niedziela, 4 października 2015

Mateusz - 20 września 2015

Witam wszystkich!


To już ostatni zaległy Mateusz - jesteśmy na bieżąco. ten przekaz to odpowiedzi na pytania czytelników. tagi na początku pokrywają tematykę.

Mateusz - 20 września 2015
Skutki skoków energii; Tempo postępu; doświadczenie duchowe posłańców; służba lightworkers; wydarzenia, które się nie staną; fala dźwiękowa; Lot MH370; Hazarzy; Wizyta papieża Franciszka w USA; anielskie królestwa

Z kochającymi pozdrowieniami w imieniu wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Wcześniej wraz z wznoszeniem Ziemi oczywiście skoki energetyczne były łagodne i sporadyczne, a większość ludności nadal milcząco akceptowała status quo. Gdy planeta osiągnęła płaszczyznę, gdzie skoki były silniejsze i częstsze, otwartość mówienia o nieznośnych warunkach i podgrzewana działalność rozpoczęły się na dobre. Teraz głosy w całym świecie rosną do crescendo, gdy ludzie siłowo uwalniają się od ostatnich śladów tysiącleci kontroli przez ciemne umysły i serca.

Cały czas podczas podróży ziemi, lightworkers byli w awangardzie zmieniających świat. Wiemy, że czasami czujecie się zmęczeni, nawet chwilami przygnębieni, tempem postępu, i nie tylko dlatego, gdyż wiele z was ostatnio napisało to do mojej matki. Mimo, że wybrane przykłady były edytowane dla zwięzłości, cytowane części zachowały uczucia Pisarzy i ekspresję tych, którzy pisali, uczucia znamy, gdyż wielu więcej z was dzieli się nimi teraz.

"Ja czuję się tak znużony obecnym stanem rzeczy tutaj, na naszej planecie. Czekam na nadchodzące zmiany. "

"Ludzkość, mówi się, że jest w procesie zasadniczych zmian - globalnym zwrocie ku Miłości / Światłu / Bogu / Duchowi ... Jednak wielu ludzi nie wykazuje oznak pozwalających na nadzieję takiego przebudzenia. Włączając w to mnie. "

"Dlaczego zwierzęta mają cierpieć tak bardzo? Dlaczego nie możemy wszyscy po prostu albo "nie istnieć" w ogóle, albo dlaczego nie możemy po prostu żyć w doskonałej harmonii? Chcę taaak bardzo do "wierzyć", ale ja po prostu nie rozumiem, o co w tym wszystkim chodzi. "

"Okropności wojny stworzyły rozpaczliwą sytuację uchodźców. Niektórzy ludzie są miliarderami podczas gdy miliony żyją w ubóstwie, a dzieci umierają z głodu i niehigienicznych warunków życia. Trudno przyjąć, że karma jest przyczyną takiego ogromu niesprawiedliwości i cierpienia. Czy to się nigdy nie skończy? "

"Im więcej widzę bólu, przemocy i smutku, tym trudniej jest uwierzyć w to, co ty i inni posłannicy duchowi mówią nam, żeby zobaczyć. Patrzenie na ten świat, z tego miejsca, gdzie jesteś, znacznie różni się od życia tutaj, w którym cierpienie i rozpacz wydaje się być bez końca. "

"Rozumiem koncepcję wolnej woli i nie mogę pomóc, ale zastanawiam się, dlaczego podmiot nazywamy przez nas "Bogiem", stworzył tę planetę Ziemię nam dla zamieszkania, aby pozwolić żeby ludzie byli tak wykorzystywani [znowu przez ludzi], do punktu, aż Gaia krzyczy o pomoc, a następnie prosi o wolontariuszy, aby przyszli i spróbowali to naprawić? "

"Zawsze chciałem wszystkich, siebie i zwierzęta traktować uprzejmie i z szacunkiem, jak mówisz, jak to będzie w Złotym Wieku. Teraz mam 89 lat i jest mi smutno, że nie będę żył wystarczająco długo, aby to zobaczyć. "

Ukochana rodzino, bądźmy waszymi "cheerleaderk’ami" przez chwilę. Byłoby zbyt wcześnie, aby spieszyć się na boisko świętować przed końcowym gwizdkiem, gdy gra jest na swoich ostatnich etapach i bitwa światła z ciemnymi na ziemi trwa! - i nasz zespół jest tak daleko naprzód, więc zwycięstwo jest pewne, to nie jest za wcześnie, aby czuć się triumfalnie. Gra jest nie jest zakończona, jednak, a zespół, który wie, że przegrał po prostu nie zwieje z boiska, obie strony muszą zachować walkę, aż gra się kończy.

To może nie być najbardziej pasująca analogia do waszego świata, w trakcie transformacji, więc powiemy wyraźnie: Z każdą chwilą, wasze społeczeństwo zbliża się do pokoju na świecie ze sprawiedliwością, życzliwością i obfitością dla wszystkich.

Nie pamiętacie, że w innych cywilizacjach trwało wiele tysięcy lat, aby zmienić wieczyste walki w życie w harmonii, więc nie macie porównania, gdyż widzimy, że robicie to z prędkością bez precedensu w tym wszechświecie. Co możecie zrobić, to pomyśleć, jak daleko jesteście od tego, gdy rozpoczął się mecz, kiedy Ziemia zaczęła kurs wzniesienia w latach 80-tych, zaledwie kilkanaście lat temu - zaledwie odrobinę czasu, nawet w waszej historii. Wieczne oszustwa i kontrola są objawiane wraz z aktualną korupcją, kłamstwami i demonstracją siły; komunikacja i negocjacje zamieniły ślepy pośpiech do walki; żądania obywateli o reformy zarządzania przynoszą zmiany na każdym poziomie; organizacje lokalne, krajowe i międzynarodowe robią postępy w zakresie humanitarnego traktowania zwierząt, ochrony środowiska i pomocy dla osób pilnie potrzebujących..

Rzeczywiście, wiele więcej trzeba zrobić, zanim "wszyscy po prostu będą żyli w doskonałej harmonii" i to się dzieje! Jest o wiele więcej dobra w waszym świecie, niż możecie się dowiedzieć z mediów głównego nurtu, które wciąż są kontrolowane w takim stopniu, że "news’y" skupiają się na punktach zapalnych, kwestiach podziałów i ciekawostkach z rzadka wzmiankach o niezliczonych wspaniałych osiągnięciach "mocy ludzi" w społecznościach i miastach na całym waszym świecie; a duża część artykułów internetowych i wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych często również raportują sytuacje niepokojące.

Większość tych, którzy tworzą lub przekazują informacje, a tym samym ich odbiorcy – nie są świadomi coraz bardziej wzmacniającego się światła, które umożliwia osobiste i planetarne wzniesienie. Nie wiedzą, że światowi przywódcy nagłośnieni jako przeciwnicy pracują razem za zamkniętymi drzwiami, aby osiągnąć pokojowe wyniki w obszarach zapalnych lub że system gospodarczy ustanowiony i manipulowany przez ciemne umysły załamuje się, aby zrobić miejsce dla nowego globalnego systemu opartego na uczciwości i rzetelności , Nie mają pojęcia, że mnóstwo wyewoluowanych dusz z innych cywilizacji żyje pośród was, aby pomóc w postępie społeczeństwa i że tysiące statków kosmicznych otaczających waszą planetę pomaga na wiele istotnych sposobów, a gdy będzie to bezpieczne, niektóre będą lądować i wprowadzać zaawansowane technologie. Wiecie to wszystko - pozwólcie swojej wiedzy podnieść was ponad zalew informacji ze źródeł nieoświeconych.

Tutaj pozwólcie nam pożyczyć sobie wasze wyrażenie "My chodziliśmy w waszych mokasynach." Czasami czujemy zmęczenie świata, nasza cierpliwość wzrasta cienko, kiedy staramy się przynieść pobożne zmiany w naszych własnych światach, w tym niektórych wcieleniach na Ziemi. To jest wstrząsające widzieć tak wiele konfliktów i nędzy i trudno umieścić go w kontekście karmicznych lekcji. Mimo, że wiemy, że te dusze wybrały swoje doświadczenia dla równowagi, której potrzebują w swoim rozwoju, a inni w przed-urodzeniowych umowach zapewniają wymagane okoliczności, wciąż było to smutne dla nas, widzieć jak to się rozgrywa. I w tych naszych wcieleniach, tak jak teraz, nie wszyscy "ciężcy" gracze służyli w ramach umów; działając z chciwości, bezduszność i żądzy władzy, powodowali wiele ciężkich nie wybranych warunków, które jednak były bardzo korzystne w ewolucji duszy.

Więc widzicie, moi drodzy, rozumiemy wasze uczucia. A z własnego doświadczenia i kierownictwa duchowego, wiemy, że podniesiecie siebie i tych, którzy cierpią, wysyłając im światło współczucia i troski, a nie niskie wibracje zniechęcenia i rozpaczy; a wysyłanie światła dla tych, którzy powodują ból i niesprawiedliwości zamiast niskich wibracji osądu jest tym, co doprowadzi wrogość do jej końca. Wszystkie te dusze są braćmi i siostrami w naszej wszechświatowej rodzinie i życzliwość w świetle jakie wysyłacie promieniuje we wszechświat – cokolwiek, gdziekolwiek wpływa na wszystko, wszędzie!

Co do "Gaia krzyczała o pomoc, a następnie poprosiła o wolontariuszy, aby przyszli i spróbowali to naprawić," to było z bezwarunkową miłością do wszystkich dusz na Ziemi, kiedy Gaia wołała o pomoc, aby ocalić swoje ciało planetarne, cywilizację zaawansowaną w duchowości, Świadomość i technologia zareagowały natychmiast i radośnie. To było w tym samym duchu miłości, w którym wy sami chętnie zgłosiliście się przyjść na Ziemię i robić swoje.

"Czy to nigdy się nie kończy" Powtarzamy oświadczenie z naszej ostatniej wiadomości: przechodzicie do poziomu duchowego i świadomości, w którym karma nie jest już potrzebna, i jako wielowymiarowe istoty, jakimi jesteście, będziecie nadal ewoluować i przypominać sobie Początki w czystej miłości - świetle Stwórcy. Wielu z was jest z cywilizacji, które opanowały już wszystkie karmiczne lekcje i kiedy wasza usługa światła na Ziemi się skończy, będziecie mogli zdecydować się na powrót do ojczyzny lub najpierw cieszyć się razem w Nirvana. Tak czy inaczej, będziecie mieli głęboką satysfakcję, że pomogliście ewoluować cywilizacji z karmą trzeciej gęstości zacząć żyć szczęśliwie, wspólnie, wydajnie i twórczo.

Jeśli nie będziecie żyli na naszej planecie na tyle długo, aby zobaczyć Złoty Wiek Ziemi w pełnym rozkwicie, nie przegapicie tego. Z waszego punktu widokowego w życiu duchowym lub z waszego własnego świata, możecie oglądać całą panoramę rozwijającą się, gdy energia miłości otacza Ziemię; jak ona przywracana do swojego pierwotnego dawnego piękna i zdrowia; jak płynie bogactwo jednakowo do całej ludzkości, którzy będą traktować zwierzęta z szacunkiem, opiekować się nimi i żyć w harmonii z całą przyrodą. I zobaczycie jak wasze światło przyczynia się dla tego cudownego świata, który kwitnie w kontinuum, a w czasie liniowym jest blisko horyzontu.

A teraz, jesteśmy świadomi spekulacji, w niektórych przypadkach przekonania, że jedno lub inne zdarzenie jest nieuchronne. Jeden koniec zakresu przepowiedni obejmuje "czasy ostateczne" z zagładą na epicką skalę, chaos na całym świecie po następującym globalnym krachu gospodarczym, w którym najprawdopodobniej rozpocznie III jądrowa wojna światowa i zniewolenie przez starożytną ziemską cywilizację, która powróci. Przez intencję, czy też nie, te "alerty" o gotowości na te sytuacje, które nie wystąpią, tworzą energię strachu, który zasila tych z ciemnymi ambicjami i tworzy negatywność dla Ziemi, którą ona musi rozproszyć poprzez trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, pożary i ciężkie burze.

Na drugim końcu spekulacyjnego zakresu jest kosmiczna fala, która podniesie waszą cywilizację do piątej gęstości lub innych astralnych warunków, które również dadzą nagłe oświecenie. Osoby, których nadzieje są przypięte do przebudzenia duchowego i przebudzenia świadomości za jednym zamachem na całym świecie będą rozczarowane, podobnie jak ci, którzy się spodziewali, że życie na Ziemi, stanie się kochające i spokojne w dniu 21 grudnia 2012 roku i od tej pory czują się srodze zawiedzeni.

To co się dzieje i będzie się nadal działo, to: wzniesienie Ziemi na coraz wyższe poziomy wibracyjne z odpowiednio mocniejszymi porywami energii miłości i światła, która przyspiesza wędrówkę dusz na ścieżce duchowej. Więc, niektórzy są mocno w tyle i powodujący nędzę dla wielu, ale proszę, niech to nie będzie na czele w waszych myślach i uczuciach, miejcie na uwadze, że powszechne prawo przyciągania jest w ciągłej eksploatacji. Przez uczucie wdzięczności za pozytywne zmiany i pewność, optymistyczni i podekscytowani przyszłością Ziemi, możecie pomóc społeczeństwu poruszać się szybciej w kierunku tej wspaniałości.

Wielu z Was pisało o odkryciu części samolotu z linii lotniczych Malezji, lotu MH370. Nie wiedziałem, że w tym czasie Ashtar wyjaśnił "Gdy problemy samolotu rozwijały się jak upadające Domino i objęły i wymazały wszystkie systemy niezbędne do utrzymania samolotu pod kontrolą ...", te problemy obejmowały utratę każdej z ruchomych części samolotu. Kiedy kawałek na powierzchni został zidentyfikowany jako część z tego samolotu, badacze logicznie wnioskowali, że reszta jest na dnie morza. Nie było w ich najśmielszych wyobrażeniach, myśleć, że reszta została ustabilizowana w potężnym polu energii dużego statku kosmicznego innej cywilizacji, które utrzymało większość samolotu w stanie nienaruszonym, dopóki nie został bezpiecznie położony na planecie podobnej do Ziemi i wszyscy na pokładzie wysiedli po Misji ratunkowej zgodnie z wyborem z poziomu ich duszy zbiorowej.

Zostaliśmy zapytani, czy Hazarzy są w szeregach Illuminati.
Rzeczywiście, tak, a ich długa historia podboju i bezwzględności wciąż jest widoczna w waszym świecie.

Również zostaliśmy poproszeni o podzielenie się naszymi myślami na temat wizyty papieża Franciszka w Stanach Zjednoczonych. Uważamy, że jej znaczenie będzie globalne. Przez jego pontyfikat on wzywał wszędzie do podnoszenia zmagających się narodów w wiadomościach wykraczających poza w politykę. Ponieważ decyzje podejmowane w Stanach Zjednoczonych wpływają na wiele innych krajów, mamy poczucie, że to, co Franciszek powie podczas jego wizyty przyczyni się do zwiększenia świadomości duchowej w rządzie tego narodu i jego obywateli, i ostatecznie doprowadzi do korzyści dla ludzi na całym świecie.

Nasza ostatnia wiadomość o duszy wywołała kolejne pytania i my się do nich odniesiemy, po odpowiedzi na pytania, na które nie było miejsca w tamtej wiadomości.

"Czy tylko dusze w najbardziej zaawansowanych cywilizacjach stają się aniołami i czy dusze w cywilizacji w niższej gęstości które aspirują mogą osiągnąć ten wzniosły stan również?"
Nawet dusze w najbardziej zaawansowanych cywilizacji, nie stają się aniołami, dusze, których częstotliwości są tak wysokie, że są czystą energią.

Pierwsza ekspresja Stwórcy sama z siebie „wyprodukowała” archaniołów, którzy są najwyższą energią, światłem i miłością i mieszkają w Chrystusowej rzeczywistości najbliżej Stwórcy. Mimo, że się nie wcielają, mogą kierować aspekty ich własnych dusz w osobowości, które obdarzają wrodzonymi zdolnościami i wiedzą; najbardziej znany w tym wszechświecie może być Sananda, którego jedną z osobowości jest dusza, którą nazywacie Jezusem. Archaniołowie telepatycznie komunikują się z ludźmi w światach fizycznych i duchowych i oni ciągle promieniują ich wszechmocną energię w cały kosmos.

Używając danej im przez Stwórcę energii, wizualizowali i manifestowali kolejne poziomy aniołów, a ci w tym wszechświecie służą jako wysłannicy Boga na wiele sposobów. Oczywiście możecie poprosić ich o pomoc w dowolnym momencie - dusze w całym anielskim królestwie cieszą się z tego, ale prośby nie są konieczne, ponieważ te zawsze czujne istoty są świadome waszej sytuacji i swobodnie udzielają pomocy. Chociaż nigdy nie mogą kolidować z kogokolwiek wolą, pozwolono im ratować ludzi odejściem z ziemi przed wypełnieniem klauzuli długowieczności waszego kontraktu, pobudzając działanie mechanizmów samouleczania ciała", zapewniają boskie wskazówki, zwiększają energię, podnoszą na duchu, łagodzą emocjonalne i fizyczne cierpienia i towarzyszą ludziom podczas błyskawicznego przejścia z fizycznego życia do życia duchowego. Ich obecność w waszym życiu jest pokazana w obrazach dawnych mistrzów, artystów, ale w przeciwieństwie do tych przedstawień, aniołowie nie mają skrzydeł; jednak mogą je łatwo manifestować często podczas misji ratowania życia osoby, która wierzy, że mają skrzydła.

Niektóre dusze później w anielskiej linii mogą zdecydować się wejść w cykl życia w Duchu i fizycznych światach, aby być przykładem pobożności i oświecenia w raczkującej cywilizacji lub takiej wyłaniającej się z ciemności. Częściej jednak, przyjmują osobowości krótko w określonym celu, być może, aby chronić kogoś w chwilowym niebezpieczeństwie, pocieszyć zrozpaczoną osobę, popychać w wybranym przez duszę człowieka kierunku, który nie wie, którą z dróg w rozwidleniu podjąć, lub oferują komuś zachęty do podążania za silnymi intuicyjnymi odczuciami.

Tak więc, aspirujący na anioła nie może tego osiągnąć, ale aspiracja do bycia jak anioł jest najbardziej cenna. I, moi drodzy, przez wyrażanie swojej miłości – światła, przez hojne dzielenie się z tymi, którzy potrzebują pomocy, wy służycie jako "anioły na Ziemi."

Tak, Matko, widzę, że pozostałe pytania muszą poczekać do następnego komunikatu. Na pożegnanie powiem, bezwarunkowa miłość wszystkich oświeconych dusz w tym wszechświecie obejmuje was wszystkich w waszej podróży na Ziemi.

Miłość i pokój
Suzanne Ward

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz