piątek, 18 lipca 2014

Wiadomości od Mateusza

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Mateusza, jak zwykle sporo polityki i nieokreślonych zapowiedzi, choć odpowiada na pytania czytelników.

Wiadomości od Mateusza
jak otrzymane przez Suzy Ward
2 lipca, 2014
www.matthewbooks.com

Z kochajacymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Wiele osób, które cytują sytuacje na Bliskim Wschodzie, na Ukrainie, w Hong Kongu i niektórych krajach Afryki, Europy Wschodniej i Ameryki Łacińskiej wyraża obawy podobne do tego wyciągu z wiadomości e-mail jednego czytelnika: Więc gdzie jest to całe nowe światło i energia, które mają uderzyć w ziemię i zmienić wszystko? Ja po prostu znajduję, że rzeczy stają się coraz gorsze.

Światło zmienia wszystko, co nie służy najlepszym interesom Ziemi i jej odbierających światło mieszkańców, i to, co wydaje się być "coraz gorzej" jest wieloma pokoleniami sprzecznych ideologii w temperaturze wrzenia.

Każdy jest pozytywnie lub negatywnie dotykany przez wrastającą ciągle ilość światła i wszystko dzieje się w ramach jednostek, co jest tym, co określa ich reakcje na wydarzenia i jest naturalnym wynikiem podwyższonych wibracji. Ponieważ światło nadal się wlewa i lightworkers na planecie utrzymują generowanie go jeszcze więcej, stopniowo gotowanie będzie przechodziło we wrzenie, a ostatecznie w " spokojne wody".

Na tym etapie działalności globalnej, jednak jest burzliwy spór i obfite obawy o to, co jako następne będą raportować w "wiadomościach". Wasz świat jest zalany informacją, ale większość populacji nie ma pojęcia w ogóle o przedurodzeniowych kontraktach i umowach duszy, ciemnych i jasnych siłach, celu karmy i wielu wcieleń, lub znaczenia równowagi.

Oni nie wiedzą, że ich przodkowie pochodzą z innych cywilizacji; masywna pomoc jest dawana przez istoty pozaziemskie; a wściekłe burze, trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów są sposobami Ziemi pozbycia się negatywności.

Oni nie wiedzą, że ona była na kursie wznoszenia przez ponad siedemdziesiąt lat i że szybkość i zakres zmian planetarnych są bezprecedensowe w tym wszechświecie i oni nic nie wiedzą o Złotym Wieku Ziemi. Wy wiecie, wszystko to i wiele więcej.

Proszę nie myśleć, że oczekujemy, że pamiętacie wszystko, co powiedzieliśmy w 10 latach wiadomości! Tego nie oczekujemy od was, w żaden sposób, ale wy jesteście sygnałami nawigacyjnymi zachęty, entuzjazmu i zaufania w przyszłość waszego świata, i apelujemy do was: proszę mieć na uwadze najbardziej przekonujące informacje, jakie oferujemy. Nauka i duch są jednym i tym samym, energią miłości - światła Stwórcy, z tego wszystko w tym wszechświecie jest stworzone i wszystkie projekty opierają się na następujących zasadach:

Miłość, która jest taką samą energią jak światło i esencją wszystkich dusz, jest najpotężniejszą siłą w kosmosie. MIŁOŚĆ-ŚWIATŁO jest kluczem do rozwiązania wszystkich konfliktów i uczucia spokoju wewnatrz! [02 czerwca 2014]

Miłość zaczyna się od siebie, z życiem, więc kochać siebie jest tak naturalne jak oddychanie. Tylko wtedy można dawać i otrzymywać miłość. Miłość jest zaraźliwa, nieograniczona, wszechobecna. Jest tym, co zmienia ponurość ducha w pełnię ducha, choroby w zdrowie, brak w dobrobyt. To brak miłości, rodzi wszystkie nieszczęścia waszego świata, a ona wypełnia pustkę miłością, co będzie leczyć nieszczęścia. To nie jest prośba do was, aby kochać to, co przynosi cierpienie i krzywdę i zamieszanie! To jest prośba, abyście po prostu czuli miłość, abyście mogli wysłać naprzód tą energię, a będzie ona szukać drogi do pustki. [fragment wiadomości Boga, 4 lipca 2013 r.]

Momentum energii utrzymuje wzmocnienie siłowe wszystkich myśli i uczuć, więc powtarzamy nasze wskazówki, abyście nie myśleli o koniecznych warunkach, z ciężkim sercem; zamiast tego wyobrażajcie sobie Ziemię w złoto-białym świetle więc ten obraz i wasze pragnienie dobroczynnych zmian wyjdą we wszechświat i powrócą z dodatkowym światłem. [05 stycznia 2014]

Poprzez powszechne prawo przyciągania, które ciągle działa, niskie wibracje negatywnych uczuć i myśli pomagają kontynuować to, co chcecie zakończyć. [02 czerwca 2014]

Dusze w rozpaczliwych okolicznościach doświadczają tego, co wybrały do ukończenia karmicznych lekcji trzeciej gęstości i rozwijają się duchowo i świadomie, a wasze społeczeństwo może pędzić jako JEDNOŚĆ dla poprawienia życia tych, którzy cierpią. Wasza wytrwałość w świetle jest podstawą ruchu w kierunku tego pędu, a światło rzucane na Ziemię z innych cywilizacji wspomaga wasze starania, aby przekształcić świat. [02 kwietnia 2014]

Nasze ogólne wytyczne w każdym miejscu, gdzie potrzebne jest doskonalenie się: Poznaj swoją boską jaźń i żyj swoim światłem! Wiedząc, że miłość- światło, najpotężniejsza energia w kosmosie, jest "składnikiem" dusz i podstawą, na której umowy duszy są robione jest część duchowej przejrzystości, przejrzystość i jej rozszerzenie jest celem wszystkich fizycznych wcieleń każdej duszy. Szybkość, z jaką świadomość jest dostępna i zakres oświecenia oferowanego dla waszej cywilizacji, w tej chwili jest unikalny w tym wszechświecie. [11 czerwca 2011]

Ukochana rodzino, żyjąc zgodnie z tymi zasadami, tymi uniwersalnymi prawami, manifestujecie to, czego chcecie w swoim życiu, rozwijając się duchowo i świadomie, i przyspieszacie tempo waszego społeczeństwa w współtworzeniu rozmachu Złotego Wieku Ziemi.

Prowadzi to do naszego reagowania na liczne pytania, które można podsumować następująco: Jak może to być Złoty Wiek z ciemnością nadal kontrolującą (wszysstko)?
Ciemność nie kontroluje, i znowu mamy na myśli wcześniej oferowane informacje, ponieważ jest to taki sam przypadek teraz, jak w i wtedy, gdy pierwotnie stwierdzono:

Najpierw powiemy, że wszystko, co dzieje się w świecie, jest w odpowiedzi na coraz wyższe wibracje, a wraz z wyraźnym postępem, widzicie resztki tego, co w sposób naturalny potępuje za odejściem ciemności. Wolne od tego welonu negatywności, osoby nie są już pod jego ociężałym wpływem, ale raczej są zgodne z głęboko zakorzenionymi przekonaniami religijnymi, politycznymi lub filozoficznymi, a czasami z obłąkanego funkcjonowania psychicznego, które potęgują panujące wibracje. [02 czerwca 2014]

Podziały wobec najpoważniejszych zagadnień wpływających na społeczeństwo będą trwały nadal, dopóki światło stanie się tak silne, że skrajne postawy nie będą mogły zniechęcać konstruktywnych kroków w kierunku pokojowego rozwiązania. Racjonalne dyskusje trwają i te, które się zaczną mogą wpaść w grzęzawisko od czasu do czasu, ale ogólnie będą nabierać tempa; i to, co nazywacie "zdrowy rozsądek", który nadal nie jest powszechny dla wszystkich, w końcu pojawi się w sytuacjach, które w tej chwili są statyczne lub zmienne. [03 lutego 2014]

Miliony podejmują śmiałe kroki i przynoszą pozytywne zmiany cały czas z małych społeczności do ruchów międzynarodowych. Rozszerzanie się światła, które przenika serca i umysły na całym świecie nie może być zatrzymane! Proszę nie myśleć, że tylko ci, na stanowiskach kierowniczych są ważni - KAŻDA dusza jest niezbędna, i po prostu promieniując własne światło, każdy z was jest przyczynia się do przekształcenia waszego świata. [27 stycznia 2008]

Świt nowej ery w każdej cywilizacji jest niezauważalny nawet dla stosunkowo niewielu, którzy mogą o tym wiedzieć. Jednak cywilizacja jest odpowiedzialna za manifestowanie nowej ery dzięki koncentracji energii myśli i uczuć. I pozytywną częścią panujących wibracji jest rosnąca świadomość, że coś o wielkim znaczeniu jest o krok.

Rok temu nie było nawet myśli w większości umysłów, że być może zawirowania są koniecznym wstępem do lepszego świata dla wszystkich. Teraz, przebudzone dusze - i miliony reagują na wpływ wibracyjnego poziomu - odczuwając, że być może nawet pojawiające się poważne sytuacje mogą mieć dobre wyniki. Gdy "może" przekształci się w "powinien" w obrębie kolektywnych myśli i uczuć, zobaczycie coraz więcej dowodów w czasie liniowym cudów Złotego Wieku, które już współstworzyliście w kontinuum.

Wielu czytelników pytało o ich kraje ojczyste i pytania zaczynają Kiedy: skorumpowani przywódcy lub tyrani zostaną zastąpieni przez osoby z moralną i duchową integralnością; gospodarka się poprawi; prześladowania pokojowych demonstrantów dobiegną końca; walki się zakończą; uchodźcy powrócą do domu; rozpaczliwe ubóstwo zostanie rozwiązane?
Moi drodzy, jeśli moglibyśmy powiedzieć, kiedy robilibyśmy to tak radośnie. Działalność na wszystkich tych frontach jest przepaścią w polu energii potencjału Ziemi, a ponieważ są zwolennicy i przeciwnicy w tych wszystkich sytuacjach, serpentyny energii nie mogą postępować w liniach prostych.

W tej chwili są one zygzakiem całym, gdy któraś strona wygrywa, a gdy następnie traci prowadzenie druga strona gromadzi siły. Do tyłu i do przodu - ruch dobiegnie końca, gdy energia dusz, których cele są wypełnione światłem osiągnie niepowstrzymany pęd ku spokojnemu, miłemu i sprawiedliwemu światu z obfitością dla wszystkich.

Czytelnik poprosił nas o wyjaśnienie mizoginicznej postawy wobec kobiet na całym świecie w czasie, gdy "energia kobieca" wzrasta. Czy się podnosi?
Tak, rzeczywiście rośnie, ale zacznijmy od początku. Od tysiącleci niskie wibracje męskiej energii, która zdominowała wasz świat wpływa na mężczyzn, aby czuli się lepsi od kobiet i wpływa na kobiety, aby przyjęły ich niższą pozycję. Wprawdzie niewiele (kobiet)walczy z opinią publiczną i protestuje przeciwko wykluczeniu z głosowania, szkolnictwa wyższego i kariery zawodowej, inne po prostu zaakceptowały stan, do którego społeczeństwo je relegowało.

Gdy wejście kobiecej, lub energii bogini, zaczęło rozcieńczać męskie (energie), to przyniosło ono długotrwałą nierównowagę płci na widok publiczny i postawy respektowania określonych ról zaczęły się zmieniać. Kobiety uzyskały wyższe wykształcenie, wprowadzono do polityki i innych dziedzin dawniej domeny mężczyzn, awansowały na stanowiska kierownicze, zostały artystkami i z powodzeniem dawały radę w rodzicielstwie i pracy. Mężczyźni znacznie bardziej zaangażowali się w wychowanie dzieci, a niektóry stali się ojcami w domu.

Tak, nadal istnieją nierówności, takie jak znacznie mniejsza ilość kobiet niż mężczyzn w korporacyjnych i politycznych wpływach na decyzje, uposażenie oraz skala płac, przywództwo Kościoła i regulacje antykoncepcji; ale gdy wystarczające światło dotrze tych i innych obszarów dyskryminacji, będą one doprowadzone do równowagi.

W kulturach, w których kobiety są uważane za mienie, w których odmowa im praw jest o wiele bardziej poważna i głęboko zakorzeniona, zmiana nadchodzi o wiele wolniej, a tu pytania innego czytelnika są istotne: Co z wierzeniami ekstremistycznymi, które objawiają się w ramach Islamu? Co o zwalczaniu islamskich kobiet w niektórych społeczeństwach i niekończących się gwałtach kobiet w Indiach? Czy wszystkie te objawy są przeznaczone w następnym dziesięcioleciu do zniknięcia?

Działania te są przypisane do Islamu nie są założeniami tej wiary, jak pierwotnie inspirowana - raczej radykalne elementy zniekształciły tą religię w celu uzasadnienia osobistych przekonań i działań, które są oparte na tym, w co ich nauczono wierzyć. Podobnie jak w innych religiach ekstremizm zniknie gdy światło utrzymuje swoje nasilenie, tak będzie z Islamem. Gwałt jest brutalnym aktem słabych mężczyzn, którzy muszą udowodnić sobie, że to oni kontrolują. Wizualizowanie światła otaczającego wasz świat przyspieszy otwarcie umysłów i serc, aby okrutne, niesprawiedliwe traktowanie kobiet i dziewcząt mogło przestać istnieć.

Nauczyciel w strefie wysokiego ubóstwa zakwestionował nasze pomysły, jak przedstawić powiatowym szkołom sposoby, aby lepiej służyły potrzebom dzieci, które doświadczają traumatycznych warunków w ich domach i dzielnicach. Nie ma na widoku sposobu zaspokojenia tych potrzeb - każde dziecko jest dotknięte wyjątkowo, nawet kiedy smutne wyniki zubożenia są podobne. Mądre i opiekuńcze wybory społeczeństwa są sposobem, aby zapewnić swoim dzieciom wyżywienie i inne potrzeby, aby je przygotować do odpowiedzialnej dorosłości.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować sugestię, żeby dyrektorzy szkół spotkali się z niektórymi z rodziców i zapytali jakie usługi według nich będą najbardziej pomocne. Bazując na tych informacjach i przy pomocy wybranych nauczycieli, dyrektorzy opracowują kompleksowe plany, które mogą obejmować, na przykład: korepetycje w nauce, opiekę nad dziećmi, pracę w niepełnym wymiarze czasu dla starszych uczniów, lekcje nie dostępne w szkołach, indywidualne i grupowe doradztwo, egzaminy fizyczne, usługi stomatologiczne, pokoje, w których spotkania rodzinne mogą być prowadzone, obiekty rekreacyjne, opiekę weterynaryjną, transport, bilety na imprezy specjalne, wycieczki do muzeów i galerii sztuki, dostarczanie żywności i odzieży, działania Wielkiego Brata i Wielkiej Siostry, budowy i usługi w zakresie napraw, konserwacji pojazdów, darowizn finansowych.

Dyrektorzy przedstawiają ostateczne plany burmistrzowi i radzie miejskiej, stowarzyszeniom obywatelskim, grupom sportowym, kościołom, bibliotekom, właścicielom sklepów, restauracji, bankierom, artystom i muzykom, technikom, mechanikom, policji, specjalistom ds. komunikacji, prawnikom, wszystkim organizacjom zdrowotnym oraz osobom, które mają możliwości. Nie ma ograniczeń co do tego, co wspólnota może zrobić dla swoich dzieci w sytuacji, gdy prawdziwe potrzebują podstawowej opieki łącząc wysiłki!

Nie jesteśmy jedyni w tej sugestii. Podobnego rodzaju skoordynowane działania osiągają sympatyczny sukces w wielu miejscowościach, i światło wysyłane przez ludzi, którzy dają i tych, którzy otrzymują jest niemierzalne.

Mówiąc jako Mateusz teraz, mogę dać mojej matce pomysł, aby wysłać to tylko do nauczyciela, który tego zażąda. Ja nie mogę, moi drodzy, bo wy jesteście członkami organizacji społecznych, placówek medycznych, kościołów i rad; sklepikarzami, mechanikami, kierowcami ciężarówek i autobusów, prawnikami, artystami, nauczycielami, lekarzami, trenerami, stolarzami, kucharzami. Jesteście tymi, których zbiorowy wkład da dzieciom Waszej Wspólnoty możliwości osiągnięcia ich potencjału i stania się odpowiedzialnymi dorosłymi jutro.

Każdy z was jest kochany bezwarunkowo i niezliczone istoty światła są z Wami na każdym kroku wzdłuż waszej drogi.
_____________________________________________________________________

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
www.matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz