sobota, 21 lutego 2015

Anarchistbanjo - Biorąc Skok Wiary

Witam wszystkich!


Dużo się dzieje w dziedzinie energii i Joe sypie postami jak z rękawa, trudno za nim nadążyć. Ale są to dobre wiadomości, przynajmniej dla tych którzy maja wszelkie dobro na uwadze, a nie wyłącznie swoje, zresztą pozorne.


Anarchistbanjo - Biorąc Skok Wiary

14 lutego 2015
Autor: Anarchistbanjo

Stary eon rozpaczliwie stara się utrzymać swoją władzę nad nami, ale magia została uwolniona, tsunami miłości uderzyło. Wczoraj w nocy, 12 lutego 2015, uderzyła mnie tak intensywna fali energii, że jestem chory i musiałem zostać w domu poza pracą dzisiaj.

Były ogromne zmagania, gdy kolektyw opierał się, przed staniem się rezonującym z energiami nowego EONU. Ale to było na próżno. Sprawdzając dzisiaj astral okazuje się, że jest to rzeczywiście rezonujący, w harmonii i zgodzie z nowymi energiami teraz. Rzeczy naśladują nowy zestaw wzorców, będących już miejscu i organizujących się zgodnie z priorytetami. Wszystko dzieje się według wyższego planu.

Oznacza to, że nie będą obsługiwane ewentualne uzależnienia i wiara w dawne sposoby życia i działania. Serce zna swoją drogę i nie będzie chciało. Potrzeba pozwolić odejść wszystkim kompromisom duszy uczynić je mniejszymi. W pozwoleniu przepływu nowe energie mogą przynieść marzenia naszych serc wraz z nimi. Wymaga to skoku wiary jak nic co ludzkość kiedykolwiek wcześniej widziała i doświadczyła.

Ale iść wbrew pragnieniom naszych serc to jest duchowe samobójstwo. I to tsunami miłości pokazuje nam drogę. Stanie się to w niedzielę szeroko jasne, dzień po Walentynkach, gdy ta fala stanie się pionowa i przy nowiu będziemy dokładnie wiedzieć, co to jest tym, co musimy zrobić. Nasze serca będą mówić bardzo jasno i wyraźnie do nas. Nie będzie jakiegoś sposobu niezrozumienia wiadomości, jeśli pozostaniemy wierni naszym sercom.

Jesteśmy twórcami i poszukiwaczami przygód robiącymi coś, czego nikt nigdy nie robił, a nasz skok wiary będzie wspomagany przez fizyczną rzeczywistość, krystalicznej rzeczywistości fizycznej 3D. Dla tych, którzy ośmielają się działać w ten sposób drogi będą otwierane dla nich, nawet jeśli sposób wydaje się nie możliwy. To jest tym, czym jest wzniesienie, przekraczaniem granic rzeczywistości fizycznej poprzez magię miłości, magię serca.

Nie ma miejsca na strach w tym wszystkim! Jest to czas radości! Rzeczy zaczynają się dziać w dużych sposobach i ci, którzy podążają za ich sercami będą chronieni. To jest to, na co wszyscy czekaliśmy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz