niedziela, 23 września 2012

Ute: WIZYTA NA TERRA NOVA

Witam wszystkich!

Tym razem nie jest to przekaz tylko relacja channelera z jego wizyty na Nowej Ziemi!
Szczegóły w tekście.


WIZYTA NA TERRA NOVAImage by Ute Posegga-Rudel, Copyright 2012


Najdrożsi przyjaciele!
 
TAK! Nowa Ziemia, zwana "TERRA NOVA" istnieje!
To jest w trakcie tworzenia. Nasz nowy dom czeka na nas i jest przygotowany na nasze przyjście, kiedy czas będzie właściwy!

Jestem błogosławiony zaproszeniem do odwiedzenia i doświadczenia cudów w tym nowym świecie. I nie ma się czym martwić dla nas, którzy pragną wewnętrzną istotą ich serca, które jest czystą miłością i radością, aby istnieć w tym nowym, najpiękniejszym świecie wkrótce!

Najdrożsi przyjaciele! TERRA NOVA jest przygotowana dla nas przez boskie siły światła, naszej pięknej ukochanej rodziny galaktycznej, Wzniesionych Mistrzów i wszystkich Archaniołów!

I to jest, jak to się zaczęło dla mnie:

Drogi przyjaciel, nazwijmy go "C", z drugiej strony świata, zwrócił się do mnie i powiedział:

"Otrzymałem wskazówki, aby wziąć cię na TERRA NOVA! Jestem pewien, że słyszałeś, że została stworzona i teraz jest "w budowie"!
Oni proszą cię, abyś zdał relację ze swoich doświadczeń dla ludzi na całym świecie, aby dać im nadzieję i inspirację! "

Oczywiście, byłem podekscytowany i powiedziano mi, że powinienem się przygotować do wizyty w nocy. A następnego dnia rano, C i ja pójdziemy obydwaj razem. Nie, nie statkiem kosmicznym, ale przy użyciu rodzaju prostej podróży astralnej.

Bardzo zadziwiające było to, że wcześnie o drugiej rano przed wizytą Nova Terra, zostałem obudzony przez piosenki ptaka tak wyjątkowe i piękne, że wydawało się, że  nie są z tego świata! Jeszcze w półśnie Próbowałem dowiedzieć się, co to był za ptak, i pamiętam jego wspaniałą melodię. Ale za każdym razem gdy byłem w pełni obudzony, po prostu całkowicie zapomniałem!

Nie miałem pojęcia, co mnie czeka podczas tej wizyty, a również nie próbowałem w żaden sposób domniemań lub wymyślania niczego! I tylko czuł się ogromnie pobłogosławiony i byłem w stanie dziecięcej ciekawości i niewinności.

Wiedziałam, że ta podróż, wizyta ta nie miała przede wszystkim nic wspólnego z projekcjami lub psychicznych wizualizacjami. To było czyste odkrycie, i to odkrycie było możliwe tylko okiem i sercem!

I tak C i ja zaczęliśmy podróż w towarzystwie i ochronie przez obecność pięknych Aniołów.


PRZYBYCIE
W chwili, gdy pojawiliśmy się na Nowej Ziemi, wszystko się zmieniło. To było jak wschód słońca rano, kiedy wszystkie rzeczy zaczynają się powiększać i rozjaśniać! To było ogromne otwarcie, poszerzenie perspektywy zwykłego punktu widzenia!
 
Jak opisać Boski Świat, drodzy Bracia i Siostry. Nasz język nie jest wystarczająco dobry, ale wciąż próbuję!


Tak, to, co widziałem po pierwsze, była to ogromna woda, prawdopodobnie jezioro, i odległe góry. I Światło, które nie przychodziło ze Słońca, ale które było światłem, w którym ta planeta została stworzona, a które biło od wewnątrz wszystkich elementów i krajobrazu przede mną.

Ale to, co było najbardziej przytłaczające serce, to było odkrycie, że nie tylko jest światło, ale poczucie nieskończoności, które Promieniuje tutaj ze wszystkiego od wewnątrz. I formy nie zamykają, ale raczej są ekspresją samej przestrzeni! I to wydaje się być paradoksem! Ale w wyższych wymiarach paradoks jest normą.

W tym samym czasie, wszystkie elementy są emanujące Miłością, są ekspresją samej Miłości, a wibracja Miłości nas otacza. Powietrze! To jest rzęsiste!

Wszystko jest w pełni żywe, jest absolutna świadomość, wszystko jest "osobowością", człowiek, wszystkie rzeczy, wszystkie elementy, powietrze, woda, góry! Istnieje wielka Boska Obecność wszędzie we wszystkim!


To jest Chwała Bożej Świadomości, którą żyją namacalnie wszystkie rzeczy tutaj, a formy są po prostu Jej ozdobą!

Oto jak Nova Terra przywitała mnie! Boska Świadoma Istota niewymownego piękna i doskonałości! Istota, której wibracją jest Czystą Miłością, ukazująca  jej Boskie Ciało, tak jak Ona zawsze chciała pokazać Je nam - gdybyśmy Jej pozwolili!

Czułem się podwyższony i rozbudowany nieskończenie wyżej. To jest tak łatwe czuć się w ten sposób, po prostu stając się JEDNYM z tą Jedną Istotą, Żyjącą ze wszystkimi jej kreacjami, którą jest Terra Nova i Jej wysokie i błyskotliwe wibracje.

Staram się unikać słowa "wow", ale to jest jedyne słowo w języku angielskim, które wiem, że opisuje niewymowne i to, co nie może być opisane! (A moje serce wciąż wypuszcza strumień "WoW" z największym podziwem i zachwytem!)

Teraz C, w swej funkcji mojego przewodnika, potrzebował, aby przypomnieć mi, że niektóre inne niespodzianki będą czekać na nas. I tak zostaliśmy poprowadzeni do pobliskiego wodospadu, aby oczyścić resztki naszego trzeciowymiarowego domu. Oczywiście, ta dziewicza woda była żywa, to pokazało się mi w błyszczących kolorach tęczy. I wróżki, których przejrzyste skrzydła odzwierciedlały wiele kolorów, latały i tańczyły radośnie wokół tryskającej orzeźwiającej wody, i poprzez nią.

MIASTO
Powiedziano nam, że konie latające wezmą nas do miasta, które chcieli żebym odwiedził. Nie mogłem zobaczyć koni naprawdę, wydawało się, że są bardzo przejrzyste, jak powiew powietrza, ale w opisie C wyglądały jak Pegazy i były całkowicie białe.

C powiedział mi, że był tu kilka razy, i za każdym razem, kiedy tu przybył, pokazano u różne aspekty i części Nova Terra. Mieli przygotować coś szybko dla nas, budując na przykład miasto w jeden dzień, więc, wszystko będzie gotowe na nasze przybycie, gdy się Wzniesiemy!

Potem przyjechaliśmy na latających koniach do miasta! To co widziałem, to były piramidy i obeliski jak budynki, dość wysokie. Chcieli, żebym spojrzał z jakiego materiału zostały stworzone. Moje pierwsze wrażenie było, że ten materiał oddycha i żyje ze świadomością, i jest zrobiony ze światła. Coś zupełnie "organicznego", substancja żywa. Ale potem poproszono mnie o "mikroskopowe spojrzenie" na fakturę.

I to, co zobaczyłem było niesamowite! Coś nie do pomyślenia w naszym świecie! Najpierw miałem naprawdę ciężko, żeby to opisać! Materiał był mieszaniną żyjących, mikroskopijnych, naturalnie i jak spirale, rosnących roślin, i błyszczących kryształów, tryskających energią!

Teraz, nie odczuwam tego jako "materiał", oddzielony  ode mnie, ale wydawało się to być jednym ze mną, byliśmy Jednym w świadomości i energii! Był to wysoki poziom świadomej obecności, od którego ja nie byłem różny!

Jak ująłem to w słowach, może wydawać się wam, że to było łatwe do opisania. Wydaje się tak, po tym jak byłem w stanie zintegrować sie lub lepiej dostosować czegoś "nieznanego" z naszych znanych doświadczeń i percepcji! Mamy tendencję do "obiektywizacji" rzeczy natychmiast, kiedy nadajemy im nazwy. Zważywszy, że materiał  budynków był prywatną świadomością! Teraz "przemyśl to", co tylko może być odczuwalne i przełożone na nasz wyobcowany i wewnętrznie oddzielony od rzeczywistości punkt widzenia! Musiałem wrócić do "starej" percepcji, aby opisać to, co widziałem.

Dla mnie paradoks tych budynków pojawił się jako doskonała integracja, małżeńskiego życia Matki Natury z nauką geometrii w formie kształtu piramid i obelisków.
I C dodał, że ta mieszanka roślin i kryształów była wyrazem doskonałej harmonii między Matką Naturą i technologią! I że ta integralna harmonia jest podstawą, na której wszystkie rzeczy na Nova Terra są budowane, służąc absolutnie zrównoważonemu i harmonijnemu życiu (nie zatruwanemu!) dla każdego z nas, kiedy przybędziemy tutaj!
Doznałem kolejnego paradoksu, kiedy zostałem poproszony o wejście do jednego z budynków!
Kiedy wchodzimy do domu na naszej planecie, natychmiast ma się wrażenie bycia zamkniętym, które może być nawet "domowe" i przytulne. Tu możemy odpocząć, jeśli jest to nasz własny dom, i możemy czuć się chronieni od wszystkiego, co jest "na zewnątrz". Ale sufity oddzielają nas od nieba i możemy nieświadomie mieć klaustrofobiczne uczucie, jakby nasze połączenie do naszych centrów energetycznych wysoko nad naszymi głowami wydawało się być odcięte.

To przyszło mi do głowy, kiedy wszedłem do budynku na Nowej Ziemi! Ponieważ przestrzeń wewnątrz wydawała się być jeszcze bardziej rozszerzona niż na zewnątrz budynku, a uczucie nieskończonej wysokości nie było wymierne z rzeczywistą wysokością pokoju!
Poczucia odcięcia od natury nie było. Wręcz przeciwnie wydawało się w tym przypadku, jakby budynek służył jako soczewka dla potężnej obecności natury, która zdawała się być nawet powiększona w tym pokoju i skoncentrowana! Jak powiedziałem: czysty paradoks!
Była niesamowita radość w powietrzu, i C powiedział, że radość była "materiałem" , a wszyscy są zachęcani, żeby  z niej tworzyć, radość, która istnieje w powietrzu i wszędzie. Powiedział, że Radość będzie wibracją Nowej Ziemi!

Wyszliśmy z budynku i nasze konie czekały na nas na placu. I zauważyłem, następny paradoks: choć miejsce było rzeczywiście kwadratem, okazało się, że było kołem w tym samym czasie. Było obydwoma i żadnym z nich! Wydaje się, że Terra Nova już doskonale opanowała słynną kwadraturę koła! Zwykły liniowy umysł nie mógłby funkcjonować tutaj.

C wyjaśnił, że punkty odniesienia, jakie mamy w na trzeciowymiarowej ziemi nie będą w jakikolwiek sposób użyteczne tutaj, ponieważ chcemy zobaczyć na Nova Terra jedynie prawdziwą formę wszystkiego.ZŁOTE POLA
Potem opuściliśmy miasto i białe skrzydlate Konie przeniosły nas na pola, które emanowały potężne złote promienie w górę we wszystkich kierunkach. Były one bardzo ciepłe i ogarniające. To było miejsce, gdzie Sananda nas przywitał.

Mam od bardzo dawna galaktyczne połączenie z Nim. Ale spotkałem go po raz pierwszy w tym życiu wiele lat temu na świętym ognisku w Himalajach, poświęconym Bożej Matce. Kiedy przyszedł na miejsce, był to bez wątpienia On, chociaż on tylko pokazał mi swoje stopy! Miałem złamane serce Jego Miłością i płakałem, nie wiem, jak długo! Od tamtej pory spotkałem go kilka razy.

Tak więc czułem się zaszczycony i bardzo szczęśliwy, że spotkałem Go ponownie na Terra Nova na tych pięknych Złotych Polach! Sananda ukazał mi się jako potężne, a zarazem słodkie i promienne pole świadomej energii / jasnego światła, ze srebrem w nim.

Tym razem był to C, który "channelował" słowa Sanandy do mnie. Byłem tu, aby otrzymać! Dał mi osobistą wiadomość, a następnie powiedział, że przyszedłem tutaj, aby przynieść dobrą nowinę o Terra Nova do ludzi, którzy czytają moje wiadomości Światła dla ich Wzniesienia i radości w sercach!

On powiedział:
"Umieść nasiona Nowej Ziemi w ich duszach i będą rosnąć cudownie jak wielkie drzewa Światła i będą świecić po całej ziemi, będąc w stanie podnieść wibracje dla siebie i dla innych."

Podziękowałem Sanandzie i moje serce śpiewało!

Następnie wziął nas do kryształowej kopuły światła z jasnymi iskrzącymi się cząstkami krystalicznych energii przychodzących z góry, które były bardzo energetyzujące, wypełniając pokój z ogromną radością.

Gdy zostałem zapytany, powiedziałem, że czuję, że te cząstki energetyczne są przeznaczone do tworzenia. I tak Sananda zaprosił mnie, aby stworzyć to, co chciałem z głębi mojego serca.

A ja zrobiłem! Sananda był bardzo zadowolony z mojej twórczości i wyjaśnił, że w chwili powstania było już zrobione, nie było czasu między wyrażeniem chęci i spełnieniem! Ale to też będzie teraz mieć odpowiedzialność, żyjąc przykładem tego, co stworzyłeś!
 
No! Zrozumiałem! Nasze kreacje nie są oddzielone od nas!
WYJAZD
Teraz nadszedł czas, aby się pożegnać! Sananda pobłogosławił nas i otrzymałem zezwolenie na powrót, gdy tylko poczułem, co jest własciwe dla mnie, co wymaga korekty podniesionego światła, miłości i radości na Nowej Ziemi!

To co przeżyłem i co czułem, jako cały dzień dla mnie, była tylko jedną godziną naszego czasu na Ziemi. Ale to był smak całości Boskiej Terra Nova, który czeka na ludzkość, aby  przybyła podczas procesu wznoszenia się. Ona jest w ciągłym procesie tworzenia, jak mówimy, aby być gotową dla nas, gdy nasz czas nadejdzie.

Najważniejszą częścią mojej przygody było więcej niż wspaniałe potwierdzenie, że nasza Nowa Ziemia żyje miłością i radością i jest doświadczana jako taka z naszą własną miłością i radością, naszej prawdziwej natury i wrodzonej jakości Serca.

Wszystko Boskie jest naturalnie żyjące przez samą planetę, dla nas do przyłączenia się i bezpośrednio uczestniczyć jako JEDNA ISTOTA.

Dowodzi to dla mnie, że Terra Nova jest prawdziwa, a nie fantazją w krainie myśli na krótkich nogach. Wieczny spokój, piękno i harmonia są to wyraźne oznaki stworzenia, które zostało wszczęte z Boskiej Świadomości i które jest przeniknięte tą Świadomością!

Ponadto, Terra Nova to doskonałe Małżeństwo między Świadomością i Energią, między Boskością męskości i kobiecości, która inspiruje wszystkie inne kreacje, aby wzniesiona ludzkość mogła cieszyć się Boską Doskonałością we wszystkich dziedzinach życia, jako oświecona galaktyczna cywilizacja.

Mówi się, że jest to pierwszy raz, - eksperymentem -, wznieść się bezpośrednio z ciałem. Jeśli Terra Nova jest wynikiem, eksperyment ten jest niewiarygodnym sukces!

Dotychczas skryte i niespotykane: Boska Świadomość absolutnie wyjątkowo oczywista we wszystkich formach, i jako wszystkie formy, jako dominująca cecha stworzenia jest przytłaczająca moje serce, ze względu na jej piękno i doskonałość!
 ....
 I zostałem bezpiecznie dostarczony z powrotem do domu w Australii, że tak powiem, przez dach Uśmiech, przez piękne Anioły i w towarzystwie mojego drogiego przyjaciela C.

Tak wdzięczny i oniemiały, jak byłem, nie mogłem się doczekać, aby napisać to wszystko, zanim świeża pamięć zacznie zanikać. Ale jakimś cudem, nie zanika! I wiem, dlaczego! Ponieważ Terra Nova żyje w moim sercu i nieodłączne od niego. W rzeczywistości, zawsze jestem tam. Wszyscy są! I tylko powierzchnia naszego bytu jest istniejąca tu jeszcze w trzeciowymiarowej ziemi.

W świetle tej Dobrej Nowiny, świętujmy prawdę naszego istnienia, którym jest radość, miłość, szczęście - po prostu wszystko, co Boskie!

I tak - najdroższa rodzino - teraz wiecie, co czeka was wszystkich wkrótce! Utrzymujcie wasze oczekiwania, wysoko! Odkryjcie Terra Nova w swoim promieniującym Sercu!

A po tym wszystkim, może ona zostać Ona odkryta już tu na trzeciowymiarowej ziemi! Boska Świadomość wszechprzenikająca bez wykluczeń. Ale wydaje się Ona być ukryta w naszej obecnej rzeczywistości pod warstwami zniekształconego stworzenia próbującego ukryć prawdę. To tylko, na Nowej Ziemi ta jest prawda jest zupełnie oczywista, bo nie ma tam żadnych fałszywych warstw.

Z wielką miłością, Ute

23 września 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/09/visit-to-nova-terra.html

5 komentarzy:

 1. Ute jakze pokrzepiajacy to przekaz !Wielkie Dzieki!!Anna

  OdpowiedzUsuń
 2. Co ciekawe mam takie wrażenie, a nie wiem jak wy? Ten przekaz idealnie potwierdza to co przeżyłem sam po Ayahuasca'e tylko nie z punktu obserwatora wizytującego, tylko pracującego tam przy pomocy myśli i odczuć, tak jak tu opisane: zanim coś pomyślisz już jest i czujesz..

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale to odczucie jest normalne również w 3D.
  Niedawno, na którymś forum udowadniano, że twoje przeczucia, intuicja wyprzedzają myśli do 6 sekund naprzód!
  Albo mamy ty już te same warunki w tym zakresie, co bardzo by mnie nie zdziwiło, ponieważ musimy się "oswajać" z taką rzeczywistością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow,tak jak w czasie moich medytacji,biegam po cudownie zielonych łąkach,kąpie się pod wodospadem mieniącym się barwami tęczy.Podróżuję na Pegazie lub smoku i rozmawiam z wróżkami w przepięknych ogrodach.:)))

  OdpowiedzUsuń