niedziela, 20 lipca 2014

Arkturianie: Wolność, przemoc, wojna

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz grupy Arkturian też w końcu się doczekał tłumaczenia. Kolejny solidny kawałek informacji, do jakich nas ta grupa przyzwyczaiła.


Arkturianie: Wolność, przemoc, wojna

Channeler:Marilyn Raffaele
06 lipca 2014
www.onenessofall.com

Moi drodzy, znowu przychodzimy witając was słowami miłości i zachęty, bo rozumiemy jak trudnym świat stał się dla tak wielu. Rzeczywiście, rzeczy naprawdę przebiegają tak, jak powinny, więc nie dajcie się rozpraszać przez obraz, jaki widzicie, poprzez zrozumienie, że obrazy reprezentują świadomość trzeciego wymiaru w manifestacji. To zrozumienie było doświadczeniem oświecenia Buddy. Potem próbował uczyć innych, ale większość z nich nie była w stanie w pełni zrozumieć ideę i wierzyli, że skoro cały świat jest iluzją, to było i jest w porządku ignorować cierpienia innych. Świat jest realny, fałszywa jest interpretacja dualizmu i świadomość separacji, które stanowią iluzję.

Kiedy dajecie złudzeniom swoją uwagę, myśli, obawy, itp. wzmacniacie je swoją energią. Istnieje tylko JEDNA moc i ta JEDNA jest prawdziwa, zawsze, i utrzymywana w miejscu przez Boskie prawo. Ludzkość zaczyna to rozpoznawać i widzieć rzeczy takimi, jakimi są - interpretując ze stanu wyższej świadomości.

Bóg nigdy nie stworzył SIEBIE jako walka o władzę, wojny, nienawiść, choroby lub jakiekolwiek negatywne sytuacje manifestujące się teraz. Te rzeczy są interpretacjami umysłu na bazie świadomości świata dualności i separacji. Miłość jest połączeniem i wzajemnym oddziaływaniem między wieloma w Jedności, ale ta interakcja stała się poważnie zniekształcona, gdy przekonanie separacji jest utrzymywane w systemie wierzeń. Błąd nie może stać się prawdą, bez względu na to, ilu może w to uwierzyć. Można mówić w kółko, że 2x2 wynosi 5, a cały świat może się zgodzić, ale to nigdy nie będzie to prawda, i tak długo, jak będziecie w to wierzyć, wasza osobista książka wyboru będzie wyłączona.

Wiele z tego, co obecnie obserwujemy w świecie, jako wzrost przemocy jest efektem wyższych częstotliwości energii świecącej w zakamarki długo stojącego tam cienia, co powoduje, że wydaje się, iż świat staje się coraz bardziej gwałtowny i gęsty, ale co w rzeczywistości jest oświetleniem tego, co wymaga spojrzenia i zmiany. Za każdym razem, gdy po cichu uznajecie prawdę, nawet, gdy jesteście świadkami niezgody, robicie pracę pomagającą rozpuścić przestarzałe energie z powszechnej świadomości ludzkiej. Waszym zadaniem jest znać prawdę (duchową rzeczywistość poza obrazem), we wszystkim, co możecie zobaczyć, usłyszeć, posmakować, dotknąć i powąchać.

Stwierdziliśmy to wiele razy, ale powtarzamy - jest to praca Światła, jest to, jak żyć, jako lightworkers; poprzez nie wchodzenie i nie dawanie iluzjom zmysłów, więcej rzeczywistości i mocy, a następnie staranie się je naprawić. To nie znaczy, że popełniacie błąd, który wielu popełnia, siedząc i ślepo mówiąc; "Och, to wszystko jest złudzeniem, nie muszę robić nic." Oznacza to, że podejmujecie wszelkie ludzkie środki, do jakich jesteście kierowani, ale tylko po zrozumieniu, że przejawy nie mają prawa rzeczywistości, aby je wspierała. Przekonacie się, że staniecie się nieco oderwani do wielu kwestii, które w przeszłości głęboko was dotknęły, bo teraz wasza energia nie będzie już rezonować z nimi.

Chcemy mówić o "wolności", które to słowo najczęściej jest używane jako pretekst do zabijania i zostania zabitym na wojnie. Wolność jest Waszym Boskim przyrodzonym prawem. Nigdy nie możecie nie być wolni, bo w rzeczywistości kto może uwięzić Boga? Gdy uczycie się, kim i czym jesteście, dojdziecie do świadomości, że jesteście i zawsze byliście, wolni. Nawet jeśli siedzisz w celi możesz nauczyć się być wolnym w sobie i przekonają się, że gdy te głębsze prawdy, staną się stanem świadomości, twoja wolność objawi się w sposób zewnętrzny.

Wolność to stan świadomości, i nigdy nie może być osiągnięty przez wojny, walki o władzę lub zniszczenie innych. Wolność jest już zawarta w tobie i przekonanie, że należy ją osiągnąć bez względu na konsekwencje dla innych (którzy faktycznie są wami w innej formie – wszyscy jesteście wykonani z tej samej "rzeczy") jest szczytem systemu wierzeń dualności i separacji i jest utrzymywane przy życiu przez tych, którzy zyskują na tym. To jest tylko niewiedza nie wyewoluowanego stanu świadomości, który przez wieki doprowadził ludzkość do szukania poza sobą tego, co jest już wewnątrz. Jesteście wyewoluowani dostatecznie, aby przejść do nowych i wyższych sposobów rozumienia i doświadczania wolności.

To jest lekcja - Prawda musi być zrozumiana i przeżywana, jeśli ludzkość ma rozwijać się, a następnie zamanifestować wyższe sposoby życia. Pierwszym krokiem jest zatrzymanie oddawania mocy czemukolwiek lub komukolwiek, bo jedyna moc, jaka istnieje, jest w was. Moce pozorne są wynikiem przekonań utrzymywanych w powszechnym ludzkim umyśle – umyśle JEDNOŚCI zniekształconym przez wierzenia dualności i separacji.

Może to być trudne dla niektórych do przełknięcia, ale każda osoba w określonej fazie na jej drodze ewolucji zaczyna nie dbać o to, co świat przedstawia jako moc, ponieważ osiąga zrozumienie, że istnieje tylko Jedna moc. Gdy żyjecie i poruszacie się i jesteś w tej świadomości, to doświadczacie wewnętrznej wolności, nawet jeśli ktoś próbuje utrzymać was w jakiejś formie niewoli. Widzicie, jak ze wszystkimi rzeczami, wewnętrzny stan świadomości przejawia się jako zewnętrzny. Wolność jest, zawsze była i zawsze będzie Wasza, ale świat nie zna tego i dlatego starał się osiągnąć to na zewnątrz.

Ci, którzy znajdują się w sytuacjach, które sami stworzyli, spod których nie łatwo im wymknąć się mogą znaleźć, że nic nie wydaje się zmieniać, nawet, kiedy zaczynają zdawać sobie sprawę, że wolność jest wewnątrz. Jeśli jest to twoja sytuacja, nie poddawaj się frustracji, ale zamiast tego zrozum, że pozorny brak wolności fizycznej, emocjonalnej lub psychicznej zazwyczaj angażuje trochę karmiczną lekcję specjalnie wybraną przez osobę dla nauki i rozwoju. Gdy konieczna lekcja jest wyuczona i jest przepracowana, rzeczywistość - wolność, musi się zamanifestować. To nie znaczy, że nie może podjąć ludzkich kroków, ale to oznacza, że trzeba być bardzo szczerym co do tego, czy nie uciekasz z dala od sytuacji, czy ewoluowałeś poza jej potrzebę. Wiedzieć trzeba, że pewne działania właściwe dla duszy niewyewoluowanej mogą nie być właściwe dla wyewoluowanej. Zawsze ufaj swojej intuicji.

Istnieje popularne stwierdzenie; "Wolność nie jest za darmo". Cóż, mamy inne zdanie, kiedy wolność jest za darmo, jeśli rozpoznana i utwierdzona. Wojny są produkowane przez tych, którzy stoją za korzyściami z nich - nigdy nie zapominajcie. Wszyscy są w Jedności. Jesteś osobą, z którą wojujesz, bo jest tylko Jeden zindywidualizowany jak wielu i nigdy nie może być inaczej.

Weźcie te prawdy do swojego serca i rozważajcie je, drodzy, bo energie wojny i czerpania korzyści z niej w imię "wolności" musi rozpuścić się w nicość, to znaczy, gdy ludzkość się obudzi.


Jesteśmy Grupą Arkturian

2 komentarze:

  1. obudzi - na świętego Dygdy którego nie ma nigdy :D , na poważnie znikomą ilość .....

    OdpowiedzUsuń
  2. Jan masz racje :), w 100% się z Tobą zgadzam.

    OdpowiedzUsuń