niedziela, 1 marca 2015

Anarchistbanjo – Przesuwając się naprzód w Nowy Świat

Witam ponownie!


To dość osobisty post Joe'go, bo przewiduje, że jego dotychczasowy sposób życia się wkrótce rozpadnie. Swoje obserwacje przenosi na populację, która krótko mówiąc nie jest energetycznie przygotowana i dostosowana do nowych sposobów życia, choć Nowy Świat jest bardzo łagodny, to wymaga dużych nakładów energetycznych na tworzenie. I tu mamy problem.


Anarchistbanjo – Przesuwając się naprzód w Nowy Świat

26 lutego 2015
Autor : Anarchistbanjo

Gdy ta fala energii teraz spycha w dół na magiczne płaszczyzny po raz kolejny, podkreślając wydarzenia w nadchodzącym miesiącu, czuję trochę obaw i przeczuć o rzeczach. Wyczuwam ciemny punkt na moim horyzoncie, gdzie moje g ** o uderza w wentylator i otwiera tą puszkę Pandory, której chciałem uniknąć. Są to bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony wiem, że muszę przez to przejść, aby dostać się tam, gdzie chcę być, ale z drugiej strony wiem również, że ci, których kocham zostaną zranieni przez to. Moje życie będzie pękać mocno i wydaje się, że nic nie mogę zrobić, w rzeczywistości, to musi się zdarzyć.

Wiem, że w trzy miesiące lub około, mojej pracy w niepełnym wymiarze godzin, która przynosi bardzo potrzebne dodatkowe $ 4oo za miesiąc już nie będzie. Bez tego dochodu, nie możemy żyć tam, gdzie obecnie żyjemy. Nie możemy być naprawdę żyć tam, gdzie żyjemy teraz. Po prostu wymuszamy rzeczy i przedłużamy.

To wydarzenie jest spustem, który również przyniesie inne zmiany oraz efekt domina i czuję inne rzeczy, w tym przestarzałe relacje wyzwalające rzeczy. Chociaż teraz żyję w dwóch światach, to wyzwoli mój ruch w całości do nowego świata i pozostawiając stary w tyle. To jest dobra rzecz i smutna. Zdarzenia są już mają miejsce, co przesuwa mnie do przodu w nowe sytuacje i warunki.

Były wojny na tym świecie i jedna strona wygrywa, a druga strona traci. Obie strony mają serca pełne miłości, ale ich wizje świata nie są kompatybilne. Gdy hologram 10D zresetuje się pod koniec marca będzie to robić pośród wielu bólów serca, bólów serca po obu stronach. To sprawia, że zastanawiam się, dlaczego to musi tak być, dlaczego takie niezgodne poglądy muszą istnieć obok siebie w naszym świecie. Jak mogą kochające serca postrzegać rzeczy tak inaczej?

Wielka wojna o Gaię jest zakończona i ja jestem na emeryturze. Moje energie mają wpływ tylko na osobiste rzeczy na osi czasu, a nie globalne rzeczy, już więcej nie. Jednak moja zdolność do chanellowania i wytwarzania ogromnej ilości energii pozostają takie same. Czuję się jak słoń w składzie porcelany. Astralne kreacje są najłatwiejszą rzeczą na świecie, dla mnie, żadnego oporu, tylko same niedogodności.

Wiem, czego inni nie wiedzą, i rzeczy, które oni potrzebują wiedzieć. Wiem, jak ta kreacja działa, ponieważ robiłem to w całej tej wielkiej wojnie. Jeszcze nie wiem, jak dzielić się tym, co wiem, w sposób, który będzie mile widziany.

Ludzie są za bardzo brutalnym przebudzeniem. Chociaż ten nowy świat jest o wiele bardziej miły, bardziej zrównoważony i sprawiedliwy, niż stary świat; potrzebuje znacznie więcej energii niż kiedykolwiek wcześniej, aby twórczo działać. Przeciętny człowiek po prostu nie będzie w stanie działać twórczo, mówiąc o naszym nowym świecie rezonansowym. Pozostaną oni na łasce wydarzeń zewnętrznych i nie będą mogli zmienić wyniku w żaden znaczący sposób.

Rezonansowa oporność astralna na zmiany będzie wielokrotna wobec tego, co było w przeszłości. Tylko pełne spektrum rezonansu będzie mogło wpływać na zmiany w tym nowym środowisku. Oznacza to, posiadanie zdolności do funkcjonowania w pełni zdrowia na wszystkich poziomach świadomości. Dotyczy to zarówno nowych elfów jak i nowych ludzi, każdych na swój sposób odpowiednio.

Będzie to ogromne wyzwanie dla ludzkości i całkowitą zmianą w jaki sposób świat jest postrzegany. Świat musi być postrzegany przez rezonans, nie przez stare pojęcia. Pracujące Grupy muszą stać rezonansowe w przyrodzie, jak i poszczególnych pracach. Aby spróbować pracować tylko na jednym poziomie jest skazane na niepowodzenie od samego początku. Efekt rezonansowy przekaże wszystkie generowane energie i nieszkodliwie rozpowszechniania je na innych poziomach energetycznych.

Prawdą jest to, że stosunkowo niewielka grupa lightworkers, (w porównaniu do 7 miliardów dusz na Gai), wspólnie i twórczo zmieniła nasz świat, aby odzwierciedlał nowy sposób życia, miłości i dzielenia się, który jest zupełnie inny niż to, do czego masy są przyzwyczajone. To będzie interesujące zobaczyć, gdy to wszystko nadejdzie.

1 komentarz:

  1. Zaprawdę interesujace zobaczyć :)

    OdpowiedzUsuń