poniedziałek, 8 września 2014

Smok - Lekarstwo na AIDS: uroczystości, które nadchodzą

Witam wszystkich!


Smok miał dość długie wakacje, ale na ich koniec podjął temat wcale nie z sezonu ogórkowego. AIDS i rewolucja seksualna, co mają wspólnego? Niektórzy są tego świadomi, ale większość chyba będzie zaskoczona.


Smok - Lekarstwo na AIDS: uroczystości, które nadchodzą

28 sierpnia 2014
Channeler: Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu smok. W wielkim układzie rzeczy, choroba AIDS wpływała was w bardzo krótkim czasie, ale to było katastrofalne dla waszej energii. W czasach rewolucji seksualnej, AIDS była jedną z rzeczy stworzonych, aby zahamować ten postęp. Wpływ, jaki ona miała nie ma sobie równych. Ona w zasadzie odwróciła rzeczy o 180 stopni i spowodowała wiele szkód, nie tylko dla osób, które zachorowały, ale szkód ze strachu.

Gdy używa się słowa "stworzenie", to może oznaczać albo stworzone przez manifestację myśli, ale nie przez człowieka, lub może oznaczać produkowane. Najbardziej dokładny sposób, aby opisać, jak doszło do AIDS jest opisać, że została wyprodukowana. Oczywiście, to zawiera manifestację myśli zbiorowej uczestników także, ale manifestacja miała charakter fizyczny. To zebrano z innych gatunków i celowo dostosowano do ludzi. Została ona stworzona jako broń biologiczna, pozostawiona przez naukowców ze względu na fakt, że nie była na tyle selektywna, ale nie zniszczona. Ktoś z intencją, aby oczyścić świat z afrykańskiej rasy i homoseksualizmu, wziął ją i rozpowszechnił za pomocą kilku osób.. Ona była ignorowana przez pewien czas, bo dotknięci ludzie wydawali się być bez znaczenia, a wielu nawet widziano to w postaci rozwiązania wobec homoseksualizmu. Jednakże, skoczyła na innych, a teraz dusi wasze społeczeństwo za szyję.

Ludzie nie zawsze byli tak seksualnie stłumieni. Były społeczeństwa, które dość zdrowo - bez chorób lub niechcianych narodzeń – obejmowały to i rozkwitały. Te społeczeństwa - zwłaszcza spadkobiercy z Pacyfiku pochodzący z Lemurii - miały niższe stopy narodzin, niż wasze obecne społeczeństwa, bez chorób płciowych. To wszystko z powodu ich związku z seksualnością i brak strachu. Jednak, to tylko wasz najnowszy przykład. Większość społeczeństw była taka jeśli pójdziecie wystarczająco daleko wstecz. Przejście do represji seksualnych towarzyszy przejściu do patriarchalnych społeczeństw, oraz przejściu do mieszkania w miastach. Przejście do matriarchalnego społeczeństwa nie jest czymś, co proponujemy, ponieważ one miały swoje własne problemy. Dajemy po prostu ramy czasowe, i te ramy czasowe są w zakresie kilku tysięcy lat.

Kolektyw - zwłaszcza ci wcieleni - nie był gotowy do przejścia do otwartej seksualności dekady temu i odpowiedział strachem. Ułatwiając w ten sposób energetyczną manifestację aktów, które przyniosły tą chorobę. Choroba ta jest więc bezpośrednią manifestacją zahamowań ludzkości i strachu wobec seksualności.

Możemy powiedzieć, że lekarstwo nie jest daleko. Będzie ono towarzyszyć przejściu do zbiorowej wolności seksualnej, które jest kontynuacją poprzedniej rewolucji seksualnej. Dlatego będzie synchroniczność. Zdarzenia są wzajemnie od siebie zależne. To przebudzenie seksualne będzie mądrzejsze i ludzie będą bardziej dostrojeni do emocjonalnych rozważań, a nie tylko tych w ciele. Nigdy nie ma nic fizycznie złego w nieskrępowanej seksualności, ale jest potrzeba emocjonalnej świadomości: empatii i troski, dla uniknięcia przywiązania. Ludzkość jest nieco mądrzejsza teraz. Nie z powodu AIDS, ale po prostu ze względu na czas i dojrzewanie poglądów wobec seksualności. W efekcie, będzie również mniej strachu.

Czas uzdrowienia będzie uroczystością. Śmiejemy się do was wszystkich, gdy na to patrzymy.

Z Miłością, smok

Czas uleczenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz