sobota, 30 sierpnia 2014

Arkturianie – o Świadomości i Strachu.

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Arkturian jest jeszcze bardziej zasadniczy, Tematy też są podstawowe, ale konkluzja jest już bardzo "odjechana". W skrócie: "Ty tu rządzisz" ( o ile wiesz, o co chodzi).


Arkturianie – o Świadomości i Strachu.


17 sierpnia 2014
Channeler: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com/newest.html

Drodzy, znowu witamy was w tym czasie przyspieszenia energii światła na ziemi. Znacznie wyżej wymiarowa energia płynie i jest odbierana przez wszystkich, którzy są otwarci. Wielu nadal odmawia uznania i przyjęcia darów Ducha oferowanych w tej chwili, ale to jest błogosławieństwo dla wolnej woli nikt nie musi nic robić, jeśli nie chce. Wszyscy, którzy są otwarci teraz przeżywają coraz bardziej intensywne energie światła fizycznie, emocjonalnie i psychicznie. Jest to potężny czas, aby być na ziemi i wielu, którzy chcieli tu być, odsunęło się dla tych, którzy mogą być nosicielami i dodać więcej światła do rozwoju ludzkości.

Zdajemy sobie sprawę z tej złości i frustracji, jakie wielu czuje w związku z obecną sytuacją w szerokim świecie. Bądźcie cierpliwi, kochani, bo każda świadomość w odniesieniu do jakiegoś światowego problemu wskazuje Światło świecące w jakimś mrocznym korytarzu trzeciego wymiaru. Wiele kwestii teraz wychodzi na jaw na całym świecie, nie są to nowe problemy, jak może się wydawać, ale były ukryte i im zaprzeczano, a tym samym utrwalane z pokolenia na pokolenie przez nie wyewoluowane społeczeństwa, jak również przez tych, którzy zdawali sobie sprawę, że ich własne, służące sobie interesy byłyby dotknięte zmianami.

Ujawnienie przynosi zmiany, bo gdy ludzkość dowie się o tym, co dzieje się za kulisami, zacznie zdawać sobie sprawę z konieczności zmian. Gdy wystarczająco wiele osób wymaga tego, nowe przepisy zaczną być uchwalane, które odzwierciedlą świadomość społeczną opartą na rzetelnej i prawdziwej informacji, nie dając wiary protestom tych, którzy znajdują bezpieczeństwo w tym, co jest stare i zakończone.

Praktykujcie widzenie bolesnych wydarzeń na świecie nowymi i duchowo świadomymi oczami ... jako pobudkę do powszechnej zmiany. Uznajcie te rzeczy za iluzoryczne przejawy gęstej i nie obudzonej trójwymiarowej świadomości.

Jest element, który chce rozpocząć wojnę i nieustannie dostarcza energię strachu dla świata, dla własnych powodów służenia sobie. Miejcie świadomość, i nie pozwólcie sobie wchodzić w ich gry, bo strach jest energią, która zasila ciemnych na wszystkich poziomach.

Strach jest źródłem wszystkich problemów w trzecim wymiarze. Całe zmartwienie, gniew, frustracja, choroba itp itd ma u nasady energię strachu. Strachu przed nieznanym, strachu, że rzeczy nie działają w sposób, w jaki byli kierowani, aby uwierzyć, że muszą, strachu przed brakiem i ograniczeniami, strachu przed bólem, strachu, strachu przed śmiercią, strachu przed niektórymi doświadczeniami życiowymi itp. Strach jest wiarą w separację i jest podstawą każdego ludzkiego problemu... służącym do tworzenia i utrzymania wszystkich trzeciowymiarowych problemów i trudności.

Gdy znajdziesz siebie zaniepokojonym czymś, czy to dużym czy małym, należy zadać sobie pytanie; "Czego dokładnie się boję? W co ja wierzę, co sprawia, że czuję się w ten sposób?" Bądź bardzo uczciwy wobec siebie, nie pozwalając ego natychmiast wyrazić jakąś koncepcję, jaka świata dał ci w sprawie twojego konkretnego strachu. Gdy zrobione szczerze, ta praktyka będzie wyzeruje jakiekolwiek pojęcia i przekonania, jakie nadal możesz posiadać, co pozwoli ci je uznać, a następnie usunąć je.

Osoby, zazwyczaj nie muszą być świadome źródła ich głębiej pochowanych obaw (np; całego życia lęku wysokości, wody, zwierząt, itp) Jeśli informacje te są niezbędne w celu oczyszczenia tego, to będą dane - w snach, przez duchowego nauczyciela / channeling, lub w jakiejkolwiek potrzebnej formie. Nie należy aktywnie poszukiwać ponownie tego doświadczenia, bo prostu ciekawość tego może dodać energii do tego, co próbujesz usunąć.

Praca duchowego ucznia, to jest stwierdzenie swojego zamiaru ustnie lub w milczeniu, aby usunąć wszystkie stare i zakończone energie z jego pola energetycznego. Z tym zamiarem przyjdzie pomoc i świadomość, jaka może być potrzebna. Pamiętajcie zawsze, że jesteście potężnymi istotami światła i wasze słowa, myśli i intencje służą do tworzenia.

Głębsze lęki były zwykle zakorzenione w poprzednich doświadczeniach życiowych, ale zanim osoba duchowo się obudzi, nowe nadal rozkwitają w wyniku nauk i pod wpływem powszechnej bezosobowej świadomości światowej zawierającej wszystkie ludzkie przekonania. Zawsze należy pamiętać, że wszelkie problemy strach , jakie można odkryć nigdy nie są osobiste, nie są naprawdę twoje, Strach jest nałożony na nie obudzone świadomości przez konsensus wierzeń w separację i dualność. Te przekonania są zawsze dostępne w ludzkiej świadomości, aby były akceptowane lub nie - wybór należy do Ciebie. Ewolucja jest rozpuszczaniem tych fałszywych energii, zastępując je prawdami, które potem manifestują się na zewnątrz w wyższych i bardziej prawdziwych formach.

Prawdziwy TY składa się tylko z Boskiej Świadomości i zawiera wszystko, co jest zawarte w ramach Boskiej Świadomości. Twoje zrozumienie twojej Jedności z Boską Świadomością automatycznie tworzy twoją jedność z każdą Boską ideą, jak również z rzeczywistością duchową wszystkiego, co żyje. Jednak ta świadomość musi stać się stanem świadomości i nie może to być tylko wiedza intelektualna. To jest podróż.

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że coś nie jest prawdą, to dlaczego to trzymać? Zadaj sobie to pytanie. Zbyt wielu jeszcze widzi duchowość jako ładne pomysły ograniczone do jednej godziny w niedzielę, ale niepraktyczne dla codziennego życia. To jest czas dla wszystkich, którzy poważnie myślą o duchowej ewolucji i wzniesieniu, aby pójść drogą, a nie tylko gadać. Ci, którzy ograniczają ich duchowość do pewnego porannego nabożeństwa niedzielnego mają zamiar znaleźć, że zrobili oni bardzo mało prawdziwego postępu duchowego i pozostają uwikłani w przestarzałych pojęciach i przekonaniach.

Jeśli staracie się wejść do rzeczywistego zrozumienia, że jesteście wszystkimi rzeczami, których szukacie, to musicie zdać sobie sprawę, że "święci" i "najbardziej święci" z przeszłości, jak i teraźniejszości, nie różnią się od Was. Tym tylko, że oni wiedzą, kim są, pamiętają. To jest jedyna różnica. Teraz nadszedł dla was czas, aby przypomnieć sobie – żeby żyć i być wszystkim, czym naprawdę jesteście. Żadnej wiktymizacji, żadnego żalu do waszego losu w życiu, żadnego marudzenia. Nadszedł czas, moi drodzy, to jest ten czas.

Jesteśmy Grupą Arkturian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz