sobota, 12 grudnia 2015

Anarchistbanjo - Regeneracja fizyczna

Witam wszystkich!

Przywracanie forum wycięło mi ponad miesiąc czasu, więc w przekazach mamy zaległości.
Choć teksty Joe'go przekazami nie są, to jednak trzeba je przedstawiać wszystkie, bo przy opuszczaniu coś ucieka. Nawet jeśli dziś nie są mocno aktualne, to informacje bywają istotne.


Anarchistbanjo - Regeneracja fizyczna

25 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo
W moich ostatnich kilku postach energia wzniesienia wyraźnie koncentruje się na przekazywaniu wiedzy i duszy ze starego 3D do naszego nowego miejsca, Nowej Gai. Działalność ta również wydawała się być skupiona na 5D. Pozwólcie mi być jasnym, że Nowa Gaia ma również 3D, 4D i wszystkie wyższe wymiary. Ale działalność skupiała się na Nowei Gai, 5D i kotwiczeniu tej konkretnej częstotliwości jako częstotliwości podstawowej dla dalszego rozwoju zarówno Nowych Elfów, jak i i Nowych Ludzi.

Ostatniej nocy śniłem o opiece nad moim "koniem". Ten koń był bardzo grzeczny i dobrze wychowany, a ja nawet miałem jakiś rodzaj żywności, aby dać mu jeść. Ten koń był bardzo solidny i fizyczne, jak również ciepły i dawał mi się pogłaskać czule.

Interpretacja tego marzenia jest następująca. Ten koń jest moje nowe nieśmiertelne ciało 3D. Teraz, nadal jest to koń, ale gdy moja własna świadomość zintegruje go pełniej stanie się człowiekiem, moim nowym nieśmiertelnym ludzkim ciałem 3D.

Jest karmiony poza fizyczną żywnością i jego przetrwanie nie jest zależne od Gai. To jest wyłącznie tworzenie mojego własnego ciała i rozszerzenie własnej duszy z powrotem w 3D. Jest to proces, który teraz dzieje się w tych nowych elfach, które są w procesie podejmowania powrotem nasz nowo stworzonego świata 3D. Znowu jest to organiczny proces i działa przez DNA.

1 komentarz:

  1. Brakowało Cię Blueray.Dzięki za następne tłumaczenia :)

    OdpowiedzUsuń