciowymiarowej energii dualizmu i separacji, powszechna nieznajomość Jedności stała się konsensusem świadomości ludzkości. To poczucie oddzielenia manifestuje się na zewnątrz, jako mieć lub nie mieć bogactw świata – niekiedy z mocą, inteligencją i siłą, a niekiedy bez.

Ten system wierzeń trwa do dziś, dzięki czemu osoby z największą ilością pieniędzy lub mocy kontrolują wszystkich innych. Do tej pory większość z nich po prostu to akceptowała. Istnieje jeszcze wiele osób, które potrzebują reguł i praw, żeby ktoś powiedział im, jak żyć, ale dla wszystkich przebudzonych dusz, to jest NOWY CZAS.

Zatrzymajcie się i pomyślcie, zanim zagłosujecie na osoby z najgłośniejszym głosem obiecującym dokładnie to, co chcecie usłyszeć. kwestionujcie, rozważajcie, a co najważniejsze, przejdźcie do wewnątrz, aby doświadczyć rezonansu stanu świadomości kandydata. Poczujcie energię, słuchajcie przestrzeni między słowami, ufajcie waszej intuicji, która Was poprowadzi. W ten sposób możecie rozpocząć, odzyskiwać swoją wrodzoną moc i przejść obok szumu i hałasu wywołanego przez tych, którzy będą u władzy.

Spowoduje to utworzenie prawdziwej demokracji, która była intencją ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. Stany Zjednoczone zostały utworzone na głębokich zasadach duchowych, które z czasem zostały zmanipulowane dla osobistych programów, co dopuściło do pogorszenia się oryginalnego wysoko rezonującego skupienia. Kiedy osobistym przekonaniom religijnym i wąskim koncepcjom pozwala się ustalić przepisy prawa dotyczące wszystkich, ale korzystających z tego tylko kilku, prawdziwa wolność jest stracona i ideały Deklaracji Niepodległości już nie istnieją.

Wielu nadal utrzymuje idee wojny z dumą. My też honorujemy tych, którzy bezinteresownie poświęcili się, bo te dzielne dusze żyły w ich najwyższym poczuciu racji. Życie z najwyższego poczucia racji (prawdy) jest wszystkim, co jest wymagane od każdego. Ten sposób rozwiązywania problemów był świadomością świata w przeszłości i obecnie. Jednak jest teraz NOWY CZAS.

Istnieje popularne powiedzenie; "Wolność nie jest za darmo". Wolność jest za darmo, to poczucie oddzielenia i wojen, działa, aby temu zapobiec. Przemoc nigdy nie może i nigdy nie przyniesie pokoju. To są dwie bardzo odrębne energie.

Jesteś gotowi, aby doświadczyć prawdziwej wolności, Drodzy, wolność, która była zawsze obecna w waszych przyrodzonych prawach i nigdy nie można wam zabrać tego, kim jesteście. Jednak wolność może manifestować się tylko ze stanu świadomości, który wie, kim i czym ona jest – a nie z tego, co zostało powiedziane, że tym jest.

Nie mieliście żyć według kaprysów korporacji, zorganizowanych religii i wielkiego rządu. Jesteście korporacją, religią i rządem, jeśli wybraliście nim być.

To nie znaczy, że musicie stanąć na ulicy i krzycząc protestować, bo często to po prostu daje więcej mocy, a nie mniej. To znaczy, że po cichu, w tajemnicy, i spokojnie, zaczynacie ufać swojej zdolności do podejmowania własnych wyborów w zakresie, w co wierzycie.

To oznacza pracę dla zmiany - kwestionowanie, rozważanie, pójście do wewnątrz, a następnie podjęcie działań, do których podjęcia możecie być kierowani, co może być po prostu wysłaniem Światła. Oznacza to wybór, a nie ograniczanie siebie do "dopuszczalnych przekonań" trzeciowymiarowego systemu wierzeń.

Duchowość nie może być oddzielona od codziennego życia bo to jest jedno i to samo, ale w ogóle świat jeszcze nie rozumie tego. Do Boga nie można się modlić o zwycięstwo jednej grupy nad inną - jest tylko JEDNOŚĆ. Przynieś swój najwyższy poziom duchowej świadomości do każdej fizycznej, emocjonalnej i psychicznej aktywności życia codziennego, a znajdziesz więcej świadomości, która będzie podana po otwarciu przez Ciebie drzwi.

Zdaj sobie sprawę, że prawdziwej wolności można doświadczyć tylko osobiście i globalnie na całym świecie, gdy świadomość wyewoluje, że wszyscy ludzie i wszystkie żywe istoty są Boskie i Jednością w Powszechnej Świadomości, którą wielu może nazwać Bogiem.

Wolność jest twoją duszą, tożsamością, Twoją rzeczywistością jako istoty duchowej. Nigdy nie może być oddzielona od Ciebie chyba, że wierzysz, że może być. Nie wygląda to w ten sposób, ponieważ w tym czasie świat manifestuje głównie nieznajomość tego.

Wolność jest istotą twojej Istoty i gdy ta świadomość staje się stanem globalnej świadomości, będzie się manifestować na zewnątrz jako pokój, którego tak wielu szuka, podczas gdy jeszcze wierzą, że wojna i separacja przyniesie pokój.

Uczcijcie narodziny swojego kraju, drodzy, ale nigdy nie zapomnijcie prawdziwego celu i zamiaru, który przyniósł go do życia. Wydarzenie Niepodległości, które obchodzicie 4 lipca nie jest zakończone, ale tylko stanowi pierwszą warstwę wielu ewolucyjnych kroków niezbędnych dla ludzkości, aby przekształcić się w świadomość prawdziwej wolności.

Ta wiadomość jest podana jak zawsze, z miłości do was, naszych braci i sióstr.

Jesteśmy Grupą Arcturian

http://www.onenessofall.com/newest.html

3 komentarze:

 1. Bardzo brakuje mi przekazów Mateusza . Już 3 zaległe.Mogę wiedzieć dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to już jest, że jest dużo pracy i zajęcia, a brakuje czasu i pieniędzy. Stąd powiedzenie: "czas to pieniądz" jest jak najbardziej akuratne.
  Przykro mi, nie śledziłem tego, a w zasadzie niczego z ezo...
  Prawdę mówiąc system dba o to, abym był zajęty na maksa i mu się udaje teraz.
  Jak się trochę obrobię to wrócę do tego, ale w skromniejszych ilościach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Blu,brakuje mi mi Ciebie w tych tłumaczeniach. Bardzo jasne spojrzenie miałeś na otaczające nas informacje. Nie pozwól aby system Cię niszczył, zalicz ucieczkę w głąb siebie.i połącz się z wszystkimi, którzy czekali na Twoje tłumaczenia przez kilka ostatnich lat. Pozdrawiam Cię czystą miłością i ciepłym, białym światłem, które przesyłam gdziekolwiek Jesteś.

  OdpowiedzUsuń