sobota, 26 grudnia 2015

Anarchistbanjo - Hologram jako Tradycja

Witam ponownie!


Mimo, że odległy czasowo, ten odcinek jest bardzo aktualny. Jesteśmy w okresie Świątecznym, a jakby nie patrzeć te Święta to dla nas tradycja. Joe prezentuje koncepcję obecnego sposobu tworzenia tradycji, i logicznie trudno odmówić mu racji.


Anarchistbanjo - Hologram jako Tradycja

20 listopada 2015
Autor: Anarchistbanjo

Wielu zgodzi się, że świat w którym żyjemy jest hologramem, a nie fizycznym, jak mogłoby się wydawać. Osoby o zdolnościach wielowymiarowych mogą modyfikować i zmieniać różne sekcje zgodnie z ich praktyką (doświadczeniami). Jest to powszechna myśl tych dni.

Ale to, co nie jest powszechnie zrozumiałe jest tym, że każda część hologramu zawiera cały hologram, choć nieco rozmytą wersję. Innymi słowy: jest plan główny (hologram) i każdy z nas nosi jego kopię w sobie.

Teraz ten nowy wiek nazwano nowym Mistrzowskim Hologramem lub matrycami tych Boskich odpowiedników, które pracowały, aby stworzyć wzór zrównoważonej męskiej / żeńskiej rzeczywistości, w której obie płcie staną razem jako równe z możliwością doświadczenia tego samego świata po raz pierwszy. To jest nowy świat oparty na dualizmie pierwiastków męskich / żeńskich.

Interesujące jest to, że każdy może modyfikować swój własny hologram, ale w ten sposób napotyka na opór ze strony hologramu mistrzowskiego. Jeśli im się to uda, to hologram mistrzowski obejmuje wtedy dokonane zmiany. W tej działalności widzimy tworzenie tradycji, gdyż ona jest najpierw tworzona przez heroiczne działania i jak inni są pod ich wpływem, a także w jaki sposób inni mogą ją modyfikować.

Wzniesienie Gai jest hologramemem mistrzowskim, gdzie Lightworkers z powodzeniem walczyli, aby stworzyć nowy wzór. Oni walczyli przeciwko starym hologramom lub wzorom energii starych wieków. Sukces każdego indywidualnego lightworkera dodawał się do hologramu mistrzowskiego wzniesienia Gai.

Teraz ten nowy hologram jest przenoszony przez każdego osobnika i może być dostępny dla każdej osoby w zakresie jej własnych zdolności. Oznacza to, że nowa tradycja została stworzona. Ta koncepcja tworzenia tradycji nie jest powszechnie zrozumiała.

2 komentarze:

 1. Witaj, zawsze z ciekawością czytam twoje spostrzeżenia i czytam jak gdyby w podtekście, coś jakby pomiędzy wierszami, wtedy do mnie o wiele więcej trafia, sam prowadzę trzy blogi, wklejając co ciekawsze przesłania, ale tylko na jednym piszę od siebie w podobnym przeczuciu czuciowiedzy Myśli-dnia, mam podobne sny i wizje, jak i przejścia na bliźniaczą stronę podczas defibrylacji, więc wiem o czym piszesz i jak to się dzieje, serdecznie pozdrawiam w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komentarz.

  W moich krótkich wprowadzeniach staram się nie sugerować czytelników, aby nie zniekształcać ich osobistego odbioru, bo czas wskazywania palcem przeminął. Pewnie mi to wychodzi "średnio", ale próbuję. Oczywiście każdy z nas ma swoje indywidualne odczucia i dla tych czytających między wierszami, tego ukryć się nie da. Same posty też takich treści zawierają mnóstwo i czasami jeszcze warto na to zwrócić czyjąś uwagę.

  Pozdrawiam

  P.S. Teraz mało tłumaczę, zarówno ze względów czasowych. ale i jakości dostępnych przekazów i informacji. Jakoś widzę bardzo dużo zniekształceń i programowania, a czasami wręcz jakiejś agendy. Wizje Joe'go są o tyle wyjątkowe, że dotyczą poziomów globalnych a nie przepowiadania wojny, kataklizmów itp.

  OdpowiedzUsuń