sobota, 7 lutego 2015

Anarchistbanjo: Wzniesienie - odlot!

Witam wszystkich!


Teraz dla odmiany Joe, Anarchistbanjo donosi o "odlocie". Warto spojrzeć, co takiego w świecie energii zobaczył, żeby postawić tak śmiałą tezę.


Anarchistbanjo: Wzniesienie - odlot!

03 lutego 2015
autor: Anarchistbanjo

Wracając do 12.12.12 matka ziemia, Gaia, przeszła przez portal wzniesienia w nowe miejsce działając na nowych zasadach. Jednak nowe narzędzia do tworzenia hologramu 10D były tak wyrafinowane, że całe życie na matce ziemi po prostu utrzymywało tworzenie, choć nie było "Przyszłości" wprowadzone jako przewodnik.

Istnieją dwa kluczowe punkty tutaj. Pierwszym jest to, że całe życie na Gai było uczestniczyło w tym tworzeniu w nowym hologramie 10D, nawet najniższe formy życia. Drugim było to, że nie było żadnego wzoru, przewodnika lub linii czasowej do naśladowania. To był tylko pęd starej ziemi wchodzącej do nowych energii ziemskich.

Stworzyło to "awaryjny plaster" lub tymczasową makietę "starej ziemi", aby dać nam trochę czasu, na stworzenie nowej "kolektywnej ziemi" i nową kolektywną oś czasu. Ten "awaryjny plaster " stopniowo się zawala z powodu wewnętrznych naprężeń i podziałów ze względu na podstawowe zagadnienia nie zgodności z nową dynamiką energii.

Od tego czasu były uzgadniane wysiłki wielu frakcji do "scalenia" kolektywnych realiów, aby stworzyć nasz nowy świat. Ostateczne podziały były między tymi ludźmi, których nazywam Nowe Elfy i Nowi Ludzie.

Nowe elfy pożądały organicznego i zrównoważonego środowiskowo świata stworzonego ze zrównoważonej relacji męskich / żeńskich boskich odpowiedników i niezależnej twórczej ekspresji i wolności. Pracowały one z magią i energią ziemi.

Nowi ludzie byli duchowo nachyleni w kierunku światła i w kierunku struktury społecznej świadomości ula, która miała bezpłciowy charakter i bardzo sztuczny. Przynieśli technologię i naukę, aby pomóc stworzyć nowy świat.

Te dwie frakcje walczyły o dominację w "kolektywnym" typie świata, którego obie pożądały. Obie frakcje wierzyły w " rezonansową miłość", jako najwyższą zasadę.

Małe i dedykowane grupy skutecznie zjednoczyły obie strony przez częstotliwości "rezonansowej miłości", które tworzyły wielowymiarowy świat / mini-wszechświat, który będzie utrzymywał przestrzeń dla wszystkich możliwości i pracował, aby stworzyć Siatkę Jedności lub multi-wszechświat, który rezonuje z miłością na wszystkich częstotliwościach .

Zgromadziło to nowe elfy na jednym końcu i nowych ludzi na innym i obejmowało ich równo w miłosnym uścisku.

Te "kolektywne" rzeczywistości rosły coraz silniejsze i silniejsze, aż stały się dominującą rzeczywistością a wczoraj, 1 lutego 2015 r "plaster awaryjny" został wyrzucony wraz ze wszystkimi niekompatybilnymi energiami i ta nowa rzeczywistość i "kolektywna linia czasowa" narodziła się w powietrzu z ‘super nova’ z potężną, różowego koloru kochającą energią, która rozprzestrzenia się w całym wszechświecie!

Nowa Gaia wreszcie podjęła lot i przenosi wszelkie formy życia wraz z nią na tą nowo utworzoną i sfinalizowaną linię czasu o energii rezonansowej miłości koloru różowego. Wszystkie niekompatybilne energie zostaną usunięte lub wyeliminowane tak kochający sposób, jak to tylko możliwe.

To zaczyna się natychmiast i powinno zakończyć się pod koniec marca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz