sobota, 24 października 2015

Anarchistbanjo - Bramy Nieba Zamkniete / Nowa, Kolektywna Linia Czasowa Sfinalizowana

Witam ponownie!


Rewelacji Joe-go ciąg dalszy, ale nie tylko on mówi o nowym wzorcu!


Anarchistbanjo - Bramy Nieba Zamkniete / Nowa, Kolektywna Linia Czasowa Sfinalizowana

09 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo

09 października 2015, w spontanicznym ruchu bramy nieba zostały zamknięte, podczas gdy w tym samym czasie, stworzoną ogromną kolektywna linię czasową lub wzór, który jest wzorcem dla tego całego wielkiego cyklu. W praktyce te dusze, którym została przyznana północna orientacja magnetyczna (wzniesienie), ale nadal pożądają południową orientacją magnetyczną pozwolono im opuszczać (?). Ich świadomość jeszcze raz odwróci polaryzację do pożądanej orientacji południowego bieguna, a ich wyższa jaźń zachowa swoją orientację bieguna północnego i pozostanie w sferze ducha. Powiedziałbym inny sposób "upadku", jaki niektóre dusze wybrały z powrotem dla fizycznego 3D nadal przeżywając życie jako śmiertelni ludzie podczas tego nowego cyklu, pozostawiając swoje duchowe wyższe ja w tyle.

Wszystkie inne Wzniesione dusze zdecydowały, aby ich dusze i świadomość pozostawała w sferach duchowych istot, a nie jako istot fizycznych 3D lub wyższych. W ten sposób ludzkość całkowicie się podzieliła, z grubsza połowa zdecydowała się na pozostanie nowymi ludźmi w fizycznej 3D, a druga połowa zdecydowała się żyć tak, jak nieśmiertelni nie fizyczni 3D i w zależności od osobistych poziomów osiągniętych w egzystencji wielowymiarowej.

Wszystkie formy życia w duchowych płaszczyznach rzuciły się do wspierania i sfinalizowania ogromnej linii czasowej Gai, która będzie duchowym planem na nadchodzący wielki cykl. Jest to zbiorowa linia czasowa, która istnieje i przebiega przez wszystkie gęstości i płaszczyzny astralne. Jest to wynikiem finalizacji "częstotliwości bazowej" 28 września. To jest "mistrzowska linia czasowa", w której wszystkie inne osobiste linie czasowe będą się znajdować. W efekcie tej "mistrzowskiej linii czasowej", która jest na tyle elastyczna, że można ją bardziej szczerze nazwać "mini-wszechświatem", zawierającym wielowymiarowe linie czasowe w nim.

To będzie dalej się układać po pełni księżyca w października, kiedy zasłona między światami będzie najcieńsza. Od teraz aż do przesilenia zimowego aktywność astralna będzie bardzo silna i ostateczna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz