poniedziałek, 4 maja 2015

Anarchistbanjo - Nowa Rzeczywistość

Witam ponownie!

Nie wiem jak, ale udało mi się przegapić jeden post Joe'go. Może nie ma on wielkiego znaczenia, czy bardzo istotnych informacji, jednak jego obserwacje nowej rzeczywistości w astralu wiele wnoszą do zrozumienia zmian i różnych okoliczności na powierzchni planety.


Anarchistbanjo - Nowa Rzeczywistość

19 kwietnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Nie mogę nawet zacząć oceniać nowej rzeczywistości, w której teraz żyję dlatego, że jest ona w takim stanie płynności teraz. To tak, jakby jechać na fali i nie oglądać się za siebie. Tyle energii jest wydatkowane na ruch do przodu, że nie ma czasu na wykonywanie pomiarów! Więc jest to pęd i okolicznościowe przebłyski "ducha" obawy, gdy mój stary sposób myślenia sprawia od czasu do czasu okazjonalny protest.

Komunikat jaki otrzymałem to jedź "na fali". Zatrzymanie się, aby zadbać o stary biznes teraz po prostu wyciągnie cię w nieprodukcyjną spiralę, która nie ruszy cię do przodu ani do końca. To nie jest czas, aby usidlić się w jakikolwiek sposób! To jest czas, aby dotrzeć do swoich marzeń i pasji. Niech wszystko inne samo się rozwikła.

Ten okres porządkowania potrwa kilka miesięcy, co najmniej, ale opór zniknie. Wszechświat nie walczy z tymi zmianami, astral już nie walczy z tymi zmianami. Obydwoje zarówno wspierają te zmiany.

Być może największym wyzwaniem będzie zrozumieć, że stary sposób poruszania się do przodu nie jest już właściwy. Ci, podobni do mnie, przyzwyczajeni do walki na każdym kroku drogi, nie mają już żadnego powodu, aby walczyć. W rzeczywistości, walka nie będzie działać. Ci, co po prostu idą z prądem znajdą, że teraz nie potrzebują walczyć o to, czego chcą; muszą dołożyć starań, aby iść do przodu. Role się odwróciły i żadna rola nie jest dobra, czy złą. Obie role muszą być doświadczone.

Ci, którzy niedawno "tworzyli linie czasowe " teraz potrzebują je przeżywać, pozwalać im się rozwijać. Inni, że po prostu żyją poza istniejącymi liniami czasowymi i muszą teraz stworzyć przyszłość, bo już nie mają przyszłości w astralu. Musi być tworzony jeden dzień na raz.

W międzyczasie pożary "nie harmonijnych" myśli i działań spalają się na całym świecie. Ci, którzy żyją z miecza, zginą od miecza, a ci, którzy żyją miłością znajdą miłość. "Podobne" będzie przyciągać "podobne". Nie ma już więcej "przyciągania się przeciwieństw", a to zmyli bardzo wielu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz