sobota, 24 października 2015

Anarchistbanjo – Przebijanie zasłony

Witam ponownie!

Nie mogłem sobie darować, ten odcinek po mojemu jest jeszcze ciekawszy!

Anarchistbanjo – Przebijanie zasłony

14 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo

Oczywiście pytaniem w umyśle każdego jest, kiedy to zacznie manifestować fizycznie? Prawda jest taka, że są one manifestowane i to od dłuższego czasu! Tyle, że rzeczy stały się tak płynnie, że to tak naprawdę nie zostaje zauważone.

Ale w zasadzie wszystkie główne prace zostały wykonane w astralnych / nie fizycznych płaszczyznach. To właśnie się zmieniło! Z okrzepnięciem głównej linii czasowej Gai działania właśnie skoczyły do tego, co uważamy za prawdziwy poziom fizyczny! Dlatego najbliższe miesiące będą właściwie dostrajaniem.

Więc wielu ludzi myślało, że mieliśmy zamiar opuścić ten fizyczny świat! Cóż, niektórzy z nas zamierzają opuścić fizyczność, a niektórzy z nas biorą ją z powrotem! Jest to ostateczna bitwa! To będzie magia przeciwko technologii. Rzeczywistość Organiczna przeciwko sztucznej rzeczywistości. To będzie bitwa ze wszystkich bitew i ona właśnie została wygrana na wszystkich nie fizycznych płaszczyznach! Teraz możemy wziąć z powrotem nasz świat!

Niektórzy z nas nie mają zamiaru żeby nasze śmiertelne ciała umarło; ale raczej chcą je przemienić w czystą energię. To nie jest zadanie dla początkujących, więc zostali oni odwołani z pola bitwy. Pozostawieni jedynie wojownicy są największymi i najpotężniejszymi; tymi, które byli na Gai od początku. Ci wojownicy byli na Gai przed epoką dinozaurów. Nazwałem te dusze Nowe Elfy, gdyż one walczyły o Gaję i służyły jej na wszystkie sposoby. Są jej opiekunami i strażnikami.

Pomyślcie o tym! Możemy swobodnie przyznać, że Gaia została przeniesiona w przestrzeń 5D z powrotem powrotnej w 2012 roku, ale ludzkość nie, aż do teraz. Rozejrzyjcie się! To, co widzicie doświadczacie jest złudzeniem 3D, ale to jest nowe 3D stworzone z nowego 5D. Kolektywnie przesunęliśmy linie czasowe i zrobiliśmy wiele rzeczy, korzystających z naszych nowych wielowymiarowych umiejętności. Ale wciąż czekamy na jakieś wielkie zmiany! Czemu?

Miłość teraz przychodzi do naszego świata w sposób, w który nigdy przedtem nie przychodziła. Sieć energetyczna Gai pulsuje energią organicznej witalnej siły życiowej, energią orgazmu, energią fizyczną! Wszystkie żywe rzeczy przyczyniają się w tym świadomie lub nieświadomie. To jest Kali Yuga, wiek najgłębszej możliwej energii życiowej i będzie on trwał przez następne dwa tysiące lat. Magia teraz zalewa nasz świat, jeśli możemy się tylko załapać na nią i sprawić, żeby nasze marzenia stały się realne.

Ten wiek to jest wiek Bogini, Bogini w ludzkiej postaci i o mocy Bogini. Chodzi również o równowagę energii męskiej i żeńskiej oraz tworzenie oraz umacnianie duszy na wszystkich poziomach istnienia. Jest to również wiek tantry i ukryte tajemnice Boga i Bogini będą się objawiać całej ludzkości. Obejmuje to tajemnice duszy.

Ludzkość będzie mogła zobaczyć prawdziwą magię w akcji po raz pierwszy na ogromną skalę na poziomie fizycznym. Będzie się działo to, co przeczy logice i rozumowi; rzeczy, które wstrząsną błędnymi przekonaniami wąskich i osądzających umysłów. Rękawice dzieciaków zostały zdjęte i walka tytanów zaczyna się na dobre!

2 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo za przsłanie wyjasniajace wiele rzeczy, które maja teraz miejsce. Jednak nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Kali Yuga ma jeszcze trwać dwa tysiące lat. Z tego co wiem, to wkroczyliśmy w Dwapara Yugę. Proszę o wyjasnienie, może wkradł się jakiś błąd, albo ja mam błędne informacje. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mylisz się Anuradho.Są w tej chwili 2 ścieżki-jedna przez Dwapara Yugę,a druga przez Satya Yugę. Wszystko zależy od naszch częstotliwości- wibracjii i EGO
    .M'

    OdpowiedzUsuń