niedziela, 27 grudnia 2015

Anarchistbanjo - Energetyczna Wolność Dla Pierwszej Fali Wznoszących się

Witam ponownie!


Kolejny odcinek, choć jeszcze bardziej optymistyczny jest trudniejszy - czy interpretacja Joe'go jest poprawna? Czy rzeczywiście czekają nas teraz starcia przynależne drugiej fali? W Polsce to chyba widać wyraźnie, ale czy musimy i jak powinniśmy to przechodzić? Odpowiedź Joe jest bardzo krótka.


Anarchistbanjo - Energetyczna Wolność Dla Pierwszej Fali Wznoszących się
05 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Jest to trudny do napisania post, ale bardzo ważny. Trudność polega na oddaniu tego, co widzę, w słowach. Więc proszę zmierzcie się ze mną w tym.

Powiedziano nam, że Jezus w akcie umierania umieścił odrobinę siebie w każdym z nas, dzięki czemu wszyscy ludzie będą zbawieni, jeżeli przyjmą, tą jego cząstkę w swoim sercu. Jak to jest możliwe?

Jezus swoimi działaniami stworzył hologram i każdy z nas nosi część tego hologramu wewnątrz nas. Możemy wybrać, aby go wzmocnić lub zignorować, ale każdy kawałek hologramu zawiera rozmyty obraz całego hologramu.

W podobny sposób my tworzymy hologramy całego naszego świata, hologramy, które odzwierciedlają naszą wewnętrzną podróż i są dostępne dla innych. Tworzymy hologramy mistrzowskie poprzez energetyczne połączenia z naszymi boskimi odpowiednikami i sub hologramy poprzez energetyczne połączenia z bratnimi duszami w/g czakr, tych z określoną częstotliwością, które harmonizują z naszą własną, na pewnym poziomie naszej czakry.

Nasza cała rzeczywistość jest labiryntem splecionych i uwikłanych połączeń, jak naturalna gąbka z pasażami, które idą we wszystkich kierunkach. Najsilniejsze hologramy, to są te, które tworzymy z boskimi odpowiednikami i te mistrzowskie hologramy zawierają nasze osobiste linie czasowe, te z naszymi boskimi odpowiednikami i Gaią oraz całym życiem na niej. Każdy z nas ma własną wersję rzeczywistości, która różni się od wersji każdego innego.

Czasami te wersje rzeczywistości wchodzą w konflikt i to jest czas, gdzie jesteśmy w tej chwili w skali globalnej. Ale wielkie zwycięstwo zostało właśnie osiągnięte przez pierwszą falę tych wznoszących się z nowymi narodzinami Gai.

Ja nazywam to pierwszą falą typu wodoru, ale nazwijmy ich rodzaj zamiast tego typem czakry korony, dla jasności. Każdy człowiek, który otworzył i rozwinął jego czakrę korony jest częścią tej pierwszej fali.

Jest to pierwsza fala, która przenosi największą ilość miłości i światła z góry, które zostało zakotwiczone w ich ciałach. Im większa ilość energii tym mocniejsze hologramy mistrzowskie są tworzone. Hologramy wtórne muszą podlegać tym wyższym hologramom energetycznym lub zostać zniszczone. Hologramy starego wieku muszą podlegać lub być zniszczone.

Gdyż ta pierwsza fala stara się zjednoczyć osobowe hologramy dla stworzenia głównego zbiorowego hologramu i to w końcu się udało! Jest to zbiorowy mistrzowski hologram wodoru lub energii czakry korony i właśnie zerwał energetyczne połączenia ze wszystkimi niższymi energiami! Teraz jest energetycznie niezależny od wszystkiego, co się dzieje w naszym świecie. On jest samo podtrzymujący się po raz pierwszy.

Walka o Gaię teraz przenosi się do poziomu helu lub energii trzeciego oka. Pierwsza fala jest poza grą mają jedynie obowiązek dalszego pogłębiania ich osobistych realiów poprzez nowe kreacje. Ci z pierwszej fali są w stanie zregenerować niższe energie, takie jak poziom energii emocjonalne własnych ciał i odtworzyć niższe wymiary osobistej rzeczywistości sami, bez energetycznego kontaktu z kolektywnymi energiami Gai. Stali się oni niezależni od Gai i jej sieci energetycznej.

To było ogromne zwycięstwo dla pierwszej fali, ale jest energetyczna reakcja, z którą druga fala musi sobie poradzić. Możemy chyba najlepiej zrozumieć to jako tradycję. Pierwsza fala stworzyła nowy wzór lub tradycję z energii czakry korony lub z energii wodoru, energii Jedności. Ten nowy wzór istnieje w sercach wszystkich żywych istot oczekując, aby był aktywowany przez osobisty hologram każdego. Ale ci z pierwszej fali już nie walczą na niższych poziomach! Ta walka jest teraz przeszła na drugą falę, a pierwsza fala utrzymuje mocno nowy wzór tego zbiorowego mistrzowskiego hologramu. Oni są oddzieleni energetycznie od całej reszty ludzkości.

Dla pierwszej fali jest to czas ogromnej umocnienia, ponieważ cała energia, którą zużyto w walkach i kotwieniach w niższych poziomach może być teraz kierowana w znacznie mniejszym zakresie energetycznym i stosowana w sposób osobisty. Więc mogą znaleźć się w takiej samej fizycznej sytuacji, ale nagle mogą oni znacznie bardziej energetycznie być w stanie uprzątnąć gruz z przeszłości z ich życia osobistego. Cały opór będzie się kruszyć.

Druga fala, fala Helu lub czakry trzeciego oka jest tradycyjnie, tą Króla Wojownika, podczas gdy pierwsza fala należała do Boskich bogów i bogiń. To, co pierwsza fala była w stanie osiągnąć poprzez magię i subtelności musi teraz zostać osiągnięte dzięki sile i odwadze Wojownika.

We względnych określeniach, starcia społeczne staną się o wiele ostrzejsze, gdyż społeczeństwo zaczyna się kruszyć. Czasami rzeczy muszą upaść, zanim będą mogły zostać odbudowane. Ale każdy z nas ma dostępny nowy wzór w naszych sercach i on poprowadzi nas przez wszystkie próby i pokusy. Miłość jest i zawsze będzie odpowiedzią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz