piątek, 25 września 2015

Mateusz - 19 lipca 2015

Witam wszystkich!


Kolejny Mateusz, teraz z lipca. Dużo miejsca poświęca szczegółom działań Illuminati.


Mateusz - 19 lipca 2015

Głosowanie greckie w referendum; Umowa irańskiego programu jądrowego; Siła Illuminati; owady, szczury; jednoatomowe złoto; samobójstwa nastolatków; petycje; depresja; planetarne oczyszczanie; Trans Pacific Partnership (TPP)

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Wielu z waszych analityków uważa, że głośne "NIE" greckich ludzi w niedawnym referendum umieściło ich kraj na drodze do nieodwracalnej ruiny gospodarczej. Kraj da radę. Ich "Nie" umieściło Illuminati na drodze do nieodwracalnej ruiny gospodarczej.

Wracając wstecz, długą, długą drogą ,targowanie działało znakomicie w różnych środowiskach, ale rozszerzające się granice handlu wymagają różnych środków wymiany; z wprowadzeniem pieniędzy, stały się one osią, na której wasz świat się kręcił. Prekursorzy Iluminatów, a później, ta sama grupa opanowała obroty poprzez opracowywanie systemów podatkowych, bankowych i kredytowych; i wiele wieków minęło, powstały "liczne" konta bankowe, giełdy, System Rezerwy Federalnej, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, agencje i karty kredytowe słynące z lichwiarskich stóp procentowych. Wszystko, co założyli zostało specjalnie zaprojektowane, aby coś dodać do ich fortun, zaostrzyć kontrolę gospodarczą nad narodami, i dla zwiększenia ich wpływów w rządach krajowych.

Iluminaci rozpoczęli jako spójna grupa podobnie myślących osób, których celem była dominacja nad światem. W miarę upływu czasu, ego rosło i ograniczenia się spalały i ostatecznie dwie konkurencyjne frakcje z tym samym celem się pojawiły. Później, Rothschildowie i ich zwolennicy, którzy działają z Londynu i Watykanu, wymyślili plan, aby utrwalić ich kontrolę w całej Europie - Unii Europejskiej, Europejskim Banku Centralnym i waluty Euro. Pozwólcie nam pożyczyć sobie wyrażenie, "Jak to działa dla Was?" Nie ma bandażu na tyle dużego, aby załatać pęknięcia, jakie greckie głosowanie zrobiło w sieci Rothschild. Pęknięcie będzie rozprzestrzeniać się jak pajęczyna na całym świecie i wpadnie do frakcji Rockefeller z siedzibą w Waszyngtonie i na Wall Street.

Jakby to nie wystarczyło dla obu frakcji do poradzenia sobie z tym - dobroć i mądrość Franciszka potrafi popsuć ich koszyk jabłek – teraz jest umowa pomiędzy negocjatorami z kilku największych państw i przywódcami Iranu, że ich kraj nie będzie kontynuować rozwoju jądrowej broni. Nie jest niespodzianką, że premier Izraela, Netanjahu i czołowi Illuminati, zadenuncjowali tą umowę lub że Illuminati w Kongresie Stanów Zjednoczonych, którego i członkowie, których kampanie wyborcze były finansowane przez tę grupę są przeciwni wysiłkom prezydenta Obamy, aby uzyskać zgodę Kongresu. Oni chcą zaatakować Iran i wraz z przejęciem ropy naftowej w tym kraju, czerpać z jego bogactw i tych, które pochodzą z produkcji maszyn do wojny.

Wibracje wzrastającego światła, które doprowadziły do tego odwrócenia dla Iluminatów będą ciągle wzrastać, gdyż planeta nadal jest w trakcie jej wznoszenia. Gdybyśmy mogli powiedzieć, kiedy ich łączna zguba nastąpi, zrobilibyśmy to tak radośnie; ale aktywność potencjału w polu energii Ziemi wskazuje, że ich nieuchronna zagłada nastąpi etapami, a nie za jednym zamachem. Mają jeszcze trochę energii, którą wyczerpują w ich "Black Ops" oddziałów CIA; innych źródłach wywiadowczych, w tym Mossadu; Wysokich rangą pracowników niektórych sił zbrojnych; dźwiganiem ciągu mediów głównego nurtu i niektórych rządów; i ogromnych składach pieniędzy do zainicjowania lub nasilania powstań, funduszy na państwo Islamskie i płace dla sługusów, aby włamywali się do systemów komputerowych, nadzorowali handel narkotykami na ulicy, wypełniali wasze niebo chemtrails, zaprzeczali wkładowi zanieczyszczenia w zmiany klimatu lub rozpowszechniali nieprawdziwe informacje na www w internecie.

Podczas gdy kilku wyższych rangą w obu frakcjach Illuminati prowadzi rozmowy z szefami o ruchach reformatorskich, twardogłowi mówią o połączeniu sił; niektórzy porzucili ich szybko tonący statek, zmarli z przyczyn naturalnych lub z własnej ręki, lub zostali aresztowani. Będziecie mogli rozpoznać kilka nazwisk, ale w większości nie, i jest mało prawdopodobne, że każdy z Iluminatów zostanie nazwany jako taki w mainstreamowych serwisach informacyjnych.

Wstrząsy będą się pojawiać, gdy od wieków prowadzona walka światła przeciwko ciemnym dla cywilizacji ziemskiej w dobiega końca. Długo czekaliście, aby zobaczyć triumf światła jak przepowiedziano, i możecie powitać wyboistą drogę przez ostatnie fazy. Jednak większość ludności nie wie o tym długim konflikcie i o tym wszystkim wychodzącym na jaw i to, co jest przed wami dotyczy planetarnego i osobistego wzniesienia po tysiącleciach ciemnej niewoli.

Wiele osób się boi lub są źli, a z każdym nowym wybojem, inni będą mieli takie same reakcje. Wasz spokój, również emocje i wyjaśnienia dla osób w pewnym stopniu otwartych może je zachęcić, aby mieć nastawienie optymistyczne. Ale proszę, nie bądźcie zniechęceni jeśli rodzina i przyjaciele nie reagują pozytywnie, będą budzić w swoim czasie gotowości.

I prosimy, aby zachować przede wszystkim w myślach, że każdy człowiek w waszym świecie, jest częścią Boga lub jakkolwiek nazywacie Najwyższą Istotę w tym wszechświecie. Każdy człowiek jest nierozerwalnie połączony na poziomie duszy z wszystkimi innymi, a miłość Boga do każdego jest bezwarunkowa. Widzenie "przestępców" oczami Boga, nie oznacza, że chce rezygnacji ze sprawiedliwości w standardach Waszego świata, właśnie to dotarło do niektórych i ma przyjść na innych. To oznacza, że możecie podnieść siebie i swój świat przez otaczanie tych osób światłem zamiast koncentrować się na ich karach. Bezstronność, nie osądzanie i nieuniknione prawa wszechświata będą służyć ich sprawiedliwości w świecie duchów według ich uczynków życiowych.

Jest to odpowiednie miejsce, aby odpowiedzieć na pytania czytelnika: "Co się stanie z Nirvaną, gdy Ziemia osiągnie 5-tą gęstość? Czy będą spotkania z naszymi bliskimi? "
Nirvana będzie towarzyszyć Ziemi do jej przeznaczenia w piątej gęstości i nadal będzie jej duchową sferą, ale z wielkimi różnicami. Maleńka gęsta kula, która mieści najgorsze podłości osób i jest tylko częścią sfery odrębną od reszty zostanie przetransportowana do jakiejś cywilizacji trzeciej gęstości i włączona do ich duchowego świata, albo będzie zdematerializowana gdy jej mieszkańcy zostaną przeniesieni do świata duchów o takiej samej gęstości. Niższe warstwy Nirvany – centra szkolenia dla ludzi, którzy chcą przerastać ich negatywne tendencje, takie jak bigoteria, złość, apatia, zawiść, skąpstwo, gorycz, nielojalność, nieuczciwość, manipulatywność, zamknięte umysły i chęć kontrolowania innych - również znikną. To działało dobrze, gdy były aspekty karmicznych lekcji, kiedy dusze decydowały się osiągnąć równoważące doświadczenia, ale wasze społeczeństwo jest (będzie) zaawansowane świadomie i duchowo i nie trzeba już doświadczać cech negatywnych.

Rzeczywiście, spotkania z bliskimi będą mogły odbywać się w Nirvana gdy ta sfera i Ziemia będą w piątej gęstości, ale to będzie tak jak teraz, spotkania mogą być w dowolnym miejscu w tym wszechświecie, gdy energie są zgodne. Faktycznie, te wizyty dzieją się cały czas podczas czasu snu, ale gęstość waszego ciała "nie może zachować wspomnień z tych wizyt - kiedy się obudzicie i macie tylko fragmenty wspomnień bycia z ukochaną osobą, możecie je przypisywać do snów. Gdy wasza świadomość się rozszerzy przez absorpcję światła, zaczniecie dobrze pamiętać swoje radosne spotkania.

W nawiązaniu do naszego stwierdzenia, że "wszystko w waszym świecie jest celowe," zapytał czytelnik, "Jaki cel jest obsługiwany przez szczury, karaluchy, pchły, komary, itp"
Zaczęło się eony w przeszłości w czasie liniowym, gdy ciemność manipulowała DNA niektórych słabszych cywilizacji i zaprogramowała ich ciała na starzenie się i choroby. Cywilizacja na duchowym poziomie trzeciej gęstości i świadomości, którą są ludzie Ziemi i inne formy życia były od wielu tysięcy lat, ma ciała, które są podatne na choroby, które niektóre owady i szczury mogą spowodować lub roznosić; i biorąc pod uwagę elastyczność umów duszy, śmierć fizyczna tymi sposobami może zaspokoić przyczynowo zapisy umów na temat długowieczności.

Owady służą również jako cel dusz, których energia czasu życia zalicza im najgorsze podłości części trzeciej gęstości sfer duchowych. Gdy są gotowi, aby otrzymać wystarczającą ilość światła do wcielenia, robią to w krótkotrwałej formie bez komórkowego wzornictwa pamięci, które mogłoby wpłynąć na zachowanie gdy zaczną z powrotem piąć się po drabinie ewolucji. Będziecie mile zaskoczeni, wiedząc, że owady nie mogą przetrwać na wyższych poziomach wibracyjnych, gdzie Ziemia się kieruje, a ich miejsce w łańcuchu pokarmowym już nie będzie potrzebne.

Szczury są inteligentnymi emocjonalnie gryzoniami i te, które są dobrze traktowanymi zwierzętami reagują życzliwie / łagodnie; hordy, które po prostu szaleją starają się przetrwać w świecie, gdzie ich nienawidzą. Gdy cywilizacja rozwija się w świadomości, tak też wszystkie inne formy życia w tym świecie. W tym postępie ludzkości jest szacunek dla życia wszystkich dzikich zwierząt i "szczury", podobnie jak inne gatunki obecnie uznawane okropne, zostaną podwyższone w zachowaniu i będą w powszechnej akceptacji. Nie miejcie wątpliwości, świat nie może być przepełniony przez szczury i króliki lub inne zwierzęta, które szybko wytwarzają mioty! Będą się reprodukować rzadziej i w mniejszej liczbie, tak długo zdecydują się ucieleśniać na tej planecie – gatunki, jak wszystkie inne, rozwijają się i w pewnym momencie wcielają jako istoty wyższego rzędu.

Powołując się na wiele sposobów, w jakie zwierzęta na Ziemi są traktowane nieludzko, czytelnik zapytał: "Czy Galaksjanie nie pomogą zakończyć tego horrendalnego traktowania zwierząt?"
Wasza wszechświatowa rodzina pomaga przez promieniowanie światła w obfitości na Ziemię, ale nie mogą ingerować w wolną wolę osób, które powodują cierpienie i bezlitosną śmierć swoich zwierząt. To zależy od waszej społeczności, aby zatrzymać te odrażające praktyki i dzięki wysiłkom wielu dedykowanych dusz, to się właśnie dzieje. Kraje wyznaczają standardy traktowania zwierząt i konsekwencje dla ich gwałcicieli; jest bojkot żywności, innych produktów i rozrywki pochodzących z eksploatacji zwierząt; kłusownicy dzikich zwierząt są nauczani stosowania innych środków do życia; Edukacja rozszerza tematy o znaczeniu zachowania dzikich zwierząt i ich siedlisk na lądzie i w morzu; liczba rezerwatów przyrody i schronisk gatunków domowych kontynuuje wzrost, tak jak i liczby bezdomnych zwierząt, które są przyjmowane.

Uczestniczenie lub wspieranie finansowo tych zachęcających działań jest niezbędne, aby upewnić się, że przez nieoceniony wkład, każdy może poprawić życie zwierząt nie dręczyć się o ich los, ale zamiast tego wysyłać kochające światło do wszystkich zwierząt Ziemi. Prawo przyciągania przywraca tą samą energię wysłaną w myślach i uczuciach, więc dywagacje na temat każdej sytuacji przyciąga jeszcze więcej okoliczności, aby wywołać to uczucie.

Czytelnik z Nowej Zelandii pyta, dlaczego samobójstwa nastolatków w jej kraju i gdzie indziej są coraz częstsze.
Być może z powodu nauk religijnych, umieranie z własnej ręki w tak młodym wieku, w każdym wieku, jest postrzegane jako bardziej tragiczne, niż śmierć przez chorobę lub śmiertelne obrażenia. Więc najpierw powiemy, nie ma osądu czy kary, ani takiego miejsca jak próżnia lub piekło dla ludzi, którzy kończą swoje życie w ten sposób.

Ich przyczyny różnią się tak, jak i same osoby; jednak zgodnie z naszymi kolegami z Nirvany, większość nastolatków, którzy popełniają samobójstwo jest lesbijkami lub wiedzą, że ich ciało i płeć są niedopasowane, i wchodzą w życie duchowe z udręczoną psychiką, która wymaga niestandardowej opieki w uzdrawianiu. Byli emocjonalnie wyczerpani z zmagań, aby sprostać rodzinnym oczekiwaniom, standardom społecznym i orientacji religijnej, lub zostali odrzuceni po ogłoszeniu ich prawdziwej jaźni, a więc widzieli śmierć jako jedyną ucieczkę od beznadziei i rozpaczy. Gdy wasze społeczeństwo nadal wzrasta w świadomości i duchowo, honorowanie boskości i prawdziwości jaźni wszystkich dusz zastąpi dyskryminację i odrzucenia.

"Zauważyłem wiele informacji opartych na strachu w Internecie dotyczących spożycia monoatomowego złota. Czy możesz rozwinąć, jak ono rzeczywiście działa w naszym ciele? "
Intencją tych informacji, i to jest dobry przykład dezinformacji w Internecie jest skierować was z dala od jednej z najcenniejszych substancji, jakie można spożywać. Oprócz wzmacniania systemu odpornościowego, monoatomowe złoto przyczynia się dla zdrowia przez szybką regenerację komórki; podniesienie częstotliwości ciała; poprawy funkcjonowania narządów; przyspiesza przemianę komórek węglowych na postać krystaliczną; i przyczynia się do wzrostu ilości nici DNA. Wszystkie te korzyści fizyczne zwiększają moc mózgu, a to prowadzi do rozszerzonej świadomości duchowej jasności i ogólnej równowagi. Osoby, które są pod wpływem ciemności nie chcą, abyście mieli jakiekolwiek korzyści, więc oni jawnie rozpowszechniają fałszywe informacje, w oparciu o strach przed złotem monoatomowym.

Dla czytelników, którzy zapytali czy podpisywanie petycji naprawdę robi coś dobrego: Tak. Możecie zobaczyć lub nie natychmiastowe efekty w konkretnych obszarach, które petycje obejmują, ale energia jaką wkładacie dalej wspiera starania, które uznajecie za godne przyczynianie się do ogólnego stanu światła na planecie.

"Proszę poprosić Mateusza, aby powiedział o ludziach cierpiących na depresję. Obawiam się, że nie podążam za moją umową duszy, a tym bardziej w przypadku braku z mojej strony promowania pozytywnych kochających myśli do siebie i innych, tak aby wspomóc przejście Ziemi. "
Nasze zrozumienie i współczucie wychodzi do tej drogiej duszy i do wszystkich innych którzy mają do czynienia z depresją, emocjonalnie bolesną chorobą, która stała się niemal codziennością w waszym świecie, a my śpieszymy powiedzieć, że nikt z was nie zawodzi siebie ani innych! Nie brakuje wam światła, lecz serdeczności. Nawet jeśli depresja jest karmicznym wyborem dla równowagi, to nie musi być ona długotrwała i odkrywanie i łagodzenie przyczyn jest to możliwe.

Przyczyny mogą być fizyczne. Skonsultuj się z zaufanym lekarzem opieki zdrowotnej i poproś o badania zaburzeń równowagi hormonalnej, które jest uleczalne bez leków farmaceutycznych, które nie eliminują przyczyny lecz prowadzą do innych dolegliwości. Wspomnieliśmy korzyści monoatomowego złota, i sugerujemy również, że można jeść pożywne jedzenie, pić dużo czystej wody, wystarczająco spać, słuchać muzyki melodyjnej i spędzać tak dużo czasu, jak to możliwe z naturą. Zwłaszcza w tych czasach, kiedy ciało, umysł i dusza dostosowują się do coraz większego podniesienia wibracji, to są mądre sugestie dla każdego.

W wielu przypadkach depresja jest przypadkowa, z powodu własnej sytuacji lub bliskich, a może stanu waszego świata. Kiedy zaczynasz myśleć o czymś smutnym lub niepokojącym zmień na pozytywne myślenie o tej sytuacji i wizualizuj to, jak rozpuszcza się w wiązkach światła - tu znowu prawo przyciągania odgrywa kluczową rolę. Rób jeden krok na raz, aby przezwyciężyć uczucie depresji, to może być tak proste, jak zadowolenie z ukończenia małego zadania lub tak podnoszące, gdy wiesz, że przyczyniasz się swoim światłem dla świata poprzez współczucie, przebaczenie, wdzięczność, hojność i życzliwość.

Moi drodzy, stosujcie te świetliste uczucia do siebie także i proście o pomoc! Anioły, duchowi przewodnicy, dusze w Nirvana i inne duchowe światy, wszyscy są Bożymi wysłannikami - są zawsze gotowi i chętni do pomocy, aby podnieść cię z depresji i ciężkiej niefrasobliwości.

Tak, oczyszczanie planetarne będzie trwało nadal nieco dłużej, ponieważ Ziemia potrzebuje pozbyć się negatywności, która nadal jest produkowana. Ale możemy powiedzieć czytelnikom, którzy poprosili o uwagi o trzęsieniach ziemi, które niszczą całe duże miasta, tsunami epickich proporcjach, dramatycznych zmianach mas lądowych i temperatury, która będzie kontynuować wzrost aż zgasi całe życie: Nie, nic z tego nie zaistnieje, tylko te obawy są nie potrzebne, bo emitują niskie wibracje, które dodają się do negatywności, z którą Ziemia ma do czynienia.

Wielu, którzy prosili o nasze komentarze na temat Trans Pacific Partnership czuje, że jest to robiony przez Iluminaci projekt ustawy, z której będą korzystać tylko najbogatsi. Kilku poddawało również w wątpliwość tak samo jak czytelnik, który napisał: "Jeśli prezydent Obama jest naprawdę istotą światła, dlaczego on naciska Kongres, aby ta ustawa przeszła?", A inni napisali, że jego wysiłki udowadniają, że jest albo Illuminati lub marionetką ich woli, albo jego Umysł jest kontrolowany przez nich.

Rzeczywiście, przepisy TPP mają potencjał, aby faworyzować tylko bogatych, jednak to, co może być stosowane korzystnie, również może zostać pokręcone w złych kierunkach, a my powiemy to, co już mówiono o stanowisku prezydenta Obamy. On działa na podstawie opinii naszych członków "kosmicznej" rodziny i żyjąc pośród was, działa, aby nie wywołać fali na tym etapie zakulisowych rozmów z osobami we frakcji Rockefeller. Nie są one uciekinierami per se, są pragmatykami, którzy wiedzą, że ich cel kontroli świata jest skazany na niepowodzenie i dlatego, że ich interesy lepiej się mają przy stabilności, niż globalnej gospodarczej zapaści, to są otwarci na dyskusję o reformach, które będą miały dalekosiężne skutki.

Ich współpraca może przyspieszyć reformy, wywierać znaczny wpływ w świecie biznesu; a ich punktem negocjacji jest to, że działają w dobrej wierze, w sprawie postanowień TPP, robotnicy w krajach przybrzeżnych będą czerpać korzyści, które obecnie nie istnieją i nie wpłynie to negatywnie na pracowników w Stanach Zjednoczonych. Nasza perspektywa jest taka: gdy wibracje nadal będą rosnąć, poprawa nastąpi w każdym aspekcie życia na świecie, więc bez lub z TPP, korzystne zmiany są przed ludźmi na całym świecie.

Honorujemy was, nasza ukochana rodzino, za wytrwałość jako lightworkers. Dodajecie niezmiernie wiele do światła, które napędza trwające i zaplanowane zmiany w całym waszym świecie.

http://www.matthewbooks.com/july-19-2015/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz