sobota, 21 lutego 2015

Anarchistbanjo - Rezonansowa Astralna Tama Przerwana!

Witam ponownie!

No to jeszcze jeden odcinek "astralnych" opowieści Joe'go.


Anarchistbanjo - Rezonansowa Astralna Tama Przerwana!

17 lutego 2015
Autor: Anarchistbanjo

Poniedziałek 16 lutego był potężnym dniem działalności w astralu z niektórymi ważnymi wydarzeniami i zmieniacze gry w ostatniej chwili dopuścili zdradę , która wyeliminowała zaangażowanych. Po tym, jak astral stał się w pełni rezonujący oraz w harmonii z organicznym nowym męsko / żeńskim wzorcem nowych elfów, rzeczy zostały zablokowane w impasie. Walka o wzniesienie Gai balansowała na horyzoncie zdarzeń śmiertelnej fizyczności 3D po tym, gdy wygrała nieśmiertelna fizyczność 3D. Nie było pozostawionych poziomów! Teraz wszystko musi zamanifestować się fizycznie!

W akcie nawiązującym do historii stworzenia i upadku Lucyfera, najpiękniejszy anioł zbuntował się i zmienił stronę w ostatniej chwili próbując przesunąć rzeczy na rzecz nowych ludzi. Nowa Gaia i nowy wzór były tak mocno osadzone w fundamencie Gai, że temu aniołowi tylko udało się oderwać od wszelkiego światła i wsparcia niebiańskiego. Ten anioł przesunął się w górę do duchowego światła nowych ludzi i stał się źródłem energii dla nich. To było i będzie naśladowane przez innych nowych ludzi, którzy nie są skoncentrowani na Gai i centrum serca. Istotne jest, że wszyscy nowi ludzie pragnący brać udział we wzniesieniu Gai pozostaną w swoich sercach, a nie w głowach, jak w tej chwili, gdy będą czuli to ciągnięcie i holowanie.

To masywne przesunięcie sił pozostawiło duży otwór w astralu, impas został przełamany i magiczny link dla nowych elfów powstał. Astralne kreacje nowych elfów rozpoczęły kolejkę do fizycznej manifestacji i był tam ogromny przepływ tych wydarzeń w dół. Podsumowując, Masowy napływ kreacji astralnych w dół do nowych elfów i ogromny przepływ kreacji astralnych górę do nowych ludzi, wyjmuje ich z gry. Nowi ludzie połączeni na poziomie serca pozostaną jako obserwatorzy, a wszyscy gracze będą pod negatywnymi wpływami.

Uwolnienie tych stłumiony kreacji astralnych zaczęło fizyczną manifestację, która już się rozpoczęła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz