niedziela, 1 listopada 2015

Wiadomości Mateusza - 19 października 2015

Witam wszystkich!


Kolejne wiadomości Mateusza, trochę aktualności i dużo o duszy skumulowanej.


Wiadomości Mateusza - 19 października 2015

Wpływ przyspieszenia; Atak na szpital; Illuminati w USA; kolaboracja przeciw Illuminati; "Czasy ostateczne"; kwestie obaw, nie bójcie się; wzniesienie osobiste; prośby do wewnątrz; Jezus; pochodzenie duszy, związki z duszą zbiorczą

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Ziemia orbituje w płaszczyznach astralnych, których wibracje wpływają na wasze społeczeństwo przyspieszając tempo. Ponieważ czas liniowy "pożerający" wszystko w waszym świecie jest naciskany bardziej w kierunku remedium, rozwiązania, czy finałowego momentu, więc karmiczne doświadczenia trzeciej gęstości poruszają się szybciej w kierunku zakończenia.

To przyspieszenie zmusza Iluminaci do podjęcia desperackich irracjonalnych środków, aby utrzymać ich resztki kontroli w Nowym Jorku i Waszyngtonie. Często palce wskazały na Stany Zjednoczone w egoistycznych ingerencjach w sprawy innych krajów i zgodnie z oceną, wszystkie istotne działania federalne od pierwszego dnia były dziełem osób z Illuminati we frakcji Rockefellera w ramach rządowych i wojskowych sił tego narodu, wszystko bez wiedzy (świadomości) obywateli, którzy błędnie myślą, że ich głosy i głosowania się liczą.

Pozwólcie nam powiedzieć, co wyewoluowane cywilizacje od dawna obserwują w waszym świecie. Ludzie rządzeni przez rządy innych, skorumpowanych wiedzieli, że są oni więźniami swoich systemów politycznych; jednak dopiero niedawno i tylko niektórzy obywatele USA zdają sobie sprawę, że zostali oszukani, wierząc, że mieszkają w "kraju wolnych (ludzi)", co mówiono im z pokolenia na pokolenie: Musimy walczyć z naszymi wrogami, którzy chcą zniszczyć naszą wolność i demokratyczny sposób życia.

Tak więc, skoro wasz świat polega na napowietrznych atakach na Lekarzy bez Granic, szpital w Kunduz, Afganistan, tragedie, wynikające z szaleństwa Illuminati, wina spada na Stany Zjednoczone poprzez niesłuszne założenie, że naczelny dowódca kraju autoryzował te horrendalne ataki. Faktem jest, że za kulisami, prezydent Obama i inne osoby na wpływowych stanowiskach, przede wszystkim osoby w Stanach Zjednoczonych oraz w Chinach; Izraelczycy, którzy znają ciemne intencje Netanjahu, podsycania do wszczęcia III wony światowej; Prezydent Rosji Władimir Putin; Książę William, książę Cambridge; i Franciszek – współpracowali, aby wykorzenić wszystkie dalekosiężne macki frakcji Iluminatów - Rockefellerów i Rothschildów.

Ten atak na szpital; Wybuchy na wiecu pokojowym w Ankarze, Turcja; starcia między Izraelczykami i Palestyńczykami; sytuacja w Syrii; i strzelaniny w USA spowodowały, że niektórzy postrzegają śmiertelną przemoc i inne sytuacje występujące na całym świecie jako "nierozwiązywalne problemy." Moi drodzy, żadne związane z tą problematyką wasze troski, w tym również skutków zmian klimatycznych, braku czystej wody, wylesiania, wyginięcia niektórych zwierząt, zmniejszenie populacji pszczół, szeroka kontrola, niesprawiedliwe systemy prawne i sądowe, przymusowe szczepienia, ogromne zubożenie i szalone zanieczyszczenia, jak również mentalność wojenna, fanatyzm, chciwość i ignorancja prawdy nie są nierozwiązywalne!

Wszystko to, co dzieje się w waszym świecie jest wynikiem wznoszenia się Ziemi do coraz lżejszych płaszczyzn energii, w których działalność oparta na negatywności dobitnie i szybciej odbiega od jej energetycznego kursu. Jednakże, w pewnych środowiskach jest to uważane za dowód, że "czasy ostateczne" są w zasięgu ręki. Wiemy, że to nie jest wasza wiara, ale uważamy, że będziecie zadowoleni wiedząc, co Bóg powiedział mamie o tej koncepcji kilka lat temu:

"Dusze, które mają intencje doświadczenia Armageddonu, powinny go mieć! Ale dla tych, którzy nie zdecydowali się na posiadanie tego rodzaju "przyszłości" jej nie będzie! Możecie pozostawać w świetle i wznosić się na wyższe i wyższe wymiary bliskości, zrozumienia, świadomości. Nie ma ścisłych reguł, które są tak skomplikowane i rygorystyczne, że ty czy ktokolwiek inny nie jest w stanie im sprostać. Wszystko co jest potrzebne to tylko żyć w świetle! Albo w najprostszych słowach: BYĆ DOBRYM".

I, dzięki światłu, tej samej energii, co miłość i najpotężniejszej sile w kosmosie – wasz świat jest przepełniany dobrocią i pobożnymi dziełami, gdy coraz więcej ludzi "widzi światło." Radośnie witajcie ten rozwój świadomości i połączenie tej wiedzy z poziomem duszy - to, a nie ciało wznoszące się w niebo, jest osobistym wzniesieniem – zrzucenie całej ujemnej charakterystyki trzeciej gęstości i szkodliwego zachowania dla siebie i innych.

Gdy chodzi o inne wyżej wymienione kwestie waszej troski, najpierw powiemy, nie obawiajcie się o nic! Nie możemy nigdy powiedzieć dość, że energia strachu zasila tych z ciemnymi tendencjami, a powszechne prawo przyciągania jest w ciągłej eksploatacji!

A teraz, odnośnie rozwiązania tych problemów. Ostre skutki zmian klimatu złagodnieją, gdyż Ziemia zbliża się do osiągnięcia jej niegdyś umiarkowanego klimatu na całym świecie; jeśli to będzie konieczne, mieszkańcy obszarów poziomu morza i wysp zostaną przeniesieni, mając mnóstwo czasu, aby zapobiec niebezpieczeństwu. Stała pomoc waszej wszechświatowej rodziny obejmuje neutralizację, czy łagodzenie negatywnych skutków toksycznych pierwiastków w szczepionkach i ze wszystkich źródeł zanieczyszczeń; i w dodaku do waszych własnych technologii, które sie pojawiają mimo tłumienia przez Illuminati, wasza rodzina będzie wprowadzała zaawansowane technologie, które mogą usunąć szkody w środowisku tak szybko, że będziecie zdumieni. Pszczoły powrócą i ostatecznie przyroda odbuduje się trwałymi liczbami wyjątkiem kilku gatunków arktycznego klimatu, który nie dostosuje się do wzrostu temperatury na tych obszarach. Spokojne, godne zaufania zachowania w waszym społeczeństwie zakończą potrzebę nadzoru; wszystkie nieuczciwe lub szkodliwe przepisy krajowe, wymiar sprawiedliwości, przepisy i tradycje kulturowe zakończą się stopniowo; a ponieważ wasze światowe zasoby są dość dobrze rozlokowane, ubóstwo zostanie wyeliminowane.

Jest pragnieniem i intencją Gai, żeby jej ciało planetarne było przywrócone do pierwotnego zdrowia i urody i ludzkość kwitła w obfitości i żyła w harmonii ze sobą i całą Naturą Gai. I tak będzie! Planetarne Wzniesienie – to proces transformacji świata, dla którego udaliście się na Ziemię, aby w nim pomóc – bądźcie pewni! Osobiste wzniesienie jest wyborem, który każdy człowiek robi, a jego część to osiągnięcie oświecenia duchowego i świadome poznanie duszy, którą jesteś. Serdecznie powitaliśmy większość wszystkich istotnych pytań, a teraz odpowiemy wam na te, dla których nie było miejsca w poprzednich wiadomościach.

"W jaki sposób" iść do wewnątrz ", żeby zadać pytanie i jak mam wiedzieć, czy odpowiedź jest z poziomu duszy czy mojej świadomej myśli?"

W samotności i komforcie, wyobraź siebie w środku biało - złotego światła, pomyśl lub powiedz głośno, co chcesz wiedzieć, następnie wycisz swój umysł i po prostu BĄDŹ. Możesz sprawdzić, czy muzyka medytacyjna jest dla ciebie relaksem, czy odwracaniem uwagi i ona może być pomocna, aby zadać pierwsze pytanie, na które można odpowiedzieć "tak" lub "nie". Odpowiedź może przyjść natychmiast, albo trzeba poświęcić kilka chwil, a kiedy przyjdzie, to może być słowo, fraza lub zdanie, które może być słyszalne lub pojawia się jako drukowany znak lub przychodzi jak w maszynie do pisania; albo jeden lub więcej mentalnych obrazów; albo uczucie, które wyraźnie wskazuje, "tak" lub "nie".

Jeśli to, co widzisz, słyszysz lub zdecydowanie odczuwasz jest podobne do tego, co było na myśli, lub na co miałeś nadzieję przed "pójściem do wewnątrz", to nie oznacza, że ta odpowiedź jest twoją własną myślą; może to być potwierdzeniem, że świadoma myśl i wiedza duszy wyrażona jako intuicja są ściśle powiązane. I proszę się nie zniechęcać, jeśli nic się nie dzieje w pierwszej próbie, a nawet po kilku razach – jak w każdym innym opłacalnym przedsięwzięciu, praktyka prowadzi do poprawy.

"Czy to osoba Jezusa lub jego dusza, wiedziała jak chodzić po wodzie i zmienić kilka ryb i bochenki chleba na wystarczającą ilość żywności dla tłumów, czy te historie składają się na poparcie twierdzenia, że jest on" jedynym synem Boga " ?
Jezus i jego dusza były jedną i tę samą istotę, tak jak każda inna dusza-jaźń. Wiedział, że każdy człowiek ma wrodzoną zdolność do manifestowania tego, co dana osoba chce i może sobie wyobrazić; dlatego jego nauki zawierają to, że cokolwiek on mógł zrobić, wszyscy mogli też. On chodził nieco powyżej wody przy okazji, kiedy zaistniała potrzeba, aby to zrobić i gdy była potrzeba, aby zamienić małe ilości jedzenia na tyle dla głodnego tłumu. Zapisałem obydwie w moim dzienniku.

Rozmowa z matką wkrótce po rozpoczęciu komunikacji w 1994 roku, kiedy jeszcze przebywałem w Nirvana, odpowiada na szereg pytań dotyczących pochodzenia duszy i jej związku z skumulowaną duszą, a ja poprosiłem ją, aby skopiować te części.

Dusza jest istotą życia, ponieważ najpierw wyszła ze Stwórcy. Jest niezniszczalną żywą istotą energii światła, która może mieć ciało fizyczne, ciało eteryczne lub ciało astralne, lub może istnieć tylko w wolnym duchu. Nasze dusze, manifestowane przez Boga poprzez Jego współtworzącą ze Stwórcą moc, są wyrazem miłości i światła Bożego i zawierają się w mikrokosmosie każdą esencję Boga. W każdej z jej form, dusza jest nienaruszalnie niezależnym byte w tym samym czasie, gdy istnieje nierozerwalnie z Bogiem i Stwórcą i wszystkimi innymi duszami.

Dusza jest mocą stojącą za wszystkim, co istnieje na Ziemi. To jest siła życiowa we wszystkich jej częściach, które tworzy dla coraz większego doświadczenia. Na każdym poziomie ewolucji, każda część duszy jest niezależną jaźnią z inteligencją, cechami, wyborami, celami i wszystkimi innymi elementami życia, które sprawiają, że każda osoba to wyjątkowa istota.

Każde osobne wcielenie duszy jest jego osobowością. Suma osobowości duszy jest skumulowaną duszą, a cała wiedza zdobyta przez każdą osobowość jest dostępna dla wszystkich. Tak więc, gdy każda osobowość dokłada do skumulowanej duszy, przynosząc mądrość doświadczenia tego życia, każda osobowość ewoluuje, tak jak robi to skumulowana dusza. Wierzę, że najprostsze wyjaśnienie skumulowanej duszy jest takie: Jest złożona ze wszystkich jej części, poczynając od pierwszego podziału siebie do niezależnego życia dla różnorodności w doświadczaniu.

Gdzie skumulowane dusze mieszkają?
Nie ma określonego miejsca zamieszkania, ponieważ skumulowana dusza nie jest odrębnym podmiotem, lecz niepodzielną sumą wszystkich osobowości, gdziekolwiek one żyją, i wzrasta, gdy każda z nich dodaje swoje doświadczenia życiowe do stale zmieniającego się kompozytu. Faktycznie, jest to lepszy opis skumulowanej duszy niż, gdy raz pierwszy raz wam dałem, że jest to pole siłowe, które otrzymuje całą jego esencję ze wszystkich jego aspektów, gdziekolwiek one są w całym wszechświecie.

Czy znasz osobiście inne osobowości w swojej skumulowanej duszy czy też masz dostęp do ich wiedzy?

Znam te, które są w tej rzeczywistości i niektórzy z nas stali się przyjaciółmi. Niektóre spędzają całe życie na Ziemi, i bardzo dobrze wiem, kim oni są! Niektóre zostały przeniesione do tej pory w kierunku światła, gdyż nasze gęstości energii są niezgodne, więc spotkanie nie jest możliwe, a inni odeszli daleko od światła do niższych gęstości i ja na pewno nie jestem zainteresowany pójściem tam! Niektóre zdecydowały wcielić poza tą galaktyką, gdzie nie podróżuję często, więc ledwie zapoznałem się z nimi.

Każdy ma swoją własną duszę, aby osiągnąć wzrost, matko. Wszędzie tam, gdzie inne osobowości doświadczają ich indywidualnego rozwoju, jesteśmy zawsze w naszej więzi rodzinnej skumulowanej duszy. Ale to nie jest konieczne, aby się spotykać i dzielić się interesami dożywotnio lub znać wszystkie szczegóły wcieleń wszystkich innych. To, co robimy, to dzielimy się niezbędną wiedzą o naszej zbiorowej świadomości, w przeciwnym razie wszystkie nauki indywidualne duszy byłyby zmarnowane.

Skumulowana dusza może przejść z miejsca jej pobytu w kierunku światła tylko przez rozwój swoich osobowości. Dlatego też, każda z nich ma nie tylko korzyści z kompozytu wiedzy skumulowanej duszy, ale ciągle są podawane zachęty na poziomie duszy, aby opanowała jej wybrane lekcje, żeby skumulowana dusza mogła ewoluować. Jednak to nie jest samolubne, z postępem skumulowanej duszy, wszystkie jej osobowości mają również możliwość się rozwijać. Jednak, w zależności od wolnych wyborów, woli każdej osobowości może ona albo wzrastać w kierunku światła, czy oddalać się tak daleko, by stać się uwięzioną w energii podstawowej.

Jeśli osobowość zostaje uwięziona, jak to wpływa na energię na łączne duszy?

Zapis energii życia, który przypisuje osobowość do umieszczenia energii bazowej nie wpływa na skumulowaną duszę, ponieważ unikalny strumień energii osobowej dokonuje swoich własnych wyborów drogi w całości przez jej wolny wybór. Skumulowana dusza może zachęcać osobowości, lecz nigdy nie może kolidować z ich wolną wolą. Jednak z miłości do wszystkich osobowości, skumulowana dusza może zażądać łaski Bożej dla udzielenia pomocy każdemu, kto staje się uwięziony w energii podstawowej.

Czy indywidualne dusze są zawsze świadome wszystkiego, co ich skumulowana dusza wie?

Pozwól mi porównać to z twoją pamięcią, Matko. Nic, czego się nauczyłaś lub doświadczyłaś nigdy nie znika w twoim systemie pamięci, ale nie możesz sobie przypomnieć wszystkiego w tym samym czasie, to jest ogromne! Ponadto, wiele z waszych doświadczeń było tak banalne, że są one bez znaczenia dla późniejszych wydarzeń i nigdy nie wrócił do waszego świadomego umysłu, ale wszystkie są w swoim banku pamięci. To samo z osobowościami skumulowanej duszy, gdy doświadczają swoich wcieleń.

To ma sens. Mateusz, z tymi wszystkimi częściami twojej duszy zbiorczej, po prostu chcę mieć pewność, że jesteś tylko mój Matthew i nikt inny!


Och, mamo, absolutnie Jestem Mateusz i nikt inny! Każda osobowość jest jej własną duszą i nikim innym! Skumulowana dusza jest syntezą wszystkich niezależnie funkcjonujących dusz - jaźni.

Ale to brzmi tak, jakby każda dusza, która dzieli się staje się duszą skumulowaną, więc możesz zrobić to samo i stać się taką też.


Matko, zdaję sobie sprawę, że w moim zapale do odpowiedzi na pytania, czasem moje wysiłki spowodują zamieszanie, a nie wyjaśnienie. Warunki jakie dałem ci na różne aspekty ekspresji skumulowanej duszy, osobowości, fragmentów duszy lub iskier i takie, mają jedynie pokazać długą podróż duszy, dążenie przez wiele wcieleń, aby powrócić do jej początku w doskonałej miłości i w Światło Stwórcy.

W tej rzeczywistości nie potrzebujemy zróżnicowania terminów, gdyż zapis energii duszy we wszechświecie jest dowodem jej sytuacji ewolucyjnej. Ponieważ każda dusza jest jej własną nienaruszalną jaźnią niezależnie od jej pobytu lub liczby jej potomstwa, myślimy o każdym po prostu jako "duszy". I to jest to, gdy mówimy o każdym z was, chyba że staramy się wyjaśnić etapy rozwoju duszy poprzez swoje niezależnie funkcjonujące aspekty lub nierozerwalny i wieczny związek każdej duszy z Bogiem i wszystkimi innymi duszami we wszechświecie.

Dziękuję, mamo, i tak, widzę, że po raz kolejny musimy opuścić pozostałe pytania o duszy do następnej wiadomości. Mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi do tej pory były przekonujące: Jesteście bezgranicznie potężnymi, bezwarunkowo kochanymi istotami boskimi w odwiecznej jedności WSZYSTKIEGO.

Miłość i pokój

Suzanne Ward
http://www.matthewbooks.com/october-19-2015/

2 komentarze:

  1. Dzień dobry, przepraszam za wpis na nie na temat. Powodem mojej wizyty tutaj jest problem z ładowaniem się strony (a raczej brak takiej możliwości) Forum Cheops. Nie pomogły zmiana adresów serwerów DNS ani czyszczenie pamięci. Czy jest inny powód takiego stanu rzeczy?Będę wdzięczny za odpowiedź.

    OdpowiedzUsuń
  2. Strona Cheops wróciła pod adresem: cheops4.org.pl.
    Było trochę zamieszania i tam jest wszystko wyjaśnione.

    OdpowiedzUsuń