wtorek, 19 sierpnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 422

Witam wszystkich!


Okres urlopowo - ogórkowy powoli się kończy, więc będę próbował nadrabiać zaległości. W świecie energii dzieje się bardzo wiele, ale Wierni Towarzysze te aktualizacje dają osobno. W Manuskryptach, jakby spowolnienie, ten odcinek jest z końca lipca, ale jest tylko 1 następny.
Poruszany tutaj temat próbuje odwrócić naszą uwagę od świata materialnego i skierować ja bardziej na świat duchowy.Manuskrypt przetrwania - część 422


Byliście długo już w pełni przygotowywani do kroku z powrotem do steru i przejęcia steru. Innymi słowy, zostaliście ugruntowani, aby ponownie wejść w swoje role jak współtwórców tego wspaniałego waszego świata i teraz, chcielibyśmy dodać kilka dodatkowych informacji na temat wspomnianej Kreacji. Widzicie, na wiele sposobów byliście przeszkoleni, aby skupić się na kierunku, który pozwoli Wam dosłownie pominąć oczywiste, ale teraz wasze soczewki zostały skorygowane, jak to było, i to jest czas, aby ponownie zwrócić swoje oczy na sam rdzeń. A kiedy mówimy, rdzeń, to oznacza, że w bardzo dosłowny sposób, bo byliście dobrze wyszkoleni, aby skupiać się na całych tych interferencjach, zakłóceniach i statyce, które wprowadzano przed waszą linią wzroku, więc nie widzieliście przez nie, nawet jeśli próbowaliście. Ale teraz te linie zostały rozplątane i dym został rozproszony, a więc, musicie ponownie zacząć koncentrować się na dobrym kierunku.

Jak zwykle mówimy w przypowieściach, ale sądzimy, że wszyscy zaczynacie widzieć poprzez nasze słowa i zaczynacie łączyć się do głębszych prawd, które tam leżą. Gdyż spędziliście tak wiele wcieleń uwikłani w cały ten cień i krzyk, który był wrzucany przez tych zamierzających utrzymać was z dala od widzenia tej prawdy, staliście się przyzwyczajeni patrzeć w kierunku wskazującego coś palca, a nie patrzeć na sam palec, a więc, to, co się działo za fasadą było poza linią waszego wzroku w każdym calu. Ale teraz, zostaliście poproszeni, aby przestać patrzeć w tym samym kierunku, w jakim byliście przyzwyczajeni, i oderwać wasze oczy, a nawet wasz umysł z dala od oczywistego. Bo teraz, prosimy was, abyście zaczęli patrzeć w próżnię, i mówimy to, w każdym tego słowa znaczeniu. Bo ludzkość stała się tak przyzwyczajona do myślenia, że tylko to, co widzicie, może istnieć, a więc wasz świat skurczył się do czegoś, co znajdowaliście jako do opanowania i wygodne, i ustawiliście bariery, które utrzymywały wszystko niematerialne w zasłonie. Ale teraz musicie zacząć patrzeć pomiędzy rzeczy, które nie wydają się być tam, ale to jest naprawdę przestrzeń, która sprawia, że wszystko jest możliwe.

Wcześniej odnosiliśmy się do faktu, że 1 i 1 daje 3, a teraz chcielibyśmy wszyscy, abyście skupili się na przestrzeni pomiędzy jedynkami, która czyni tą brakującą część, aktywny składnik, który do tej pory wam się wydawał nieistniejący, ale to jest w rzeczywistości fakt, cały sens, wokół którego wszystko obraca się wokół. Widzicie, macie mózg, który został przeszkolony do sklasyfikowania wszystkiego co napotka poprzez zmysły poprzez wielkość i kształt, teksturę i przez struktury, kolory i objętości. A więc to, co nie mieści się w takim systemie tak naprawdę nie istnieje w ogóle, to jest po prostu "powietrze" lub "puste miejsca", i jako takie, było odrzucane jako nieistotne i nieciekawe. Ale teraz, prosimy was wszystkich o skupienie się na tym, bo to jest miejsce, gdzie wszystkie odpowiedzi leżą. Ta "Pusta przestrzeń" jest miejscem, gdzie życie jakie znacie powstaje, to jest miejsce, gdzie to wszystko schodzi się ze sobą, aby się stać, to jest miejsce, gdzie czarne i białe łączy się i samo się zapala, jest iskrą, która zapala ogień, linią, która łączy kropki, to jest (miejsce), gdzie wdech staje się wydechem i gdzie wnętrze spotyka zewnątrz tak, że obydwa z nich mogą występować równocześnie.

Wiemy, że to, co mówimy, spowoduje wiele zawrotów głowy, ale wiemy też, że jest to bardzo istotne przędzenie, które pomoże odrzucić wszelkie pozostałe pajęczyny, gdy wasz cały system będzie nadal starał się wędrować w dół starymi i zużytymi drogami, zamiast poszukiwać w nieznanym i domyślnie pustym obszarze. Bo wy myślicie, że to, co widzicie jest tym, co macie, ale teraz, to będzie na odwrót. Bo to jest tym, czego jeszcze nie możecie "zobaczyć", to daje wam wszystko, o czym marzycie, a nawet więcej.

Więc szukajcie z dala od oczywistego, i nie dajcie się usidlić przez stare znajome kształty i symbole, które otaczają was, ale zamiast tego patrzcie w przestrzenie między nimi, a potem zaczniecie widzieć, czym jest to, co w rzeczywistości jest tkaniną waszego wszechświata. Bo to nie jest materia, którą możecie widzieć, co się liczy, liczy się to, co jest wokół tej materii i to jest tym, o co w dzisiejszej lekcji chodzi. Więc potrząśnijcie głową i rozejrzyjcie się wokół i wewnątrz i na zewnątrz siebie i popatrzcie, poza oczywiste i pojmowalne, i zacznijcie szukać głęboko w tym, co dla oczu i umysłu nie istnieje. Bo wtedy i tylko wtedy, zaczniecie widzieć kształt tego, co ma przyjść, i to jest niewyobrażalnie wspaniałe, nieograniczone, piękne i z niczym nieporównywalne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz