piątek, 29 sierpnia 2014

Grupa Arkturian ~ o Miłości

Witam wszystkich!


Kolejny powrót do podstaw w wykonaniu grupy Arkturian, z uwzględnieniem obecnych okoliczności.


Grupa Arkturian ~ o Miłości

03 sierpnia 2014
Channeler: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com/

Grupa Arkturian po raz kolejny chce mówić o miłości, bo zrozumieć prawdziwą istotę miłości, jest sprawą najwyższej wagi, gdy ludzie z Ziemi posuwają się do przodu. Trzeciowymiarowy system wierzeń posiada nieskończoność pojęć dotyczących miłości - z których żadne nie jest prawdziwe.

Miłość jest klejem, który spaja całe stworzenie - jest to energia wzajemnych powiązań pomiędzy wszystkimi żywymi rzeczami wewnątrz Jednej Boskiej Świadomości. Jest to jedyna energia, substancja i aktywność przepływająca przez i wpływająca w pozornie osobne formy życia, ale jest zawsze JEDNO, bo wszystko to, co jest – to Wszechobecność.

Święte połączenie pomiędzy wszelkim życiem jest doświadczane przez wszystkich i zostało nazwane miłością przez świat. Z powodu duchowej ignorancji w trzeciowymiarowym systemie wierzeń, to poczucie związku lub "miłość", z czasem stało się personalne i powszechnie skategoryzowane, ograniczone i uregulowane w przekonania dalekie od tego, czym naprawdę jest miłość.

MIŁOŚĆ JEST i nie może być kategoryzowana lub wkładana we "właściwe" lub "niewłaściwe" przegródki, z których jest osądzana. Całe życie jest w i z Jednego i jedynie życie i wszystko jest połączone przez jej zalety. Jak w przypadku wszystkich spraw życia, stan świadomości jednostki interpretuje energię wzajemnego powiązania (miłości) według jego konkretnego systemu wierzeń, a następnie manifestuje ją pozytywnie (działania odzwierciedlające jedność) lub negatywnie (wojna, gwałt, nadużycia) - osądzając kto jest godny miłości, a kto nie.

Do poważnego duchowego ucznia, jest dawno czas, aby wyjść poza trzeciowymiarowy widok miłości i przenieść się do świadomości, akceptacji i praktyki, która odzwierciedla Jedność.

Miłość nie jest atrakcją seksualną, nie jest to reakcją emocjonalną (pozytywną lub negatywną), jaką możecie czuć wobec innych, choć jest to często jej aspekt, zwłaszcza wobec tych, których znaliście dobrze w innych wcieleniach. Miłość nie jest czymś, co może zostać wstrzymane lub dane według kaprysu ego. MIŁOŚĆ JEST - kropka.

W czasie nie obudzona świadomość Świata załączyła zasady i ograniczenia wobec miłości - kategorie emocji, przyciągania, akceptacji, dogmaty religijne, godność etc etc .—uznając, że tylko niektóre rodzaje miłości są do zaakceptowania. Niektóre z tych zasad były konieczne dla czasów, w których zostały stworzone. Jednakże jest nowy czas. Czas, aby wyjść z tych pojęć i przekonań. MIŁOŚĆ JEST, zawsze była i zawsze będzie, i nigdy nie może być ograniczona lub zmieniona, niezależnie od tego, ile jej fałszywych interpretacji trzeciowymiarowe umysły mogą wymyślić.

Wielu nadal boryka się z ideą miłości jako Jedności powodu zakorzenionych przekonań na temat miłości, będących emocją przyciągania lub akceptacji. W związku z tym, oni nie są w stanie kochać siebie, czy kochać kogokolwiek, kto wydaje się być przyczyną kłopotów dla innych. Jest to zrozumiałe, nie osadzajcie siebie za to, ale zamiast tego zrozumcie, że was uczono i przeżywaliście te pojęcia życie po życiu powodując ich pozostanie w waszej pamięci komórkowej, która jest tym, co jesteście teraz w stanie rozpoznać i oczyścić. Większość nie była gotowa na głębsze prawdy, aż do teraz.

Koncepcja miłości stale była prezentowana na świat przez tych, wierzących, że są intelektualnymi i duchowymi przywódcami. To jest w porządku, na pewnym poziomie, ale jako duchowi uczniowie wyszliście już poza potrzeby innych, aby powiedzieć im, co jest prawdą, a co nie jest, że osiągnęliście ten stan świadomości, w którym możecie się uczyć od wewnątrz. Stare przekonania są często przechowywane długo po tym, jak już wam nie służą, po prostu dlatego, że nigdy nie czuliście się , jako jednostki ważni, aby podjąć dobre spojrzenie wobec siebie lub zakwestionować swój system wierzeń. To jest tak, gdy "wezwanie do przebudzenia" może się manifestować.

Miłość to energia Jedności, zrozumienie wrodzonej Boskiej natury wszelkiego życia. Nawet wtedy, gdy wydarzenia wymagają mówić stanowczo, lub dyscyplinować innych, wy potrzebujecie tylko po cichu i skrycie trzymać rozpoznanie ich boskości, aby ich kochać. Kiedy stajecie się świadomi zbrodni na świecie, a nawet w obrębie waszych własnych rodzin, nie oczekuje się od was, abyście czuli się przytulnie i pięknie w tym. Jest to całkowicie dopuszczalne podpisanie petycji lub mówienie, jeśli jesteście tak kierowani, ale zawsze robiąc to ze stałego punktu, wiedząc, że wszyscy są Jednym w ramach JEDNOŚCI, niezależnie od pozorów zewnętrznych. Życie w miłości nigdy nie oznacza bycia czyjąś wycieraczką u drzwi, ale oznacza uznanie siebie i innych, tym, czym jesteście naprawdę, gdy zrobicie lub powiecie to, co jest potrzebne. Jest to praktyka nie dawania żadnej mocy dla iluzorycznych zewnętrznych pozorów.

Bóstwo osób sprawiających kłopoty i ból innym może być bardzo trudne do rozpoznania i oni może nigdy nie uznają tego w tym życiu, ale Waszym zadaniem jest wiedzieć, że ono tam jest. To jest miłość, to jest, jak wy kochacie i to jest, w jaki sposób dodajecie światła do świadomości świata i pomagacie rozproszyć gęstość świadomości separacji. Zanim ludzkość nauczy się kochać w pełnym znaczeniu tego słowa, miłość pozostanie zablokowana w przestarzałych pojęciach i przekonaniach.

Idź i zapytaj siebie wewnątrz "Czym jest miłość? W co mogę uwierzyć, o miłości? Co muszę uwolnić, aby przejść do bardziej prawdziwego poczucia miłości?" Bądź bardzo uczciwy, gdy badasz własne konkretne przekonania na temat miłości i miej świadomość, że uwalniania długo posiadanych przekonań ograniczających, prawdopodobnie wpływa na interakcję z tymi wokół ciebie, którzy znają tylko "starego" ciebie.

W trzecim wymiarze, często kochanie innych wypływa z przekonania, że jest ktoś, kto jest „mniej niż” i musi być "naprawiony". Ten stosunek do wspierania innych odzwierciedla dwoistość - w przekonaniu, że dawca jest błogosławiony, ale odbiorca już nie jest i często służy karmieniu ego dawcy, który uważa się za bardziej duchowego lub "świętego" z powodu swojej "ofiary".

Życie jest pełne możliwości, aby fizycznie, emocjonalnie lub psychicznie pomagać innym i to jest właściwa działalność. Jednak dla duchowo świadomych, kochające działania muszą wynikać z wyższego poczucia, w którym odbiorca jest uznawany za tak duchowego, jak dawca -- równego ale doświadcza różnych doświadczeń życiowych i może żyć z innego stanu świadomości w tym czasie. Nigdy nie bój się zaoferować pomocy JEŚLI JEST POSZUKIWANA, ale zawsze bądź czujnym, na propozycje ego z prośbą, aby sądzić, że wiesz, co jest najlepsze dla drugiego. Zawsze należy kierować się swoją intuicją, iść do wewnątrz i prosić, jeśli nie jesteś pewien. Są tacy, którzy po prostu muszą upaść na płasko zanim doświadczą wyższych lub lepszych sposobów uczenia się i chociaż jednak to trudne, to jest miłością po prostu pozwolić im na to.

KOCHAJĄC WAS w najwyższym poczuciu, jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz