niedziela, 1 marca 2015

Arkturianie – Transformacja i Miłość.

Witam wszystkich!


Ten przekaz Arkturian jest już zupełnie bezpośredni, żadnego owijania w bawełnę, tylko prosto z mostu. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzi zapowiadany "czas". Tematyka też prosta, podstawowe pojęcia.


Arkturianie – Transformacja i Miłość.

Pozdrowienia świata Miłości po raz kolejny od Grupy Arkturian.

Chcemy dziś mówić o transformacji, pozornie prosty temat, ale taki, który jest ważny dla zrozumienia prawdy.

Transformacja przepływa przez jednostki, gdy budzą się ze snu. Przejawia się jako zdolność do "patrzenia nowymi oczami i słyszenia nowymi uszami", podczas gdy istnieją pośrodku dualności i separacji.

Transformacja pozwala komuś rozpoznawać bez względnie swoje fałszywe pojęcia i przekonania, które nadal może utrzymywać i zastępować je prawdą. Przynosi zdolność powiedzenia ". Myliłem się"

Osoby niezdolne umożliwić swoją transformację, opóźniają ich wzniesienie w świadomość wyżej wymiarowej energii. Strach przed zmianami działa jako wsparcie kontynuacji trzeciowymiarowych koncepcji i przekonań.

Wiele osób, które opierają się zmianom są na pozycji światowych "przywódców", oni porównują jakąkolwiek transformację z utratą - utratą ich osobistej władzy i bogactwa. Ze względu na ich kierownicze stanowiska, często przyciągają zwolenników, którzy ślepo akceptują to, w co ci tak zwani "przywódcy" wierzą, oddając osobistą moc w tym procesie.

Jesteście teraz w punkcie, w swojej duchowej podróży, Drodzy, gdzie trzeba rozpoznać i odzyskać swoją wrodzoną moc. Wielu z was już to zrobiło, po osiągnięciu tego stanu świadomości, w innych wcieleniach, wchodząc w to życie z tym stanem świadomości już na miejscu.

Nie bój się powiedzieć: "Dość tego, nie wybieram już żyć, działać, być, lub myśleć w starych, przestarzałych koncepcjach separacji". Niektórzy z was może już odkryli, że nie będzie tych, którzy czują się tym urażeni. Przyjaciele mogą odpaść, ale nie bójcie się, jeśli tak się stanie, drodzy, gdyż energii szuka podobieństwa siebie i wkrótce przyciągnie do was ludzi rezonujących z wami.

Mówimy o transformacji teraz, ponieważ jesteś bardzo blisko ujrzenia jak te przemiany będą miały miejsce. Wiele jest do ujawnienia i musi być przygotowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz gdyż będziecie zachęcani, aby pomóc tym, w strachu, nie mogącym pozbyć się starych, wygodnych sposobów rozumienia świata.

Ludzkość nie ma już pozwolenia na leniwe pływanie z jednego dnia na dzień wierząc, że rząd, kościół, rodzic, przyjaciel, czy społeczeństwo w ogóle będzie dbać o wszystko dla nich. Jesteście świadomi, a więc substancja zewnętrznego świata i wszystko szybko się zmienia.

Nadszedł czas, aby zadeklarować waszą tożsamość jako boskich istot, które wybrały się uczyć i pomagać innym w ramach trzeciowymiarowej energii. Pozwólcie na proces. Dla niektórych, proces może po prostu oznaczać staniem się BYĆ zamiast CZYNIĆ - umożliwieniem sobie być wciąż i w spokoju, iść do wewnątrz często gdy stare energie wychodzą na powierzchnię i są oczyszczane. Inni mogą znaleźć siebie kierowanymi, aby powstać i dać się policzyć w jakiś sposób.

Transformacja jest poddaniem, zdolnością otwarcia się na zmiany. Poddanie się nie oznacza rezygnacji z siebie dla jakiejś nieznanej koncepcji "tortu Boga na niebie ". Duchowe poddanie jest naturalnym wynikiem zrozumienia, czym jest poddanie się - Prawdzie.

Zaczyna się od mocnego napędu wewnętrznego, aby rozpocząć poszukiwania Prawdy, co może wymagać wielu, wielu ścieżek, ale co ostatecznie prowadzi do odkrycia Jej wewnątrz. Tego procesu nie można uniknąć bo jest tym, kim jesteście.

Jest wielu, którzy "podejrzewają" głębsze Prawdy, ale odmawiają ich objęcia, wybierając zamiast tego wierzyć tym innym bardziej "świętym" i inteligentnym, którzy wiedzą więcej niż oni. Nie, Drodzy, wszyscy mają Boski głos wewnątrz, to jest po prostu kwestia uznania go, słuchania i ufania mu. Teraz jest czas - Walentynek!

Tak, jesteśmy świadomi waszych zwyczajów i łączymy się z wami - czy to nie jest dzień, który celebruje Miłość? Miłość jest wszystkim, co istnieje, gdyż JEDNOŚĆ nigdy nie może być podzielona. To jest tylko wiara, że JEDNOŚĆ może być podzielona ( separacja), co powodowało zewnętrze przejawy wojny, niezgody, cierpienia, braku, ograniczeń itp.

Walentynki celebrują aspekt romantyki / partnerstwa Bożej Miłości. Są nauki, które głoszą "bezbożność" romantycznej miłości i żeby być "świętym" należy zrezygnować z połączeń romantycznych. Bzdura, to część tych samych nauk, które mówią, że trzeba cierpieć, aby być "świętym". Są to przekonania, które człowiek stworzył bez duchowego prawa ich wspomagania.

Jednak, romantyczna miłość musi być rozumiana na głębszych poziomach, jeśli ma "działać" i to jest brakujący element tak wielu ludzkich relacji.

Przyciąganie między dwojgiem ludzi nie zawsze oznacza, że są przeznaczeni do małżeństwa lub tworzy więź z nimi. Przyciąganie często występuje jako wynik połączeń z poprzednich wcieleń i często zdarza się z kimś, o kim intuicyjnie wiesz, że nie będzie dobrym partnerem dla Ciebie.

Kiedy dwoje ludzi spotyka się z intensywną historią ich przeszłych wspólnych wcieleń (mężczyzna / kobieta, kobieta / kobieta lub mężczyzna / mężczyzna) może być natychmiastowe przyciąganie lub błyskawiczne odpychanie. Wiele par homoseksualnych było razem w innych życiach jak heteroseksualne. Połączenia nie kończą się ze śmiercią, bo Ty jesteś świadomością, nie tylko fizycznym ciałem.

Ślub i zaangażowane relacje często zdarzają się w wyniku wyborów sprzed urodzenia przez obie strony w celu rozwiązywania niedokończonych problemów z przeszłych kilku wcieleń, które mogą lub nie mogą zaczynać się jako romantyczne związki partnerskie. Często te energie, które muszą być wyczyszczone mają swoje pochodzenie w dawnych rolach przeżywanych jako matka / dziecko, ojciec / dziecko, przyjaciel / przyjaciel, mistrz / sługa itp.

Obecne relacje z tego życia mogą zapewnić prostą ścieżkę, która przyniesie zamknięcie. Tak często bywa w tych relacjach, gdzie jedno lub oboje się dziwią; "Dlaczego poślubiłem (am) tą osobę?"

Zawsze patrzcie głębiej, drodzy. Tak naprawdę nie ma żadnych przypadków w tym punkcie. Spójrz na to, czego się uczysz lub miałeś się uczyć z każdej sytuacji. Karmiczne zamknięcie odbędzie się, nawet jeśli tylko jedna osoba chce go. Jeśli on / ona jest w stanie rozpoznać drugiego jako nie-obudzoną istotę Bożą, a także zdecyduje się już nie żyć w energii osądu i nienawiści (który po prostu służy do zasilania karmicznych sytuacji), to następnie osiąga tą przestrzeń bezwarunkowej miłości i następuje rozwiązanie karmy. Jednostka może teraz wyjść z sytuacji, jeśli zechce, wiedząc, że jest to zakończone.

Czasem dwie osoby intensywnie przyciągają się do siebie na wszystkich poziomach, ale z jakiegoś powodu to nigdy nie rozwija się w relacje. Dzieje się tak z niektórymi, którzy wybrali w planowaniu sprzed urodzenia nie być ze sobą w tym życiu. Jeśli oni zrozumieją, że intensywne połączenia z przeszłego życia i miłość nie pozwalają im na poszukiwanie i wzrastanie duchowo we własnej świadomości i mocy, gdy byli razem, to oni zadowolą się jedynie [nie?] byciem razem.

Romantyczna miłość musi być zakorzeniona i ugruntowana w prawdziwej miłości, albo jest po prostu zwierzęcym przyciąganiem, które niestety wielu uważa za prawdziwą miłość. Ta koncepcja miłości jest promowana mocno we wszystkich dziedzinach mediów- filmach, książkach, programach telewizyjnych, czasopismach, reklamach, itp, a już szczególnie na Walentynki.

Mądry wie, że pociąg seksualny sam w sobie nie jest miłością, ale jej aspektem, jedną z "dodatkowych" rzeczy. Przyciąganie seksualne samo w sobie opiera się na ludzkiej potrzebie propagowania gatunku, która może być realizowana bez miłości. Intymność w oparciu tylko o pociąg seksualny nie przenosi intensywnych i głębokich energetycznych połączeń i spełnienia, które jest możliwe, gdy obydwoje mają świadomość, która widzi poza pozorami głębszą rzeczywistość błyszcząca w oczach drugiego.

Miłość nigdy nie są relacją zależną od tego, jak ktoś drugi wygląda lub jest ubrany i jest bezowocne i bardzo ludzkie próbować kształtować kogoś w/g swojej koncepcji idealnego partnera. Zdrowe relacje mają podobny rezonans energii i ci w nich mają bliskie światopoglądy, ale nie muszą myśleć i wierzyć, dokładnie tak dokładnie sobie nawzajem, ponieważ wszyscy są tutaj, aby uczyć się i rozwijać w zależności od ich indywidualnych potrzeb.

Dwie dobrze dobrane osoby - czy to przyjaciele lub partnerzy - osiągają podobne stany świadomości. Obserwujcie tych, którzy żyją się z nie-obudzonego stanu świadomości, które lubią relacje walki, oszustwa, gniewu, strachu i makijażu - oboje są na tej samej długości fali energetycznej, że tak powiem - to jest ich stan świadomości, ich koncepcja w jaki sposób relacje działają.

Może być czas, kiedy masz ochotę wejść do poziomu niższego świadomości kogoś innego powodu przyciągania i pożądania tej osoby. Choć oczywiście jest to dozwolone przez wolną wolę, to nigdy nie może przynieść szczęśliwego pożądanego wyniku lecz zazwyczaj kończy się jako zawód miłosny po szybkim, krótkim, intensywnym czasie spędzonym razem. Po prostu nie można przejść do tyłu, do stanów świadomości, z których wyrośliście, nie ważne jak atrakcyjne pozory mogą się wydawać.

Nieporozumienia obfitują dotycząc miłości i partnerstwa. Rządy, religie, rodziny i przyjaciele, ciągle rzygają, że miłość jest ważna tylko wtedy, gdy spełnia ich często bardzo wąskie koncepcje. Partner musi być określonego koloru, płci, wykształcenia, sytuacji finansowej lub innej dopuszczalnej cechy. Miłość jest doświadczeniem uwidaczniającym siebie jako jeden z wielu. Miłość nigdy nie była i nigdy nie będzie zależna od koncepcji ludzkości.

Przychodzi moment, w którym dana osoba już nie "potrzebuje relacji", aby czuć się pełna, szczęśliwa i cała albowiem osiągnęła świadomość duchowej całości i kompletności. Odkryje jej Bliźniaczy Płomień, który jest wewnątrz, i bycie w związku w takiej sytuacji staje się osobistym wyborem.

Szczęśliwe związki zdarzają tylko wtedy, gdy każdy uczestnik rozumie i akceptuje własną prawdziwą wartość i moc, bo wtedy nie ma już potrzeby zewnętrznej walidacji. Nieświadomość własnej prawdziwej tożsamości powoduje, że nie obudzeni szukają ich kompletności na zewnątrz siebie. "Jeśli jestem w związku małżeńskim z tą przystojną, bogatą, inteligentną osobą, to muszę być sympatyczną (ym) i wartościową (ym)".

Wielu wciąż przenosi starą pamięć komórkową z czasów, gdy bycie w partnerstwie mogło być jedynym sposobem, aby uniknąć śmierci lub głodu i to często jest odzwierciedleniem w tych, którzy przechodzą z jednego do drugiego związku nie pozwalając sobie być samym (ą). Rozpoznajcie i pozwólcie tej starej pamięci komórkowej, aby się wyczyściła, jeśli podejrzewacie ją w sobie.

Gdy rośniesz silniejszy wewnątrz, spojrzysz na przeszłe nieudane próby romansów i uśmiejesz się mówiąc; "Dziękuję, Panie Boże, za uratowanie mnie od tego związku.", Nawet jeśli czasem można było mieć złamane serce i ból. Ludzki umysł jest zaprogramowany światową koncepcją romansu i seksu i reaguje dokładnie tak, aż nauczysz go inaczej.

Jeśli posiadanie partnera życiowego reprezentuje kompletność dla Ciebie, przyciągasz to sobie bez myśli i walki, bo to będzie naturalną manifestacją twojego stanu świadomości, twojego zrozumienia duchowej kompletności realizacji. Będąc samemu może reprezentować kompletność dla niektórych.

Prawdziwe, głębokie i długotrwałe relacje zawierają romans, dobry seks i wszystko, co sztywne, skonstruowane, co purytański stan świadomości uważa za bezbożne, a teraz są uznawane za dodatkowe rzeczy.

My Grupa Arkturian wysłamy miłość, radość, zabawę, i świadomość dla was wszystkich na Walentynki.

Grupa Arkturian.
Channelled by Marilyn Raffaele.
14 lutego 2015 r http://www.onenessofall.com/newest.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz