niedziela, 27 grudnia 2015

Anarchistbanjo - Alchemiczny proces

Witam ponownie!


Kolejny raport Joe'go z Nowej Ziemi, jest kontynuacją poprzedniego z weryfikacją treści zawartych w literaturze alchemicznej i zapisków tajemnych szkół. Ciekawa jest konkluzja dotycząca obecnych starć opcji.


Anarchistbanjo - Alchemiczny proces

29 listopada 2015
Autor: Anarchistbanjo

Niedawno byłem zmuszony przejrzeć pewną alchemiczną literaturę i porównać ją z tym nowoczesnym procesem wzniesienia, z którym mamy obecnie do czynienia. To, co znalazłem było dla mnie wspaniałą rewelacją. Wszystko to są stare rzeczy i istnieją w prawie całej literaturze religijnej i alchemicznej z przeszłości, jak napisałem w moim poprzednim poście.

To, co należy dodać to, że proces ten został napisany jako doświadczany przez mężczyzn, a nie przez kobiety, mimo że obie płcie biorą udział w alchemicznej pracy. Tak więc doświadczenia i etapy rozwoju kobiet nie były dostatecznie znane lub nie zostały zapisane.
Jednak "Małżeństwo Chrystusa i Sofii" lub "Biała Ścieżka" jest połączeniem z własnym Boskim odpowiednikiem. To jest pewne. Tradycyjnie "Biała Droga" jest mistyczną droga, która jest podejmowana przed magiczną ścieżką lub "Czerwoną Drogą" tantrycznej seksualności. W rzeczywistości małżeństwo Chrystusa i Sofii może być określane jako "mniejsze prace", gdyż nieśmiertelne ciało jest tworzone z mentalnych i duchowych energii, ale "Większa Praca" lub "Czerwona Droga" ponownego przebudzenia emocjonalnej natury musi być wykonana dla pełnego widma świadomości na wszystkich poziomach. Aby to zrobić bezpiecznie "Biała Ścieżka" musi być ukończona najpierw! To "Biała Droga", tworzy bezpieczeństwo nieśmiertelnej duszy, która może wytrzymać ciśnienie i niebezpieczeństwa na "Czerwonej Drodze".

Mówię to, gdyż nie ma w ogóle wątpliwości co do tego. Wszystkie te rzeczy są znane i osiągnięte przez tysiące w ciągu wieków i udostępnione jako tajemne nauki w szkołach tajemnic. Jedyne, co teraz jest inaczej, jest to, że to wszystko dzieje się na większą skalę z udziałem większej liczby ludzi niż kiedykolwiek! Nieśmiertelna dusza jest "jaźnią obserwatora", który czuwa nad nami w naszych snach.

Podczas tego ostatniego miesiąca wielu, którzy się wznieśli na nową Gaię doświadczyło małżeństwa "Chrystusa i Sofii" i wróciło dla próby trudniejszej, pełne spektrum tantrycznej "Czerwonej Ścieżki" lub małżeństwa "Gai i Lucyfera". Dla nich był to kolejny etap rozwoju.

Gdy nowo utworzone realia się ścierają, problem leży w znacznej liczbie osób, które są czysto materialistyczne i nie mają rozpoznania stanów poza fizycznych lub ich realiów. Ci ludzie starają się stworzyć świat czystej fizyczności, gdzie nie ma w ogóle dla mentalnych i duchowych prawd. Starają się stworzyć świat oparty wyłącznie na nauce i matematyce. To jest obecny stan rzeczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz