czwartek, 29 sierpnia 2013

Manuskrypt przetrwania - część 349

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek manuskryptu prezentuje dość duży przekrój zagadnień. Generalnie, od teraz wszyscy mają mieć już lżej. Ci zaangażowani od początku zmieniają charakter swojej pracy na "drogowskazy", bo budzi się dużo "naśladowców" i ktoś musi pokazywać im drogę, a dzięki temu oni zrównają się z pionierami znacznie szybciej.


Manuskrypt przetrwania - część 349

Staliście się zmęczeni teraz , drodzy przyjaciele, i słusznie, bo ta ogromna operacja , która nadal trwa również zaangażowała was na tak wiele sposobów . Nie bezpośrednio , ale bardziej w sensie energetycznym , a skutki tego wszystkiego były bardzo widoczne dla wszystkich. Widzicie, pracujecie tak ciężko, aby zakotwiczyć te nowe energie poprzez własne fizyczne ciała , i nawet jeśli to nie będzie nowość do każdego z was, to ilość energii, jaką udało się wam przetransportować , jest po prostu zdumiewająca. Bo nie tylko siedzieliście w swoim osobistym polu siłowym światła , ale również zostaliście połączeni ściśle z wieloma innymi tutaj , i razem przynieśliście ze sobą ogromny ładunek transformacyjnego światła do tego błogosławionego miejsca zamieszkania . Bo to jest błogosławione miejsce, drodzy , nawet jeśli ze wszystkich stron widzicie oznaki , że może być porównywane bardziej do piekielnego miejsca . Ale wiedzcie, że są to jedynie strachy na powierzchni tej waszej pięknej planety , a teraz, dzięki tej całej ciężkiej pracy, piękno, które postrzegacie wewnątrz zacznie przychodzić nadal i dalej na zewnątrz .

Wyjaśnijmy . Jak już mówiliśmy wcześniej , zachodzi rzeczywiście ogromna operacja translokacji. Innymi słowy, tak wiele z tego, co utrzymywało wibracje celowo zaniżone na tej planecie zostało wysłane spakowania , z braku lepszego słowa . A właściwie to, co mamy na myśli? Cóż, jak już poruszano wcześniej, ilość negatywnej energii na tej planecie była zdumiewająco poza równowagą z ilością światła, i jako taka , waga była przechylona zbyt daleko na stronę tych, którym zależało jeszcze na utrzymaniu tego w ten sposób . Jednak ich panowanie jest obecnie uważane rzeczywiście za zakończone, i jako takie działanie , aby przechylić szalę na drugą stronę, tak , żeby o wiele więcej sprzyjających okoliczności dla wszystkich było na dobrej drodze . To nie jest całkowicie zakończone jeszcze, ale można śmiało powiedzieć, że od teraz wszyscy zaczniecie odczuwać osłabienie tego starego obciążenia ciężką i wysączającą energią.

Innymi słowy, to, co było kiedyś masywnym murem energetycznych przeszkód nie ma tylko zostało zmniejszona , ale zostało rozszarpane , a przez te wszystkie wyrwy światło zaczęło napływać już od dawna. I dodać należy do tego , że wiele starych odcisków zostało zmyte w tym samym procesie , nie tylko w was, ale również w tysiącach innych ludzi . Tak więc po raz kolejny powiemy: oczekujcie, że coraz więcej ludzi wokół was zacznie się cieszyć ze zrozumienia, że powietrze, którym oni oddychają już zdobyło znacznie świeższą jakość, a obciążenia, które nieśli na plecach , być może nawet bez zauważenia tego , zostały usunięte . Więc rozejrzyjcie się dookoła , a my myślimy, że wszyscy zobaczycie ludzi zaczynających prostować swoje plecy , patrząc na nich, jakby oszołomionych i myślących " co to jest? Jest coś nowego w powietrzu , ale nie potrafię zacząć opisywania jakości tego". Więc będą zaskoczeni , i zaczną szukać odpowiedzi , a więc teraz , wasz czas , jako drogowskazów naprawdę się zaczyna.

Bo wy jesteście prekursorami w tym, przebyliście właśnie tą drogę , więc jesteście tu , gotowi poprowadzić ich, gdy zaczną stawiać swoje niepewne kroki na tej samej drodze . To nie będzie dla nich całkiem łatwe , ale pod wieloma względami , ich droga będzie o wiele bardziej bezpośrednia, niż ta, którą wy musieliście przebyć , aby dostać się do miejsca, w którym znajdujecie się w tej chwili. Bo gdy przełamywaliście się przez tą gęstą , dziką dżunglę od samego początku , to wycięliście dużo tego , co stanowiło przeszkodę nie tylko dla was, ale dla każdego, podążającego za waszym przebudzeniem. Ale teraz oni widzą jasną drogę, oznaczoną przez Was, taką, która została wydeptana przez wiele chętnych dusz przed nimi, i tak będą oni mogli nadrobić opóźnienie nawet o wiele łatwiej niż mogliście być może przewidywać .

Więc jeszcze raz powiemy, dziękujemy wam wszystkim za tą świetną robotę , bo świecicie jeszcze silniej niż wcześniej , a teraz jest tak wiele nowych oczu otwartych , które będą w stanie dostrzec to światło, i które będą wezwane, aby odpowiedzieć na to wezwanie z własnego serca i zająć ich miejsce obok was.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/08 ... -part-349/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz