sobota, 7 marca 2015

Anarchistbanjo - Nowy Galaktyczny, Otwarty Dom Gai!

Witam ponownie!


Można powiedzieć, że z każdym postem Joe zapowiada zmiany większego kalibru, tak jest i tym razem, zresztą przekonajcie się sami.


Anarchistbanjo - Nowy Galaktyczny, Otwarty Dom Gai!

03 marca 2015
Autor: Anarchistbanjo

Gdy ten dramat rozgrywa się, najpiękniejszy anioł, ta odpowiedzialna za podział astralu na dwie komórki lub światy, powróciła raz jeszcze, aby skompletować wzorzec boskiego odpowiednika Nowych Elfów. Komórka lub ziemia Nowych Ludzi pozostaje w ścisłej kwarantannie i Nowi Ludzi utrzymują "status obserwatora" jedynie wzniesienie Gai jest kontynuowane. Mogą oglądać, ale nie mogą mieć bezpośredniego lub pośredniego wpływu na rozwój nadchodzących wydarzeń. Nie mogą oni mieć "zewnętrznych kontaktów” i są zamknięci w zrównoważonej energetycznie obudowie, gdzie mogą wypracować rzeczy dla siebie w całkowitej wolnej woli, bez wpływów zewnętrznych.

Komórka lub ziemia Nowych Elfów z jej kompletnym i zrównoważonym wzorcem boskich odpowiedników męskich / żeńskich jest już gotowa i energetycznie zaczyna się nowy etap, galaktyczne uroczyste otwarcie nowej Gai! Opiekunowie Gaia są już na miejscu i wszystkie przeszkody zostały usunięte, aby umożliwić swobodny dostęp naszych galaktycznych gości. Nowa Gaia jest teraz wolną i otwartą planetą! Śmiertelna fizyczna 3D się rozpuszcza i pełne ujawnienie poza ludzkiego życia i cywilizacji zostało dopuszczone wraz z publicznymi przejawami statków kosmicznych, gdy będzie to stosowne. Nowa Gaia debiutuje w wielki sposób! Dotarliśmy!

Możecie oczekiwać, przebudzenia i wzrostu tak zwanych zjawisk i zdolności psychicznych, gdyż energie nadal wzrastają, a następnie ustabilizują się. Nasz świat jest na krawędzi bezprecedensowych zmian i możliwości! Ludzie albo będą pędzili do źródeł nowych energii lub w pośpiechu będą opuszczali swoje ciało fizyczne, gdy zmiany staną się zbyt uciążliwe do zniesienia. Ci, pozostawiający swoje ciała fizyczne znajdą możliwości narodzić się na nowo, w odpowiednim czasie, w razie potrzeby. Astral już zmienił się i umożliwia nowe rodzaje komunikacji między duszami, które nie funkcjonowały w starych energiach.

Czekaliśmy na to i teraz jest tutaj!
-Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz