sobota, 24 października 2015

Anarchistbanjo - Osiągnięcie nowej bazowej częstotliwości – Przygotujcie się na uderzenie!

Witam wszystkich!


Kolejny już nieco odległy, alebardzo ciekawy odcinek spostrzeżeń Joe-go, jest ich jeszcze kilka w kolejce. Ten jest o tyle istotny, że tłumaczy pewne mechanizmy oczywiście w zakresie pojęć i rozeznania autora.

Anarchistbanjo - Osiągnięcie nowej bazowej częstotliwości – Przygotujcie się na uderzenie!

07 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo

Według stanu na 28 września kolektywnie podciągnęliśmy się na wysoki płaskowyż częstotliwości bazowej. Jest ona znacznie wyższa niż wielu myślało, że możemy osiągnąć i wszyscy powinniśmy być dumni z naszego osiągnięcia! Jest to skomplikowany temat, ale po prostu powiedzmy, że częstotliwość, którą właśnie osiągnęliśmy jest trwała i jest zharmonizowana z najniższym poziomem astralnym w pobliżu płaszczyzny ziemi. Oznacza to, że rezonuje ona z najniższym poziomem astralnym i zdolność do istnienia wygodnie w tej częstotliwości pozwala pracować w najniższym poziomie astralnym, a także go zmieniać. To jest miejsce, gdzie magia występuje!

Górne poziomy nadal są splątane i muszą zostać uporządkowane, a to zajmie trochę czasu. Ale teraz, aż do przesilenia zimowego ta częstotliwość bazowa będzie wstrząsała naszym światem na wiele sposobów. Niektórzy rozpoczną budowę tych solidnych fundamentów, które omijało nas tak długo. Pozostali będą wstrząsani poprzez wrażliwe rzeczy w ich życiu i będą zmuszani do obniżania ambicji i wzrostu częstotliwości.

Jeśli to możliwe nie współdziałajcie i nie angażujcie się w negatywne wydarzenia, gdyż one będą próbować pociągnąć was z nimi, wyssać waszą witalność i obniżyć wasze wibracje. Jest to szczególnie ważne w pieniądzach i sprawach finansowych. Uwolnijcie to, co możecie i przyspieszcie do mety. Pamiętajcie, że posiadanie dotyczy 9 / 10 prawa!

Nie popełniajcie błędów wobec tego, co się dzieje! Każda nowa era zaczyna się od nowej energii na najniższym poziomie i rozpoczyna powolny marsz do wyższych poziomów przez ponad tysiące lat. Będziemy patrzyli na ten najniższy poziom energii umocnienia naszej istoty przez kolejne dwa tysiące lat i ta energia jest energią naszego przetrwania! Ta energia jest energią ekologiczną! Rozważcie swoje przeżycie, swoich bliskich i wszystkich żywych istot. Rozważcie wszystkie potrzeby, bezpieczeństwo, żywność i schronienie. Zapomnijcie o pieniądzach, zapomnijcie o gospodarce! Skoncentrujcie się na tym, co naprawdę się liczy, co organicznie się liczy! Pomyślcie o cyklu życia i jak rośliny wydzielają tlen jako produkt odpadowy, a my t go potrzebujemy. Pomyślcie o tym, jak wydzielamy dwutlenek węgla jako produkt odpadowy, podczas gdy rośliny potrzebują go! Wszystko, co żyje, jest w tym razem i równowaga życia musi być utrzymana! Pomyślcie o syryjskich uchodźcach, którzy szukają bezpieczeństwa, pożywienia i schronienia! Wszyscy jesteśmy w tym razem.

Nasze nowo utworzone i wzniesione nie fizyczne ciała teraz stopniowo opuszczają fizyczność 3D. Może to zająć trochę czasu, ponieważ wiąże się z opuszczeniem na poziomie komórkowym i na poziomie DNA. Będzie powolne. To nie jest wykonania, dopóki nie oddzielimy się od naszych ciał fizycznych 3D i czym dłużej pozostajemy w tych ciałach w tej nowej częstotliwości bazowej, tym większa nasza zdolność do pracy z magią w naszym nowym świecie. Świat jest zawsze wypełniony magią na początku wielkiego cyklu i zawsze ona jest wyczerpana na końcu wielkiego cyklu. Nadszedł czas, aby skorzystać z naszej twórczej energii, naszej magicznej energii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz