wtorek, 24 lutego 2015

Anarchistbanjo – Pełny zakres rezonansowej Miłości dla każdego!

Witam wszystkich!

Kolejne informacje Joe'go dotyczą wzorców Nowych Ludzi i Nowych Elfów i jak one będą działały. mówi też o trudnym okresie przejściowym, kiedy stłumione energie będą musiały się wypalić.


Anarchistbanjo – Pełny zakres rezonansowej Miłości dla każdego!
20 lutego 2015
Autor: Anarchistbanjo

Nowi Ludzie również zakończyli tworzenie swojego nowego wzorca i on także jest pełnym spektrum wzorca stworzonym z całkowicie zrównoważonych energii męskiej / żeńskiej. Oznacza to, że wojna między płciami jest zakończona, ponieważ działają oba wzorce, te Nowych Elfów i te Nowych Ludzi, zawierające pełne spektrum energii rezonansowej miłości. Rezonansowa miłość jest czymś, czym wszystkie żywe istoty mogą się dzielić!

W starym eonie jedna świadomość indywidualna nie mogła przekroczyć całego spektrum istnienia i każda płeć miała jedną część. Teraz obie płcie mogą cieszyć się pełnym spektrum miłości i istnienia po raz pierwszy! Matriarchalne i patriarchalne tradycje nie są już obsługiwane przez żaden ze wzorców.

Teraz tutaj jest (miejsce), gdzie robi się ciekawie. Wzorce nowych elfów i nowych ludzi, nie są ze sobą zgodne, ale pełna inicjacja każdego wzoru jest zgodna z odpowiednikiem, poprzez pełne spektrum rezonansu! Zapewnia to większą jedność całego rodzaju ludzkiego! Zapewnia to również ewentualne łączenie się z powrotem w jednym ciele.

Można dostrzec Nowe Elfy jako kobieca dusza ludzkości i Nowych Ludzi jako męska dusza ludzkości i są predestynowane do łączenia się w miłości na koniec tego wielkiego cyklu. Ale to jest wielkie dzieło wielkiego cyklu i wiele jest do zrobienia, zanim bedzie mogło się wydarzyć.

W praktyce, gdy stłumione toksyczne energie mas spalają się same, te nowe rezonansowe energie staną się bardziej dominujące. One już są.

Astralne płaszczyzny zostały zasadniczo podzielone w formie "podziału komórek" w pierwszym etapie tworzenia "nowego ciała fizycznego". Mimo, że rozdzielone ze sobą, pozostają ściśle połączone w miłości. Granicą jest wspólna chwila obecna, a wraz z upływem czasu ludzie będą wędrować i znajdować ich sposób głębiej i głębiej w jednym lub drugim z tych wielowymiarowych światów / komórek / wszechświatów.

Każdy wielowymiarowy świat / komórka / Wszechświat jest połączony do drugiego przez nieskończoną liczbę połączeń i linii czasowych, które są tworzone przez każdego z nas. Wszystko stało się możliwe.

Energetyczna część wzniesienia Gai została spełniona. Wibracje mogą jeszcze wzrosnąć, ale ostateczne formy otrzymały kształt. Nowe Elfy są przyciągane do doświadczeń w ich nowym świecie i Nowi Ludzie przyciągani są do doświadczeń w ich nowym świecie. To wydarzy się tak spokojnie, gdyż wszyscy mają miłość w ich sercach.

Źle myślenie przez zarówno Nowych Elfów i Nowych Ludzi, będzie problemem, ponieważ wielu z nich nie jest jeszcze na tyle obudzonych, aby wiedzieć, co się dzieje. Przywiązanie do starych paradygmatów będzie poważnie bolesne w tych kilku najbliższych tygodniach i miesiącach. gdy stłumione energie spalają się.

To jest czas dla zarówno dla Nowych ludzi i Nowych Elfów, aby się o tym ekscytować, co dzieje się teraz w naszym fizycznym świecie w chwili obecnej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz