sobota, 24 października 2015

Anarchistbanjo - Umieranie poziomo, nie pionowo przez odsłanianie DNA

Witam ponownie!

Idziemy za ciosem, kolejny odcinek Joego z 10-go października, póki co zostały tylko 2.


Anarchistbanjo - Umieranie poziomo, nie pionowo przez odsłanianie DNA


10 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo

10 października 2015, nowa faza zaczęła się w procesie wznoszenia się. Od wydarzeń z wczoraj, kiedy zbiorową mistrzowską oś czasu Gai sfinalizowano, drzwi nieba są zamknięte. Oznacza to, że wszystkie żywe rzeczy zrobiły ich wybór, aby przejść do światów duchowych lub powrócić do nowej fizycznej 3D. Te dwie (możliwości) obecnie nakładają się na siebie, ale teraz zaczynają się od siebie oddalać. To oddalanie jest faktem, bo DNA jest organiczne, a świadomość jest napędzana przez organiczne witalne siły życia, podczas gdy fizyczne ciało jest utrzymywane przy życiu w wyniku reakcji chemicznych.

Masywna współgranie energii w naszych fizycznych ciałach odkrywa nasze DNA i je oczyszcza. Teraz, gdy ta nowa częstotliwość bazowa została osiągnięta przez tych, którzy wybrali dalszą śmiertelną postać 3D, orientację (magnetycznego bieguna południowego) znajdą własny początek DNA, aby związać go wraz z powrotem do dalszego życia w chemicznie napędzanym śmiertelnym ciele fizycznym. Głównym powodem wyboru tej opcji jest możliwość większego i szybszego wzrostu duszy niż istniejąca w sferze ducha, gdzie rozwój i wzrost nie jest tak prosty i szybki.

Wzniesione dusze, które decydują się pozostać w sferach duchowych będą kontynuować proces ich odkrywania DNA i stopniowo uwalniać chemiczne powiązanie utrzymujące ich śmiertelne ciała fizyczne przy życiu. Czyniąc to ich świadomość przeniesie się do czystego energetycznego podpisu na każdym poziomie energetycznym według indywidualnych zdolności. W istocie jest to "pozioma" droga śmierci lub przejścia, która następuje w skokach. Taka, gdzie doświadczenia "poza ciałem" stają się normą.

Polega ona na tworzeniu "jaźni obserwatora" lub duszy, która jest obserwatorem, która dogląda nas w naszych snach. Jak DNA się odkrywa części naszej świadomości są przesyłane do tej "jaźni obserwatora". Im dłużej możemy pozostać w śmiertelnych ciałach fizycznych od tego punktu tym większe odsłonięcie DNA i więcej części naszej świadomości, może być przeniesiona do naszej nieśmiertelnej "jaźni obserwatora ". W pewnym momencie ostateczne przeniesienie świadomości zakończy proces i nasza świadomość zmieni się na sposób horyzontalny w naszym nowo utworzonym nie fizycznym ciele. Im więcej części świadomości, jesteśmy w stanie przenieść, tym bardziej nasz nowy świat fizyczny nie będzie wydawał się fizycznym 3D.

Dla wielu on będzie się wydawać, że nadal jesteśmy w śmiertelnym fizyczności 3D, aż zauważymy jak o wiele łatwiej możemy zamanifestować rzeczy w naszym życiu. Będziemy teraz również zaczynać zauważać proces uzdrawiania, gdy nie kompatybilne elementy naszego ciała zaczną odpadać lub obumierać. Będą one zastąpione w regeneracyjnym procesie, który jest oparty na naszej "jaźni obserwatora".

Jasne błogosławieństwa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz