sobota, 12 lipca 2014

Arkturianie: Świadomość Jedności, przemoc, oczyszczanie.

Witam wszystkich!


Kolejny, już zaległy, bo jest nowszy przekaz Arkturian. Dalszy nacisk na oczyszczanie i uwalnianie starych energii, a także interpretacja fali przemocy.


Arkturianie: Świadomość Jedności, przemoc, oczyszczanie.

Channeler: Marilyn Raffaele
22 czerwca 2014
http://www.onenessofall.com/

JESTEM KTÓRY JESTEM. Mówcie te słowa na głos i mówcie je w milczeniu. Trzymajcie je święcie i potajemnie w swoim sercu i rozważajcie ich znaczenie. JESTEM KTÓRY JESTEM, (odpowiedź udzielona Mojżeszowi, gdy poprosił imię Boga) jest mistycznym zestawieniem głębokiej prawdy dostępnej dla każdej duszy, bo wszyscy jesteście z i JEDNOŚCIĄ. Człowieczeństwo nie jest JAM JEST, bo ego jest jednak złudnym poczuciem tego, kim i czym jesteś ... stworzoną osobowością ze świadomością separacji. Te święte słowa powodowały tortury i śmierć dla każdego, wypowiadającego je w ostatnich czasach ignorancji, bezsilności i tłumienia.

JESTEM KTÓRY JESTEM było deklarowane przez oświeconych mistrzów cały czas, ale zostało przeoczone przez nie-wyewoluowane masy, nie będące w stanie zrozumieć głębi i ich sensu. To było i nadal jest powszechnie akceptowane, że stwierdzenie to odnosi się tylko do Boga, osoby płci męskiej, który stworzył na obraz i podobieństwo człowieka, patrząc w dół z nieba.

Kochani, jesteście gotowi do przyjęcia głębszych prawd, wzięcia ich do swojej świadomości i uczynienia ich swoimi. Gdy siedzicie spokojnie w medytacji lub chodzicie samotnie w cichym lesie, rozważajcie znaczenie "(JA) JESTEM KTÓRY JESTEM". Zapytaj siebie; "Co te słowa naprawdę oznaczają? Czy mają one zastosowanie do mnie? Kto to jest JA? Czy to prawda?" Zauważcie, że słowa nie mówią „będę”, gdy pomedytuję przez kilka lat, lub mógłbym być, gdyby po prostu ciężej pracował - stwierdzają "JA JESTEM". Jesteście gotowi na ten pierwszy krok, drodzy, etap, w którym zaczynacie rzeczywiście obejmować głębszą prawdę o sobie i przestajecie zabawiać się na powierzchni metafizyki.

Grupa Arkturian zamierza zająć się przypływem przemocy, jakiego jesteście zostały świadkami ostatnio i przypomnieć, że to jest wychodzenie na powierzchnię bardzo gęstych i ciężkich energii utrzymywanych przez wieki w niektórych regionach świata. Co może wydawać się krokiem wstecz dla ludzkości, jest w rzeczywistości aktywnością wzrastającej ilości światła na długo utrzymywanymi cieniami, które muszą zostać usunięte. Energie z przeszłości muszą być postrzegane jako takie - w przeszłość, stara, skończona. Muszą ustąpić drogi dla nowego, dla jedynego życia i mocy, z którego one rzeczywiście przychodzą, z powszechnej wiary w nie. To jest sposób w jaki działa ewolucja.

Starajcie się nie skupiać się na przemocy i osobach zaangażowanych w to, ale zamiast tego, zdajcie sobie sprawę, że każdy jest istotą duchową działającą z jej obecnego stanu świadomości - z których wielu jest jeszcze całkowicie uwikłanych w dualności i separacji. Trzymajcie się prawdy, niezależnie od pozorów, nie zaprzeczając im i nie pomijając ich jako po prostu złudzeń, ale pamiętając, jak tworzone są pozory. Świat materialny stanowi interpretację umysłu według indywidualnych i globalnych stanów świadomości - światowego systemu przekonań. Na ludzkiej scenie widzicie doskonałe kreacje i jakość Boskiej Świadomości poprzez witraż - kolory i formacje, swojego stanu świadomości.

Świadomość w pełni świadoma swojej jedności z pełnią Źródła pojawi się na zewnątrz, jak wszystko, co jest potrzebne (nie zawsze jako to, co uważasz, że potrzebujesz), ponieważ Boska świadomość-(twoja świadomość, kiedy obudzony) - jest kompletna, harmonijna i cała w każdym calu. Gdy zapomnisz i pozwalasz sobie rezonować z przejawami dualności i separacji, dodajesz im energii i paliwa, jedyne substancje, jakie mają.

To jest trudny czas dla wszystkich - wielu cierpi i każdy czuje intensywność nowych źródeł energii, podczas gdy w tym samym czasie usuwa to, co stare i ciężkie. Róbcie to, do czego czujecie się kierowani po drodze poprzez pomoc innym na ludzkiej scenie, ale przede wszystkim trzymajcie się prawdy - to jest sposób, w jaki zmiana nastąpi na zewnętrznej scenie po prostu manifestując wnętrze. Jesteście twórcami, ale nie zdajecie sobie z tego sprawy.

Ci, którzy woleliby, abyście pozostali w ciemności i ignorancji z przeszłości, korzystają z każdej okazji, aby wywołać strach i chaos w tym czasie, ale wiele z tego, co działało wcześniej, już nie działa. Starajcie się nie kupować sztuczek oznaczających karmienie świata strachu, i zdawajcie sobie sprawę z tego, co się dzieje. Pozostawaj w ciszy swojego centrum, gdy jesteś naciskany przez negatywność i przemoc, stale nadawane przez media i nie angażuj się. Bądźcie świadomi, a nie stale zanurzeni w negatywnych opowieściach, bo to po prostu sprowadza wasze pole energetyczne w dół do tego poziomu.

Nie jest to łatwe, aby uwolnić się od hipnozy trzeciego wymiaru. Istnieje wielu obserwujących wasze zmagania z wielkim podziwem dla waszej siły i determinacji. Jesteście potężnymi istotami światła i robicie świetną robotę w ramach energii, która nie w pełni jeszcze to wspomaga. Macie doświadczenia życia po życiu w energii trzeciowymiarowej i jesteście zaprogramowani przez te doświadczenia, aby szukać rozwiązań i odpowiedzi poprzez umysł.

Uczycie się odsuwać siebie z dala od tego bezosobowego uniwersalnego ludzkiego umysłu wypełnionego każdą wiarą dualności i separacji i do uświadomienia sobie, że zewnętrzne obrazy, czy dobrze, czy złe, nie mają nic rzeczywistego do podtrzymania i utrzymania ich - tylko wiarę. To jest tym, co rozumie się przez biblijne pojęcie " widząc ciemno w zwierciadle" ... przejawy Boskiej Świadomości są zawsze pełne i doskonałe i są ucieleśnieniem wszystkich jej cech (kompletność, pełnia, obfitość, radość, itp. itd.), ale gdy te pomysły przepływają przez filtr dualności i separacji, stają się czymś innym.

Świat materialny jest tłumaczeniem umysłu - doskonałych Boskich idei. Wyobraź sobie bochenek chleba ... ciasto jest twoim stanem świadomości, a bochenek chleba jest twoim umysłem. Bochenek jest uformowany z ciasta, jakie tam wkładasz (w formę).

Jest tylko JEDEN UMYSŁ ... inna głęboka prawda, której wielu będzie się najpierw opierać. Weźcie tą prawdę w swoje serca i rozważcie ją. Jesteście więcej niż gotowi do odbioru i objęcia głębszej prawdy, aby przesunąć się w metafizykę i mistycyzm.

Na ludzkiej scenie, Jeden umysł – twój umysł, zostaje uwarunkowany przez co fałszywe przekonania, jakie zaakceptujesz. Każde przekonanie, w które kiedykolwiek wierzyłeś, unosi się w ludzkiej świadomości i nie jest twoje osobiście, dopóki go nie zaakceptujesz. Z powodu doświadczeń wcześniejszych żywotów, każdy człowiek ma skłonność do konkretnych przekonań ponad innymi. (Niektórzy mogą być bardziej skłonni do przekonań zdrowotnych, inni bardziej podatni na przekonania o relacjach itp.)

Ważne jest, aby nie uznawać, starych energii z powrotem w trakcie procesu oczyszczania. Na przykład możesz oczyszczać pamięć komórkową ciała emocjonalnego i ponownie przeżywać niektóre z tych emocji. Zamiast deklarowania; "Jestem tak przygnębiony, jestem smutny, jestem taki zły itp. itd." które mocują je (energie) z powrotem do Ciebie, uznaj, że są to po prostu stare energie, oczyszczane i pozwól im odejść. Świat chciałby, abyś uważał, że istnieje rozwiązanie, farmaceutyczne do każdego i każdej niezgody (ze względu na korzyść finansową tych spółek). Staranie się "naprawiać" oczyszczane objawy może dać im nowe życie i moc i spowolnić proces, ale to nie znaczy, że nie możesz skontaktować się z lekarzem, jeśli tak jesteś kierowany.

Przestarzałe trzeciowymiarowe energie przeszłości nie mogą być przenoszone z Tobą do nowego, wyższego rezonansu, nie ważne jak dobrze mogły one służyć w przeszłości. Wybór jak zawsze należy do Ciebie.

Gdy zaczniecie żyć tego Umysłu jedności, który nie zawiera w sobie żadnych fałszywych pojęć i przekonań, zewnętrzna scena zacznie to odzwierciedlać, wasza świadomość będzie manifestować jaśniejsze interpretacje Boskich Idei. Nie popełnijcie błędu i spędzając czas, patrząc na wyniki, mówiąc: ". Oh przećwiczyliśmy i nie to nie działa." Zmiana ta nie zachodzi przez noc i po prostu posiadanie wiedzy prawdy, nie jest już takie samo jak świadomość tego. Eony czasu i doświadczenia milionów były niezbędne do rozwoju każdego stanu świadomości na gotowość do Przebudzenia. Najpierw jest otwartość, to wiedza intelektualna, to praktyki, a na końcu nowy stan świadomości się rodzi, taki, który następnie manifestuje się na zewnątrz, jako wyższe i lepsze formy.

Weźcie głębokie mistyczne prawdy, jakie daliśmy wam dzisiaj do was serca, drodzy, bo Wy jesteście gotowi. Zbadajcie je, proście wasze Wyższe Jaźnie i przewodników, aby pomogli Wam zrozumieć i przenieść się do ich świadomości i praktykujcie.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz