środa, 4 marca 2015

Interpretacja Manuskryptu, Enegetyczne Zapowiedzi.

Witam wszystkich!

Myślę, że dla rozjaśnienia powyższego odcinka Manuskryptu warto zacytować poniższy post z Forum Cheops, jak i jeszcze dwa, wprawdzie z wątku o Stewardzie Swierdłowie, ale dotyczące czekających nas zmian energetycznych.  To są swego rodzaju przewidywania z poziomu energetycznego, czy lub w jakim zakresie się sprawdzą przekonamy się jeszcze w tym roku.


Postautor: Kiara » 04 marca 2015, 01:37
Przed nami już ostatni wspaniały piękny moment , oczekiwany od bardzo dawna.... TRANSCENDENCJA.
Iskra Życia/ depozyt energii SERCA u niektórych LUDZI ( teraz powinniście zrozumieć iż TYLKO LUDZIE i dlaczego bioroboty zrobiły wszystko by nie dopuścić do tego wydarzenia) dokona całkowitego rozświetlenia, iluminacji , każdej komórki naszego ciała fizycznego.

Może tego pięknego wydarzenia dokonać TYLKO ŻYWY CZŁOWIEK ! Dlatego jasnym jest iż Jezus nie umarł na krzyżu fizyczne, ponieważ , kto umarł I ZOSTAŁA PRZECIĘTA JEGO NIĆ ŻYCIA ,NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI WŁADAĆ SWOIM CIAŁEM FIZYCZNYM I POWRÓCIĆ DO NIEGO!!!
TRZEBA WÓWCZAS URODZIĆ SIĘ PONOWNIE!

A, zatem, tylko CZŁOWIEK posiadający DUSZĘ/ ISKRĘ Życia połączy się ze swoim poza materialnym Ogniem Życia i przekształci jego mocą swoją materię/ energię ( ciało fizyczne) o niższej wibracji w świetlistą materię o wyższej wibracji. Czyli uwolni ją i siebie od wyłącznych uwarunkowań materialnych , sprawi iż Energia wcielona będzie dowodziła myślą wszystkimi procesami ciała materialnego.
W ten prosty sposób , gdy zwiększymy, podniesiemy osobistą wibrację , podniesiemy wibrację całej ziemi.. bo to MY mamy wpływ bezpośredni na jej wibrację , a nie ona na naszą.
Odblokujemy w sobie mozliwości postrzegania poza fizycznego, które są jak najbardziej normalne i naturalne dla wcielonej Iskry Życia , zobaczymy to czego pasmo fizycznego oka nie rejestruje, usłyszymy to, czego fizyczny słuch nie odbiera.
Raz włączony u CZŁOWIEKA taki proces nigdy się nie cofa , jest inspiracją dla innych , którzy będą dążyli do uzyskania takiego stanu.

Człowiek , który przekroczy energetyczne granice dotychczasowej wibracji staje się istotą wielowymiarowa, czyli uzyskuje możliwości energetyczne , dematerializacji i materializacji w każdym zaplanowanym miejscu w ciele fizycznym , które JUŻ KIEDYŚ MIAŁ , URODZIŁ SIĘ W NIM W CZASIE I PRZESTRZENI W KTÓRYM ŻYŁ KIEDYŚ.

Wszystko co jest depozytem jego dawnych doświadczeń staje się dla niego dostępne!

Jeszcze raz .... osiągnięcie takiego procesu zmian JEST MOŻLIWE WYŁĄCZNIE DLA WSZYSTKICH ISTOT BĘDĄCYCH ISKRĄ ŻYCIA POSIADAJĄCYCH TU I TERAZ CIAŁO FIZYCZNE!

Bo cały proces dokonuje się WEWNĘTRZNIE przez rozpalenie Iskry Życia w SERCU LUDZKIM do rozmiaru OGNIA ŻYCIA obejmującego całą LUDZKĄ ISTOTĘ.

Jeżeli nie żyjesz....fizycznie... ktoś został rozłączony aktem śmierci fizycznego ciała ze swoim fizycznym sercem... cały ten proces NIE JEST JUŻ MOŻLIWY!
Zatem żadna śmierć na krzyżu nie daje możliwości z martwych wstania ! Taki akt odcięcia fizycznego łącza ze swoją Energią nie wcieloną uniemożliwia transcendencję, czyli z martwych wstanie ciała świetlistego, które jak najbardziej jest ciałem fizycznym , tylko o innych parametrach fizycznych jak dotychczasowe ciało fizyczne.


Ten piękny i wspaniały proces jest już bardzo blisko przed nami, dla bardzo wielu dokona się w TYM życiu, bo osiągnęli poziom energetyczny umożliwiający transcendencję.
A, każdy kto się urodził w TYCH czasach otrzymał taka samą szansę.

PATRZ SERCEM...... zobaczysz więcej....

GRATULACJE!!!! :) :)

http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=7&t=48&p=34253#p34253


Postautor: Kiara » 04 marca 2015, 03:40
Poczekałam , poczytałam….. szczerze mówiąc nie znalazłam zauważenia największej istotności, która wypłynęła jako informacja w oficjalnym wystąpieniu Stewarda Swedlowa.

Jest nią jego stwierdzenie (z którym absolutnie się zgadzam) , że Polska jest w obecnych czasach najistotniejszym miejscem na ziemi, a Polacy najważniejszymi LUDŹMI!

Dlaczego?
Steward wymienił 3 elementy, czas, miejsce i osoby…

1. Czas … od wiosny czyli przełom 13 /22 marca 2015 do jesieni , przełom 13/22 września 2015… finał energetycznych wydarzeń.

2. Miejsce…. Europa środkowo , wschodnia, POLSKA, ze względu na lokalizację najbardziej istotnych punktów energetycznych na ziemi ( oprócz Francja Cergy , Paryż i Rennes le Chateau) , które wyznacza układ planet i gwiazd działających najbardziej intensywnie energetycznie na te miejsca w czasie od marca do września.
Co powoduje dzięki tej energii otworzenie się wrót między wymiarowych w naszej galaktyce , oraz dzięki temu zdarzeniu praktyczną władzę nad ziemia, Ludźmi i galaktyką tych , którzy dokonają tego otwarcia. Bowiem jest to również aktywowanie wszystkich połączeń kosmicznych ziemia i inne wymiary!
Stąd ta cała walka o dominację lub zablokowanie ewolucji.

Zatem POLSKA z tego powodu to niezmiernie łakomy kąsek, o który toczy się walka między „Nową Rosją”,USA z jej „zjednoczonymi stanami UE” i „IV Rzeszą”. To są zakulisowi gracze …. ale nieświadomi iż sami są pionkami w grze pozorów , która toczy się między biorobotami, a LUDZKOŚCIĄ!

Dochodzimy do 3 elementu… osoba, czyli DNA.

3.OSOBA ….. najważniejszy element gry,jest CZŁOWIEK ze swoim unikalnym DNA, którego nie posiadają bioroboty . A, jest on JEDYNYM warunkiem możliwości zmian na ziemi , powoduje dzięki swojemu DNA podniesienie wibracji oraz przekroczenie wymiaru, za pomocą uaktywnienia uczuciowych wzorców myślenia.

Czyli MYŚLENIE I ODCZUWANIE MĄDROŚCIĄ SERCA JEST KODEM I KLUCZEM WSZYSTKICH ZMIAN!

Tylko CZŁOWIEK ŻYJĄCY NA ZIEMI , POSIADAJĄCY ISKRĘ ŻYCIA / OGIEŃ ŻYCIA W SERCU MA MOŻLIWOŚCI WPŁYWU NA CAŁY SYSTEM ŻYCIA W GALAKTYCE I KOSMOSIE.

Polacy, albo większość LUDZI wywodzących się z naszej linii rodowej ma to unikalne pełne DNA zarowno w linii matki jak i ojca. Że względu na nie jak i działanie energii miejsca ( lokalizacja Polski) mamy tą unikalną jedyną ,możliwość stania się ogniem zmian , który obejmie sobą całą ziemię.

Wszystkie zdarzenia rozegrają się w bardzo krótkim czasie , zaskoczą wszystkich, którzy usiłowali je przewidzieć, zablokować , uniemożliwić … nic z tego , zaistnieją.

Nasze najsilniejsze DNA na ziemi doskonale poradzi sobie z napływającą energią , „zacumuje ją w jądrze ziemi, by każda wcielona Iskra Życia/ CZŁOWIEK mogła ją otrzymać i dzięki niej dokonać swojej transcendencji. Bo tak zaistnieją wszystkie zmiany energetyczne, zarówno w naszych ciałach fizycznych jaki i materii planety.

Zaistniały już bardzo intensywne zmiany w niektórych częściach układu słonecznego, one już maja wpływ na upadek dotychczasowego systemu władzy na ziemi. Ten proces jest w toku nieodwracalnym.

Wyjaśnię jeszcze tylko jak działa i na niczym polega cały proces kontroli umysłu i zdalne sterowanie LUDŹMI, oraz wywoływanie w nich zmian energetycznych i fizycznych, wielkiego cierpienia.

Jak to jest stworzone i jak działa?

To nie jest tak iż każdy CZŁOWIEK ma swojego osobistego programistę i operatora, który nim zarządza! Nie, nie wystarczyło by im ludzi do kontrolowania nas.
Oni skupiają się na wyjątkowych jednostkach ale globalnie działają przez nasze DNA.

To jest bardziej proste i globalne, polega na znalezieniu dostępu do wzorca Matrycy DNA i RNa PRAMATKI WSZYSTKICH ŻYĆ którego Matryca Życia dla III wymiaru jest w najwyższym poziomie Astralu.

Wszystkie fizyczne linie DNA na ziemi są bezpośrednio z nią połączone przez pole morfogenetyczne!
Zatem wystarczyło odnaleźć na ziemi postać , która niesie w sobie ten najbardziej czysty kod i jest jego strażnikiem, pobrać w jakiś podstępny sposób próbkę jej DNA by stworzyć z niego „laleczkę voodoo”.
Oczywiście to nie jest materialna lalka, tylko najbardziej dokładna kopia łańcucha DNA !
Następnie wystarczyły precyzyjne energetyczne strzały w wybrane punkty na merydianach , które mają połączenia i bezpośredni wpływ na organy fizyczne i ciała subtelne.

Blokowanie przepływu energii, odwracanie kierunku jej przepływu oraz wyciąganie jej z organizmu powoduje choroby, niemoc i śmierć CZŁOWIEKA.

Wystarczyło zatem zadziałać na Matrycę Matkę ( tak szacowny Panie Tadeuszu….. MATKĘ .. a nie Ojca!) , a skutki były przenoszone na wszystkie połączone z nią liniami życia „dzieci” , czyli wszystkie wcielone Iskry Życia / LUDZI posiadających jej DNA i RNa.

Proste? Bardzo proste oraz łatwe w sterowaniu na odległość , ale…. zawsze jest ALE! Nie tak łatwo jest zniszczyć KOD ŻYCIA , bo ma on zabezpieczenia i moc energetyczną ponad astralną! Do tych wartości NIKT , ale to NIKT nie ma dostępu i nigdy miał nie będzie!

Zatem wedle przysłowia.. „co nas nie zabiło, to nas wzmocni”….. :)

Te wszystkie ataki energetyczne mają już coraz bardziej słabe efekty oddziaływaniu i odczuwaniu u LUDZI, bo nie mają już zasięgu działania na Matrycę Życia, a tym samym globalnego na Ludzkie DNA.
I znowu nam się udało!

Od wiosny będą się rozwirowywały wszystkie nasze Polskie czakramy i wiry na maksa, latem osiągną pełnię mocy, do jesieni zakończą się niezbędne procesy energetycznych zmian ważne dla całej ziemi.

Nie udało się zablokować Europy i przekierować jej energii na półkulę południową, by aktywować czakramy Ameryk, na szczęście!
Nie udało się odebrać nam wiedzy o nas i o rozmieszczeniu wirów/ czakramów w Polsce! Nie udało się zablokować ich aktywacji we właściwym czasie! Nie udało się przejąć całkowitej kontroli nad systemem życia i zdrowia LUDZI z Iskrą Życia i pierwotnym DNA!
Nie uda się wywołać ŻADNEJ GLOBALNEJ WOJNY! nie uda się już zablokować naszej świadomości, ni mądrości, oraz wspólnego dążenia do osiągnięcia ewolucji!
Nie uda się już jątrzenie między LUDŹMI oraz siania nienawiści do różnych nacji i grup etnicznych, oraz pogrywania nimi między nami!
LUDZIE dążą do spokoju i pokoju, do dobra i radości życia, przestali być zastraszonymi marionetkami, odzyskali wiarę w siebie i moc.

Mamy już WIEDZĘ , znamy czas , miejsce i naszą MOC…… użyjemy tych argumentów dla wspólnego dobra!


http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=1149&p=34268#p34254


Postautor: Kiara » 04 marca 2015, 11:23
Skoro już wiemy dlaczego TERAZ , POLSKA i POLACY….. :) to skupmy się sami na sobie na własnym wnętrzu , nie czekajmy ,że ktoś przyjedzie z daleka i coś nam da…. zrobi….. zapłacimy i wówczas staniemy się „złotymi cudeńkami”…… :) , bo to totalna bzdura! Nikt z niczego nas nie wyzwoli …. oczyści, zdeprogramuje…. musimy wszystko zrobić sami!

NIE. NIE…! Ci ludzie pojawiają się żeby wziąć od nas ( kasę/nasza energię, informację , przeczytaną z naszych pól energetycznych i naszą wiarę w swoją moc), to paskudna gra systemu , który resztkami sił stara się zablokować zachodzące zmiany w nas i na naszych terenach!

Zawsze są dwa sposoby , ktorych usilują użyć walczące między sobą OPCJE o nas i nasze tereny;

1. to , zniszczyć LUDZI, zniszczyć wiedzę , zablokować proces i wszystkie informacje, cofnąć ewolucję.

2. przejąć świadomość LUDZI, przejąc naszą moc, przejąc wszystkie tereny na ktorych rozgrywają się zdarzenia, zmienić informacje na fałszywe, zablokować ewolucję , przekierować energię dla swojej korzyści.

Nie udało się ani jedno, ani drugie , proces jest w toku, wszystkie energetyczne aktywacje na Ziemi odbywają się zgodnie z czasem i swoimi kosmicznymi inicjacjami.

Może dojść do krótkiego „spięcia…. ” powinniśmy być zawsze przygotowani na około 2 tygodniowe trudności w różnych dystrybucjach wielkich sieci handlowych i zabezpieczyć siebie, dzieci i zwierzęta. Do tego MOŻE dojść ale nie jest 100% pewne że dojdzie.
Zamieszanie tego typu jest zależne od reakcji i wymuszań dotychczasowego systemu, który może usiłować do ostatniej chwili robić nam utrudnienia, ponieważ wie, jest całkowicie świadom , że przestanie istnieć.

http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=1149&p=34268#p34261

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz