niedziela, 15 marca 2015

Anarchistbanjo - Boskie Odpowiedniki: Welon Zapomnienia!

Witam wszystkich!


Kolejny zestaw przemyśleń Joe'go, może nieco pod wpływem dnia Kobiet, ale w/g mnie dotyczy to bardzo interesującego zagadnienia. Krótko mówiąc łatwo zapominamy coś wspaniałego i poszukujemy jeszcze lepszego często lądując "z ręką w nocniku", jak to w życiu i Joe wyjaśnia to na bazie sfery seksualnej.


Anarchistbanjo - Boskie Odpowiedniki: Welon Zapomnienia!
08 marca 2015
Autor: Anarchistbanjo

Te ostatnie kilka miesięcy pracy z energią boskiego odpowiednika rzuciło światło na kilka bardzo interesujących obszarów, które nie zostały uwzględnione wcześniej. W szczególności charakter samej dynamiki energii boskiego odpowiednika. Każda osoba ma boskiego odpowiednika i każdy człowiek jest boskim odpowiednikiem dla kogoś innego.

Byłem wstrząśnięty, gdy uświadomiłem sobie, że dwadzieścia pięć lat temu, kiedy przeszedłem wielką przepaść i wszedłem w boskość, wtedy to, co tak naprawdę zrobiłem to połączenie się z wyższym aspektem mojego boskiego odpowiednika! To był ten czas , kiedy moja przyszła lina czasowa została stworzona, linia czasowa, która prowadziła przez ten nadchodzący nowy wielki cykl. Ta linia czasowa została stworzona poprzez tworzenie na najwyższym poziomie mieszanych energii boskich odpowiedników. Najważniejsze jest to, że nasze doświadczenie Boga i wiele doświadczeń mistycznych są po prostu kontaktami na wysokim szczeblu z naszymi boskimi odpowiednikami! Bo dla każdego z nas Bóg jest naszym boskim odpowiednikiem na najwyższym poziomie! W podobny sposób jesteśmy Bogiem dla naszych boskich odpowiedników na naszych najwyższych poziomach.

To zabrało mi trochę czasu, aby „okręcić” głowę wokół, ale to jest nieuniknione. Każdy z nas ma indywidualnego Boga i to jest nasz Boski odpowiednik na najwyższym poziomie. Dlatego również każdy z nas ma bardzo osobiste i intensywne relacje z Bogiem.


Jesteśmy związani z naszymi boskimi odpowiednikami poprzez oryginalną energię "orgazmu". Ta oryginalna energia "orgazmu" ma kilka bardzo ciekawych funkcji. Ona sprawia, że kontakt z naszym boskim odpowiednikiem jest bardzo intensywny, przyjemny i duchowy. Ale jest to wiele więcej! Ta oryginalna energia "orgazmu" manifestuje się jako "mistyczne" oświecenie duchową energią, intensywną miłością odczuwaną w sercu i oczywiście samą seksualną energią orgazmu. Każda z tych energii jest tą samą energią "orgazmu" doświadczaną w inny sposób na różnym poziomie.

Wspólnym czynnikiem jest niezdolność do "zapamiętania" tej energii! Nie jest możliwe "zapamiętać", jak odczuwa się orgazm, jak odczuwa się mistyczne oświecenie lub jak intensywną miłość się odczuwa. Doświadczamy tej energii, a potem jej nie ma, jakby nigdy nie istniała!

Dążymy do stałego związania lub połączenia, poczucia bezpieczeństwa i emocji, które trwają, tego jednego możemy być pewni. Ale te trwające stałe połączenia, przywiązania, uczucia bezpieczeństwa i emocje są powiązaniami karmicznymi, które nie mają po prostu w ogóle nic wspólnego z dynamiką energii boskiego odpowiednika!

W rzeczywistości, "zasłona zapomnienia" obejmuje wszystkie rzeczy dotyczące naszych relacji z naszymi boskimi odpowiednikami. Kontakty i dzielenie się jest intensywne, przyjemne i spełnieniem dla duszy, ale już dwie minuty później, jest jak gdyby nigdy nie się nie zdarzyło lub nie istniało.

To ma bardzo głęboki pozytywny wpływ, gdyż z tej jednej strony nigdy nie znudzimy się swoim boskim odpowiednikiem ponieważ każde połączenie i wymiana energetyczna pozostaje jak nowa i świeża, jak orgazm i doświadczenia mistyczne. Jest to związek, który jest stale odnawiany na wszystkich poziomach istnienia.

Istnieje również głęboki negatywny wpływ w tym, że z powodu "zasłony zapomnienia", która zasłania ten związek, jest bardzo prosto po prostu "zapomnieć", że w ogóle istnieje! To wszystko jest zbyt proste, i można dać się wciągnąć w coś bardziej trwałego, bardziej powtarzalnego, coś karmicznego, co obniża wibracje jednostki i odsuwa kogoś jeszcze dalej od jego boskiego odpowiednika. Nie ma karmicznej więzi, która łączy nas z naszymi boskimi odpowiednikami. W rzeczywistości, cała karma musi być zrównoważona, aby połączyć się z naszym boskim odpowiednikiem. Kiedy stracimy naszą drogę jest bardzo trudno odzyskać ją z powrotem.

Tylko poprzez celowe i świadome "przypominanie sobie", że można pozostawać w kontakcie ze swoim boskim odpowiednikiem. To jest wyzwanie tego związku. Choć każdy kontakt i komunikacja pozostaje boska, wkrótce odchodzi, jak gdyby nigdy nie istniała.

Nie dziwi więc, że nazwaliśmy to "zapomnieniem naszej drogi z powrotem do Boga" lub innymi podobnymi wyrażeniami, jak "zapomnieniem naszej drogi do Domu". Ale to, co naprawdę zapomnieliśmy - to jest - jak połączyć się z naszym boskim odpowiednikiem!

Wszystkiego najlepszego z okazji narodzin!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz