niedziela, 22 lutego 2015

Anarchistbanjo - Powód Upadku

Witam wszystkich!

Tu dla odmiany Joe przedstawia wersję mitycznego "Upadku" i obecne jej odtworzenie ze skutkami dla nowych ludzi i nowych elfów.


Anarchistbanjo - Powód Upadku

18 lutego 2015
Autor: Anarchistbanjo

W tym odtworzeniu klasycznego tworzenia opowieści o mitycznych proporcjach prawda wychodzi w wielu rzeczach. Powodem, że boski odpowiednik zdecydował się iść przeciwko bożym planom było to, że kochała syna zbyt mocno. Nie ma mocy silniejszej niż miłość matki i jej miłość do syna doprowadziła do pierwotnej walki płci w oryginalnym upadku, ponieważ kochała swojego syna, kreację jej ciała bardziej niż kochała własnego boskiego odpowiednika.

W mitycznej opowieści boski odpowiednik ożenił się z jej synem, aby wydać na świat nową rasę człowieka, rasę, która nie ma aspektu "duszy" bożego ojca. To nierówne kojarzenie partnerów małżeńskich doprowadziło do powstania niższych królestw i wreszcie do naszej obecnej ludzkiej rasy.

Boskie odpowiedniki zostały porzucone przez swoich boskich odpowiedników, co z kolei pozostawiło je dla własnych dzieci i tam "pozostawionych" boskich odpowiedników nie miały wyboru, jak tylko przyłączyć się do "bratnich dusz w/g czakr", również w małżeństwach. Tak więc mamy dwie linie ludzkości, tą z matriarchalną tradycją i tradycją patriarchalną.

W matriarchalnej tradycji starsza i dominująca samica poślubia jej młodszego syna i dominuje i rządzi jego życiem. Jest to energia "ciemnej matki", która nie jest już dozwolona we wzorze nowych elfów. Została ona zastąpiona, tą "boskiej matki".

W patriarchalnej tradycji starszy i dominujący samiec poślubia swoją młodszą córkę i obwinia ją za straty i zdradę własnego prawdziwego boskiego odpowiednika. Ten gniew i zazdrość leżą u podstaw walki między płciami i nie są już dozwolone w obrębie struktury nowych elfów. Zostały one zastąpione zrozumieniem, że "bratnie dusze w/g czakr" zamieniają się raz na dwa tysiące lat, gdy następuje postęp wieku i gdy każda dusza dojrzewa i rozwija relacje.

W obecnym odtworzeniu tego wiecznego dramatu nowi ludzie reprezentują energie pierwotnego boskiego odpowiednika, która wybrała opuszczenie własnego boskiego odpowiednika, aby poślubić jej syna i stworzyć nową, ulepszoną rasę ludzkości. To światło i duchowość jest to "jedność", ale nie może zintegrować aspektów męskich i żeńskich, ponieważ partnerstwo nie jest równe. Jest zdominowane przez " umysł ula" matki.

Nowe elfy reprezentują energie organicznych sił życiowych w sposób naturalny, gdy znajdują odpowiednich partnerów dla każdej duszy, w odpowiednich punktach ich rozwoju duszy. Wzór nowych elfów jest tworzony przez prawdziwe boskie odpowiedniki, ale w tym śmiertelnym fizycznym świecie 3D, ten wzór może znaleźć wyraz w "bratnich duszach w/g czakr", nierównym wieku dusz, gdzie starsze, przewodnicy i kierują młodszymi, aż młodsze są wystarczająco dojrzałe, aby na własną rękę znaleźć bardziej odpowiedniego partnera. Tak więc w naszych relacjach światowych śmiertelni nigdy nie będą "doskonali", ale mogą być znacznie bliżej niż kiedykolwiek było to możliwe.

Jest to możliwe ze względu na sukces i dominację nowej zrównoważonej strukturze nowych elfów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz