poniedziałek, 4 maja 2015

Smok - Żyjecie w dynamicznej rzeczywistości i kierujecie się do jeszcze bardziej dynamicznej.

 Witam wszystkich!


Mało jest teraz przekazów, które warto tłumaczyć. Smok dość długo siedział cicho, może ten przekaz nie jest jakąś wielką rewelacją, ale wygląda na to, że jest on poprawną obserwacją (większego obrazu) z wyciągnięciem wniosków i zapowiedziami, czy przepowiedniami w bardzo ogólnej postaci, jak kto woli.
Chcę to podkreślić, bo może w natłoku informacji to nie będzie widoczne:
W nowym paradygmacie różne zmiany będą zależały w wiele większym stopniu od indywidualnych ludzi, pasjonatów, którzy zgłębiają dokładnie jakiś zakres tematyczny, a w mniejszym stopniu od kolektywu.
Czyli wracamy do "kultu", a właściwie działań jednostki!
Te "przepowiednie" smoka chyba dość dobrze wpisują się w to co znamy także z innych źródeł.
Czas jest teraz, lub wkrótce. jak smok twierdzi. Oczywiście nie wszystkim to będzie odpowiadało, bo zdecydowanie zburzy dotychczasowy porządek rzeczy.Smok - Żyjecie w dynamicznej rzeczywistości i kierujecie się do jeszcze bardziej dynamicznej.

20 kwietnia 2015
Channeler: Brian, smok

Cześć wszystkim,

Tu smok. Mój partner dostaje od nas iskrę i siada do przekazywania naszej wiadomości i zawsze zastanawia się, czy dość informacji przyjdzie aby wypełnić stronę, jego umysł praktycznie jest pusty, zanim zacznie. Jednak zawsze kończy się niemal na pełnej prędkości transkrypcji, a przez to on myśli, że to jest zbyt długie :-). To dlatego, że wypełniamy jego kielich, że tak powiem. To jest natura channelingu. Istnieje nieskończona ilość informacji tam, a wy żyjecie w ograniczonej rzeczywistości. Jesteście mistrzami zasłony, a zasłona jest konstruktem kontrolowanym kolektywnie przez was, czy zdajecie sobie sprawę z tego, czy nie. Dlatego też, ze względu na wasze liniowe postrzeganie, wiele informacji, które wydają się zwięzłe po naszej stronie może wydawać się przytłaczającymi po waszej stronie zasłony. Jednak jesteście w pełni zdolni do asymilacji, bo jesteście naprawdę nieograniczonymi, nieskończonymi, istotami duchowymi. Wy po prostu udajecie, że nie jesteście fragmentem swojej istoty dla wszystkich rodzajów przyczyn i mam nadzieję, że dla tak wiele zabawy i przyjemności od wszystkich innych rzeczy, jakie możecie ewentualnie manifestować dla siebie.

Chcemy upewnić się, że rozumiecie, że wszyscy macie zdolność do channelowania przez siebie. Być może niektórzy z was pozwalają temu trochę sączyć się, ale zastanawiacie się, czy możecie w pełni otworzyć kurek? Odpowiedzią jest po prostu zróbcie to. Otwierając się i pozwalając, tworzycie synaptyczne ścieżki w mózgu i nie cielesne ścieżki dla energii w polu swojej aury, które łączą się z waszym mózgiem. To zajmuje trochę czasu, aby zamanifestować i 99% czasu, co oznacza, że trzeba ponaginać mięśnie trochę. Nawet ci, którym wydawało się mieć to spontanicznie włączane musieli pracować nad tym, aby udoskonalić jakość komunikatów. Osądy i uprzedzenia ludzkie musiały być odłożone na bok, aby zrobić miejsce dla bardziej czystych wiadomości. Niektórzy nauczyli się, jak przygotować się do przekazu a inni – co stanie coraz bardziej powszechne - zmienili sposób myślenia cały czas, aby zagospodarować stan ciągłego channelingu.

Ten drugi stan, ciągłego channelingu, jest tym, co zalecamy rozwijać indywidualnie. To jest jak intuicja, tylko silniejsze. To może otworzyć twoje oczy i uczynić twoje życie o wiele łatwiejsze, gdy znajomość ducha leje się przez Ciebie w sposób ciągły. Widzisz świat w inny sposób.

Tak, teraz przejdźmy do wiadomości, możemy? :-) Nie to, żeby informacja, jaką już daliśmy nie miała znaczenia, ale wiemy, że wielu ludzi woli "do rzeczy". Tak więc, bez zbędnych ceregieli ..

Wasza rzeczywistość wydaje się wam stagnacją w tym sensie, że nie dużo się dzieje, dużo mrówek, zgiełku i tętniących życiem budynków wokół, mówiąc ogólnie, ale w tym samym czasie, wydaje się, że przeszłość, która wpływa na przyszłość, i całkiem sprecyzowany plan na przyszłość i dużo rzeczy, które wydaje się wam, że "będzie się działo", ponieważ jest to kierunek, gdzie ludzkość zdąża. Są rzeczy, które wydają się być z perspektywy nie duchowej, perspektywy społecznej, perspektywy technologii, które są już zakotwiczonymi myślami, że społeczeństwo posuwa się naprzód. Większość z tych rzeczy wydaje się być postępem społeczeństwa, i rzeczywiście są. Jednak mogą się one wydawać rozczarowujące dla was.

Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to tak, jak to działa! Wasz plan fizyczny, wasza ziemska bańka, nie porusza się powoli. Jednak sytuacja nie porusza się powolnym postępem. To wszystko porusza się przez zmiany paradygmatu. Kiedy była ostatnia zmiana paradygmatu? Internet. Jaka była wcześniej? Początek tworzenia bardziej delikatnej tkanki społecznej. Przed tym? Mobilność i komunikacja - "nowoczesne" społeczeństwo. Dalej i dalej, a jeśli cofnąć się o kilka zmian paradygmatu, to przybywacie do renesansu. Jest popychanie, potem okres odpoczynku, który pomaga zakotwiczyć to. Inne pchnięcie, a następnie okres zwłoki. Jesteście w okresie odpoczynku teraz. Jednak widać, że po prostu ze względu na masę dusz na Ziemi teraz, to nie jest okres spoczynku o wielkiej stagnacji w ogóle. W rzeczywistości, on jest bardzo aktywny, a czas pomiędzy zmianami paradygmatu zeszedł z wieków na ćwiartki wieków dekad, do lat.

Te zmiany paradygmatu mogą być duchowe / psychiczne, społeczne, lub technologiczne. Chcemy żebyście mieli pewność, dlatego powtarzamy, że technologia sama w sobie nie jest zamiarem zrobienia coś lepszego, z perspektywy ludzkości. Jednak technologia dostarcza narzędzi, które mogą być używane zarówno do zintegrowania więcej światła, lub tworzenia kolejnych wyzwań. Macie tendencję do korzystania / przemieniania technologii w czasie do zastosowań Światło-integracyjnych, nawet jeśli początkowe cele nie zawsze były dla dobra ludzkości. Chcemy poszerzyć wasze pojęcie, czym technologia jest. Technologia zwiększa możliwości ludzkiego ciała, ziemi i przestrzeni kosmicznej i w ten sposób ma na celu wykonanie zadania. Obejmuje to naturalne technologie - takie jak telepatia i channeling - lub technologie naukowe, z którymi jesteście bardziej zaznajomieni.

Podczas okresów odpoczynku, wydaje się, że rzeczy są dość dobrze nakreślone i wszyscy pracujemy w kierunku jakiejś wizji, jaką kolektywnie macie w umysłach i na widoku, z pewnymi głosami głośniejszymi niż inne. Potem przychodzi zmiana paradygmatu i cała wizja zmienia się w ciągu kilku lat, ponieważ nowe drzwi zostały otwarte, które nie były otwarte wcześniej.

Tak więc widzicie, że rzeczywistość ciągle się zmienia, stale się rozwija i ewoluuje przez wieki, nawet jeśli wydaje się, że jesteście na dość dobrze odwzorowanym kursie. Dotyczy to nie tylko przyziemnych aspektów życia, ale również duchowych. Cele w miarę ewolucji duchowej i społecznej również się nieustannie zmieniają. To wydaje się być na lepsze, ponieważ wasze zmiany paradygmatu integrują zwiększoną mądrość, która pomaga przyspieszać postęp.

Jednak to znacznie różni się od planet "bez wolnej woli", gdzie parametry są ustawione od początku i wszystko podąża za skryptem, z ciężkimi skutkami i konsekwencjami za odejście scenariusza. Zamiast tego, odejście od scenariusza w waszej rzeczywistości jest po prostu częścią gry.

Cóż, kierujecie się do jednej z tych zmian paradygmatu teraz. Nadchodzi rewolucja, która jest tak ogromna i tak głęboka, że będzie się wydawać niemal magiczną dla was z tej perspektywy. Z drugiej strony ona będzie postrzegana bardziej jako "jakimi rzeczy powinny być" i będziecie patrzeć wstecz na ten czas i mówić: "jak oni mogli tak żyć". To jest cechą każdej zmiany paradygmatu i ta nie będzie inna.

Jednak po tej zmianie paradygmatu - w przeciwieństwie do innych - nie będzie żadnego "okresu odpoczynku" po tym - w całym waszym doświadczeniu. Wasza wibracja będzie o wiele wyższa i wasze "pasmo" kolektywnej energii będzie tak duże, że zupełnie nowy świat otworzy się ze zmiany paradygmatu. Każdy aspekt życia będzie miał osoby pracujące nad nim - które mają swoje pasje w tym - i będą ostatecznie w stanie dokonać zmian i wykorzystać swoje dary. Więc każdy aspekt życia będzie przechodził cykle rozwoju i zmian oraz swoje własne cykle. Możecie zobaczyć to już teraz, ponieważ nasiona zostały już posadzone. Teraz jest już trudno "nadążyć". Jednak jeśli do tego dodać kilka miliardów więcej osób, i nagle kilka barier wobec manifestacji przemija, i możecie tylko sobie wyobrazić, poziom rozwoju i zmian, który nastąpi we wszystkich aspektach życia. W ogóle nie przez przypadek, wcielają się ludzie z szeroką gamą talentów (i pasji), gdyż to wszystko ma uzupełniać się wzajemnie, pomagając różnym obszarom w rozwoju.

W rzeczywistości, możecie zobaczyć kilka 5: 55 na zegarze (synchroniczność), albo zacząć przechodzić przez wiele zmian osobistych. Jeśli nie, przygotujcie się nie, ponieważ będzie to już wkrótce. Cóż, w całym kolektywie i społecznie, wielkie wiatry zmian nadchodzą.

To może frustrować niektórych, którzy często nie mają większego pojęcia niż to, że "wielka zmiana nadchodzi" z większości channelingów z wielu źródeł. Być może mieliście nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Daliśmy wam kilka przykładów z przeszłości, ale przylgnęliście do największych węzłów, bardziej pewnych przyszłości, takich jak to, że mniej rozwinięty świat potrzebuje czasu, aby nadrobić zaległości (a czasem prześcignąć) ten bardziej rozwinięty świat, aby wyrównać wibracje. "Dwunasto - wymiarowe" istoty, czy nie, my też mamy granice tego, co jesteśmy w stanie przewidzieć, tylko dlatego, że macie wolną wolę. Ta zmiana paradygmatu będzie tak rozległa, że choć możemy zobaczyć, gdzie to zmierza w Akashy, i choć możemy ekstrapolować możliwe w Akashy przyszłości i powiedzieć, dokąd idziecie teraz, to się może zmienić. Wasze zmiany będą bardzo rozległe i będziecie również pod wpływem waszej własnej świadomości, która jest szybsza w wibracji i przytomności. Więc to gdzie kierujecie się jednego roku nie jest tym, gdzie będziecie kierować się następnego i duża część tego zależy od Was. Istnieje prawdopodobieństwo i kiedy widzimy dużo wysokich prawdopodobieństw czegoś, nie ważne w którym kierunku się udają, to jest to całkiem bezpieczne to powiedzieć. Jednak nawet to nie gwarantuje poprawności zapowiedzi.

To jest dowód, że wasza rzeczywistość jest tak dynamiczna, jeśli możecie to zobaczyć. Jeśli widzicie ciągłe zmiany kursu. Nie widzicie natomiast, że ona jest o wiele bardziej dynamiczna niż myślicie, że jest tska, jeśli spojrzeć na wielki obraz. Jesteś kapitanami sterującymi statkiem po bardzo dynamicznym oceanie.

Z Miłością, Smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz