wtorek, 22 września 2015

Mateusz z 24 czerwca 2015

Witam wszystkich!


Dawno Mateusza nie tłumaczyłem, ale nie jest tego aż tak wiele, więc nie będę omijał przekazów.
Ten z czerwca nie jest aktualny w niewielkiej części, np. Jade Helm, ale widać, że zapowiedź była poprawna. Są inne istotne sprawy w tych przekazach, które na aktualności nie tracą.


Mateusz z 24 czerwca 2015

Aktualne celowe wydarzenia; Momentum potencjału w polu energii Ziemi; Chiny; "Jade Helm"; Wielki Zderzacz Hadronów; strzelaniny, Kościół w południowej Karolinie; transseksualiści; klęski żywiołowe; frakcje Illuminati Rockefeller, Rothschild; rozbłyski słoneczne; karmiczne wybory; osobiste wzniesienie

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Ponieważ informacje z niezliczonych źródeł się leją, proszę pamiętać, że tylko ich część jest oparta na faktach, wiele jest dezinformacji, błędnych informacji, niepełnego pokrycia tematu, skrzywionego postrzegania lub niedoinformowanych opinii, i że to wszystko, co naprawdę się dzieje, jest celowe. Obejmuje to balans na krawędzi upadłości gospodarki; Protesty wobec niesprawiedliwości; terroryzm; ekstrema pogodowe i klęski żywiołowe; z ogromną liczbą uchodźców; Wstrząsy korporacyjne i rządowe; i również nawet skandaliczne działania FIFA. Wszystko to, co dzieje się w waszym świecie, służy do realizacji wybranych karmicznych doświadczeń lub pomocy Ziemi w powrocie do zdrowia środowiskowego albo pomieszanych umysłów, które utknęły zapominając jakie są ograniczenia trzeciej gęstości.

Nie jest konieczne, w tym momencie, żeby wszyscy rozumieli aktualne sytuacje w kontekście karmy i równowagi, planetarne oczyszczanie i wzniesieniu albo przebudzenie się dusz w końcu, to zrozumienie przyniesie każdemu. To, co to jest konieczne w tej chwili, to się dzieje, i to jest oczywiste naokoło świata: ludzie są w coraz większej determinacji, aby nie akceptować zabijania, ucisku, korupcji, oszustwa, zanieczyszczenia i zubożenia wszystkich istot w całym tym „życiu”. Wszystkie istoty światła w tym wszechświecie promieniują światło na wiele różnych sposobów, pomagając w waszych dedykowanych staraniach, aby zakończyć warunki " takiego życia".

Wiele wiadomości jakiś czas temu, wyjaśniało, co spowodowało 10-letnie opóźnienie w waszym społeczeństwie w osiągnięciu poziomu świadomości oczekiwanego przez Wszechświatową Najwyższą Radę, gdy formułowała plan Złotego Wieku dla Ziemi. W nowszej wiadomości pisaliśmy, że do końca roku 2017 ta wasza dekada opóźnienia będzie zakończona, to fakt, który nie oznacza nic więcej, ale to wywołało lawinę e-maili.

Pytania można podsumować w następujący sposób: Czy to znaczy, że nie mogą się wydarzyć ważne zmiany do końca 2017 roku? Będzie tak, że kiedy wylądują załogi statków kosmicznych Obcy żyjący tutaj i będą się identyfikować? Czy Ziemia osiągnie jej cel wzniesienia w 2017 roku? Czy Ziemia naprawdę będzie przywrócona do jej pierwotnego zdrowia i urody w tym krótkim czasie? Czy to znaczy, że wszystkie wojny potrwają do 2017 roku?

Szczególnie, błędne jest przekonanie, że nasze oświadczenie oznaczało, niezrozumienie, że żadne istotne zmiany nie mogą się zdarzyć, do końca 2017 roku ukochana rodzino na Ziemi, z każdym dniem poruszacie się do przodu w przekształcaniu swojego świata, przedsięwzięcia o niespotykanej skali, które jest osiągane z niespotykaną prędkością! Życzylibyśmy sobie - jak wy! – aby To Wszystko stało się w mgnieniu oka, i żeby było wystarczająco dużo dusz, które uwierzą, że może. Ale niewielu wie, że mają tą wrodzoną siłę, więc postęp w sposobach jakie populacja widzi idzie zgodnie z tym co ich zdaniem jest możliwe w czasie liniowym, a oni na dodatek nie mają pojęcia o najważniejszych wydarzeniach "poza sceną".

jednak niezależnie, z wielką radością możemy powiedzieć, że aktywność w obszarach strategicznych sięga zenitu, by tak rzec, i potencjał pola energetycznego Ziemi wskazuje, że wyniki z dalekosiężnych pożądanych skutków są w pobliżu horyzontu. Nic nie może zawrócić tego ruchu do przodu, ale jego tempo może być spowolnione, ponieważ pole jest w ciągłym ruchu, jak zygzaki serpentyn energii ten lub inny sposób, ale zgodnie z myślami, uczuciami i czynami każdej formy życia na naszej planecie. Niezłomność w promieniowaniu swojego światła pomoże utrzymać tempo na wysokim poziomie.

A teraz jesteśmy szczęśliwi, żeby odpowiedzieć na różne pytania. Nie, nie postrzegamy Chiny jako "próbujących stać się nr 1 z przewagą ekonomiczną i militarną nad USA i Rosją." Chińscy przywódcy nie różnią się od tych w Stanach Zjednoczonych, Rosji i innych krajach - chcą zadowolonych obywateli bo to jest podstawą stabilności kraju. Rząd Chin chce okazywania solidarności w świecie, ale głównie ze względu na media społecznościowe, jest oczywiste, że są sprzeczności między tymi u władzy, tak jak to jest w innych krajach, w tych burzliwych czasach. Potężne osoby z wszystkich organów rządzących na poziomie społeczności międzynarodowej reagują na podniesienie się wibracji - twardogłowi tupią piętami, a nadchodzący przywódcy obejmują światło. Gdy "dobre wibracje" utrzymają przyspieszenie, twardogłowi będą słabnąć w liczbach i wpływach.

Wielu czytelników w Stanach Zjednoczonych ma poważne obawy, że wojskowe ćwiczeniem nazywane Jade Helm są operacją "czerwonej flagi", więc rząd może zadeklarować stan wojenny, skonfiskować broń, i umieścić dysydentów i ludzi w obozach FEMA stosując im pranie mózgu. To nie różni się od wielu innych przypadków, które również zostały oznaczone jako "czerwone flagi" - raczej wręcz fałszywych informacji rozpowszechnianych, aby tworzyć panikę lub są to domniemania osób, które mają tendencję do przypisywania złowrogich zamiarów temu, co rząd robi. Proszę nie dać się wciągnąć w strach, który jest podstawą tego melodramatu z "takiego albo innego" źródła.

Innym obszarem zainteresowania jest jakieś ryzyko stwarzane przez potencjalne nieprawidłowe działania Wielkiego Zderzacza Hadronów w Szwajcarii. Najpierw mówimy, gdyby naukowcy z zaawansowanych cywilizacji i Nirvana nie uważali, że wasz świat był gotowy do tego awansu, nie byłoby "przesączania" do waszych fizyków nawet idei tej technologii, jeszcze mniej konstrukcyjnych i instrukcji obsługi. Tak, to jest ludzkie błądzić, jak wy mówicie, ale jeśli ktoś to zrobi, to załogi na statkach kosmicznych są przygotowane do zapobiegania poważnym skutkom.

Zostaliśmy poproszeni, czy wszyscy, którzy brali udział w strzelaninie w zabytkowym kościele w Charleston w Południowej Karolinie, zgodzili się zagrać te role. Dziewięć osób, które zmarły, a których rodziny się nie zgadzają, ale ich umowy, podobnie jak wielu innych na tym etapie wznoszenia Ziemi, zawierają to, co można nazwać "awaryjną" klauzulą. W tym przypadku klauzula stanowi, że jeżeli rasizm nie jest już problemem w waszym świecie, nie byłoby potrzeby, aby kończyć życie lub opłakiwać ukochane osoby z powodu incydentu opartego na tle rasowym. Żałośnie, rasizm wciąż sięga głęboko w waszym społeczeństwie. Osoby, które zmarły w kościele i ich rodziny stały się nowymi duszami, które podkreślają, że choroba nieodłącznej bigoterii musi być wyleczona, i taki jest ten sam cel służby młodego człowieka, który zgodził się na strzelanie.

Osoby, które zmieniają płeć odpowiadają ich świadomości, że serce, umysł i ciało, nie są identyfikowane z płcią przy urodzeniu. Podczas gdy zmiany fizyczne mogą być bardziej złożone, psychiczne i emocjonalne przedsięwzięcia niż doświadczenia osób w odkrywaniu ich homoseksualizmu czy biseksualizmu, wszystkie te dusze potwierdzają swoje autentyczne jaźnie. Aspekt rozwoju waszego społeczeństwa honoruje osoby transpłciowe, którzy, jak wszyscy inni, nie wiedzą, że wybrali w umowach duszy być pionierami w tym poczuciu. Ludzie, którzy są odporni w akceptacji ważności zmiany płci, lub jakiejkolwiek innej natury seksualnej niż heteroseksualna - wciąż są zakorzenieni w religijnych dogmatach, które ledwo nawet znają mijając się ze świętością i boskością każdej duszy.

Mateusz powiedział, że Iluminaci zarobili pieniądze nielegalnie i niemoralnie więc mogą być odzyskiwane i wykorzystywane do wyeliminowania ubóstwa. Dlaczego ludzie, którzy będą odpowiadać za nowe systemy gospodarcze po prostu nie mieliby wziąć pieniędzy z banków Illuminati teraz i rozpowszechnić je tam, gdzie są pilnie potrzebne? "Osoby na stanowiskach robiąc to działają szczerze w ramach prawa waszego społeczeństwa. W przeciwnym razie będą działać w tymi samymi nagannymi sposobami, które Iluminaci stosują cały czas, więc stosują tą samą taktykę, którą starają się wyeliminować.

Innym problemem jest rzekome przeludnienie. Liczba osób w waszym świecie nie jest przyczyną głodu, trudności utrzymania życia i braku opieki zdrowotnej - to nierówna dystrybucja pieniędzy i kontrola zasobów naturalnych przez Illuminati. Wiele planet w tym wszechświecie mniejszych niż Ziemia ma znacznie więcej mieszkańców, którzy żyją w obfitości i spokoju w odniesieniu do wszystkich form życia w swoich światach. Gdy Ziemia zostanie przywrócona do swojego pierwotnego zdrowia, będzie mogła pomieścić wszystkich potrzebujących i podwoić obecną populację, ale proszę nie zakładać, że oznacza to, że nastąpi eksplozja demograficzna!

Mimo, że Iluminaci nie mają już dostępu do technologii, których dawniej używali, aby powodować trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i gwałtowne burze, zestaw wygenerowanej energii w ruchu przez te wydarzenia ma efekt domina. Energia trzęsienia ziemi, na przykład, nie kończy się gdy ustaje drżenie, ale nadal płynie i generuje wiele słabszych wstrząsów zanim się rozprasza. Chociaż "starożytne" negatywności zostały zniwelowane, "świeże" źródła przynoszą na powierzchnię głęboko zakorzenionych pozostałości ogromnej jej ilości stworzonej dawno temu, a od czasu do czasu to się dzieje w miejscach, gdzie klęski żywiołowe są uważane za anomalie.

To samo jest z działalnością Matki Natury, ale intencje mocno się różnią, a intencje mają swoje serpentyny energii. Intencją Iluminatów jest stworzenie negatywności, które mogłyby być uznane za samonamnażające, ponieważ ich energia podtrzymuje i wzmacnia je; Intencją Matki Natury jest uwolnienie negatywności, więc nie będą dostępne do tworzenia ich więcej.

Czytelnik, który widział film reportera ze Stanów Zjednoczonych robiącego wywiad z Władimirem Putinem zapytał, czy istnieje jakaś prawda, jego twierdzenia, że nie jest on odpowiedzialny za zamieszki na Ukrainie. Monitorujący Ziemię w Nirvana powiadomili nas o tym wywiadzie, więc można stwierdzić, że twierdzenie Putina jest zgodne z prawdą, to Illuminati są wichrzycielami, którzy są odpowiedzialni i on również ma rację mówiąc, że wspólna historia kultury ludzi na Ukrainie i w Rosji przekracza granice tych państw.

"Dlaczego USA zawsze są postrzegane jako zły facet bez względu na to, gdzie na Ziemi są ogniska kłopotów?" Washington, DC i Wall Street to siedziba Iluminatów frakcji Rockefeller, ale ponieważ niewielu to wie, wszystkie ich działania są przypisywane Rządowi tego kraju. I nie bez powodu. Od samego początku, ten rząd został usiany Iluminatów lub działa pod ich wpływem, a później przeniknęły CIA, FBI, NSA, FDA, CDC, ONZ, NASA i wszystkie inne instytucje, które mogłyby wspomóc ich cel dominacji nad światem.

Ponadto frakcja Rockefeller był bardzo stanowcza w rozszerzaniu swoich wpływów daleko poza USA, natomiast frakcja Rothschild, który wyrosła z oryginalnej małej grupy w Bawarii, skupiła swoje wysiłki na Europie. Podczas gdy grupa Rockefellera nadal jest powiązana do niektórych fragmentów władzy, grupa Rothschild szybko traci ostatnie strzępy dawnej kontroli rządów, bankowości i handlu, a grodu, który kiedyś mieli w Watykanie nie ma. Franciszek ma misję oczyszczenia domu, jak również występuje przeciwko stworzonym przez Illuminati warunkom światowych, gdzie obie frakcje starały się utrzymać status quo. Oni widzą, że ich wysiłki są coraz mniej skuteczne; a w końcu ujrzą ich zupełny bezsens.

To jest tak, że nie przypisywaliśmy wzrostu światła na planecie do rozbłysków słonecznych; jednak mówiliśmy o napływie światła ze wszystkich źródeł. Oprócz tego wpływy na życie ziemskie, mogą obejmować nietypowe i tymczasowe fizyczne, psychiczne i emocjonalne warunki, a na pewno intensyfikacja światła powiększa (wzmacnia) cechy osobiste i zachowania. Również mówiliśmy, że jako długoterminowe i istotne – effekty to przekształcanie się komórek na bazie węgla na formę krystaliczną, która jest lepsza w wyższych poziomach wibracyjnych i umożliwia postęp w świadomości duchowej i świadomości. Więc tak, absolutnie, aktywność słońca jest nieodłączną częścią wzniesienia waszego i ziemi.

Rozumiemy uczucia czytelniczki, która napisała jej trudności w uwierzeniu, że ktoś wybrał życie w cierpieniu lub aby spowodować cierpienie innych, gdzie pierwsze jest masochizmem, a drugie, sadystyczne. Rzeczywiście, trudno jest sobie wyobrazić, dlaczego dusze chętnie wybierają takie role, albo że wszyscy robili to samo wiele razy. To z jest z bezwarunkową miłością do wszystkich innych w umowie sprzed urodzenia, że niektóre dusze postanawiają działać ze szczególną ostrością tak aby inni mogli doświadczyć tego, czego potrzebują, aby zrównoważyć wcielenia, kiedy robili takie nadużycia. Kiedy ludzie będą żyli razem szczęśliwie i harmonijnie, życie na Ziemi będzie w równowadze i nie będzie potrzebą więcej podobnych wcieleń ponownie i ponownie.

"Tysiące dzieci umiera każdego dnia. Jak jest to w zgodzie z miłością i światłem, że wszystkie te niewinne istoty są pozbawiane fizycznego wzniesienia z Ziemi? " Znaczenie karmicznego aspektu, oprócz tego, że mieszkańcy Ziemi fizycznie wznoszą się z nią nigdy nie oznaczało życia tam w trakcie jej podróży do jej przeznaczenia w piątej gęstości , Każda dusza, która mieszka na planecie od początku jej procesu wznoszenia się, który się zaczął 80-kilka lat temu była lub jest fizycznie wznosząca sie pod względem lokalizacji.

Celem każdej duszy w każdym życiu jest osobiste wzniesienie, rozwijanie się duchowo i świadomie, a to ma niewiele wspólnego z długowiecznością wcielenia lub lokalizacją. Przez ucieleśnienie tylko przez krótki czas, dusza może wypełnić postanowienia umowy i osiągnąć osobiste wzniesienie. Osoba, która żyje 100 lat i przez całe życie robi wybory wolnej woli, które będą sprzeczne z wyborami kontraktu duszy nie doświadczy tego, co jest potrzebne, aby osobiście się wznieść.

Drodzy bracia i siostry, podobnie jak każda inna osoba, która weszła w duchową sferę Ziemi, gdy odchodzicie i przeglądacie swoje życia, nie będziecie mierzyć tego, jak długo żyliście, ale jak żyliście.

Teraz Żegnamy się z wami tylko w słowach, gdyż nasza bezwarunkowa miłość jest zawsze z wami.

http://www.matthewbooks.com/june-24-2015/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz