niedziela, 27 marca 2016

Anarchistbanjo - Wiadomość Równonocy wiosennej – Masywna Linia Czasowa Posuwa się naprzód!

Witam wszystkich!


To wspaniałe informacje od Joe'go. Zapowiedź, że Wzniesienie Ziemi dostaje nowego "kopa" i nabiera rozpędu. Wspaniałą wiadomością jest również to na co inni zwracali uwagę - w nowych liniach czasowych nie ma żadnej Apokalipsy, światowej wojny, czy masowych destrukcji.
To nie jest channeling, tylko analiza Joe'go na podstawie działań w astralu!Anarchistbanjo - Wiadomość Równonocy wiosennej – Masywna Linia Czasowa Posuwa się naprzód!

19 marca 2016

Gratulacje! Zrobiliśmy to do równonocy w marcu i druga Fala Wzniesienia nabiera tempa z każdą duszą, która dołączy!

Od mojego ostatniego postu nie tak wiele się dzieje, rozpaczliwe bitwy astralne i wreszcie zniszczenie alternatywnych linii czasowych nie będących w zgodzie z nowymi energiami. Teraz sytuacja się zmieniła. Teraz energie są silniejsze i harmoniczne, się klarują, gdy klastry i grupy indywidualnych dusz stabilizują energie na pewnych poziomach wibracji. Kiedy piszę te słowa uczestnicy 2-iej fali Harmonizują wibracyjne częstotliwości z 1-szą falą, a to tworzy tsunami miłości i światła, które dosłownie napędzi Gaię i wszystko, co jest na niej, do zajęcia jej nowej pozycji.

W tym miesiącu odnotowaliśmy zakończenie linii czasowych i marzenia jako nierealistyczne przekonania zmagały się, żeby pozwolić zrozumieć zmieniającą się demografię i zmieniający się obraz świata. Od tego momentu, temu co pozostaje jest dana moc i siła, aby się rozwijać i rozkwitać jak nigdy przedtem. Dzieje się tak, ponieważ energie odwróciły kierunek działań podczas równonocy.

Gdy ci z 2-iej fali przejdą i wzniosą się nie myślcie, że praca jest skończona! Jest tak, że ogromny blok ludzkości i innych gatunków energetycznie spiętych w gigantycznej fali, będzie napędzać Gaię w kilku kluczowych liniach czasowych do mety! Jest to pokaz końcowy; finał "produkcji" wznoszenia się i to będzie niesamowite!

Przesunęliśmy linie czasowe przedtem i stworzyliśmy linie czasowe, gdzie nie będzie globalnego zniszczenia lub wojny światowej! Teraz przesuwamy linie czasowe do miejsca, gdzie nie ma globalnego masowego wymierania gatunków i form życia na Gai! Przesuwamy linie czasowe tam gdzie ekosystem może stać się silny i życie może rozwijać się w dziewiczym nowym świecie. Kierujemy się do Ogrodu Eden! Gaia czekała na nas tak długo, jak mogła, a teraz ona musi się wznieść lub wszystko będzie stracone. Krąg życia osiągnął punkt krytyczny i musi to być rozwiązane i to rozwiązane teraz.

Przesunięcia linii czasowych są chaotyczne i grożą czasami własną niepoczytalnością. Ale wszyscy byli na tym kierunku już wcześniej. Robiliśmy już nawet gorsze rzeczy! Teraz mamy zbiorową energię i wolę obu fal wzniesienia, aby to zrobić bez wysiłku! To jest czas dla bogów i bogiń, którzy mają stwarzać, gdyż zawsze byliśmy przeznaczeni do tworzenia!

Zwróćcie uwagę na wielką elastyczność innych, gdy stare sposoby i stare przekonania są złamane. Ludzie przyjmują ciosy i wracają jeszcze mocniejsi, ale tym razem w harmonii z energiami. Mogę tylko pokazać, ile razy dostałem klapsa po głowie, aby odwrócić moją uwagę i powiedzieć mi, że idę w złym kierunku! Gdy możemy skonfrontować nasze najgłębsze lęki i znaleźć, że są to tylko złudzenia i projekcje, nasza odwaga i siła będzie rosła. Gdy widzimy, że to, czego się obawialiśmy, się dzieje i naprawdę potem nie jest aż tak źle!

Zauważcie, jak ludzie zaczynają się solidaryzować wokół jednego sposobu działania tam, gdzie kiedyś był chaos. To łączenie się razem ze sobą jest dowodem na to, czego dopiero zaczynamy być świadkami! Przesilenie letnie będzie pierwszym odsłonięciem tego układu zbiorowego. Uważajcie na nie!

jasne błogosławieństwa

Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz