sobota, 12 grudnia 2015

Anarchistbanjo - Płaszczyzny duchowe płynne!

Witam ponownie!


Kolejne spostrzeżenia Joe'go mówią o upłynnieniu zatkanych poprzednio płaszczyzn astralnych i dużo więcej.
 
Anarchistbanjo - Płaszczyzny duchowe płynne!

06 listopada 2015
Channeler: Anarchistbanjo

Dziś rano miałem bardzo żywy sen, że duchowe płaszczyzny zmieniły się w duży ocean z kilkoma wielkimi łagodnymi falami toczącymi się. Byłem w łodzi, która po ruszała, próbując znaleźć drogę wśród ludzi, które unosili się na wodzie. Oni nie byli w żadnym niebezpieczeństwie, po prostu nie mieli żadnych łodzi ani ziemi, aby móc stanąć.

Czy w magicznych płaszczyznach astralnych lub duchowych płaszczyznach astralnych ja działam na najniższym poziomie. Ten sen był prawdziwą reprezentacją upłynnienia wszystkich płaszczyzn duchowych. Duchowe płaszczyzny astralne reprezentują wzorzec dla długoterminowej przyszłości i wzorzec jest tym, czego teraz nie ma! Oznacza to, że przeszłości nie ma! Dosłownie! Od teraz do nowiu księżyca 11 duchowych płaszczyzn się odtworzy, ale zostaną one odtworzone tylko przez tych, którzy byli albo w łodzi lub pływający w wodzie. Są to ci, który się wznieśli, a teraz tworzą nasz nowy świat. Jest to pierwsza fala tych, którzy dokonali przejścia i więcej przejdzie w odpowiednim czasie.

Ale ważne jest to, że tylko te osoby będą odtwarzać duchowe płaszczyzny. Jesteśmy teraz w świecie, który nie jest już trzymany razem przez duchowe wzorce lub plany. Rzeczy przejdą od tego, gdzie są teraz, tam gdzie nasza nowa przyszłość czeka i będzie to szybko! Osobiście uważam, że zmiany te będą odbywać się przed nadchodzącym zimowym przesileniem.

Jest zbyt wiele rzeczy, które potrzebują równoważenia się. Ten akt upłynnienia jest wynikiem tego, że energie starego wieku uległy samo-zniszczeniu. W ich zniszczenia rozpada się wszystko, co opiera się na starych sposobach. Nowa przyszłość będzie skupiać się na zbiorowym tworzeniu przez tych, którzy pierwsi zrobili ten skok do nowego świata. Inni następnie znajdą punkty kontrolne (zakotwiczenia), które pozwolą im przybyć również. Tak to jest ludzie!

To się dzieje!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz