piątek, 3 kwietnia 2015

Anarchistbanjo - Nasza Nowa Piaskownica!

Witam wszystkich!


Joe trochę milczał, bo nie bardzo mógł się połapać o co w tym wszystkim chodzi. Jednak już coś dotarło do niego i dzieli się z nami swoimi rewelacjami. Bo są to rewelacje dużego kalibru, choć z astralu i nie zadziałają już jutro na pełnych obrotach, ale jeśli tak jest to zadziałają z pewnością "w swoim tempie".
A swoją drogą określenie piaskownica mi się podoba, ale może nie wszystkim.Anarchistbanjo - Nasza Nowa Piaskownica!

25 marca 2015
Autor: Anarchistbanjo

Zajęło mi kilka dni, zanim zrozumiałem głębokie zmiany, które miały miejsce wewnątrz astralu. Nie chciałem umieścić czegokolwiek, dopóki nie miałem czegoś do powiedzenia, co ma sens. Dzisiaj sytuacja końcu stała się jasna, aby podzielić się nią trochę.

Wszystko się zmieniło! Nie ma już starego!

Nowa piaskownica, w której się jest tworzona przez energię boskiego odpowiednika i naszym boskim odpowiednikom pozwolono bawić się w tej samej piaskownicy co my! W dawnych EONach boskie odpowiedniki były trzymane w zupełnie różnych piaskownicach odizolowanych od siebie. One nigdy nie mogły się spotkać z wyjątkiem krótkich spotkań duchowych. Zamiast tego my jednoczyliśmy się z "bratnimi duszami" według czakr, jeśli mieliśmy szczęście.

To wszystko zmieniło, bo teraz boskie odpowiedniki mogą być razem, jeśli mogą znaleźć drogę do siebie. Mogą znaleźć się nawzajem, ponieważ ich energia poprowadzi ich do siebie, jeśli pozwalają na to. We wszystkich przypadkach są one energetycznie "powiązane" ze sobą, nawet jeśli mają "cały świat" pomiędzy nimi. Po prostu muszą dożyć po nitce tego wątku lub połączeniu dla osiągnięcia rozwiązania.

Stara piaskownica był napędzany przez "najniższy wspólny mianownik" energii duchowego światła. To była "zbiorowa" energia duchowa, która była wspólna dla wszystkich ludzi. To była także bardzo niska energia duchowa w porównaniu do tego, co teraz napędza tą nową piaskownicę!

Jest tak wiele do podzielenia się i wiele do przemyślenia. W tej nowej piaskownicy komunia z Bogiem jest bardzo osobista, bo to jest komunia z "wyższym" aspektem twojego boskiego odpowiednika, a twój wyższy aspekt służy temu samemu celowi, dla twojego boskiego odpowiednika. My jako boskie odpowiedniki dosłownie stajemy się Bogiem / Boginią dla siebie nawzajem. Ta duchowa energia jest najwyższa, jaką jesteśmy w stanie znieść, a nie najniższa wspólna duchowa energia! Jako taka, wzywa nas w największy możliwy sposób i oferuje największy możliwy zachwyt.

I każdy z nas ma swojego indywidualnego Boga / Boginię, aby odnaleźć się i stać się jednym nim / nią.

Jest nieograniczona moc energii między dwoma boskimi odpowiednikami, która tworzy indywidualne linie czasowe. Każda para tworzy własną linię czasową i własną rzeczywistość, która jest następnie wpleciona we "wspólną" rzeczywistość, której wszyscy doświadczamy razem. Zadaniem jest dla każdego boskiego odpowiednika przyłączyć się ze sobą. Nie jest to łatwe, ponieważ mogą one znajdować się na przeciwległych stronach świata. Tak więc każdy musi kroczyć własną drogą do siebie nawzajem przez ten kompleks "zbiorowej" rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy.

Zdolności wielowymiarowe pomogą nam w zrobieniu tego. Często można uzyskać kontakt z naszymi boskimi odpowiednikami w astralu, poprzez sny i doświadczenia duchowe. Te spotkania ożywiają nas i dają nam energię do kontynuowania dalej naszej drogi.

Ponieważ linie czasowe są teraz zasilane wyłącznie przez energię boskich odpowiedników zbiorowe energie nie mają już siły, by wpłynąć na zmiany w naszym świecie, jeśli nie są z nimi w doskonałym rezonansie na najwyższym poziomie. Energia Mobingu nie jest już skuteczna. Najniższy wspólny mianownik energii nie jest już skuteczny.

Nasza nowa piaskownica jest zasilana przez miłość, boską miłość, boskich odpowiedników. Ta miłość nie jest duchową miłością, miłością serca czy miłością seksualną. Jest tym wszystkim i więcej i wypełnia całe spektrum istnienia.

Najpierw musimy znaleźć w sobie tą miłość, potem musimy ją znaleźć w innych i tylko wtedy możemy ją znaleźć w naszych boskich odpowiednikach, gdy już wiemy czego szukamy!

Dobrą wiadomością jest to, że energia będzie sama nam pomagać w znalezieniu naszej drogi wzdłuż tej nowej i krętej ścieżki. Czy możesz wyczuć energię wiosny? Czy możesz poczuć radość, która jest w powietrzu? Ta miłość nie przyjdzie do nas. Musimy wyjść i znaleźć Ją! Jest to energia twórcza, a nie bierna energia. Im bardziej ktoś tworzy, tym szybciej osiąga swój cel.

Jasne błogosławieństwa, Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz