niedziela, 8 lutego 2015

Anarchistbanjo: Gwałtowne Przyspieszenie Wydarzeń

Witam wszystkich!


Dalszy ciąg energetycznej wizji Joe'go. W zasadzie zapowiedzi, co będzie skutkiem działania nowych energii. A jak zapowiada, skutki nogą być gwałtowne w wielu miejscach i dziedzinach z wykorzystaniem przemocy.


Anarchistbanjo: Gwałtowne Przyspieszenie Wydarzeń

04 lutego 2015 autor: Anarchistbanjo

Od ostatniej niedzieli, kiedy weszła nowo utworzona "kolektywna" oś czasu w fizycznej 3D i multi-wszechświat Gai wszedł „online” z pełnym oderwaniem od niezgodnych energii, nastąpiły ogromne dostrojenia, gdyż wszystkie formy życia rzuciły się do sfinalizowania ich nowego połączenia do „jedynej gry w mieście”, Siatki Jedności. Ja osobiście musiałem iść do łóżka wcześnie, gdyż niekontrolowana potrzeba snu mnie naszła.

Do tego momentu w czasie były walki o pozycję, gdy niektórzy z głównych graczy szukali zalet w ostatniej chwili. Ale od tej chwili nie ma już żadnego manewru. Wszystko, co ma przytomną świadomość wzniesienia Gaia pragnie to szybko zakończyć!

Dla nowych elfów oznacza to pogłębienie nowego planu lub wzoru poprzez pogłębienie kontaktu z ich boskimi odpowiednikami. To będzie wydarzać się co najmniej w snach, jeśli nie inaczej. I w sam raz na Walentynki! :) Dla nich miłość podniesie wibracje ich świata. „Czyńcie miłość, nie wojnę”.

Dla nowych ludzi, wydaje ogromne ilości starych dusz / wysokiej częstotliwości wędrowców, oznacza to wygranie biletów, które podbiją ostro poziom częstotliwości. Oni nie mają żadnego interesu w 4-ej lub niższej gęstości, ponieważ nie mogą zintegrować swoje aspektów cieni. Dusze, które nie mogą podnieść swoich wibracji na tyle wysoko, przeniosą się do gospodarzy na niższych poziomach.

Dla wszystkich innych, nie jest w pełni zaangażowanych w jedną lub drugą stronę:

Wynikiem netto będzie szybka eskalacja częstotliwości wibracji wywołana przez nowe przychodzące energie i wspomagana przez te działania. Oznacza to szybszą polaryzację ludzi i zdarzeń, większe ryzyko gwałtownych wybuchów i psychotycznych stanów w tych nieprzygotowanych do tego.

Obejmie to spontaniczne przebudzenia kundalini i masywne przebudzenia duchowe, gdy ludzka świadomość spróbuje poradzić sobie z rosnącymi energiami w ciele fizycznym oraz w strukturze społecznej. Będą to także choroby fizyczne, gdy ciało fizyczne stanie się przeciążone toksycznymi energiami, których nie może przetwarzać. Wielu będzie wolało wybrać sposób wznoszenia przez śmierć fizycznego ciała.

Wbrew powszechnemu przekonaniu Siatka Jedności dopuszcza przemoc, lecz tylko taką, wzajemnego zniszczenia więc spodziewajcie poważnych flar na Bliskim Wschodzie i innych lotnych gorących punktach na całym świecie, ponieważ Siatka Jedności próbuje wydalić te energie w najpilniejszy sposób. Ogień będzie płonął aż paliwo się wypali. Proszę, módlcie się o pokój i miłosierdzie dla tych, w płapkach tych sytuacji.

Spodziewajcie religijnego fanatyzmu tak wysoko, jak tylko może wybuchnąć. To również wskazuje na Bliski Wschód, a także Chrześcijaństwo ewangeliczne. Nietolerancja będzie królować i obróci się sama przeciwko sobie.

Gdy płomienie powymierają będzie głęboki spokój. Większość dzieci nie będzie dotknięta bezpośrednio, ponieważ nie tłumiły energii uwięzionej wewnątrz nich. To są te, które cierpiały, one będą miały trudności. To nie jest coś, co będzie trwać wiecznie, ale to jest oczyszczanie jednorazowe gdzie cień i wyższa jaźń wybuchają i spalają się na wzajem. Opętani ludzie mogą wyjść na ulice.

Kiedy energie będą uwolnione i pójdą swoim kursem nie pozostaną żadne stłumione energie lub emocje. Wtedy leczenie może się zacząć. Wtedy zacznie się Złoty Wiek.

Ci, którzy zrobili wewnętrzną pracę pozostaną bezpieczni i chronieni przed niebezpieczeństwem. Będą one prowadzeni w tym, co mają robić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz