wtorek, 3 marca 2015

Manuskrypt przetrwania - część 434

Witam wszystkich!


Wierni Towarzysze rzadko teraz nadają manuskrypty, a ich energetycznych aktualizacji nie tłumaczę z powodu braku czasu. Jednak zdecydowali się nieco nacisku położyć na to co niektórzy nazywają iskrą życia, inni Bożą iskrą itp. Niestety jak zwykle używają tysięcy słów zupełnie niepotrzebnie, ale widać channelerka tak ma. Istotne jednak jest przesłanie i uwarunkowania, a to myślę daje się wyłowić bez trudu.


Manuskrypt przetrwania - część 434

24 lutego 2015

Teraz już tak wiele zostało nieodwracalnie zmienione wewnątrz was wszystkich, a jak zwykle, towarzyszące temu wewnętrznemu zwrotowi zjawiska zewnętrzne mogą być trudno dostrzegalne. Ale znowu, to, co widać przez te otwory w głowie, które nazywacie oczy postrzegają tylko niewielki procent tego, co jest w rzeczywistości do postrzegania, więc po raz kolejny przypominamy, że to, co widzicie, nie jest to wszystko, co dostajecie. Bo istnieje sposób, aby widzieć poza tym małym powierzchownym przedstawieniem "rzeczywistości", i to jest sposób waszego serca, aby użyć waszego sformułowania. Z którym jesteście więcej niż zaznajomieni z teraz. Ale jak już wiecie, że nie odnosimy się do tego rzeczywistego narządu tych komórek, których główną funkcją jest dosłownie uruchomić tą funkcję, którą jest wasz pojazd fizyczny. Nie, to, co mamy na myśli, to wszystkie te części was, które w rzeczywistości nie należą się wnętrza tego pojazdu fizycznego, ale które zdecydowały się zacząć współdziałać z nim w taki sposób, że wy też zaczniecie widzieć poza granicami fizyczności.

A co jest tym, co staramy się przekazać tą bardzo okrężną drogą? Jedynie przypomnimy wszystkim, że teraz, będziecie mieli za zadanie dosłownie wyjść poza granice własnego ciała, tak często jak to możliwe i w wielu przypadkach tak, jak tylko możecie wymyślić. Widzicie, te ograniczenia narzucone przez wasz umysł są nadal bardzo ograniczone do tych mięsistych granic, ale jeśli uda się wam je przekroczyć, to nadal będziecie zarządzani przez ten mały areał miejsca przeznaczonego dla was poprzez ten pojazd. A co mamy na myśli? Przede wszystkim, to żeby w żaden sposób nie zachęcać was myśleć, że sama idea transcendencji oznacza całkowite odłączenie od tych bardziej namacalnych części was, bo wciąż są tacy, którzy jeszcze mają na myśli, że jest to ten przypadek. Dla nich nie ma nic, czego chcieliby więcej niż opuścić ten "śmiertelny krąg" raz na zawsze i po prostu odpłynąć do eteru.

Dobrze, pozwólcie nam po prostu powiedzieć, że jest to w rzeczywistości wielkie niezrozumienie, na pierwszym miejscu tego, dlaczego jesteście tutaj. Bo nie jesteście tutaj, aby zakończyć ten wydłużony proces i po prostu pozwolić sobie porzucić ten fizyczny pojazd raz na zawsze, i powrócić do tego miejsca, z którego kiedyś przyszliście zanim zaczęliście przejawiać się w takiej cielesnej egzystencji, jaką wybraliście, by stać się częścią Tutaj, na Ziemi. Nie, jesteście w rzeczywistości tutaj, aby BYĆ tutaj, w tym fizycznym pojeździe, ale dla wykraczania poza granice tego pojazdu, jednocześnie przebywając w jego obrębie.

Innymi słowy, waszym zadaniem jest stać się Nowymi Ludźmi, fizycznymi pojazdami, które mogą przypominać stare na wiele sposobów, jeśli spojrzeć na to z powierzchownego punktu widzenia, ale które okażą się być czymś tak bardzo różnym, jeśli spojrzeć na to z perspektywy energetycznej. Bo jesteście tutaj, aby stać się istotami wielowymiarowymi jeszcze raz, ale aby to zrobić, podczas pobytu w tym fizycznym pojeździe. Bo tylko będąc w tym fizycznym pojeździe możecie zarządzać manifestacją wszystkich zmian, które potrzebują „wejść w życie” w celu zmiany "wyglądu zewnętrznego" tej całej planety. Innymi słowy, możecie zmienić tą całą planetę tylko przez zmianę SIEBIE, ale nie możecie zmienić tej planety, jeśli nie rozumiecie potrzeby bycia OBECNYM tutaj w bardzo fizyczny sposób. A więc, mamy to na myśli, w każdym tego słowa znaczeniu, gdyż przebudzenie dosłownie oznacza bycie w pełni obecnym - w swoim ciele, w swoim umyśle i w swojej energii, cały czas i pod każdym względem.

A więc wasze podniesienie jest wielkie, bo odbędzie się, gdy jeszcze chodzicie wewnątrz waszego ciała fizycznego, ale ważną częścią tego procesu jest stanie się emocjonalnie oderwanym od niego. Nie tak żeby być bardziej niedbałym, nieczułym i nie dbającym o nie, gdyż Wasze ciało jest rzeczywiście jednym z powodów, który sprawia, że to wszystko jest możliwe w pierwszej kolejności. Nie, to, co staramy się przekazać to, że musicie nauczyć się myśleć poza granice swojego ciała i uświadomić sobie, że wasza tożsamość nie jest w żaden sposób połączona z tym fizycznym pojazdem w ogóle. A dlaczego jest to ważne? Bo wszystko, czego kiedykolwiek doświadczyliście na tej planecie było doświadczane od wewnątrz tego ciała, a więc cała tożsamość będzie zależeć od tego, co widzicie, gdy patrzycie w lustro. Gdyż dla waszej głowy, to jesteście wy i nikt inny, ale teraz, potrzebujecie wszyscy trenować, aby widzieć poza tą twarz, te kończyny i ten korpus i dalej, idąc przez całą drogę do wewnątrz. Ponownie, to, czego szukacie będzie wewnątrz, ale gdy sięgniecie wystarczająco głęboko WEWNĄTRZ, zobaczycie, jaki daleki zasięg naprawdę macie. Gdyż jesteście naprawdę nieograniczonymi istotami, takimi, które nie mają domu, za wyjątkiem tego, co nazywacie swoim sercem. Gdyż wasze serce jest to taka pojedyncza szpilka światła, która jest nastawiona w wibracji, jedynej rzeczy w istnieniu, która przenosi tą jedną melodię, podpis, i to jest tam, gdzie jest wasze serce. Bo wasze serce jest fotonem światła, jedną osobowością, która została wydzielona z tego ogromnego, połyskującego oceanu osobowości, i otrzymała zadanie zobaczyć, co się stanie, gdy twoja częstotliwość zacznie współdziałać z tymi wszystkimi innymi osobowościami, na jakie możecie natknąć się w tej niekończącej się podróży.

A teraz, wasza podróż przyniosła was tutaj, na planetę Ziemia, aby być ciele człowieka oraz współdziałać z niezliczonymi innymi istotami zamkniętymi wewnątrz ludzkiego ciała lub wewnątrz zwierzęcia, rośliny lub wszystkich innych nieskończonych wariacji życia, jakie możecie znaleźć tutaj. A dla was zadanie tym razem jest po prostu takie: w końcu pozwolić, tej najgłębszej części siebie, tej świetlnej osobowości, która nie ma równego, ani innego miejsca w CAŁEJ kreacji wyjść z ukrycia, tak, żebyś ty i wszyscy wokół ciebie Widzieli cię w całej twojej chwale. Bo wtedy i tylko wtedy inni będą mogli również w końcu uwolnić cały własny wewnętrzny ogień. I tylko poprzez pozwolenie temu ogniowi, żeby palił się jasno i jednocześnie w tym cudzie ludzkiego ciała, który zamieszkujecie, te wszystkie inne nasiona życia zamknięte wewnątrz wszystkich innych fizycznych nośników na tej planecie będą mogły w pełni przyjść życia po raz kolejny.

Więc pozwólcie sobie uwolnić ideę siebie po prostu jako ciało, ale także wycofywać wszystkie te stare idee konieczności ucieczki z tego pojazdu fizycznego raz na zawsze, po prostu wyrzucając je jak zużyte ubranie. Bo jeśli to jest wasz wybór, schodzicie za ścieżki jaką wybraliście przychodząc tutaj, i jako taka wasza praca nie zostanie ukończona. Raczej, zaczniecie na nowo w nowej wersji siebie jako człowieka. Więc pozostańcie wiernymi sobie, i pozostańcie wiernymi swojemu powołaniu do pozwolenia światłu zacząć świecić z każdej części waszej ludzkiej istoty, pozwalając tej jednej części was, która JEST WAMI ożyć ponownie mówiąc: TAK, temu kim naprawdę jesteście i obejmując całą pełnię swojej istoty. Bo, gdy to zrobicie, będziecie czuć się nieograniczonymi, bez końca i bez granic, ale nigdy, przenigdy nie będziecie czuć się bezdomnymi. gdyż wtedy poznacie, że dom jest tam, gdzie jest serce, a serce jest tam gdzie światło po prostu JEST. A teraz nadszedł czas, żeby to światło BYŁO tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz