czwartek, 21 sierpnia 2014

Arkturianie – o Wzniesieniu

Witam wszystkich!


Powoli zaczynam nadrabiać zaległości. Na dziś to stary przekaz Arkturian, ale nic nie stracił na aktualności.
Jak zwykle Arkturianie są dość zasadniczy, może to już było, ale tu jest co nieco wyjaśnione, powiedziałbym łopatologicznie. temat zawsze aktualny - "wznoszenie się" - czyli przechodzenie do wyżej wymiarowych energii. Trudno byłoby ująć to prościej i bardziej dokładnie.
Mimo pozornej łatwości, tekst zawiera mnóstwo istotnych informacji i polecam czytać wolno i bardzo uważnie.Arkturianie – o Wzniesieniu

Channeler: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com/newest.html

20 lipca 2014
Dziś mówimy wam o wzniesieniu. Zaczynacie teraz, widzieć wyniki wlewania wyżej wymiarowych energii do świadomości świata powodujące rozpuszczanie się wielu starych paradygmatów i przynoszące podatność na prawdę i jest wiele jeszcze przed nami. Do tej pory, Wzniesienie było odległym celem setek indywidualnych żywotów doświadczeń i uczenia się, aby w końcu zrozumieć to dopiero po śmierci z pomocą waszych przewodników. Jednak w tym czasie - TERAZ, energia planetarna przesuwa i podnosi w częstotliwości dzięki obecności tak wielu światłych istot na ziemi w tym czasie. Jest wielu z innych planet tutaj w ludzkim ciele, aby po prostu dodać swoje światło do tego procesu. Wyżej wymiarowe światło tak wielu oświeconych służy do rozpuszczania fałszu i doprowadzenia do osobistego wzniesienia wielu jeszcze w ciele fizycznym. Ci z Was, czytający i rezonujący z Arkturiańskimi wiadomościami mogą być pewni, że wybrali się tu w tym potężnym czasie, aby być częścią tego.
Wzniesienie jest powodem tak wielu zmagań z trudnymi doświadczeniami. W celu przesunięcia się do wyżej wymiarowej energii, musi najpierw być oczyszczenie z niżej rezonujących energii wciąż przetrzymywanych w pamięci komórkowej - energie te nie mogą być zabrane z wami wyżej.
Energie te zwykle pozostają w uśpieniu, tak długo, jak danej osobie jest wygodnie i wszystko wydaje się iść dobrze - w ten sposób mogą być potrzebne pewne potężne "pobudki", aby wytrącić ją z samozadowolenia. "Negatywne" doświadczenia nie są objawami błędów duchowego ucznia, lecz są oznakami duchowego przygotowania się do poruszania się głębiej. Jednak nie wszystkie energie, które muszą zostać uwolnione są negatywne, czasami jest intensywne połączenie z kimś, które stało się tak zależne z czasem, aby powstrzymać studenta z powrotem. Bo to jest taki ważny czas na ziemi, większość z was wybrała rodziny, w których się urodziliście, które służą do aktywacji głęboko zakopanych problemów, przyniesieniu ich do świadomego poziomu, gdzie mogą być ostatecznie rozwiązane i uwolnione.
Przez uczciwe zbadanie wszystkich doświadczeń, dobrych, jak i złych, możecie zrozumieć, że wiele z tego, co zostało przyjęte jako sposób, w który rzeczy "muszą być wykonane, muszą się pojawić, muszą pracować", aby mogły być poprawne , są to po prostu pojęcia, z których wiele zostało przyjętych w innych wcieleniach i przyniesionych do obecnego. Każdy miał różne doświadczenia życia, a więc oczyszczanie doświadczeń u każdego będzie różne.
Bezosobowa uniwersalna ludzka świadomość zawiera wszystkie trzeciowymiarowe myśli i przekonania. Przekonania i idee tej bezosobowej świadomości ludzkiej nie są nigdy wasze osobiście, aż nie przyjmiecie ich za prawdziwe, w którym to czasie stają się Waszym stanem świadomości i mogą zacząć przejawiać się na zewnątrz. Możecie powiedzieć; "Ale ja nie wierzę w to" lub "jestem duchowo świadomy, więc jak zrobiłem, że to coś zamanifestowało się w moim życiu?" To dlatego, że energie dualności i separacji nadal rezonują w pamięci komórkowej i jakakolwiek ogólna akceptacja systemu przekonań trzeciowymiarowych pojawi się na zewnątrz. Nie ma nie-manifestującej świadomości. Wielu z was może ponownie doświadczyć tych bezosobowych energii, gdy są oczyszczane, zwłaszcza tych z ciała emocjonalnego, po prostu nie wyciągajcie ich z powrotem, po raz kolejny je personalizując.
Jeśli wydaje się wam, że zmierzacie do nikąd duchowo, wiedzcie, że ta sugestia wynika z ludzkich pojęć, jak doświadczenia duchowe muszą wyglądać. Filmy, książki, a nawet niektórzy obecni duchowi nauczyciele prezentują obrazy i idee wznoszenia i ewolucji duchowej zgodnie z ich osobistymi doświadczeniami i stanem świadomości. Każdy człowiek jest inny i nie ma jednego doświadczenia dla wszystkich – aby wierzyć, musicie mieć przede wszystkim doświadczenie ludzkie.
Niektórzy są przyciągani do nauk Wschodu, ponieważ uczyli się i żyli tymi naukami w innych wcieleniach i rezonują z nimi. Inni mogą znaleźć się przyciągani do nauki ze ścieżki przyrody ... Ci z rdzennych Amerykanów i innych grup tubylczych. Wielu z was czuje się przyciąganych do klasztorów bez wyraźnego powodu. To dlatego, że przeżywaliście te doświadczenia w innych wcieleniach i wszystko, z czym rezonujecie pozytywnie lub negatywnie obecnie przychodzi do waszej świadomości.
Zawsze należy pamiętać, że w pewnym momencie, nie trzeba już sposobów - ścieżek, rytuałów i nauki. Narzędzia mogą prowadzić i pomagać we wcześniejszych fazach przebudzenia, ale nie są już konieczne po zrozumieniu, że już jesteście tym, czego szukacie i że wasza jedność ze Źródłem stanowi jedność ze wszystkim, czym wasze Źródło jest. Narzędzia mogą pomóc otworzyć jednostkę do głębszej świadomości, ale przychodzi czas, w którym jakakolwiek zależność od nich musi zaniknąć tak, że nauczanie pochodzi z wewnątrz. Trzymając się ściśle jakiejś ścieżki, tradycji, lub nauczania, gdy z niego wyrośliście, tylko służy do utrzymania kogoś w starej i skończonej energii. To nie znaczy, że nie możecie od czasu do czasu pracować z wyewoluowanym czytelnikiem lub nauczycielem, lub umówić się na sesję energetyczną, lub podjąć jakąś naukę, do podjęcia której możecie być kierowani. Oznacza to, że już nie wierzycie, że potrzebujecie tych rzeczy.
Ważne jest to, żeby nie osądzać siebie za żadne ludzkie przekonania i myśli, które mogą przypływać do Was, nawet jeśli tymczasowo zaakceptowaliście je. Bezosobowe pomysły są często przypadkowo akceptowane, ponieważ nadal rezonujecie z ich energią. Na przykład, jeśli osoba miała wiele poprzednich wcieleń z chorobami, będzie ona bardziej podatna na koncepcje zdrowia i choroby pływające w powszechnej świadomości.
Opierajcie się każdej pokusie osądzania, żalu czy wstrętu do siebie za myśli lub działania, jakie możecie objąć, natomiast wykorzystajcie to zrozumienie jako przypomnienie, żeby iść głębiej. Jeśli zdasz sobie sprawę, że nieświadomie akceptowałeś trochę wierzeń lub czegoś innego, co teraz uznajesz za fałsz, wiedz, że niebo nie będzie spadać na dół nie będziesz "uderzany z góry" za karę. Te doświadczenia są po prostu możliwościami rozwoju i inwestowanie w nie mocy, której nie mają, jest dualnością i separacją. Zawsze należy pamiętać, że nic, ani słowa, myśli, doświadczenia, lub wygląd może oddzielić was od tego, kim i czym naprawdę jesteście. Nauka staje się bardziej łagodna z czasem, ponieważ potrzeba, aby uczyć się, przez walkę i ból się skończyła. Większość z was jest w tym momencie - teraz.
Zaufajcie intuicyjnemu poczuciu rzeczy. Jeśli pewne rzeczy w waszym życiu (żywność, książki, rozrywki, światopogląd itp) nie są już w rezonansie z tobą, wiedz, że przesunąłeś się poza ich energię i staraj się nie ożywić jej, jak to było w przeszłości, bez względu na to, jak przyjemne i doskonałe było w tamtym czasie. Bardzo się staracie, aby nie dodawać energii do negatywnych zewnętrznych pozorów, lecz je ponownie interpretujcie. Na przykład, może dowiesz się o jakiejś ludzkiej negatywnej lub gwałtownej działalności, ale duchowa rzeczywistość jest taka, że wszystkie działania między żywymi są aktywnością wzajemnych powiązań (Miłość-- wielu w JEDNOŚCI). W tym przypadku, to duchowe wzajemne połączenie jest odzwierciedlone przez trzeciowymiarową świadomość separacji - to wciąż interakcja w Jedności, ale pokolorowana przez fałszywe przekonania.
Zaufaj, że kiedy zdecydujesz się rozwijać, to rzeczywiście rozwijasz się niezależnie od wszelkich zewnętrznych pozorów. Nie jest konieczne, skakać w górę i w dół, zapalić świeczkę, intonować niektóre pieśni, chodzić do kościoła co tydzień, lub stanąć w pewnym kierunku mówiąc pewne słowa, aby procesy zachodziły. Wszyscy ewoluowaliście poza te działania początkujących, bo nie czytalibyście tych wiadomości. Nic nie jest potrzebne, oprócz zamiaru rozwijać się. To nie znaczy, że nie możecie odwiedzić kościoła i cieszyć się pięknem posługi, ani też nie znaczy, że nie możecie podpisać petycji lub Wypowiadaj swojej prawdę. Oznacza to, że już nie dajecie tym rzeczom mocy, której nie mają, ale zamiast tego, pozostajecie w zrozumieniu, że jest tylko jedna moc i ta moc jest wewnątrz.
Są tacy, którzy uważają, że już znają wszystkie odpowiedzi, a więc nie ma nic więcej dla nich, aby dowiedzieć się i zrozumieć. Niestety, ta postawa ego służy do działania jako box (pudło) ograniczający ich z własnymi kreacjami i zapobiegający rzeczywistemu wzrostowi duchowemu do czasu, kiedy będą gotowi otworzyć się na innych.
Ewolucja jest stopniową podróżą do wyżej wymiarowej energii. Wzniesienie jest osiągnięcie takiego stanu świadomości, który pozwoli się Wam przenieść do wyższych częstotliwości. Czym wyższe i szybsze częstotliwości, tym są bliżej czystego Światła, jakim stają się. Trzeciowymiarowy świat nie jest w stanie zobaczyć tych wyższych częstotliwości poprzez ludzkie oczy, a więc im zaprzecza, ale to się zmienia, ponieważ coraz więcej (ludzi) zestraja się z nimi. Jako istoty światła, pozwalacie swojej energii zwalniać i stać się gęstą, aby doświadczyć trzeciego wymiaru w celu przypomnienia sobie prawdy, podczas gdy pozornie jesteście od niej oddzieleni. W tym czasie większość z was jest gotowych do skompletowania i jesteście na ziemi, aby raz na zawsze usunąć wszelkie pozostałe energie z tych wcieleń.
Zaufajcie, że jesteście na dobrej drodze, bez względu na brak tak zwanych doświadczeń duchowych. Otwórzcie swoje serca na prawdę, poza to co możecie ujrzeć w zewnętrznej wiedzy o tym wszystkim, nawet pozornie nie-obudzeni uwalniają stare energie. Są też tacy, jeszcze nie gotowi do wzniesienia, honorujcie ich i rozważcie swoją własną pracę wewnętrzną. To nie jest mądre, aby próbować przekształcać kogoś jeszcze nie gotowego na wasz poziom świadomości. Milczcie i zachowajcie w tajemnicy prawdę w swoim sercu, a ci, gotowi na to, co macie odnajdą was, bo energia szuka swojego własnego poziomu.
Relaksujcie się, odpoczywajcie, i często weźcie trochę czasu, aby iść do wewnątrz, nawet jeśli trzeba wstać w środku nocy, aby znaleźć spokój. Bądźcie obecni w każdej chwili, bez względu na to, jak przyziemna i przerażająca - jest ta podróż duchowa, która rzadko jest jak podmuch niebiańskiego światła przedstawianego w filmach, za wyjątkiem tych, którzy już osiągnęli swoje osobiste wzniesienie w poprzednim życiu.
Zaufajcie, zaufajcie, zaufajcie temu, co jest wewnątrz. Nadszedł czas, abyście ubiegali się o swoją własną Boską Moc.
Jesteśmy Grupa Arkturian, 20 lipca 2014

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz