sobota, 26 grudnia 2015

Wiadomości Mateusza, 20 listopada 2015

Witam ponownie!


Mateusz zdecydowanie nie próżnował w ostatnim czasie, ale i tutaj zachowamy chronologię. Przekaz jest z 20.11 po zamachach w Paryżu.


Wiadomości Mateusza, 20 listopada 2015

Tu Matthew z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji.

Gdy niektórzy z szeregów Illuminati są aresztowani lub odsunięci od wpływowych stanowisk, a inni „opuszczają statek”, twardogłowi kopią się w pięty, gdyż jeszcze mają kilka dźwigni.

Najbardziej widoczne jest to, co ich międzynarodowe fundusze z handlu narkotykami [kupują?] - działania "Black Ops", CIA I Mossadu które obejmują zestrzelenie rosyjskiego samolotu i ISIS, źródło niedawnej masakry w Paryżu.

Ponieważ ogół społeczeństwa nie jest świadomy, że Illuminati nawet istnieją, nie ma zrozumienia, że działają oni niezależnie od rządów swoich państw w planowaniu i dokonywaniu aktów przemocy. Tak więc palec wskazuje na Stany Zjednoczone, dom CIA, czy Izrael, który jest uważany za ojczyznę syjonizmu.

Prawda jest taka, że nieuczciwa frakcja CIA podąża za rozkazami Illuminati; a ruch syjonistyczny jest wojownikiem i szpiegiem dla Iluminatów, który nigdy nie służył w najlepszym interesie Izraelczyków i Żydów gdziekolwiek indziej. Ostatecznie te różnice staną się znane i w rzeczywistości jest to istotne. Jednak nie może to złagodzić smutku z powodu utraty bliskich lub innych urazów zmieniających życie w każdej z tragedii popełnianych przez Iluminatów.

Atak na Paryż służył ich celowi poprzez spowodowanie śmierci, żalu i początkowo, chaosu i strachu, ale akt narodził ze wzrostu desperacji z powodu szybko słabnącej kontroli i spadku liczby sług i zdesperowanych w działanie osób, nie myślących racjonalnie na temat konsekwencji. Oni zamierzali wprowadzić i utrzymać świat w szponach strachu – oni żywią się energią strachu. Zamiast tego, zjednoczyli świat w wysokich wibracjach współczucia i rozwiązań stojących mocno przeciwko terroryzmowi.

Wojsko jest dzięki temu zcemetowane, policja wyszukuje inicjatorów i podejrzanych, a poszukiwanie potencjalnych terrorystów rozciąga poza granice kraju, w znajdowaniu i zwalczaniu grup terrorystycznych, gdziekolwiek się znajdują, i nie będzie można tego zatrzymać. Tylko likwidacja korzeni terroryzmu może to zrobić. Nienawiść, która leży u podstaw terroryzmu, doprowadziła do populacjach milionów uchodźców w -zakorzeniona jest w jednej lub więcej okoliczności, które mogą być związane z działalnością lub naukami Illuminati: egoistycznej obcej ingerencji, zdrady, wyzysku ekonomicznego, bigoterii.

Każde pokolenie wpaja następnemu, że wszyscy, którzy generują takie okoliczności muszą zostać wyeliminowani, a nikt nie zdaje sobie sprawy, że wszyscy z nich są tylko marionetkami w diabelskiej grze, skryptów napisanych przez manipulujące osoby, które szybko tracą grunt pod nogami. Gdy wibracje się podnoszą, umysły i serca po obu stronach tej wstrząsającej przepaści w waszym społeczeństwie będą się otwierać tak, że empatia, wzajemny szacunek i życzliwość mogła będzie zastąpić nienawiść, uprzedzenia, zemsty i strach z powodu różnic.

Momentum w polu potencjału energii Ziemi było w silnym ruchu w kierunku coraz szybszych czasów ostatecznego końca ciemnych kontrolerów, gdyż ich opozycja jest coraz bardziej groźna i powszechna. Wraz z intensyfikacji światła na planecie, rozszerzająca się siła stron współpracujących, aby wykorzenić wszystkie złośliwe macki Iluminatów na całym świecie zapewnia, że ich sieć jest na dobrej drodze do trwałego demontażu.

Wtedy społeczeństwo mogło będzie przejść pełną parą, aby kontynuować to, co sprowadza się do globalnych działań ratowniczych po ogromnym sztormie, który przeszedł dookoła świata. Pierwsze kroki zostały podjęte, gdy niektórzy z planistów Złotego Wieku Ziemi spotkali się z niektórymi z najmądrzejszych osób w celu ustalenia najlepszych sposobów, aby utrzymać Illuminati w odpowiedzialności za ich zbrodnie przeciwko ludzkości; odzyskać ich fortuny, które były nielegalnie i niemoralnie zgromadzone i sprawiedliwie podzielić te środki, a także uwolnić technologie przez nich od dawna tłumione; zakończyć zanieczyszczanie i naprawy szkód w środowisku; i ujawnić i powstrzymać różne formy kontroli umysłu.

Wraz z tymi działaniami w drodze, prawda wyjdzie na jaw o obecności i pomocy innych cywilizacji, prawach, które rządzą życiem w tym wszechświecie i połączonej świadomości wszystkiego w istnieniu. Serpentyny energii w tych obszarach i wszystkich innych, w których potrzebna jest zmiana i oświecenie zbierają siły do napędzania Ziemi do miejsca jej przeznaczenia: Przywrócenia jej pierwotnego zdrowia i urody i jej ludzkości żyjącej spokojnie, wspólnie i w harmonii z całą przyrodą.

Ukochana rodzino, rozumiemy wasze zniecierpliwienie wobec tego przeznaczenia, aby osiągnęło urzeczywistnienie. Nie pamiętacie, że w porównaniu z innymi cywilizacjami, przejście narodów Ziemi z tysiącleci niewoli ciemności w światło i wolność następuje niemal w mgnieniu oka. Chcielibyśmy żebyście mogli zobaczyć swój świat z naszego punktu widzenia! Nie tylko moglibyście podziwiać szybkość i zakres osiągnięć, ale zobaczyć, jak bardzo wasze światło przyczynia się do postępu i wzniesienia waszej społeczności.

Teraz będziemy kontynuować odpowiedzi na wnikliwe pytania o duszy. "Kiedy dusze zostały tchnięte / zrodzone / stworzone przez Stwórcę, to się wszystko zdarzyło natychmiast, czy miało miejsce stopniowo w czasie i nadal, być może, jeszcze się dzieje?" "Składnik" każdej duszy, którym jest czysta energia miłości-światła, powstał w pierwszej ekspresji jaźni Stwórcy w tym, co nazywacie "big bang".

"Narodziny" niezależnych, nienaruszalnych, nieśmiertelnych Jaźni dusz, która rozpoczęła się od tej doniosłej okazji, gdy ich "składnik" został stworzony I dzieje się od tamtej pory w waszej koncepcji czasu linearnego i o ile nam wiadomo, będzie nadal trwało dopóki każda dusza w kosmosie nie przypomni sobie i nie wróci do swoich początków w Stwórcy.

"Czy mam rację myśląc, że Stwórca nas urodził w grupach po około 60 dusz, z których około 30 dusz z naszej grupy staje się rodziną? My głównie poruszamy się w naszych wybranych wcieleniach grając różne ustalone role w tych grupach, ale dzielimy się kontraktami, sporadycznie, z duszami z innych grup dusz, gdy zajdzie taka potrzeba "Nie ma sztywności co do liczby dusz w każdej grupie, lub klastra; ale rzeczywiście dusze z jednej grupy mogą dzielić się kontraktami z tymi, w innym klastrze, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jednak w trakcie tego okresu, kiedy cały wszechświat jest w trybie przyspieszenia i niezliczone dusze, korzystają z wyjątkowej okazji, aby wybrać stężone lekcje karmiczne, aby mogły ukończyć je w ciągu jednego życia, a nie kilku, a nawet wielu żyć w świecie, w trzeciej gęstości, inna forma współpracy jest znacznie bardziej rozpowszechniona. Oprócz przeżywa swoich wybranych lekcji, wiele dusz pomaga innym w ich lekcjach.

Dotychczas było to zazwyczaj wewnątrz skumulowanej grupy duszy, które mogą liczyć się w tysiącach, ale teraz silne dusze dzielą karmiczne obciążeń słabszych dusz w dowolnej grupie wszędzie we wszechświecie. Celem tej nadzwyczajnej pomocy, która jest przykładem bezwarunkowej miłości jest wzmocnienie słabych ogniw w ramach jedności wszystkich.

"Czy każda dusza podzieliła się na bliźniacze dusze?" To nie jest ta, że dusze "dzielą się" i bliźniacze dusze, lub dwa płomienie, są rzadkie. Były one jednocześnie współtworzone pierwsze dwie osobowości duszy jako korzeń długiej linii, a ponieważ są wyposażone w identyczne cechy, ich uczucia do siebie są najbardziej intensywne, niż te, jakie każda dusza może czuć do innej.

W bliźniacze dusze fizycznej cywilizacji są nieodparcie przyciągane do siebie, a gdy aspekt seksualny jest silny, to jest ich głębokie uczucie potrzeby, aby być razem przytłacza wszystkie inne względy; często jest bardzo emocjonalne i prowadzi do poważnych nieporozumień i częściowego rozdzielenia dróg dusz.

W świecie duchowym, bliźnięta są w równym stopniu przyciągane do siebie, ale bez fizyczności "duszącej" miłość; i choć daleko od siebie tych dwoje może być we wszechświecie, ich więź i telepatyczna komunikacja umożliwia radosne i wzniosłe uczucia co do początków w czystej miłości.

"To brzmi tak, jakby" elastyczność umowy duszy "oznaczała, że nawet jeśli ludzie nie przestrzegają ich umów, wciąż ewoluują. Jak to jest sprawiedliwe dla ludzi, którzy żyją w zgodzie z ich umowami? "Elastyczność nie dotyczy świadomych decyzji, które są sprzeczne z postanowieniami umowy, ale sposobów w jakie te umowy mogą być doświadczane.

Załóżmy na przykład, że wasz wybór jest pozostawić to życie nagle w wieku 25 lat w wypadku pojazdu. Na krótko po osiągnięciu tego wieku, osoba jest narciarzem i zostaje przykryta głęboko w śniegu, gdy lawina szaleje w dół z góry; lub, w kilka tygodni po tym jak świętuje 25te urodziny, osoba spaceruje w lesie i zostaje śmiertelnie potrącona przez zabłąkany pocisk myśliwego. Każda z tych możliwości będzie służyć temu samemu celowi co do wyboru celu umowy.

To dramatyczny przykład, aby upewnić się, ale elastyczność ma zastosowanie do każdej umowy, być może pracy, miejsca zamieszkania, inwestycji finansowych lub szczególnych wydarzeń, które oferują te same karmiczne lekcje i ten sam potencjał wzrostu dla wszystkich dusz w umowie sprzed urodzenia ,

"Mateusz powiedział:" ciało eteryczne i wspomnienia życia danej osoby wchodzą w Nirvana. "Co się dzieje z ludźmi z demencją, którzy stracili pamięć?" Demencja tworzy warstwy zapomnienia w banku pamięci osoby, w repozytorium wszystkich wspomnień przez cały okres eksploatacji. Po indywidualnym uzdrowieniu w Nirvana, gdzie warstwy są delikatnie usunięte, cała pamięć zostanie przywrócona, w tym stadium jej "utraty".

"Kiedy dusza w maleńkiej części kuli Nirvany akceptuje światło, jest tym, co chrześcijanie nazywają odkupieniem?" Nie, przynajmniej nie świadomie. Chrześcijańskie nauki o odkupieniu są podobne do człowieka, który zyskuje Boże przebaczenie przez skruchę za to, że zył złośliwie według pojęć religijnych grzechu i Dnia Sądu. Dusza, która pochłonie dość światła, do wcielania i rozpoczyna ewolucję od nowa jest w zgodzie z prawami uniwersalnymi, o których ludzie przesiąknięci dogmatami religijnymi najprawdopodobniej nie wiedzą, że istnieją.

"Znam dziecko, które pasuje do tego, co słyszałem o duszach, że rodzi się złe. "Dlaczego dusza wybiera to?" Nie ma czegoś takiego jak dusza "urodzonego zła" - skład każdej duszy to jest czysta energia miłości-światła. Nie znamy okoliczności tego dziecka, ale możemy wspomnieć o możliwości, które mogą zostać zastosowane do każdego dziecka, które mogą być traktowane jako "przewlekle nieodpowiednie zachowanie."

Umowa sprzed urodzenia rodziny może obejmować zachowanie dziecka jako szanse dla rodziców, aby nauczyli się cierpliwości i innych umiejętności rodzicielskich, takich jak przyjmowanie ograniczonych możliwości dziecka, pielęgnowaniu jego zdolności i zainteresowań oraz równego traktowania rodzeństwa. Dyskomfort z powodu nierozpoznanej kondycji fizycznej może leżeć u podstaw buntu dziecka; również mogą być działania niepożądanych substancji chemicznych w żywności, wodzie lub lekach, szczepionkach i objawy toksyczności mogą być podobne do autyzmu.

Jeśli trwa napięcie w domu, dziecko może odpowiadać na niskie wibracje emitowane w tego rodzaju atmosferze. Podmiot bezcielesny, który nie zdaje sobie sprawy, że jego życie fizyczne zostało zakończone mógł przyłączyć się do dziecka w czasie silnego stresu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego; jeśli tak, to doświadczony pracownik na energiach może pomóc zrozumieć jego stan i pomóc mu przejść do świata duchów.

Jeśli nie ma zwierzaka w domu, pozwólcie nam oferować tę sugestię: Pozwól dziecku wybrać zwierzę towarzyszące i dyskutuj na odpowiednim poziomie wiekowym obowiązki dziecka w jego opiece nad zwierzakiem. To jest niezwykle budujące, że wielu w swoim świecie, w tym ci od leczenia, obserwują znaczące zalety bliskiej relacji człowiek-zwierzę dla osób w każdym wieku, jest to znaczący krok w rozwoju danego społeczeństwa.

"Jeśli dusze, martwo urodzonych lub umierają w wieku niemowlęcym zdecydował tak w umowach, mogą pamiętać, jak robiły to albo w ogóle coś o innych żywotach?" W przypadku martwo urodzonych niemowląt, dusze opuszczają ciała z pełną świadomością, że jest to zgodne z umową przed -urodzinową rodziny, które są przeznaczone dla doświadczających potrzeb wszystkich uczestników.

Jako dzieci, które umierają w niemowlęctwie starzejemy się w nirwanie, a starzeją się o wiele szybciej niż wasze lata kalendarzowe przemijają -pamiętają swoje wybory i cel, w celu zapewnienia możliwości rozwoju duszy z innymi w umowach sprzed urodzenia. I, podobnie jak wszystkie inne w światach duchowych, stają się świadome poziomu wiedzy duszy do tego stopnia, jaki został zapamiętany lub doświadczony w innych wcieleniach. `

Nasze przesłanie o zagubionych duszach wywołało następujące pytania. "Czy zagubiona dusza nadal jest nieodłączną częścią Boga?" Jest tak długo, jak długo pozostaje w najniższej części świata duchów w tym wszechświecie. Jeżeli zostanie uznana przez Stwórcę, jako odporna na światło stale lub "stracona" - i tylko Stwórca może zdecydować, czy energia duszy, będzie wchłonięta do kosmicznej istoty Stwórcy, gdzie miała swoje początki.

"Czy potomstwo zagubionej duszy wieć, co się z nimi stało?" Nie. W chwili, gdy ich siła życiowa jest wycofana, tracą zdolność do poznania czegokolwiek. Jednak, ich energia i energia duszy pierwotnej zostały wchłonięte przez Stwórcę są w kosmicznej świadomości, zatem w masowej świadomości tego wszechświata; i kiedy potomstwo pojawi się z istoty Stwórcy odzyska swoje pola pamięci, wiedza o tym, co się z nimi stało jest dostępna.

"Kiedy ludzie w linii straconych dusz są " wykupieni ", gdzie będą zaczynać od nowa? Jak będą wyjaśniać innym, co się z nimi stało? "Oni nie potrzebują niczego wyjaśniać nikomu. Kiedy ich życie nagle się skończyło, rodzina i przyjaciele, którzy wierzą w życie pozagrobowe założą, że tam są ich dusze. I tak będzie, aż one- odzyskają świadomość i wszystkie wspomnienia w ich cywilizacji duchowej sferze.

Oczywiście będziemy chętnie odpowiadać na inne pytania na temat duszy, i mamy nadzieję, że informacje zawarte w tej i poprzednich komunikatach wykazały nieskończone znaczenie każdej duszy i nierozerwalnej więzi między wszystkich w jedności ze Wszystkim.

Drodzy bracia i siostry, gdy kontynuujecie podróż Ziemi, wiedzcie, że istoty światła w całym wszechświecie honorują waszą wytrwałość w świetle i obejmują was z bezwarunkową miłością.

_________________________

Miłość i pokój

Suzanne Ward
http://www.matthewbooks.com/november-20-20
0 x

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz