sobota, 24 października 2015

Anarchistbanjo - Aktualizacja – Zatory w 5D

Witam ponownie!

No to na dziś mamy przetłumaczony komplet Joe-go, a ten odcinek tez zawiera istotne informacje, zdecydowanie warto zerknąć, o co chodzi.


Anarchistbanjo - Aktualizacja – Zatory w 5D

21 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo

Kilka dni temu fizycznie zakotwiczyła się główna linia czasowa. Dzień później, po tym, z innym skokiem i ruchem negatywnych / ciemnych energii poruszających się w górę, zapchały się one w górnych poziomach astralnych z energetyzującym ich towarzystwem na niższych poziomach. Nie wiedziałam, co zrobić z tym nic więc nie publikowałem. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, co się stało.

Była wojna, która miała miejsce – o to, która energia będzie dominującą od tego momentu, 5D czy organiczny najniższy możliwy poziom astralny siły życiowej życia wszystkich żywych istot. Ponieważ jest to wzniesienie Gai, ważne jest, żeby umocnienie było na jej poziomie, poziomie samego życia. 5D, o którym wszyscy ludzie mówią, to królestwo mentalnych energii, w których istnieje świadomość jako istota stworzona z energii mentalnej z ograniczoną zdolnością do emocji i fizyczności. Zwykle nie myślimy o 5D, jako czystej energii mentalnej. To jest ten problem.

Tak więc walka o dominację odbyła się w 5D, sferze rzeczywistości mentalnej. To dlatego lightworkers zalecano żyć w ich sercach, a nie w ich głowach. Poziomy poniżej 5D wznoszą się z Gaią i wyższe poziomy również, ale 5D i powyżej obejmuje również tych, którzy nie podnieśli się z Gaią. Nazwałem tych o większej gęstości, którzy są podnoszeni przez Gaię Nowymi Elfami i tych z wyższej gęstości, nie podnoszonymi przez Gaię, Nowymi Ludźmi. Więc 5D, sfera mentalna, został podzielona między tymi dwoma grupami.


W każdym przypadku pierwotna linia czasowa, przedarła się przez opór i zakotwiczony na najniższym poziomie astralnym energii życiowej i Gaia i wszelkie życie fizyczne zostało zmienione w wielkim stylu! Oznacza to, że ci, w 5D i powyżej byli nie dostosowani do tego i zostali uderzeni. Następnie po dniu lub dwóch później inny skok energii wzdłuż tej samej osi czasu potrząsnął jeszcze bardziej luźną, mroczną, negatywną energią z niższych poziomów astralnych i przeniósł ją w 5D jako dalsze zatory i konflikty mentalnej energii.

Postaram się opowiedzieć to w lepszy sposób. Są rzeczy, gdzie wierzymy, że nie mają one podstaw w rzeczywistości fizycznej, np. pieniądze, prawa, kultura, gospodarka, polityka i religijne dogmaty. Wszystkie one istnieją w świecie mentalnym 5D, ale te złudzenia są utrzymywane przy życiu przez masową wiarę w nie. Są to typy konstrukcji mentalnych, które otrzymały uderzenie negatywnej energii. Więc był główny rozdźwięk między tymi mentalnymi energiami 5D i tym, co postrzegamy jako rzeczywistość fizyczna.

To prowadzi do dalszej polaryzacji tych, którzy żyją w ich głowach i do wzrostu u nich poczucia utraty kontroli. Dla tych, którzy żyją w zgodzie i zestrojeniu z Gaią, niższe poziomy organiczne pozostają stabilne i oferują solidne podstawy, aby przetrwać turbulencje nadchodzącej burzy mentalnej. Są osoby, które będą wariować! Pozostańcie w swoim sercu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz