niedziela, 8 marca 2015

Arkturianie – Zmiany Duchowe i Fizyczne

Witam wszystkich!


Arkturianie kontynuują w swoim stylu, czyli bezpośrednio i rzeczowo. Na tapecie energetyczne zmiany, które mają się przekładać na świadomość i życie fizyczne - relacje różnego rodzaju. i zapowiedź "juz niedługo", niestety to określenie nie jest doprecyzowane teraz, jak i nie było w większości channelingów ponad 2,3, 5 czy nawet ponad 10 lat temu. Jednak choć nie wszyscy to odczuwają, to energie powoli się zmieniają i najlepiej widać to "po ludziach" z naszego otoczenia. Osoby niegdyś będące "anty" wszystkiemu, zaczynają nabierać niekonwencjonalnych zainteresowań itd. Coś "wisi" w powietrzu.Arkturianie – Zmiany Duchowe i Fizyczne


Przychodzimy z życzeniami miłości i łaski, aby pomóc wszystkim, którzy szukają zmian i głębszej świadomości. Obserwujemy, że wielu już tego dokonało - wykonali pracę i zaczynają widzieć owoce tej pracy.

Gdy Gaia się podnosi na coraz wyższe poziomy wymiarowe, wielu zaczyna łatwiej doświadczać i integrować głębsze prawdy.

Koncepcje wcześniej bezkrytycznie przyjmowane jako prawdy, stały się nie do przyjęcia przez coraz większą liczbę ludzi.

Niektórzy utrzymujący pozycje przywództwa i sławy, którzy komfortowo wygłaszali kłamstwa lub działali w taki sposób, aby zwiększyć własną moc, władzę, bogactwo i samo- uwielbienie, są eksponowani.

Dzieje się to dlatego, że tak wielu zaczęło się słuchać i działać według ich intuicji, zamiast po prostu przyjmować "kupiłem i zapłaciłem" za źródła informacji. Budzicie się ze snu.

Zawsze słuchajcie swojej intuicji, drodzy. Nawet jeśli na początku nie jesteście w stanie w pełni jej zaufać, zanotujcie psychicznie to, co otrzymujecie.

Intuicyjna wiedza i prowadzenie pochodzi z duszy, ona jest wami, i będzie was prowadziła przez każdą sytuację, każdego dnia, jeśli ją uznacie i na to pozwolicie. Gdy ewoluujecie i zaczniecie wierzyć głębiej w swoją własną Boską naturę, intuicja po prostu stanie się przyzwyczajeniem - już nie będziecie potrzebowali jej praktykować.

Świat w ogóle był szkolony (ludzie) życie po życiu, aby patrzeć poza siebie dla odpowiedzi, wskazówek, i szczęścia, co czyni idealne poczucie świata dualności i separacji, gdyż większość nie zdawała sobie sprawy, nie było niczego, aby gdzie indziej szukać.

Jednakże, ponieważ dualizm automatycznie manifestuje się jako pary przeciwieństw, wyniki oglądania się na zewnątrz są czasem dobre, a czasem nie tak dobre.

Większość z was nie jest już z tej energii, ukończyliście "studia" i dowiedzieliście się, że zewnętrzne rzeczy są interpretacjami świadomości. Umysł jest substancja materialną.

W trzeciowymiarowej świadomości, „zewnątrz” jest najczęściej formowane przez wysiłek człowieka – materia tak manipulowana, aby to działało. Jednak, ponieważ nie ma prawa wspierania form zrobionych przez człowieka, nie ma nic co mogłoby utrzymać je na miejscu – lekcja, której wielu boleśnie uczy się w tym czasie teraz.

Ci, którzy zawsze osiągali dokładnie to, czego potrzebowali, bez względu na szkody, jakie mogli wyrządzić innym ludziom lub Gai, teraz znajdują - lub wkrótce znajdą - że te manipulacyjne sposoby pracy już nie działają, jako że ten rodzaj energii się rozpuszcza.

Wielu, którzy aktualnie siedzą wygodnie na tronach wykonanych z ego i zarozumiałości odkryją, że mieszczą się one w zamkach wykonanych z piasku.

Nowe, wyżej rezonujące energie nie eliminują bogactwa i władzy, ale służą do podnoszenia ich do wyższych form. Obfitość jest jakością Boskości - zawsze obecna już w zasięgu każdego człowieka i utrzymywana w miejscu nieskończenie przez Boskie Prawa.

Wyższa świadomość obfitości we wszystkich jej formach płynie łatwo i płynnie jako Jedność, Miłość i służby – nigdy jako narzędzie osobistego egoizmu. Nie ma nic złego, czy niewłaściwego w obfitości finansowej.

Podobnie jak wszystkie inne cechy Boskości, przez wiarę w dwa mocarstwa, obfitość była błędnie interpretowana, a tym samym manifestowała się w świecie jako zbyt dużo lub zbyt mało.

Pamiętajcie, że jesteście potężnymi Istotami. Wasze myśli i słowa, tworzą, i za każdym razem, gdy powiecie, "nie mam", umysł to interpretuje i tworzy to w zewnętrznym doświadczeniu.

Grupa Arkturian chce omówić teraz zmiany. Widzimy wielu, którzy wycofują się w strach i opór ilekroć coś im znanego rozpuści się lub zmieni. Gdy stare formy się rozpuszczają, wiedzcie, że Boska Idea stojąca za tym jest nadal obecna.

Boskie Idee są niezmienne i utrzymywane są zawsze w miejscu przez Boskie Prawa. Z tego powodu, nowsze i lepsze formy każdej Bożej Idea zajmą miejsce tych, które rozpuszczają się - jeśli pozwalacie na to.

Przykład: W pewnym momencie Boski pomysł Wszechobecności był interpretowany w ludzkiej świadomości, jako chodzenie, a następnie przekształcił się w konną jazdę, a następnie w konie ciągnące sanie i powozy.

Potem przyszedł model T (Ford) i wszystko to, co po nim - Wszechobecność manifestuje się jako samoloty odrzutowe, eleganckie samochody i szybkie pociągi, ale to nie koniec - nie ma końca.

Boskie Idee nigdy się nie zmieniają – to, co świat przeżywa i widzi, zależy od tego, jak te pomysły są interpretowane zgodnie ze świadomością zbiorową lub indywidualną. To jest dlaczego jesteście podnoszeni w (obszar, gdzie jest) więcej światła.

Są tacy, którzy nadal opierają się na swoim poczuciu jaźni w każdych postrzeganych cechach i wartościach, jakie mają – jacy są piękni, jak wiele pieniędzy mogą zrobić, albo jak modnie się ubierają. Jest to widoczne w bezmyślnej czci i naśladowaniu sławnych i bogatych.

Osoby przyciągnięte do naśladowania nie są jeszcze obudzone we własnej Boskiej Naturze, a więc nie mają prawdziwego poczucia własnej wartości. Ten stan świadomości często atakuje przy użyciu przemocy, ponieważ dana osoba czuje się opuszczona, niegodna i odrzucona. Są one często przyciągane na pozycje władzy, gdzie są w stanie działać poza prawem.

Niektórzy ze świadomością niegodności wybierają po prostu cierpienie w milczeniu, ale ich pole energetyczne często przyciąga tych ze stanem świadomości "mobingu", ponieważ oboje przenoszą te same energie niegodności - gdyż energia przyciąga podobne energie.

Znęcanie się nie może być rozwiązane przez kary, ale przez osiągnięcie poczucia wartości w obrębie jednostki. Tego typu kwestie są zwykle przenoszone z doświadczeń życiowych przeszłych żywotów i muszą być oczyszczone u źródeł, nie lekami, ale prawdą.

Wielu obawia się utraty siebie w procesie ewolucji. W czasie wcieleń i nieskończonej ilości doświadczeń jako istot ludzkich, każda osoba rozwija prywatne poczucie siebie i zwykle jest gotowa bronić go za wszelką cenę.

Kiedy osoba zaczyna zdawać sobie sprawę, że musi wyjść poza wiele własnych cech, w które wierzy, kim jest, to panikuje. To może być przerażającym doświadczeniem, szczególnie dla silnych osobowości, i jest to punkt, w którym niektórzy wybierają zakończenie ich duchowych poszukiwań.

Roszczenia do sławy, twoja osobowość - Ty – czy muszą być poddane (porzucone), aby ewoluować? Na pewno nie! Co pozostanie? Nic? Jest w tym momencie tak, że wiele silnych, mocnych, jak i otwartych osób, które zaczynają wyobrażać sobie jak zakonnice rozdają Święte Karty szkolnym dzieciom - mężczyźni i kobiety z oczami podniesionymi i złożonymi rękami - grubiaństwo. Nieprawdaż!

Nie bójcie się utraty czegoś prawdziwego, moi drodzy, bo zawsze tylko uwalniacie i zostawiacie te fałszywe poczucia jaźni, którymi byliście zabawiani na temat tego kim i czym jesteście.

Nic rzeczywistego nie może być stracone. Odkryjecie, że nadal jesteście wami, teraz umocnionymi w wyższych sposobach widzenia i bycia, jako rzeczywiste aspekty siebie stajecie się silniejsi i bardziej wzmocnieni. Stajecie się nową i ulepszoną wersją.

Jako wyewoluowane osoby, będziecie nadal żyć, poruszać się i być w świecie, ale będziecie znacznie mniej dotknięci przez niego. Znajdziecie się w stanie opuścić pracę, dom, czy rozrywki i nie ulec pokusie, aby wejść w nie ponownie. Nie ma już nic dla niżej rezonujących energii, aby się przyłączyły, gdyż wasze pole energii jest obecnie w wyżej położonym rezonansie.

To jest Lightwork, Kochani. Przyszliście dla przebudzenia, ewoluowania i następnie pomocy tym, starającym się zrobić to samo.

Zapomnijcie o wszystkich marzeniach, jakie może mieliście o wzniesieniu, a potem siedzeniu wygodnie w charakterze obserwatora przez resztę swojego czasu na Ziemi, lub skoczeniu do cichego zakonu lub klasztoru. Nie, każde światło, które osiągacie nie jest tylko dla was, ale także dla świata, niezależnie od sposobów i miejsc, jakie możecie sobie sami znaleźć.

Wielu z was zaczyna doświadczać różnego rodzaju dziwnych sytuacji, ponieważ stali się nosicielami światła - Lightworkers. Nie zdziwcie się i nie bądźcie zaskoczeni przez doświadczenia, które mogą zacząć przychodzić na waszą drogę, bo będziecie przyciągani do miejsc, gdzie jesteście potrzebni, i ci, którzy was potrzebują (a nie chcą) będą przyciągani do Was.

Jako Lightworkers wkrótce znajdziecie, że wszelkie stare koncepcje, jakie nadal możecie utrzymywać o "właściwym", "dostojnym", lub "poprawnym" odeszły przez okno, ale w tym samym czasie możecie odkryć tą pracę miłości dla ludzkości, o której nie wiedzieliście, że jesteście w stanie ją wykonać.

Lightwork, Drodzy, składa się z bycia ze Światła w jakiejkolwiek formie jest to potrzebne. To idzie z wami, gdziekolwiek jesteście, bo jest wami.

Jeśli byłeś w jakiejś trudnej sytuacji - w domu, w pracy lub w związku - zaczniesz zauważać, że to już nie jest w stanie wpływać na ciebie, tak jak kiedyś, tylko dlatego, że nie rezonujesz już z tą energią lub już nie oddajesz jej swojej mocy.

To często oznacza zakończenie pewnego rodzaju i jest to zwykle część twojej własnej umowy duszy. Duchowa oddzielność od problemu jakiejś starej karmy daje wolność jednostce do opuszczenia sytuacji, a nawet znalezienia się w jakiś sposób z niej usuniętą. Jednak zdarza się, że te sytuacje są wybraną przez osobę - Lightwork (pracą Światła) - więc po prostu pozostaje i jest światłem. Zawsze proście o przewodnictwo i ufajcie swojej intuicji.

Wkrótce będziecie widzieć coraz więcej zmian, które będziecie mogli rozpoznać jako duchowe. Do tego momentu wszyscy zastanawialiście się, kiedy zobaczycie jakiś dowód, że wszystkie ewolucyjne pomysły są prawdziwe.

Nie należy się spodziewać zmian, które pojawiają się jak wybuchy, drodzy, ale szukać intuicyjnie poza tytułowymi stronami gazet i w twarzach i w słowach tych wokół siebie. Sprawdźcie, jak się czujecie w temacie tego, co dzieje się obecnie na świecie w porównaniu do roku czy dwa lata temu.

Dużo przemocy na Bliskim Wschodzie jest bardzo starą, starożytną energią, która musi być usunięta i zgrana, aby Gaia mogła oczyścić siebie. Wasze skupienie musi być na rozwoju duchowym i świadomości, a następnie życiem z niej, bo nie macie nic do zaoferowania światu, jeśli pozostajecie w tym samym starym uniwersalnym systemie wierzeń.

Jeśli wyczyszczacie stare energie i rozwiązujecie stare sytuacje karmiczne, pozwalacie na proces, ale nie stańcie się zbyt uwikłani w to, bo możecie spędzić resztę swojego życia, leżąc na kanapie, stwierdzając, że możesz zrobić nic, bo robisz oczyszczenia.

Jeśli jesteś kierowany w stronę jakiegoś działania, to zrób to. Jeśli jesteś kierowany, aby milczeć i utrzymywać energię Światła dla jakiejś sytuacji światowej lub osoby, zrób to. To nowy czas, w którym stare rozwiązania i zasady nie działają - więc jest to bezowocne próbować zmusić je do pracy.

W tym nowym czasie i nowej energii radujcie się, Drodzy, bo jesteście bardzo blisko zobaczenia nowej Ziemi.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Channellee: Marilyn Raffaele.
1 marca 2015 r http://www.onenessofall.com/newest.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz