czwartek, 3 marca 2016

Wiadomości Mateusza, 18 lutego 2016

Witam wszystkich!

Kolejny "odcinek" Mateusza. Tym razem doskonale widać, że świadomy channeling nie może przeskoczyć przekonań channelera. Wystarczy poczytać fragment dotyczący tzw "uchodźców". Jak zwykle spora część jest poświęcona duszy. Są to częściowo stare materiały Mateusza, ale czytelnikom zapewne nie znane. Są ciekawostki dotyczące aborcji i nie tylko.


Wiadomości Mateusza, 18 lutego 2016


Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Zaczynamy od rozwiązywania problemów u wszystkich w myślach na całym świecie.

Ostatnie sukcesy północnokoreańskich rakiet nie były nieoczekiwane przez analityków, którzy obserwowali aktywność w tym kraju; Niemniej jednak, jest to niepokojące, ponieważ Kim Dzong Un jest uważany za niestabilnego, egoistycznego i ambitnego.

Tego, co to żaden z nich nie wie to to, że jeśli Korei naukowcy Północnej próbowaliby uruchomić rakietę niosącą głowicę nuklearną, załogi statków kosmicznych w okolicy Ziemi zapewnią im porażkę, tak jak zrobili z ponad tuzinem prób Illuminati w ciągu ostatnich kilku lat.

Nasza perspektywa wobec "agresji Putina w Europie Wschodniej" jest taka, że jest to ogłoszona przez Iluminaci sugestia, że weźmie on przymusowo kraje bałtyckie i inne pod kontrolę rządową i gospodarczą Rosji. To nie jest jego intencją, a jako przypomnienie powiem, Illuminati żywią się energią strachu i uciekają się do wszelkich środków, aby wzbudzić strach.

Rozmowy o zawieszeniu broni, choć tymczasowym, są naturalne, gdyż przemoc nasiliła się w Syrii, gdzie energia dawno zostały skierowane chaotycznie; i z kilku różnymi kontyngentami w walce w tym kraju i pobliskich krajach, trwałe zawieszenie broni nie nadejdzie dopóki te serpentyny energetyczne nie zejdą ze swego kursu.

Choć Rosja jest krytykowana za jej naloty, które rzekomo pomagają reżimowi Assada, to również pomaga siłom lądowym odzyskać tereny przejęte przez państwo Islamskie, prezydent Putin i inne wpływowe osoby pracują za kulisami, aby przynieść stabilizację na całym Środkowym Wschodzie i w Afryce Północnej.

Zrozumiałe, że są obawy u ludzi w strefach objętych wojną, więc kontynują podejmowanie ryzykownych tranzytów do krajów, które nie są w stanie zapewnić im odpowiednich warunków mieszkaniowych, wykształcenia, pracy i opieki zdrowotnej dla milionów uchodźców jacy już są w obszarach wojny. Z czasem, przemoc zakończy się w wioskach i miastach, z których ludzie uciekli i ci, którzy zechcą wrócić bedą mogli rozpocząć odbudowę swoich społeczności i ich życia.

W międzyczasie, współczucie i dobra wola ze strony obywateli przyjmujących imigrantów. ich talenty, umiejętności i wysiłki asymilacji mogą spowodować zgodność i wzajemne korzyści. W tej chwili i w przyszłości, pomoc finansowa ze wszystkich prosperujących krajów jest konieczna w celu ułatwienia, a następnie zakończenia tego kryzysu humanitarnego.

Według monitorów Ziemi w Nirvany, naukowcy śledzący wiedzą, że toksyczny związek chemiczny jest przyczyną wielu przypadków małogłowia związanego z wirusem Zíka, ale nie wiedzą, czy źródłem są ukąszenia komarów Aedes, którym wstrzykiwano chemię czy ukąszenia tych, które zmutowały absorbując toksyny stosowane w celu ich wyeliminowania, czy też warunkiem jest picie wody przez ciężarne kobiety, która zawiera tą chemię.

Tak więc, dla czytelnika, którzy zapytał, czy Iluminaci stoją za tym rozprzestrzenianiem wybuchu Zíka i małogłowia, mówimy tak, ale może to być w sposób pośredni, w przeciwieństwie do ich uzgodnionych ale daremnych wysiłków na rzecz stworzenia pandemii przez uwalnianie laboratoryjnie zaprojektowanych wirusów, takich jak SARS i ptasia grypa.

Oni celowo umieszczają toksyny w chemtrails, a inne pochodzą od zanieczyszczeń przemysłowych, wykorzystania energii z paliw kopalnych, gleby i wód podziemnych skażonych przez odpady radioaktywne lub chemikalia z nawozów i środków owadobójczych. Ponieważ to rozprzestrzenianie toksyczności jest niekorzystne planety i wszystkich jej form życia jest wstydliwie pomijane (nie ujawniane) przez producentów chemicznych potężne jednostki w samorządach. A Iluminaci gromadzący bogactwa na całym świecie przyczyniają się w dużym stopniu do biedy mas żyjących w ubogich warunkach, w których komary przenoszące choroby się rozwijają.

Nie, karma nie jest zaangażowana we wszystkich przypadkach uciekających ludzi lub dzieci urodzonych z małogłowiem i ich rodzin. Petycje dusz są uznawane w liczbach bez precedensu, aby umożliwić postęp w statusie ewolucji za przeżywanie nie wybranych doswiadczeń. Mimo to uhonorowanie wniosków dusz nie jest świadomie znane przez te osoby lub światy, a ich sytuacje są postrzegane jako bolesne trudności na poziomie fizycznym.

Czytelnik, który napisał, że astrologiczni „odczytywacze” i jasnowidze przewidzieli że " reszta tego miesiąca i marzec będą niezwykle delikatne na tej planecie", zapytał: "w jakich obszarach będą rzeczy " delikatna ", a w jakich trudne?" Oczywiście wyżej wymienione sytuacje są delikatne i pełne wyzwań dla wielu milionów, których to bezpośrednio dotyczy, a niepokojące dla całego społeczeństwa.

Spokój na temat zmienności na rynku akcji i doniesienia o zamykaniu banków byłyby wyzwaniem dla inwestorów, a wątpliwości co do tego, co jest przed nami bardzo prawdopodobne ekonomicznie, jest niepokojące dla wielu innych też. W wielu krajach kandydaci walczą o biura, a mieszkańcy są zaniepokojeni wynikami wyborów. Następnie są przewidywania na nowo o katastrofalnych trzęsieniach ziemi i tsunami, a także III wojnie światowej nieuchronnie, rozpoczynającej się na Środkowym Wschodzie.

Więc pośród tych wszystkich strumieni energetycznych z burzliwymi załącznikami, nawet lightworkers mogą uznać za trudne, konsekwentnie utrzymywać optymizm na temat przyszłości Ziemi. Mimo to, kiedy wyrównanie planetarne bardziej sprzyja niepokojom niż w okresach mniejszej interakcji, osoby z negatywnymi postawami i pesymistycznymi perspektywami będą manifestować bardziej trudne warunki dla siebie, prawo przyciągania działa 24/7.

Ukochana rodzina, każde zdarzenie, czy postrzegane jako postęp lub niepowodzenie, tragedi, czy triumf, jest odbiciem wibracji, które rozkręcają zamieszanie więc mogą przebiegać ich kursem, a jednocześnie rozszerzać sukces oddolnych ruchów na całym świecie. Jak chcielibyśmy, żeby ten sam moment życia na Ziemi był tym czego chcecie: Pokojem, prawdą, dobrocią, wzajemnym szacunkiem i współpracą wszystkich narodów. Ostatecznie, tak będzie, a wytrwałość w świetle pomaga stworzyć w czasie liniowym świat, jakiego chcecie, gdyż on już jest w kontinuum.

A teraz będziemy omawiać pozostałe pytania związane z duszą. Pierwsze czytelnika w Stanach Zjednoczonych, jest tak samo zadawane przez innych, którzy również łączą je do kampanii prezydenckiej w tym kraju, ale znaczenie tego problemu jest globalne: "Co dzieje się z duszami nienarodzonych dzieci ze względu na aborcję? "Janos, dusza z cywilizacji ósmej gęstości, rozmawiała o tym z matką kilka lat temu, więc poprosiłem ją, żeby skopiować tę część ich długiej rozmowy.[Poniższy fragment pochodzi z „Voices of the Universe” w rozdziale "Janos".]

Dusza nie potrzebuje ciała dla samego jej życia, gdyż to jest nieodłączną istotą każdej duszy. To jest tylko dla doświadczeń fizycznych, co nie może zaistnieć bez jakiejś masy dla funkcjonowania, dlatego dusze wybierają mieć ciało pewnego rodzaju.

Wśród waszych ludzi, istnieje duże nieporozumienie na temat "życia" i różnicy między duszą i ciałem. Macie proces zwany "aborcja", który niektórzy uważają, za zniszczenie nowego życia, i jest argument w tym, kiedy dusza wchodzi w ciało, które powstaje w łonie matki. Żadna dusza nigdy nie jest niszczona przez zakończenie formowania się rozwijającego się organizmu. Ciała rosną niezależnie od dusz przez naturalne prawa mechanizmów fizycznych rozmnażając się zgodnie z planem komórkowym każdej cywilizacji.

Dusze nie są ograniczone do wcielania się w konkretnej cywilizacji. Duchowy stan ewolucyjny duszy automatycznie stawia ją na określonym poziomie wibracyjnym i wybiera ona cywilizację w obrębie tej sfery, która może zapewnić doswiadczenia niezbędne dla jej rozwoju. Im większa duchowa ewolucja, tym większa stacja światła wewnątrz, którą dusza może wybrać, cywilizację ucieleśniającą lub żyć jako wolny członek duchów.

Dusze, których potrzeby rozwoju duchowego są w trzeciej gęstości Ziemi lub innych miejsc docelowych o podobnym stanie wibracyjnym posiada szereg opcji dotyczących ciał. Mogą one znajdować się wokół rodziców jeszcze przed poczęciem, a po zapłodnieniu, mogą one wejść w płód i doświadczyć sensacji wzrostu. Jeśli tego rodzaju doświadczenie nie jest konieczne, mogą one pozostać "na zewnątrz" dla innych rodzajów doświadczeń przed narodzeniem, ale z umową duszy "oświadczajacą" że rozwijający się organizm należy do niej, która inne dusze szanują.

Jeśli dusza wchodzi w rozwijający się płód, a następnie odwraca tę decyzję, kobieta doświadcza poronienia. Dusza może zamieszkiwać rozwijający się organizm, aż do nieuchronnego urodzenia, a następnie podjąć decyzję, aby nie kontynuować w tym ciele i urodzenie martwego dziecka jest rezultatem. Również dusza może dokonać jednej z tych decyzji, aby doświadczyć tego, czego wymaga emocjonalnie i w porozumieniu z inną duszą, wyjdzie, a druga dusza wchodzi przed momentem poronienia, urodzenia martwego dziecka lub urodzenia żywego dziecka.

Dusza z "oświadczeniem" wobec rozwijającego się organizmu może dopuścić inną duszę do przebywania w tym organizmie, aby przeżyła uczucie wzrostu i poród, a następnie, tamta dusza opuszcza, a pierwsza przejmuje życie fizyczne.

Te różne sytuacje zawsze są w drodze porozumienia ze wszystkimi zaangażowanymi duszami, które oczywiście obejmuje rodziców i innych członków rodziny, a celem jest umożliwienie przeżycia wybranych doświadczeń przez kilka dusz na poziomie jakiego potrzebują. Aborcja, jak we wszystkich innych etapach od czasu przed zapłodnieniem poprzez realne urodzenie, stwarza możliwości dla uczestniczących dusz, aby przeżyć emocje towarzyszące, które wypełniają puste przestrzenie w ich doświadczeń do tej pory.

Ciała mają siłę życiową niezależną od duszy, a jednocześnie jest to nietypowa sytuacja, że ciało żyje bez duszy, ale to może się zdarzyć. Dusze mają wybór, aby wprowadzić się w sklonowane ciało, czy nie, a jeśli nie, klon wciąż żyje, jak ktokolwiek inny, ponieważ mózg i wszystkie zmysły i zdolności motoryczne funkcjonują. Innym przykładem jest, gdy ranni lub chorzy są w stanie śpiączki. Dusza może zdecydować się na pozostanie w ciele, lub też nie, a jeśli nie, tak długo, jak odżywianie jest podawane, to ciało nadal żyje w stanie wegetatywnym, aż umrze przez zniszczenie komórek.

Dziękuję Ci matko. Jeśli wszyscy ludzie Ziemi wiedzieliby, że każdy z was jest duszą o fizycznych doświadczeniach i wielu wyborch dusz, aborcja nie byłaby problemem politycznym, społecznym, czy religijnym. Gdy będziecie żyli w pełni ziemskiego Złotego Wieku, nie będzie aborcji czy podziałów jakiegokolwiek rodzaju, życie będzie kochające, spokojne i w harmonii z całą naturą.

"Czy" dusza "istota człowieka, została stworzona, aby wspierać" fundamentalną istotę " czy jako jednostka przechowująca doświadczenia? Innymi słowy, jesteśmy naprawdę "istotą" ... z "duszą" .... "umysłem" i "ciałem" jako funkcjonalne instrumenty tylko wspierające naszą prawdziwą jaźń, która jest "istotą" - co mogłoby sugerować, że "dusza" jest duchową funkcją, która znajduje się między naszą "fundamentalną istotą" a naszym "umysłem"?

Twoją prawdziwą jaźnią jest dusza - niezależna, nienaruszalna, odwiecznego bytu, czy żyjemy w świecie fizycznym czy duchowym, czy jako wolny duch gdziekolwiek we wszechświecie. Twoja istota lub kompozycja, jest czystą energią miłości - światła Kreatora - Źródła wszystkiego w istnieniu przez cały Kosmos - i Boga w tym wszechświecie.

Z wykorzystaniem, energii Stwórcy i Jego daru wolnej woli z jej komponentami, mocy manifestacji, projektujesz swój umysł i ciało, które pozwoli ci działać zgodnie z tym, co chcesz doświadczyć w trakcie wcielenia. Możesz wyposażyć tą osobę w repozytorium lub jednostki składowania, wiedzę duszy na poziomie początków w Stwórcy i zbiorową mądrość i wspomnienia z innych wcieleń. Może to być pomocne, aby przeczytać wcześniejszą wiadomość, która oferuje bardziej szczegółowe informacje na temat przygotowania do nowego życia fizycznego z [03 lutego 2014]

Dziękuję, mamo, za dodanie daty i dodamy, że życie jako wolny duch ma nic wspólnego z cechami osobowości i zachowania. Jest to specjalny rodzaj doświadczania, które może, ale nie musi wymagać ciała, nawet dez ciała eterycznego, przy czym dusza komunikuje się bezpośrednio z Bogiem i ze znawstwem realizuje swoje przedurodzeniowe wybrane zadanie. Jezus i inni posłańcy Boga są przykładami dusz, którym potrzebne jest ciało, aby zakończyć swoją misję wolnego ducha.

"Dlaczego jest tak, że niektóre dusze zmarłych pozostają przytwierdzone do powierzchni Ziemi i nie wstępują do światła? Jak to się stało, że mają takiego wyboru? Czy wszyscy musimy iść do Nirwany lub innego królestwa dla zdania rachunku za nasze życie tutaj, i ocenić, czy musimy wrócić, czy nie? "

To nie jest dość dokładne przypisywanie "wyboru" dla rzadkich przypadów, gdy osoby nie wchodzą do Nirwany lub innego duchowego świata, bezpośrednio po śmierci fizycznej. Dusza, która jest czystą miłością energią światła, jest wyzwolona z ciała eterycznego i psychiki danej osoby, i to psychika niechętnie opuszcza ziemię.

Moc wiary jest rzeczywiście potężna, a niektóre z tych osób uważają, że nadal żyją i prowadzą działalność, może przygotowując się do powrotu ukochanej osoby lub opiekując się małymi dziećmi lub konsumując nowe przedsięwzięcia. Inni wiedzą, że umarli, ale chcą pozostać na ziemi do momentu zakończenia czegoś niezwykle ważnego, być może wyjaśnić rodzinom, jak radzić sobie w sprawach osobistych, biznesowych lub kontynuować walkę u boku swoich towarzyszy albo żeby policja dowiedziała się, kto ich zabił.

Niezależnie od powodu, to jest tak istotne znaczenie dla ludzi w jednej z tych kategorii, że energia jaką wywierają umożliwia ich eterycznym ciałom przebywanie w pobliżu. W końcu, często z pomocą aniołów, przewodników duchowych lub biegłych pracowników energii wszystkie te dusze zdają sobie sprawę, że nie mogą robić co zechcą i chętnie przenoszą się do świata duchów. Jeśli do Nirwany, doświadczają przeglądu życia i wykorzystują wszystkie możliwości, jakie oferuje, jako cudowna kraina, planując kolejne wcielenie.

Potem jest znacznie inna sytuacja, którą nazywamy "przejęcie", która również bardzo rzadko występuje na Ziemi. Ciemno-skłonna dusza celowo zwleka szukając ciała, aby wejść w nie w czasie snu i pozostać w nim odtąd. Kiedy wchodzi do ciała, wynika walka, dopóki jednej z dusz nie udaje się wyprzeć drugiej.

Jeżeli dusza intruz bierze ciało w posiadanie, doświadczony pracownik energii może wykonać to, co nazywacie egzorcyzmem; kiedy to się powiedzie, intruz odstawiany do światła, a oryginalny pasażer wraca. Jeśli egzorcyzmy nie zostaną wykonane lub są nieskuteczne, oryginalna dusza idzie do Nirwany lub świata duchów swojej cywilizacji, a intruz pozostaje w ciele i powoduje znaczne zmiany w zachowaniu człowieka.

"Co się stało z duszą, gdy ktoś popełnił samobójstwo?" Po pierwsze mówimy, nie ma kary za samobójstwo, ponieważ niektóre religie tak nauczają. Podobnie jak w przypadku, gdy śmierć fizyczna jest przez inną przyczynę, dusza jest wyzwolona z ciała eterycznego i psychiki. Ktoś, kto odbierze swoje życie czyni to w umysłowym i emocjonalnym bólu i psychika wchodzi w Nirvana w tym stanie szoku. Po procesie uzdrawiania, dostosowanej opiece i stałej trosce osoba dołącza do populacji i doświadczeń życiowych w tej sferze tak jak wszyscy inni. Gdy planowane jest kolejne wcielenie, ono obejmuje lekcje karmiczne, które zostały wybrane, ale nie doświadczone w przerwanym życiu. Mamo, proszę dodać datę komunikatu, który obejmuje ten temat dokładniej. [23 września 2014]

Dziękuję, i tak, widzę, że osiągnęliśmy preferowany limit przestrzeni. Widzę też więcej pytań dotyczących duszy na liście, ale czuję, że informacje, które zostały udostępnione są najbardziej istotne dla jak największej liczby czytelników.

Tak więc, z zapewnieniem, że nigdy nie jestecie sami w podróży na Ziemi, rozstajemy się kochającym pożegnaniem na ten moment.

___________________________

Miłość i pokój

Suzanne Ward


http://www.matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz