niedziela, 18 października 2015

Anarchistbanjo - Masowe Wznieje Gai Nastąpiło dziś!

Witam wszystkich!

Trochę już odległa w czasie, ale istotna informacja i ciekawa interpretacja Anarchistbanjo.

Anarchistbanjo - Masowe Wznieje Gai Nastąpiło dziś!

23 września 2015
Channeler:Anarchistbanjo

Jest to potwierdzenie, że masowe wzniesienie Gai stało się tego popołudnia, kiedy byłem w pracy. Nagle zauważyłem, potężny ruch w astralu i ogromna ilość istot ruszyła w kierunku nowej Gai. To był gwałtowny wzrost, a teraz około pięciu godzin później, zatłoczenie się zmniejsza, gdy te istoty rozprzestrzeniają się w nowym domu.

Technicznie nadal jesteśmy tutaj, ale nasze dusze mają zmienioną polaryzację z bieguna o południowej orientacji na biegun o północnej orientacji. Dla wszystkich celów praktycznych oznacza to, że nasz "Obserwator ja" lub dusza zintegrowała nasze ciało fizyczne i odwróciła swoją orientację magnetyczną.

Powiedziałbym, że w inny sposób nasza świadomość istnieje obecnie na stałe w astralu i straciła fizyczne połączenie z 3D, jakie miała od naszych narodzin w ciele fizycznym. Możecie zauważyć zmianę w swoich snach od tego momentu. Nasze fizyczne jaźnie zostały przeniesione do tego samego czasu / przestrzeni, jak wszyscy inni nasi bracia i siostry kosmiczne. Oznacza to, że teraz możemy działać twórczo w 4-ej gęstości i wyżej, jedynie według naszych własnych ograniczeń.

Odwrotna fala jeszcze ma przyjść jak wyjaśniono w moim ostatnim poście. Ale ta pierwsza i najważniejsza część doszła!

Królestwa ducha stoją w podziwie świata, jaki przynieśliśmy z nami. Będę pisał więcej o tym wszystkim później, gdy będę miał więcej czasu.

Pamiętajcie, że wielu wchodzi w tą nową grę i jak chętnie wejdzie w fizyczną 3D, gdyż my mamy zamiar ją opuścić! To się jeszcze nie stało, ale nastąpi zanim księżyc dojdzie do pełni w ciągu kilku dni.

Jasne błogosławieństwa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz