czwartek, 26 lutego 2015

Anarchistbanjo – Aktualizacja

Witam wszystkich!


To krótka aktualizacja Joe'go, ale warta uwagi. Przynajmniej dla stwierdzenia, że wszelkie walki i zmagania o dominację w rozwoju Gai i nas są zakończone. Przynajmniej w astralu. nas czeka jeszcze zapowiedziane wcześniej wypalanie się starych energii, więc jakieś zadymy z pewnością, bo jak widać stare z przyzwyczajenia organizuje coś tu i tam.


Anarchistbanjo – Aktualizacja

22 lutego 2015
Autor: Anarchistbanjo

Tak dużo działo się w ostatnich dniach, że to było prawie niemożliwe, aby przetworzyć to w jakikolwiek spójny sposób. To zaczyna się zmieniać i mogę zaoferować tą krótką aktualizację.

Przez ponad ostatnie dwadzieścia pięć lat byłem głęboko uwikłany i zaangażowany w tworzenie i zakotwiczenie męskiego / żeńskiego zrównoważonego wzorca Nowych Elfów. Dzieliłem się tym, jak ten wzór stopniowo przynoszony był w dół przez poziomy do ostatniego poziomu, na którym został ustanowiony na poziomie fizycznej nieśmiertelnej 3D, w sposób, który obejmuje zarówno wzór Nowych Elfów, jak i wzór Nowych Ludzi.

W ciągu tych lat trwała ogromna wojna i walka między różnymi frakcjami o dominację i kontrolę nad przyszłością Gai. To czym ta wiadomość jest, to informacją, że walka jest zakończona, przyszłość jest bezpieczna w sposób zrównoważony dla wszystkich żywych istot, dla Nowych Elfów i Nowych Ludzi. Fizyczna manifestacja tych nowych wydarzeń się rozpoczęła. Rozejm został ogłoszony. Zgoda została osiągnięta, z którą wszystkie strony mogą żyć.

Dla mnie osobiście to jest jak szok, że ten intensywny okres w moim życiu został skompletowany, a nowy jeszcze nie otworzył się przede mną. Aktywność Astralu zmieniła się z sytuacji i zdarzeń globalnych na lokalnych rzeczy osobiste i linie czasowe. Innymi słowy jestem na emeryturze i zupełnie nowy cykl aktywności się zaczął i to jest o wiele bardziej osobiste i prywatne, niż byłem przyzwyczajony. I wszedłem do nowego świata, jako nowa osoba i jestem w procesie sprowadzania nowych ludzi w moim życiu. Nie mam pojęcia, jak to wszystko się rozwinie, wiem tylko, że będzie rozwijać fizycznie według Bożego planu mojej własnej kreacji i tworzenia tych, z którymi podzielam ten boski plan. Gdyż wszystkie boskie plany są planami kolektywnymi, tworzone przez wielu dla dobra wielu.

Ten okres czasu między teraz i równonocą wiosenną zobaczy końcowe rozpuszczenie niezgodnych energii, energii, które nie są zgodne z ostateczną wersją tego zupełnie nowego wzoru. Siatka Jedności obejmuje obydwa wzory Nowych Elfów i Nowych Ludzi. Okres ten sygnalizuje również ostateczne zapalanie i wypalenie tłumionych energii cienia i aspektów wyższej jaźni wewnątrz ludzkiej rasy. Zamknięcie to otworzy drogę do uzdrowienia i odbudowy nowego świata opartego na miłości, zrównoważonej i zdrowej miłości między mężczyznami i kobietami i zdrowego ludzkiego ego i poczucia własnej wartości.

To była dzika jazda! Czasami przytłaczająca! Ale teraz nowa przyszłość czeka. Jak już weszliśmy przez drzwi. Do zobaczenia was wszystkich tam!

Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz