niedziela, 21 września 2014

ARKTURIANIE : Przewodnictwo z wewnątrz

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Arkturian nie odbiega stylem od poprzednich, zmienia się nieco tematyka, tym razem chodzi o kierowanie się swoim wewnętrznym głosem, najpierw przejawianym jako intuicja, a nie samą logiką umysłu, choć sam umysł jest niezbędny do tłumaczenia tego głosu i rozróżniania podszeptów ego.


ARKTURIANIE : Przewodnictwo z wewnątrz

14 września 2014
Channeler: Marilyn Raffaele,
http://www.onenessofall.com

Pozdrowienia Kochani

Po raz kolejny przychodzimy zaoferować zachęty i informację, aby pomóc Wam w Waszej podróży do oświecenia - świadomości, że jesteście czymś o wiele więcej, niż byliście skłonni uwierzyć.

Jesteście boskimi istotami stworzonymi w i z duchowej istoty Źródła (Świadomości) i jako tacy jesteście w stanie manifestować pełnię i kompletność tej Boskiej Świadomości.

Trzeciowymiarowa świadomość nie pozwala wam pamiętać, kim jesteście, ponieważ działa ona z poziomu dualizmu i separacji. Człowiek w ten sposób manifestuje dla siebie żywoty walki i bólu z poszukiwaniem na zewnątrz w przekonaniu, że był on oddzielony od Boga.

Jedność jest głęboką tajemnicą życia - jest tajemnicą, której wielu na razie jest całkowicie nieświadomymi, ale do zrozumienia której wielu z nich, teraz budzi się. Gdzie lepiej ukryć święty klucz niż wewnątrz, bo tylko duchowy adept pomyśli, aby szukać go na ostatnim miejscu, w które trzeciowymiarowa świadomość uwierzy, że tam jest.

Nawet wielu z tych, którzy nadal mocno trzymają się starych i skończonych koncepcji stopniowo zaczyna rozumieć, poprzez osobiste konflikty, zniechęcenia, a nawet wielkie osiągnięcia, że zewnętrzne oznaki "sukcesu" nie przynoszą tego wewnętrznego poczucia kompletności, jakiej poszukują.

Niektórzy, którzy faktycznie osiągnęli "sukces" w trzeciowymiarowym poczuciu odkrywają, że wciąż pozostaje wewnętrzna tęsknota za "czymś" i szukają tego w niewiedzy poprzez stosowanie narkotyków, alkoholu, seksu i działania zwracające uwagę.

Jednakże, istnieją obecnie na Ziemi udani i słynni ludzie wyewoluowani wystarczająco, aby widzieć poprzez hipnotyzm i iluzję poszukiwania szczęścia na zewnątrz i którzy celowo wcielili się dla służby jako przykłady i nauczyciele dla tych, którzy podziwiają i starają się naśladować sławnych.

Szukać wewnątrz najpierw wydaje się być trudnym zadaniem - obce i trudne po prostu dlatego, że świat nie został nauczony szukać wewnątrz. Ludzkość, zamiast tego nauczono i tak żyje z przekonaniem, że mózg i umysł jest miejscem, gdzie wszystkie odpowiedzi leżą. Życie po życiu przez niewiedzę, poszukiwacze prawdy, wiedzy, rozwiązań, a nawet tylko wskazówek szukali odpowiedzi i informacji na scenie zewnętrznej - u "ekspertów", przywódców religijnych, rządów itp.

Umysł jest aleją świadomości; tłumacząc i manifestując z osiągniętego stanu świadomości umysł może mieć tylko dostęp do tego, co jest mu już znane osobiście lub pływa wokół w światowej świadomości konsensusu, a więc, aby wpaść na nowy pomysł, on musi płynąć z głębszych poziomów. Prawdziwi artyści są tego świadomi i często dostrajają się do swoich głębszych poziomów wewnątrz, nie zdając sobie sprawy, że jest to działalność duchowa.

Używanie narkotyków lub alkoholu jest powszechne w życiu wielu kreatywnych ludzi, ponieważ wierzą, te rzeczy są niezbędne w celu uzyskania dostępu do tej głębszej kreatywności. Faktem jest, że mogą łatwo uzyskać dostęp do tych już obecnych głębszych i bardziej twórczych poziomów dzięki medytacji i wewnętrznemu duchowemu wzrostowi, unikając substancji, które służą tylko do otwierania jednej z negatywnych sytuacji energetycznych.
Jak można dokładnie dostać odpowiedź od wewnątrz? Cała ta idea zniechęca wielu szczerych poszukiwaczy ponieważ początkowo wydaje się to nierealne i niemożliwe. To nie jest jak radio, które możesz po prostu włączyć (choć z czasem może stać się nieco podobne).

Proces zaczyna się od zaufania i medytacji. Dyscyplina, wyciszenie siebie na tyle, aby usłyszeć cichy głos - wyjście poza bycie zajętym, spiskowanie, planowania ludzkiego umysłu - musi być praktykowane. Przygotowaniem może być czytanie duchowej książki, zastanawianie się nad prawdą, albo cichy spacer z obserwacja natury - sam na sam z działaniami, które wyciszają umysł - żadnych telefonów komórkowych lub partnerów w waszych spacerach w naturze.

Zostań obserwatorem, ale nie opieraj się myślom, które mogą płynąć przez ciebie.

Większość z was już słyszała ten cichy głos jako intuicję, ale nie zorientowała się, co to było. Intuicja to jest tak, jak to działa dla wielu na początku, ale gdy zaczniesz głębiej wchodzić w duchowe oświecenie, świętą wiedzę i informacje zostaną otrzymane, odpowiedzi udzielone na pytania, i zaczniesz się uczyć od wewnątrz.

Są ludzie, którzy nazywają siebie psychicznymi i rzeczywiście mają zdolność do odbierania energii i słuchania informacji. Jednak jeśli ich świadomość jest jeszcze w pełni uwikłana w trzeciowymiarowym systemie wierzeń, ta psychiczna zdolność nie uczyni z nich nauczycieli duchowych, ani nie sprawi, że ich przewidywania się spełnią.

Przewidywania są oparte na energii momentu, która stale się zmienia. Psychiczne informacje, które przechodzą przez wasz trzeciowymiarowy stan świadomości będą odzwierciedlać fakt – że informacja nie może wzrosnąć i nie przekroczy stanu świadomości channelera, autora, lub nauczyciela. Możemy powiedzieć, to w ten sposób, żebyście zaczęli używać rozeznania, kiedy poszukujecie kogoś do odczytu, duchowej klasy, albo przy wchodzeniu na daną ścieżkę oferujacą oświecenie.

Wielu duchowo czystych nauczycieli z przeszłości uczyło swoich uczniów, aby unikać psychiki i czegoś metafizycznego, ponieważ w czasie, gdy większość świata w pełni żyje w energiach dualności i separacji, byli tacy, którzy stwierdzili, że bycie "psychicznym" było prostym sposobem oszukania wrażliwych i zarabiania dobre życie poprzez robienie tego. Pozostają jeszcze nieliczni, którzy działają na tym poziomie, ale większość obecnie pochodzi z głębszego miejsca.

Twój własny stan świadomości poprowadzi Cię do kogoś podobnego lub o wyższej świadomości, kiedy oświadczysz zamiar znaleźć nauczyciela lub Lightworkera wysokiego rezonansu - będziesz prowadzony od wewnątrz. Naucz się ufać swojej intuicji.

Intuicja poprowadzi cię stosownie do stanu świadomości nauczyciela, uzdrowiciela, autora, lub psychicznego. Zaczynasz ufać, kiedy rezonujesz lub nie z jakąś książką, ogłoszenia na zajęciach, albo czyjąś energią. Te dni ślepego naśladowania kogoś tylko dlatego, że powiedział, że tak należy, są zakończone dla większości z was.

Większość z was teraz zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie ma już potrzeby zewnętrznych narzędzi, gdyż możesz dostać to, czego potrzebujesz od wewnątrz. Energia świadomości mniejszej niż własna nie może podnieść cię wyżej, a może w rzeczywistości obniżyć, do jej. To jest przyjęcie z powrotem swojej mocy.

Zrozumcie, że to nie znaczy, że trzeba zrezygnować z okolicznościowej sesji energii, zajęć do których możecie być kierowani, czy odczytów duchowo wyewoluowanych Lightworkers kiedy ich potrzebujecie. Pozwólcie waszemu cichemu głosowi was prowadzić - istnieje wiele duchowo wyewoluowanych osób na Ziemi w tym czasie dodających ich światło do przejścia Świata poprzez swoją pracę i pomoc innym w ten sposób. Praktykujcie Rozeznanie.

Uczenie się ,udać się do wewnątrz przed podjęciem ważnych decyzji oznacza, że możecie w końcu przestać działać poprzez rozwiązania jednego, czy drugiego człowieka, bez świadomości, w jaki sposób mogą być oni w rezonansie z twoją energią. Poproś swoich Przewodników o pomoc. Zadawaj pytania i zapisuj te rzeczy, które czujesz, ale nie spodziewaj się donośnego głosu mówiącego Ci, co robić, i nie możesz mówić; "Nie mogę tego zrobić", gdy tego nie słyszysz, bo Przewodnicy są z wami, aby pomóc z decyzją, a nie powiedzieć, co zrobić.

Wewnętrzny głos nie mówi słowami, to jest informacja tłumaczona na słowa przez twój umysł. Informacje te mogą manifestować poprzez jakieś zwykłe doświadczenie, które daje odpowiedź, której szukasz. Informacja płynie z wewnętrznego poszukiwania i otwartości i manifestuje się w formach, których odniesienie można łatwo rozpoznać.

Boska Świadomość jest samowystarczalna i samo-utrzymująca się i jest waszym samym rdzeniem. Zrozumienie (nie intelektualna wiedza) to jest klucz, który otwiera drzwi, pozwalając Boskim ideom manifestować w, przez was, i jako wy.

Pamiętajcie, umysł przekłada realia duchowe (kompletność, pełnia, obfitość) za pośrednictwem osiągniętego stanu świadomości, który różni się dla każdego człowieka. Porównywanie waszych przeżyć do drugiego może ograniczyć duchowe owoce, bo nigdy nie jesteście ograniczeni do pewnej formy.

Nie rozpaczaj, jeśli się pomylisz - jeżeli uważasz, że słyszałeś swoje wewnętrzne wytyczne, działałeś zgodnie z nimi, a potem odkryłeś, że jest to "błąd", wiedz, że nie ma żadnych błędów, jest tylko nauka doświadczenia. Uczycie się rozróżniać jeszcze mały głos z głosem ego i przekonujecie się, że jest spokojne i delikatne poczucie "wiedzy" z wewnętrznym głosem, który nie jest obecny w rozwiązaniach opartych wyłącznie na wiedzy intelektualnej.

Zaufajcie swojej intuicji zawsze. Miejcie pole energii wypełnione światłem, pozostawajcie skupieni na Prawdzie, oświadczajcie wasz zamiar zawsze kierować się jeszcze, małym głosem i tak będzie.
To jest, w jaki sposób żyć z wewnątrz na zewnątrz, a nie na odwrót ...

Wiedząc ... że To, czego szukasz, tym jesteś.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz