niedziela, 27 września 2015

Mateusz - 17 sierpnia 2015

Witam wszystkich!

Kolejny "Mateusz" z sierpnia, odnosi się do katastroficznych przewidywań "aktywnego września" i wielu innych tematów, ale najwięcej miejsca poświęca wyjaśnieniom funkcjonowania duszy oraz pojęciom Boga i Stwórcy.


Mateusz - 17 sierpnia 2015

Owady; Międzynarodowa współpraca; aktywny wrzesień; Papież Franciszek; lew Cecil; polityka globalna; nieśmiertelna dusza; Bóg, Stwórca; Dusza, osobisty makijaż; manifestacja; ciemne dusze, zagubione dusze, dusze pierwotne; komunikacja dusz, mózg, umysł; programowanie DNA dla długiej żywotności

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Dziękuję wszystkim, którzy pisali o tej części naszej ostatniej wiadomości: Owady służą również jako cel dusz, których energia życiowa wysyła je w światy duchowe części trzeciej gęstości o najgorszej podłości... Będziecie mile zaskoczeni, wiedząc, że owady nie mogą przetrwać w wyższych poziomach wibracyjnych gdzie ziemia się kieruje, a ich miejsce w łańcuchu pokarmowym już nie będzie potrzebne.

Powinienem powiedzieć "te" przed słowami "owady" w obu wiadomościach, aby wyjaśnić, że te informacje dotyczyły tylko owadów z pytania czytelnika o celu ich istnienia "... karaluchy, pchły, komary, itp.?" - rodzaju owadów, które powodują lub rozprzestrzeniają choroby lub są po prostu niedogodnością. Tak, moi drodzy, możecie powitać wiedzę, że pszczoły miodne będą z wami tak długo, jak potrzebne będą ich cenne usługi i będą przez was honorowane; oraz inne wspaniałe małe formy życia, które zachwycają was, jak motyle, ważki, chrabąszcze, świetliki, one także nadal będą zdobić wasz świat ich pięknem i wyjątkowością, gdy Ziemia zmierza do coraz wyższych poziomów wibracyjnych.

Teraz jest poruszenie w tajnej i jawnej działalności wokół wysiłków na rzecz stabilizacji gospodarki światowej i pozbycia się korupcji w instytucjach finansowych; wyjawienia prawdy o oszustwach przez długi czas; zatrzymania środków na Państwo Islamskie i wydarzenia "Black Ops" Iluminatów oraz ograniczania zanieczyszczeń przemysłowych i innego niszczenia środowiska. Ten wzrastający duch współpracy międzynarodowej jest znaczącym krokiem w transformacji waszego świata; i choć to jest tak, że wysiłki w kierunku reform napotykają kieszenie upartego oporu po drodze, aż wszystkie obszary konfliktu osiągną pokojowe rozwiązania, nic nie może powstrzymać potężnego momentum światła lub poszerzania świadomości ludzkości na Ziemi.

Do czytelników, którzy zadawali pytanie: „czy w rychłej kosmicznej fali osoby oświecone wzniosą ciała”, mówimy "nie", i ludzie z ciemnymi skłonnościami nie będą umierać masowo.

Co do wydarzeń cytowanych jako "nadchodzących we wrześniu," pole energetyczne potencjału Ziemi wskazuje aktywny okres, ale nie zawiera to meteoru lub innego dużego ciała niebieskiego uderzającego w planetę z katastrofalnymi skutkami, ani III, nuklearnej wojny światowej począwszy od Środkowego Wschodu, nic z tego, nie nastąpi we wrześniu, ani kiedykolwiek! I, jeśli będzie przewrót gospodarczy w Stanach Zjednoczonych, to nie byłaby "fałszywa flaga", więc rząd może zadeklarować stan wojenny i zastosować, masowe aresztowania. Bo ten kraj jest w stanie upadłości i utrzymuje się na powierzchni przez egoistyczny System Rezerwy Federalnej służący Iluminatom, przez ostatnich kilka lat w końcu powinno to wyjść na powierzchnię i zastopować, a procedury są przygotowane w celu zminimalizowania niedogodności finansowej dla obywateli.

Nie widzimy w ogóle nic "podejrzanego w wyborze dnia przybycia papieża Franciszka do Stanów Zjednoczonych", i absolutnie działa on z czystości serca. Spekulacje, że potajemnie pracuje z Iluminatami są szkodliwą dezinformacją, bardzo prawdopodobne, że rozpowszechnianą przez nich, aby zatrzeć prawdę, że wyrywa on korzenie ich wiekowego szańca w Watykanie.

Według naszych kolegów w Nirvana, nad-anioł dusz lwa był z Cecilem, aby złagodzić jego cierpienia w czasie gdy był ranny, a po jego „przejściu”, dowiedział się o wylewie gniewu z powodu jego śmierci. Nie, on nie miał umowy karmicznej z Walterem Palmerem; jednak " trofea myśliwskie" są włączone do karmicznych lekcji i sposób śmierci Cecila znacznie podniósł świadomość odpowiedzialności zbiorowej za ochronę i poszanowanie życia ziemskiego wszystkich zwierząt. To smutne wydarzenie zintensyfikowało również uwagę na tej samej odpowiedzialności dotyczącej życia ludzkiego całej ludzkości Ziemi.

Wielu z was prosi o nasze komentarze na temat sytuacji politycznej w swoich krajach ojczystych. Mówiąc globalnie, rządy kontrolują większość aspektów życia w waszym świecie; w związku z tym, są to obszary, w których muszą zachodzić najgłębsze zmiany, a my możemy zobaczyć, z naszego punktu widzenia, że są one w drodze. Ale zmiecenie do czysta rządów krajowych i despotycznych reżimów nie jest łatwe ani szybkie, a zawirowania, jakie widzicie, jeśli możemy przekręcić wasze powiedzenie są burzą przed spokojem. Co do naszego "punktu widzenia" sceny politycznej w Stanach Zjednoczonych, gdy rewelacje pojawią się od teraz do dnia wyborów, będziecie mogli zobaczyć, dlaczego wszystkie media gadają, który z wielu kandydatów będzie prezydentem i jakie to jest żałosne marnotrawstwo energii.

Liczne pytania i komentarze na temat duszy, wskazują na potrzebę jasności co do tematu, który jest o wiele ważniejszy niż polityka, aby go zrozumieć. Jesteśmy szczęśliwi mogąc to zaoferować, a następujący komentarz od czytelnika jest dobrym miejscem, aby rozpocząć ". Nauka karmicznych lekcji w ciągu jednego życia po drugim, nie czyni istoty „nieśmiertelną duszą” w najmniejszym stopniu " Zapewniamy Was, bycie wieczną duszą nie jest niekończącą się serią karmicznych doświadczeń w górę i w dół! Przechodzicie do poziomu duchowego i przytomnej świadomości, w którym karma nie jest już potrzebna, i jako wielowymiarowe istoty, jakimi jesteście, będziecie nadal się rozwijać i pamiętać swoje początki w czystej miłości-świetle Stwórcy. Kiedy osiągniecie pamięć w pełni, a to jest celem każdej duszy, nastąpi powrót do Stwórcy. Do tego czasu, a czas różni się tak bardzo jak każda dusza różni się od każdej innej, będziecie mieli cudowne wcielenia, jako coraz wyższe dusze w światach, gdzie radość, miłość i piękno są poza waszymi wyobrażeniami.

"Różne niereligijne odniesienia do Boga, są mylące. Czy Bóg jest Duszą Najwyższej Istoty, Pierwotnym Stwórcą, Źródłem Stwórcy lub Najwyższym Aniołem? "
Bóg jest duszą, każda forma życia wszędzie jest duszą - i, jako Najwyższa Istota tego wszechświata, On jest źródłem wszelkiego życia w tym wszechświecie , ale nie jest on Stwórcą, Źródłem czy Pierwotnym Stwórcą. Są inne nazwy i opisy dla Stwórcy / Stworzenia, źródła energii i byt-ności wszystkiego, co istnieje w całym kosmosie. Tylko ze względu na łatwość mówienia mówimy po prostu Stwórca.

Bóg nie jest z anielskiego królestwa, ale On jest jedną z ich manifestacji - pierwszych dusz z potencjałem formy życia. Byli Androgeniczni bogowie i boginie, którzy mieli możliwość pozostania czystym światłem lub przyjęcia formy; z tych, którzy zdecydowali się być światłem, Stwórca wybrał niektórych , aby współtworzyć wszechświaty i panować nad nimi. Nazywacie bogiem wybranego przez Stwórcę, aby współtworzyć ten wszechświat i być jego Najwyższą Istotą pod różnymi nazwami, w tym Boga. W końcu, niektórzy z bogów i bogiń, którzy chcieli się wcielić mieszkali przez pewien czas na Ziemi; mogli manifestować jakikolwiek wygląd, jaki chcieli, to dlatego też niektóre dane dość niezwykłych cech są na waszych rysunkach i artefaktach starożytnych cywilizacji.

"Nie rozumiem, jak dusze, żyjące w świecie duchów mogą tworzyć nowych ludzi i osobowości. Czy to dlatego, że mają inne "składniki" w zestawieniu ich duszy, niż ludzie, i osobowości? "
Rozumiemy, że pojęcia duszy, osobowość i osoba, które są używane zamiennie, mogą zamącić wodę, by tak rzec. Mimo, że mamy tendencję do powiedzenia osobowość mówiąc o duszy manifestującej istotę i osobę podczas fizycznego życia, tej istoty, oba słowa oznaczają to samo: myśli danej osoby, uczucia, obraz siebie, cechy, zachowania, talenty, umiejętności, pomysły, marzenia , wierzenia, osiągnięcia, porażki, relacje i wszystkie inne doświadczenia całego życia. Dusza to to, kim jesteś, niezależną, wyjątkową, boską istotą i nieodłączną częścią Najwyższej Istoty tego wszechświata i Stwórcy / Stworzenia. Nie jesteś osobą, która ma duszę, jesteś duszą o osobistych doświadczeniach w ciele.
Czy w duchu czy w fizycznym świecie, zestawienie cech duszy jest identyczne - jest miłością, energią światła Stwórcy. Jednak można powiedzieć, że zestawienie duszy ma "składniki" w odniesieniu do wrodzonych właściwości, które przynależą do jej osobowości: sumienia; inspiracji; instynktu; nieograniczonej zdolności do miłości; Siły duchowej; zdolności manifestowania; i poczucia honoru, promiennej dobroci i wzajemnych powiązań z Bogiem i naturą. W przypadku, gdy osoba i dusza mogą się znacznie różnić, zależy czy dana osoba decyduje się działać według tych cech, czy je ignorować, lub, jak ona wykorzystuje dar wolnej woli Stwórcy.

Użyjmy wyższej warstwy Nirvany jako przykład tego, jak dusze w świecie duchów wykorzystują energię Stwórcy, aby tworzyć to, czego pragną. Jedna osoba może manifestować miejscową pogodę, odzież, meble, kwiaty, na przykład; produkcja bardziej złożonych obiektów takich jak domy, muzea, samochody i łodzie wymaga więcej uczestników, niektóre wizualizują części wnętrza w tandemie z tymi, którzy wizualizują części zewnętrzne.

Kiedy dusza zapragnie doświadczenia, które może zdarzyć się tylko w świecie fizycznym, ta dusza manifestuje istotę za pomocą energii Stwórcy - zestawienie nowej duszy - i nadaje nowemu bytowi - osobę lub osobowość - z wyżej wymienionych wrodzonych cech wraz ze wszystkimi atrybutami które umożliwią rodzaj życia, jaki dusza manifestująca wybrała. Obejmuje to umowy sprzed urodzenia z dwoma duszami, które staną się rodzicami i zapewnią wybory manifestującej duszy, takie jak genetyka i kulturowe dziedzictwo, położenie geograficzne i sytuację ekonomiczną; i ze wszystkimi innymi duszami, które będą dzielić czas życia danej osoby.

"Mateusz powiedział, że celem sił ciemności jest zdobycie dusz. Co się dzieje z wielu "dobrymi" ludźmi, którzy mogli się zmagać z "przejęciem" przez te ciemne energie od lat i są tak osłabieni, że zrezygnowali z walki? Czy to jest "wygrana" dla sił ciemności? Co się dzieje z duszą tej osoby? "
Dusza jest wyzwolona, gdy ciało umiera, a ciało eteryczne i wspomnienia życia danej osoby wchodzą w Nirvana, gdzie jego lub jej dręczona psychika i osłabione ciało eteryczne poddawane są dostosowanej opiece i stałej uwadze w trakcie procesu uzdrawiania.

Jak wspomniano w poprzednich wiadomościach, każda dusza pozostaje jej niezmienną, niezależnie jeśli nawet jest częścią jej skumulowanej duszy. Jest jeszcze też inny rodzaj relacji. Każda "nowa" dusza staje się częścią rodu duszy inicjatora nazywanej "duszą korzeniem", a ponieważ wcielenia dusz korzeni mogą wpłynąć na całe ich potomstwo, są one duszami, które ciemne siły chcą chwycić.

Dusze korzenie, podobnie jak wszystkie inne dusze, są energią, są niezniszczalne; jednak z takim wyjątkiem, że ich iskra, która jest ich siłą życiową, ich światło może wygasnąć stopniowo przez wiele wcieleń negatywnych wyborów poza umową duszy, stąd określenie "Ciemna Dusza ". Przepisy prawa tego wszechświata przyciągają je do najgęstszych część Świata ducha, w których mały promień światła jest stale promieniowany na nie - nie więcej niż czubek szpilki, ponieważ ciemne dusze obawiają się światła. Gdy odbierają je, nieco więcej światła jest udostępniane i to trwa, dopóki nie wchłonie wystarczająco dużo światła, aby wcielić się w prymitywnej formie jako pierwszy krok z powrotem na drabinie ewolucyjnej.

Jeżeli po eonach czasu liniowego, ciemna dusza wciąż odmawia przyjęcia punkciku światła, staje się "straconą duszą", a jej energia jest wchłaniana przez Stwórcę, źródło jej siły życiowej. Kiedy to się dzieje z duszą korzeniem, siła życiowa wszystkich dusz w jej linii tam, gdzie są one we wszechświecie jest odcięta. Można przyrównać to do stacji zasilania, która nagle nie działa i nie może przenosić mocy do każdego z jej niezliczonych obiektów. Rzadkie przypadki, kiedy to występuje, ciemne siły uważają za "uchwycenie" duszy, ale to, co myślą pociąga niezrozumienie, ponieważ żadna z tych dusz nie jest w szponach ciemności. Dusza korzeń i całe jej potomstwo są w esencji Stwórcy, gdzie są nieświadome, że kiedykolwiek istniały niezależnie, ale pole pamięci każdej duszy przechowywane jest w nienaruszonym energetycznie stanie.

Niezwykłe wydarzenia podczas tego bezprecedensowego czasu we wszechświecie zawierają przyznanie przez Najwyższą Wszechświatową Radę dyspensę dla petycji składanych w imieniu zagubionych i prawie zagubionych dusz. Anioły i bratnie dusze na ochotnika, asystują tym duszom, aby szybko zdobyły tyle inteligencji i zdolności rozumienia głębin ciemności, do której miały upaść i uczynić ich wybór świadomym i od tej pory ta zbawcza dla dusz misja obejmuje przywracanie obszarów pamięci dla wszystkich linii z "straconej" duszy korzenia.

"Jaki jest związek między duszą i umysłem? Czy inteligencja to część duszy czy ciała? "
Zdolność wiedzieć wszystko, co istnieje w całym stworzeniu jest w duszy. Kiedy dusza sięga do tego repozytorium Świadomości wszystkich, zgłasza to, co "widzi" do mózgu, który jest komputerem osobistym, który przetwarza dane dla umysłu do przyswojenia i "powiedzenia" osobie, czego dusza chce, żeby osoba wiedziała - te wiadomości mogą przychodzić jako obrazy, słowa, odczucia lub kombinacje wrażeń. Inteligencja, zdolność mózgu do uczenia się i zdolność umysłu do zrozumienia i właściwego zastosowania informacji, jest w zgodzie z tym, co dusza chce przeżyć za życia fizycznego.

"Czy to prawda, że każda dusza ma swoją własną częstotliwość?" Tak. Jest ona wyjątkową częstotliwością "podpisem" duszy, który pozwala każdej być śledzoną wszędzie tam, gdzie jest w tym wszechświecie, zespół przejścia duszy i ludzie w świecie duchów, wiedzą, kiedy człowiek drogi dla nich wkracza w życie duchowe i rodziny i zwierzęta mogą zostać połączone. Spotkania mogą odbywać się w dowolnym miejscu w tym wszechświecie, gdzie energia dusz jest zgodna z duszami - wasza koncepcja odległości nie istnieje w kontinuum.

"Czy wiesz, kiedy nasza cywilizacja będzie w stanie żyć kilkaset lat, jak dusze w bardziej rozwiniętych cywilizacjach?" Nie, nie wiemy, ale możemy powiedzieć, że to przychodzi indywidualnie, a nie dla całej populacji za jednym zamachem. Ludzie w bardziej rozwiniętych cywilizacjach mogą żyć tysiąc waszych lat lub nawet miliony, ponieważ ich DNA nie jest zaprogramowane na starzenie się i choroby. Ale rytmiczne kurczenie i rozszerzanie się wszechświata jest nierozerwalnie związane z ewolucją i w pewnym momencie, cała nauka mistrzowskich dusz jest oferowana w określonym środowisku.

Kiedy dusza osiąga ten punkt, może dematerializować jej ciało i manifestować takie, które pasuje do jej wyboru nowej cywilizacji, lub może chcieć spędzić czas w świecie ducha przed wstąpieniem do cywilizacji, która oferuje wspanialsze doświadczenia edukacyjne. A niektóre dusze, podobnie jak wielu z was! - dobrowolnie na krótko wracają na "stare Ścieżki", w pewnym sensie, dla pomocy raczkującym cywilizacjom lub takim, które spowija ciemność i żywot tego rodzaju życzliwości, to krok naprzód w ewolucji ,

Ukochana rodzino, kilka pytań pozostaje na liście mojej matki, ale nie ma wystarczająco dużo miejsca, żeby je omówić, więc powinniśmy zająć się resztą w następnym komunikacie. A teraz Żegnamy się z wami tylko w słowach, gdyż nasza miłość bezwarunkowa jest z wami na zawsze.

http://www.matthewbooks.com/august-17-2015/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz